בית פורומים בחדרי חרדים

האדמור מסאבוב? הוא לא סאטמר בכלל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/11/2018 15:48 לינק ישיר 
האדמור מסאבוב? הוא לא סאטמר בכלל?

באתר המתחרה הובאה ידיעה כי האדמור מסאסוב מתנגד להעברת חוק הגיוס וממליץ להפיל את הממשלה. זכותו כמובן להחליט מה שהוא חושב לנכון אבל אני תוהה הרי הוא נכד של האדמור מסאטמר, מה בכלל הוא עושה באוגו"י? (לעצם העניין, המצב אכן לא אידיאלי. אבל מראה כי כאילו אגו"י מחכה להתנגש עם הרשויות במדינה, מה שיקרה במידה והחוק לא יעבור עוד 12 יום.מלא מבין איזו תועלת תצמח מכך למישהו מהצד החרדי חוץ מהקמת ממשלה בראשות לפיד כשישיץ עתיד תהיה המפלגה הגדולה ביותר.)

תוקן על ידי טיןטין1 ב- 21/11/2018 13:48:44

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:09 לינק ישיר 

הוא לא נכד לאדמו"ר מסאטמאר, הוא צאצא לאדמו"רי סיגעט שממנה הסתעפה שושלת סאטמאר, ואביו היה בזיווג ראשון חתנו של הרבי מסאטמאר, שם משפחתו המקורי הוא מאייער ולא טייטלבוים, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:30 לינק ישיר 

כמדומה שהוא בן דוד ושותף בדעות עם אדמו"רי קרעטשניף (השושלת הרחובותית). הם בדעות סאטמר ובהנהגה שלומי-אמונית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:34 לינק ישיר 

אמו היתה בזיווג ראשון אשת הגאון ר' מרדכי פורגמנסקי ז"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 09:26 לינק ישיר 

הוא חתן אצל רד"מ מקרעטשינף ז"ל, הוא לא בדיוק סאטמאר, אבל אפשר להבין אותו כי הציבור שמסתובב אצלו הוא המאגר האמיתי לגיוס חרדים חסידיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 09:52 לינק ישיר 

האדמור מסאסוב מתנגד??? פששששש....  כל 'ישמח משה' גועשת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 09:56 לינק ישיר 
טיןטין1

כי_הוא_זה כתב:
האדמור מסאסוב מתנגד??? פששששש....  כל 'ישמח משה' גועשת...
מסתבר שיש לו השפעה על המועצת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 10:10 לינק ישיר 

השפעה ???? אל תצחיק אותי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:30 לינק ישיר 

מפשפשמרדין כתב:
הוא חתן אצל רד"מ מקרעטשינף ז"ל, הוא לא בדיוק סאטמאר, אבל אפשר להבין אותו כי הציבור שמסתובב אצלו הוא המאגר האמיתי לגיוס חרדים חסידיים

ודוקא בגלל זה הוא מכיר מקרוב את הנתונים של ההסתבכויות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:32 לינק ישיר 

ליאליא כתב:
השפעה ???? אל תצחיק אותי

כמובן שאם הוא היה מתנגד פסיבי זה לא היה משפיע כי הוא אפילו לא חבר במועצת, העניין הוא שהוא פעיל ומפעיל אחרים למען העניין ומסתבר שיש לו כמה רעיונות איך להשפיע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:36 לינק ישיר 

אז אתה מתכוין שהוא טוען שנסבך את כל מעמד בני הישיבות בגלל אלו שמסתבכים?

אולי שיתחילו להפנות משאבים לעורר את המסתבכים לפני שיסתבכו

אבל האמת שההסתבכויות שאתה קורא זה לא הסתבכות כביכול אלא של בחורים שנופלים לשם מרצונם עקב התדרדרות רוחנית מצידם ללא קשר לצבא, ואז כשהם נקראים לגיוס המשפחה שלהם מזדעקת שהפ הסתבכו ורוצים לגייס אותם, הם לא הסתבכו אלא הלכו מרצונם הרע והמשפחות מתרצים את ההתדרדרות כסיבוך

בסוף אחרי סיום השירות הם מגיעים לסאסוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:51 לינק ישיר 

אני לא מכיר את הנתונים, אני מבין שהוא טוען שהוא רואה בשטח שינוי מהותי מאז ביטול חוק הגיוס ושהחוק המיועד לא ישנה זאת, ושצריכים להלחם שזה יחזור לקדמותו

הגישה של לזלזל בחוג מסוים שנופל בין הכיסאות כאילו זו אשמתו רק ממחישה את הטענה שתומכי החוק תומכים בו רק משום שלחוג שלהם זה מספיק, ולכן רא"י סולובייציק טוען ש'אין גיוס' והכל בלוף כי הרי אף בחור מבריסק לא יתגייס ומי שלא בבריסק, אדרבה שילך להתגייס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:54 לינק ישיר 

לפעמים זה כואב אבל הפרט נדחה מפני הכלל והמיעוט נדחה מפני הרוב.

מלחמות יש להם תופעות לוואי שלא פעם יותר גרוע מהאלטרנטיבות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 14:59 לינק ישיר 

א. הוא טוען שבמאבק נכון יהיה ניתן להשיג את כל מה שהיה, באיזו סמכות אתה מחליט בשבילו שהוא ישלם את המחיר
ב. כשמנהל מוסד ירצה להעיף את הבן שלך למען טובת הישיבה מסיבות מוצדקות, אתה תגיד שהוא צודק ותעבור לדום או תנסה לפעול למען הבן שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 15:02 לינק ישיר 

אף אחד לא מדבר על נופלים בין הכסאות, אלא על נופלים ממש.

יש להורים מסוימים תירוץ למה הבן שלהם הלך לצבא כיון שהוא "הסתבך" בעוד שכולנו יודעים שזה שהןא הלך לצבא זה הצעד האחרון בהתדרדרות שלו ולא הראשון, זה לא חוג מסוים אלא זה בתים שבהם הילד נושר מהבית מכל מיני סיבות ובסוף כביכול "מסתבך" עם הצבא ומתגייס, בעוד שכולנו יודעים את האמת שמי שרק הסתבך בגלל רשלנות מסתדר איכשהו ולא מתגייס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 15:04 לינק ישיר 

הוא טוען וגם ר' מ' ברזובסקי טוען

שניהם חסרי ניסיון מופלגים בהליכי ודרכי חקיקה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמור מסאבוב? הוא לא סאטמר בכלל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.