בית פורומים בחדרי חרדים

מיהו היהודי שפספס את הגול : הרשת מתעניינת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/11/2018 22:38 לינק ישיר 
מיהו היהודי שפספס את הגול : הרשת מתעניינת

המשחק אמש (יום ג') בין סקוטלנד לישראל שנערך בגלזגו, עניין כנראה הרבה יהודים (ישראל, נו) – אבל דווקא יהודי אחד שהיה בין קהל הצופים במשחק עצמו, לא היה נראה בעניין: בדקה ה-15 למשחק, נתפס בעדשת המצלמה יהודי מבוגר כשהוא שקוע כולו בלימוד גמרא, ואינו שם לב למתרחש סביבו.

מיד לאחר הגול הראשון (מבין שניים) שכבשה ישראל במשחק, שהעמיד את הנבחרת ביתרון 1-0 על סקוטלנד, התמקדה מצלמת Sky News על משפחה יהודית-חרדית, ובמרכזה גבר מבוגר השקוע בלימודו. "אני חושב שהוא הפסיד את הגול", אמר השדר המופתע, והוסיף: "הוא בטוח קורא משהו מעניין מאוד".

הפריים הבודד הוליד עשרות פוסטים ותגובות ברשתות החברתיות השונות, וניסיונות אינספור לנחש מיהו היהודי שגופו במשחק וראשו במקומות אחרים. ובכן, מדובר ככל הנראה ברב זאב לף, רב היישוב מתתיהו בישראל, במקור מסקוטלנד, שהגיע לביקור אצל בתו, הרבנית שרה בודנהיים - האחראית עם בעלה הרב על כלל הסטודנטים היהודים במדינה. הרב שהוא גם סבא טוב לקח את הנכדים לצפות במשחק, אך העדיף לעשות באותו הזמן דברים אחרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 22:52 לינק ישיר 

יש לך טעות רואים אותו מדי פעם פוזל למגרש (כמה חבל שעד היום אני ועוד רבים לא יכולים לצרף תמונות לפורומים) כך שדברי השדרן לא מדוייקים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 22:56 לינק ישיר 

ר' לוי יצחק היה רואה פה את חצי הכוס המלאה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 23:01 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

יש לך טעות רואים אותו מדי פעם פוזל למגרש (כמה חבל שעד היום אני ועוד רבים לא יכולים לצרף תמונות לפורומים) כך שדברי השדרן לא מדוייקים.

למה ראית את המשחק..?
(כמוני)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 23:13 לינק ישיר 

דיוחון כתב:

יצחקהספרן כתב:

למה ראית את המשחק..?
(כמוני)

ממש לא, דרך אגב אחד הדברים שנשגבים מבינתי מה לאנשים מבוגרים להתלהב עד טרוף חושים מכדור (ושלא תטע ניסו להסביר לי ולהלהיב אותי וזה לא עבד)
אבל שלחו לי את הקטע וראיתי אותו מציץ גם,
אם כי הוא נראה לי יהודי שכולו תורה ונראה לי שהוא הגיע לסיטואציה כזו בשל היותו חוצניק,
ישראלי כנראה לא היה מגיע לסיטואציה כזו גם לא בשביל נכדיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 23:16 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:

ר' לוי יצחק היה רואה פה את חצי הכוס המלאה..

הוא אכן יהודי של תורה והיה שם רק בכדי להיות עם נכדיו במה שהם אוהבים (מסירות נפש לא קטנה ליהודי כזה).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 23:22 לינק ישיר 

אני חושב על הנכד - יש אחד בצד ימין שמסתכל לכיוונו, אבל לא בטוח שממש עליו - מה המסר שהוא מקבל מזה שהסבא יושב ולא מעניין אותו מעבר לשב שמעתתא דבר. אין לי מושג למה לקחו אותם לשם בכלל (וזה גם לא העסק שלנו), אבל ייתכן שעכשיו הילד דווקא יחזור משם עם יותר אהבת תורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 23:24 לינק ישיר 

לא מובן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:17 לינק ישיר 

סיפור הזוי, אבל צריך איזה חוצניק שיסביר כאן. לי אין בזה שום התחלה של הבנה, וממילא גם לא ביקורת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:44 לינק ישיר 

מה כל כך נורא אם הוא בא למשחק ואולי גם קצת מתעניין אבל הביא עמו גמרא ולמד רוב הזמן? הרב לף באמת איש צדיק ות"ח וגם כ"כ פשוט וחביב, אם הוא היה רואה כזה דיון אווילי בחייו ובאהבותיו, הוא בוודאי היה צוחק על כולנו....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:56 לינק ישיר 

אחרי שהמצלמה מתמקדת עליו ומדברים עליו אז הוא מציץ לראות מה  מדובר שם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 13:24 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

הוא בקושי הסתכל על הצלם שצילם אותו, לא יותר מזה. לא יאומן שגם על אדם כזה קדוש אתה מנסה להוציא שם רע.

הבת שלו סיפרה שהילדים שלה מאוד התלהבו מהעובדה שנבחרת ישראל הגיעה אליהם ורצו לבוא למשחק, והסבא שרצה להיות בחברת נכדיו, הגיע למשחק וישב ללמוד בהתמדה מופלאה, מה שגרם לקידוש השם אדיר ברחבי העולם כולו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 13:34 לינק ישיר 

אשקול כתב:
סיפור הזוי, אבל צריך איזה חוצניק שיסביר כאן. לי אין בזה שום התחלה של הבנה, וממילא גם לא ביקורת..

רב ישראלי לחלוטין,
אמנם חוצניק- אבל ישראלי.

הרב לף של הישוב מתתיהו. (צמוד למודיעין עילית)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 15:02 לינק ישיר 

ומה עם כל אלו שיושבים ששקועים בגמרא ובכלל לא נוסעים לאיצטדיון ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 15:09 לינק ישיר 

עמ_קנית כתבה:

אשקול כתב:

רב ישראלי לחלוטין,
אמנם חוצניק- אבל ישראלי.

הרב לף של הישוב מתתיהו. (צמוד למודיעין עילית)

קודם כל חוצניק נשאר חוצניק גם 40 שנה בארץ (זו מנטליות) וחוץ מזה הישוב מתיתיהו לא בדיוק ישוב חרדי,
כך שהכל יותר מובן,
זה עדין לא אומר שלא מדובר בתלמיד חכם,
אלא יותר מעיד על ההמשך הטבעי (לכדורגל וכדומה) של דור ההמשך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 18:52 לינק ישיר 

יש לו בן שמעון לף בביתר עילית, לשעבר חבר מועצת העיר מטעם דגל התורה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מיהו היהודי שפספס את הגול : הרשת מתעניינת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.