בית פורומים מציאת עבודה איך ומה?

רוצה לעורר בכם השראה! די נמאס לי להיות שכירה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/11/2018 09:57 לינק ישיר 
רוצה לעורר בכם השראה! די נמאס לי להיות שכירה!

שלום פורום יקר,
לפני שאפתח את דבריי אקדים רק ואומר שבאופן מקרי רק אתמול צפיתי בטלויזיה ששוק העבודה בישראל עובר שינויים ואנשים בני 40 מוצאים עצמם מובטלים באמצע החיים!

אז לא עוד!!!

בממוצע מצאתי את עצמי כל 3-5 שנים מפוטרת ועוברת מקום עבודה עד שהחלטתי שדי! עד כאן! והתחלתי לחפש ולשוטט ואני חייבת תחילה לומר שהיום אנו חיים בתקופת שפע בה הכל קיים וכמעט לא נותר מה להמציא אבל יחד עם זאת יש מלא כלים לפתוח עסק עצמאי דרך האינטרנט.... תבינו... העולם צועד לכיוון הזה!

ואם לעצור לרגע אומר את דעתי בנושא הזה והוא שזה לא כל כך טוב בעיניי מאחר ואט אט אנו רואים שחנויות ברחוב נסגרות ואנשים כבר לא יוצאים מהבתים כאילו לא די שהם כל היום עם הסמארטפון שלהם במפגשים עם בני משפחה חברים ומה לא אז עכשיו גם מה שהיה פעם וזה שוטטות ברחוב בין חנויות אולי להכיר אנשים חדשים כל זה הולך ונעלם ומתכנס בעולם שכולו... "לבד" אופורטוניסטי משהו.... לזה אני ממש ממש נגד ומקווה שימצאו תשובה לתופעה הזו.
עד כאן דעתי ונמשיך עם הדרך בה בחרתי:

אז ככה לאחר שתיארתי את התקופות שעברו עליי החלטתי שזהו ואני אעשה משהו בזכות עצמי וככזה פתחתי אתר אינטרנט העוסק בתחום של זרים מתוקים ומשלוחי פירות, לאחר כ 5 שנים שבהתחלה ראיתי מזה רווחים נאים הרווחים התחילו לרדת ונדרשתי (אירוני לומר "שוב" רק מזווית הבעלים הפעם...) להמציא את עצמי מחדש... אז אמנם לא עשיתי תפנית חדשה אבל כן החלטתי על פתיחת אתר מכירות נוסף בתחום המארזי לידה ומוצרים לתינוק, אם לומר את האמת זמנים השתנו והאתר החדש די קשה לקדמו במנועי החיפוש ולמצוא לו חשיפה רבתי אבל ברוך השם אני מנסה להתגלגל, עובדת קשה ולא מתלוננת אבל עובדת קשה בשביל הפירות שאני אקטוף ולא מישהו אחר אם ההייתי שכירה.

בנוסף אני רוצה לומר שאני עדיין לא מתייאשת וממשיכה לחפש אפיקי הכנסה אחרים בתחום האינטרנט יש כל כך מלא אפשרויות חברים יקרים שלי, והתפנית בחיי הגיעה כאשר גיליתי את תחום האפיליאציה בעולם האינטרנט, מצאתי קורס בתחום הזה (אצרף לכם לינק תכף אני סבורה שזה יעזור לכם עד מאוד!) ושם... שם התוודעתי לעולם בלתי מוגבל שניתן להרוויח בו ללא הגבלה אלא רק תלוי במידת השקעה שלכם ככל שתשקיעו יותר ותכנסו לזה יותר ככה תרוויחו יותר ותשנו את חייכם! הנה תלחצו כאן

בכל אופן כפי שאני רואה וצופה בדברים אני מאוד מקווה שאתם חברי פורום יקר תתאשתו על החיים שלכם ותדאגו לתוכנית ב', לי לא היה את זה וההייתי צריכה להתחיל הכל מאפס כאשר ההייתי ללא פרנסה אבל לכם? לכם יש עוד זמן לבנות תוך כדי היותכם שכירים, אל תגידו "אה, מה היא מדברת המטורללת הזו, לי זה לא יקרה אני ככה ואני ככה בעבודה שלי כך שאין מצב" - ההיתי שם! תאמינו או לא דווקא לכם זה הכי יקרה! ולכן זה על סף תחינה דבריי... גם אם ככה אתם חושבים תפעלו! תנסו! מה אכפת לכם? במקסימום תרוויחו עוד כמה אלפים כל חודש בתוספת להיותכם שכירים מה רע? (ותאמינו לי שתראו את כמות הכסף... תסתנוורו עד שתרצו ביוזמתכם לעזוב את עבודתכם!)

זהו... עד כאן וואי מצטערת על האריכות בקצב הזה אני חושבת שאולי אפתח בלוג על חיי... מי יודע... אולי כך אעשה יום אחד אולי זה לפחות יעזור ויעורר השראה למישהו... בהצלחה חברים שלי! השם יברכם!

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > כלכלה נדל"ן ועסקים > מציאת עבודה איך ומה? > רוצה לעורר בכם השראה! די נמאס לי להיות שכירה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר