בית פורומים בחדרי חרדים

השקר המחפיר של "הדאגה לחלשים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/11/2018 22:27 לינק ישיר 
השקר המחפיר של "הדאגה לחלשים"

השקר  הנבזה  ביותר  שיצא   בשנים  האחרונות  מבית  היוצר  של  נתי  גרוסמן,

הוא  הטיעון  כביכול  מדיניות  ההתאבדות  והחבלה  בהסדר  תורתו  אומנתו,  נועדה  לדאוג  לחלשים/ספרדים/פריפריה.

ואני  עומד  ושואל:

אם  חלילה,  תתממש  מזימתם  של  פרוש-ברזובסקי-גרוסמן, וחוק  הגיוס  יפקע  עוד  שבוע  ללא חוק  שיחליף  אותו.

מי  יהיו  הראשונים  שיתגייסו  כתוצאה  מכך?

הבחורים  בפוניבז?  באור  ישראל?  בתורת  זאב?

לא  ולא.  כל  אלו  ימשיכו  להגות  בתלמודם באין מפריע. כולם  יודעים  זאת.

החלשים,בעלי  התשובה,המתחזקים,  בחורים  שנוסעים  לחו"ל ו/או קצת  עובדים,  הם  הראשונים  שיגוייסו בכפייה במצב  בו  לא  יהיה  חוק.

כולם  יודעים  זאת.

תוקן על ידי פצקו ב- 25/11/2018 20:43:39

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2018 22:34 לינק ישיר 

אני קורא לכל משתתפי הפורום החסידים, הליטאים, ואנשי עץ.
נא לא לדרדר את השיח לרמה ירודה ונבובה שכזו.
לענ"ד רמ"ק לא צודק, אבל קשה לומר שהוא מובל מרגשי נקם, בוודאי שלא שייך לומר על ראש ישיבת סלונים שהוא מונע מתאוות פרסום.
גם אם חולקים על מישהו בתכלית, לא צריך לרדת לרמה הזאת, זה לא נכון, לא חכם, ופוגע דבר ראשון במי שאומר זאת.
אפשר לנהל ויכוח ענייני נטול התלהמות, עם כבוד למהיגי קהילות קדושות בישראל, גם כשחולקים על דעתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2018 22:38 לינק ישיר 

תודה תם, יפה מצידך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2018 22:53 לינק ישיר 

מי שיתדרדר הכי מהר זה הבחורים החסידים שגם ככה לא לומדים תורה ומחפשים כסף מהיר... חצי ממסלולי שח"ר בימים היפים שלו היו מלאים בחסידים... רוב השוטרים מגור 

כל אלו עם הג'ינס השחור והאייפון ימלא את המכסות 

אגב כשהחוק יפוג הראשונים שידפקו זה החסידים... הליטאים ימשיכו ללמוד אבל החסידים לא יוכלו לצאת מהארץ לקברות צדיקים או לנופש סקי או סתם למסע חיזוק עם הרבע 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2018 23:48 לינק ישיר 

יש מי שיוצא לקברי צדיקים ויש את אלה שיוצאים לקברות התאווה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 00:50 לינק ישיר 

פצקו כתב:
השקר  הנבזה  ביותר  שיצא   בשנים  האחרונות  מבית  היוצר  של  נתי  גרוסמן,

הוא  הטיעון  כביכול  מדיניות  ההתאבדות  והחבלה  בהסדר  תורתו  אומנתו,  נועדה  לדאוג  לחלשים/ספרדים/פריפריה.

ואני  עומד  ושואל:

אם  חלילה,  תתממש  מזימתם  של  פרוש-ברזובסקי-גרוסמן, וחוק  הגיוס  יפקע  עוד  שבוע  ללא חוק  שיחליף  אותו.

מי  יהיו  הראשונים  שיתגייסו  כתוצאה  מכך?

הבחורים  בפוניבז?  באור  ישראל?  בתורת  זאב?

לא  ולא.  כל  אלו  ימשיכו  להגות  בתלמודם באין מפריע. כולם  יודעים  זאת.

החלשים,בעלי  התשובה,המתחזקים,  בחורים  שנוסעים  לחו"ל ו/או קצת  עובדים,  הם  הראשונים  שיגוייסו בכפייה במצב  בו  לא  יהיה  חוק.

כולם  יודעים  זאת.

תוקן על ידי פצקו ב- 25/11/2018 20:43:39

מה יהיה?

האם גם את שמו של הגרי"ג אדלשטיין מישהו יעיז לכתוב באמצע בין שם של פוליטיקאי לשם של עיתונאי כמקשה אחת ובשמות משפחתם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 01:04 לינק ישיר 
שמעו קטע...

נוירולוג כתב:

מה יהיה?

האם גם את שמו של הגרי"ג אדלשטיין מישהו יעיז לכתוב באמצע בין שם של פוליטיקאי לשם של עיתונאי כמקשה אחת ובשמות משפחתם?[/quote]
[/quote]

אני קורא את ההודעה הזו, ואומר לעצמי: כאן המקום - אחרי שהפסקתי להתייחס לנוירולוג - לעמוד ולומר שהוא צודק. בהחלט מצטרף לגינוי הזה. אבל פתאום אני מגלה שאני לא מחובר, ואפעס התעצלתי, כבר עשו את המחאה, אז אני פטור.
אני ממשיך לדפדף לי הלאה, ואופס... מגיע להודעה הבאה:

[quote]
נרשמו כבר 2 התהפכיות היום, קודם קוטלער ואח"כ שטינמן, מי הבא בתור? אגב, גדולי הליטא לא מקפידים על שינה בצד שמאל? מה זה ההתהפכויות הזה? 

תוקן על ידי נפל ב- 25/11/2018 19:22:22

יש מסורת בעניין

גם הגרי"ש אלישיב התהפך בקברו (עפ"י עדות חתנו של הגר"ח קנייבסקי)
משום מה פה זה עבר בשקט אצלך...

עריכה: לא מצליח לצטט נורמלי את ההודעה מהאשכול כאן"

תוקן על ידי מיאניומשמי ב- 25/11/2018 23:12:46

תוקן על ידי מיאניומשמי ב- 25/11/2018 23:13:32

תוקן על ידי מיאניומשמי ב- 25/11/2018 23:15:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 08:47 לינק ישיר 

אני  מבין  שחוץ  מ"להעביר  נושא " ולתקוף  אותי  (בצדק,יש  להודות) על  עניינים  סמנטיים,
אין לאף  אדם  תשובה  עניינית .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 08:59 לינק ישיר 

זו באמת אחת הבעיות המרכזיות  , כשאתה דואג לציבור ענק של קרוב למיליון נפש חרדים אתה לוקח בחשבון גם את החלשים שלא יכולים  לעמוד  בפני החוק, הקבוצות הקטנות כמו הפלג או חסידים מסוימים  חושבים שכולם כמוהם יכולים להתמודד מול החוק  להחשב עריקים להתמודד מול קיצוץ בתקציב וכד'  אבל זה לא נכון כל השאר פשוט יישברו  וזה מה שהצב רוצה  הוא לא צריך את הקשים  רק את החלשים  שכמותם לצערינו יש הרבה מאוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 10:51 לינק ישיר 

פצקו יש תשובה עניינית, האמת כשכל אחד מושך את החבל לכיוונו בוודאי שהוא יקרע כמו שכתבת,אבל אם תחליטו שהחרדים מוכנים לשבור את הכלים וזה בנפשנו כמו גיוס בנות, אף אחד לא יגויס!!!!!! גם לא החלשים שנופלים כעת בין הכסאות אם מצדכם ואם מהצד השני!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 12:53 לינק ישיר 

אם יהיה בעיות יגאל רוזן יקריב עוד כמה בחורים לצבא, והעיקר שהוא לא יעז להודות שמתנגדי חוק הגיוס צדקו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2018 13:35 לינק ישיר 

הפלג "חזקים"??

כעת יש בתוככי הפלג טענות ומענות כנגד "אסיר עולם התורה" אלישיב שבמקום לשבת בכלא חצי שנת מאסר+ בחר בנסיון הנואל והפשרני לנסות לקבל פטור משוגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 01:29 לינק ישיר 

דברוני כתב:
פצקו יש תשובה עניינית, האמת כשכל אחד מושך את החבל לכיוונו בוודאי שהוא יקרע כמו שכתבת,אבל אם תחליטו שהחרדים מוכנים לשבור את הכלים וזה בנפשנו כמו גיוס בנות, אף אחד לא יגויס!!!!!! גם לא החלשים שנופלים כעת בין הכסאות אם מצדכם ואם מהצד השני!!!

למה  כשאני  רואה  את  דברוני  כותב  את  זה, חולפת  במוחי  המחשבה   שמן  הסתם  דברוני הוא  אחד  ה"ציידים "
והוא מתפרנס  בין  היתר  מעבודה  בגיוס ושילוב  חרדים  בצה"ל?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > השקר המחפיר של "הדאגה לחלשים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר