בית פורומים בחדרי חרדים

מנין לר' דב לנדאו הידע ההיסטורי השקרי?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/11/2018 16:13 לינק ישיר 
מנין לר' דב לנדאו הידע ההיסטורי השקרי?

מצוטט שהוא אמר שהב זוננפלד צדק וחבל שלא עלתה בידיו " והיינו חיים בידידות עם הערבים כמו שהיה לפני קום המדינה."

לפני קום המדינה חיינו טוב עם הערבים? וכי הוא לא שמע על פרעות תר"פ, תרפ"א, ותרפ"ט לדוגמא?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 16:16 לינק ישיר 

הרב דהן ניסה לעשות שלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 16:20 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:

הרב דהן ניסה לעשות שלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

נניח שהיה עושה הסכם אתה סומך על הערבים שהיו עומדים בו.
גם רבין עשה הסכם עם ערפאת וכולנו יודעים מה עלה בסופו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 16:32 לינק ישיר 

אוי אוי אוי 

נחתום העציץ נגד דברי הגרא"מ שך זצ"ל 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 16:41 לינק ישיר 

אני לא מדבר מתחזיות, האם בקשתו של הגרי"ח לאוטונמיה חרדית הייתה מצילה אותנו אם תחת שלטון ערבי. על פנטזיות נדבר בפעם אחרת. אני מדבר מהיסטוריה ידועה ורשומה בדם. לפני קום המדינה הערבים רצחו בנו, לא רק בציונים אלא ברבנים, בבחורי ישיבה.
ראש ישיבה שלא שמע על חברון, על תרפ"ט יכול להביע דעות על המדינה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 17:12 לינק ישיר 
חסר תבונה

וכי הגרד"ל לא מכיר את מעשה חברון וכו

באופן יחסי ברור שלפני קום המדינה בא"י היה הרבה פחות שפיכות דמים מתד הערבים צמאי הדם..

וברור הדבר שהקריאות להקמת מדינה יהודית התסיס אותם

סאטמער והעדה החרדית זועקים זאת כבר שנים . מה לך ונדלקת פתאום על רד"ל ????

לא אמר שום דבר חדש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 17:19 לינק ישיר 

תר"פ, תרפ"א, ותרפ"ט כולם תוצאות הציונות כמה שאי אפשר לסמוך על ערבים עדיין יש מאות שנים שבהם יהודים חייו בין ערבים בשלום ובכבוד הדדי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 17:28 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:
וכי הגרד"ל לא מכיר את מעשה חברון וכו

באופן יחסי ברור שלפני קום המדינה בא"י היה הרבה פחות שפיכות דמים מתד הערבים צמאי הדם..

וברור הדבר שהקריאות להקמת מדינה יהודית התסיס אותם

סאטמער והעדה החרדית זועקים זאת כבר שנים . מה לך ונדלקת פתאום על רד"ל ????

לא אמר שום דבר חדש

נשלח מהאנדרואיד שלי

איך הצלחת להפוך את המשפט וחיינו בידידות- וידוע שידידים לא רוצחים ידידים- עם הערבים לבאופן יחסי היה פחות. שגם זה לא נכון. לא היה פחות. היו גם פחות יהודים. ועוד נסיבות שאיכמ"ל בהם. 

והאשמת הקורבן שהקריאות להקמת מדינה התסיסה אותם. את מי הם תקפו? את החרדים שלא היו ציונים. והרבה לפני הציונות הערבים התעללו ביהודים ועשו בהם פוגרומים תשאל כל חב"דניק היודע היסטוריה של חב"ד בארץ הקודש. תשאל כל ירושלמי היודע קצת היסטוריה של ארץ הקודש. תשאל כל טברייני וצפתי ועכואי היודע משהו על מה שקרה כאן לפני שנולדו בכלל כל הציונים. וכבר כתב הרמב"ם שגלות ישמעל גרועה מגלות אדום ממש עמי הארצות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 17:29 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
הרב דהן ניסה לעשות שלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי זה הרב דהן?... (אני יודע שהתכוונת לדי האן אבל תמהני שסוטים ושונאי ישראל הפכו לרבנים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 17:30 לינק ישיר 

נפל כתב:
תר"פ, תרפ"א, ותרפ"ט כולם תוצאות הציונות כמה שאי אפשר לסמוך על ערבים עדיין יש מאות שנים שבהם יהודים חייו בין ערבים בשלום ובכבוד הדדי.

לא שציפיתי ממך הרבה, אבל חסר לך ידע מינימאלי בתולדות עם ישראל. צא ולמד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 18:07 לינק ישיר 

מחילה מכבודו של הגרד"ל, הערכתי אותו הרבה יותר לפני השיחה התמוהה הזו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 18:24 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

לא שציפיתי ממך הרבה, אבל חסר לך ידע מינימאלי בתולדות עם ישראל. צא ולמד.

כבר יצאתי, למדתי וחזרתי, עכשיו תורך לצאת ללמוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 19:13 לינק ישיר 

שאלה מטופשת של פותח האשכול,,,[מנין לגרד״ל...]תשובת הגרד״ל אנחנו התלמידי חכמים, התלמידי חכמים שלנו יותר גדולים משל סאטמר ואתה  סתם מחלל שבת  טיפש.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 19:18 לינק ישיר 

אולי קלעפר יספר לנו איזה פרעות היו לפני הציונות ויחסוך לנו לשאול חסיד חבד או צפתי וכדומה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 20:18 לינק ישיר 

פשוט נבוך מהעמרצות של הכותבים כאן והפעם לא רק מהצד החסידי אלא מהצד הליטאי (שעבר...) תשאל חסיד חב"ד מי היה ברשימות של הכולל "הרב השחור"...

ועכשיו לפרעות נוראיות שהיו לפני הציונות. אבל מנסיון, הרי בטח אינכם יודעים מתי נולדה הציונות. הציונות נולדה באיזור תרנ"ח ואילו הפרעות הנוראיות לדוגמא היו בתקצד. כל יהודי שפתח ספר פאת השולחן או אם הוא חסיד ושמע על הבת עין זצוק"ל יודע על הפרוגרום הזוועתי שיש לו תיעוד מפורט ע"י רמנדל קאמניצער.
ומאז ועד הציונות הושפלו היהודים, כל יהודי יודע שהערבים זרקו זבל לכותל שדדו את היהודים שהגיעו לארץ הק'. יש כל כך הרבה תיעוד שרק בורים ועמי ארצות אמיתיים לא יודעים כלום על זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2018 20:22 לינק ישיר 
איני_מכיר

קלעפער כתב:
פשוט נבוך מהעמרצות של הכותבים כאן והפעם לא רק מהצד החסידי אלא מהצד הליטאי (שעבר...) תשאל חסיד חב"ד מי היה ברשימות של הכולל "הרב השחור"...

ועכשיו לפרעות נוראיות שהיו לפני הציונות. אבל מנסיון, הרי בטח אינכם יודעים מתי נולדה הציונות. הציונות נולדה באיזור תרנ"ח ואילו הפרעות הנוראיות לדוגמא היו בתקצד. כל יהודי שפתח ספר פאת השולחן או אם הוא חסיד ושמע על הבת עין זצוק"ל יודע על הפרוגרום הזוועתי שיש לו תיעוד מפורט ע"י רמנדל קאמניצער.
ומאז ועד הציונות הושפלו היהודים, כל יהודי יודע שהערבים זרקו זבל לכותל שדדו את היהודים שהגיעו לארץ הק'. יש כל כך הרבה תיעוד שרק בורים ועמי ארצות אמיתיים לא יודעים כלום על זה.

פרעות בארץ ישראל !!!!!!!! לא באירופה הנוצרית 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מנין לר' דב לנדאו הידע ההיסטורי השקרי?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.