בית פורומים בחדרי חרדים

נאום המסית והמדיח (כתב משפחה בדימוס מר אהרן ג.)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/12/2018 22:51 לינק ישיר 
נאום המסית והמדיח (כתב משפחה בדימוס מר אהרן ג.)

הבחור פנה אלי מיוזמתו לפני כשלושה שבועות. הזמנתי אותו לשיחה בדירת אימי שתחיה בבני ברק. בשיחה פרסתי בפניו את המחיר שהוא עתיד לשלם: ניתוק מהמשפחה, מהחברים,  מכל מה שהכיר שאלתי אותו אם הוא לשלם את המחיר נתתי לו מספר ימים לחשוב. הוא חזר אלי נחוש בדעתו. 

אחרי שבוע אספתי אותו מבני ברק ולקחתי אותו עם חפציו לאחת מהדירות שלנו בקרית ארבע שם הוא נקלט בחום ואהבה על ידי החברים. במקביל סיכמתי עם סגן מפקד מיטב סאל אבנר לוטטי על כך שלא ישב למעלה מ 24 שעות וישפט על תנאי.

צריך לומר שהצבא עמד בכל מה שסוכם. הבחור ישב 24 שעות ושוחרר. היום היה בשרשרת החיול. צריך עוד לומר שהבחור מאוד עצמאי. צריך עוד לומר: אני לא עוסק בגיוס יזום. לא מסתובב בישיבות ומחפש מתגייסים. יחד עם זה בעיני גיוס לצבא הוא מצווה מדאורייתא ומוישי הוא בעל תשובה. אני מעריץ אותו על מה שעשה מתוך חשיבה תורנית אידיאולוגית. אני גם לא מסתובב ברחוב ומחפש חילונים שיחזרו בתשובה אבל חילוני שיבוא אלי וירצה לחזור בתשובה לא אעזור לו?

כל מה שכתוב בכיכר השבת על שידול, על מימון טיול יוקרתי ועוד הוא שקר מוחלט שאין לו קשר לאמת. אני לא מוזיל את המצווה החשובה הזאת בשידול כספי. יתירה מזאת החרדי יפנה אלי בשאלה למה להתגייס לצבא מה הצבא יכול לתת לי, אשלח אותו הביתה. מי שבא לקבל ולא לתת לא צריך אותו. זאת האמת וכל האמת.

ולמלשינים ולמוסרים ולמשומדים אל תהי תקוה

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 02/12/2018 20:53:31

תוקן על ידי overseer ב- 03/12/2018 20:14:44

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2018 23:25 לינק ישיר 

מאחל לך לעשות חצי מהמצוות של אהרון גרנות
ומאשר הלשון הרע שלך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/12/2018 23:34 לינק ישיר 

כבר עבר לו השגעון של להיות חס"ג ? מאדם לא יציב שמחליף השקפות כמו גרביים, הייתי מצפה שתהיה לו קצת צניעות לפני שהוא מחזיר אנשים 'בתשובה' לאמונה שמחר בבוקר הוא עצמו יהיה כנראה הרחק ממנה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 01:29 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
נאום המסית והמדיח הארור (כתב משפחה בדימוס מר אהרן ג.)

הבחור פנה אלי מיוזמתו לפני כשלושה שבועות. הזמנתי אותו לשיחה בדירת אימי שתחיה בבני ברק. בשיחה פרסתי בפניו את המחיר שהוא עתיד לשלם: ניתוק מהמשפחה, מהחברים,  מכל מה שהכיר שאלתי אותו אם הוא לשלם את המחיר נתתי לו מספר ימים לחשוב. הוא חזר אלי נחוש בדעתו. 

אחרי שבוע אספתי אותו מבני ברק ולקחתי אותו עם חפציו לאחת מהדירות שלנו בקרית ארבע שם הוא נקלט בחום ואהבה על ידי החברים. במקביל סיכמתי עם סגן מפקד מיטב סאל אבנר לוטטי על כך שלא ישב למעלה מ 24 שעות וישפט על תנאי.

צריך לומר שהצבא עמד בכל מה שסוכם. הבחור ישב 24 שעות ושוחרר. היום היה בשרשרת החיול. צריך עוד לומר שהבחור מאוד עצמאי. צריך עוד לומר: אני לא עוסק בגיוס יזום. לא מסתובב בישיבות ומחפש מתגייסים. יחד עם זה בעיני גיוס לצבא הוא מצווה מדאורייתא ומוישי הוא בעל תשובה. אני מעריץ אותו על מה שעשה מתוך חשיבה תורנית אידיאולוגית. אני גם לא מסתובב ברחוב ומחפש חילונים שיחזרו בתשובה אבל חילוני שיבוא אלי וירצה לחזור בתשובה לא אעזור לו?

כל מה שכתוב בכיכר השבת על שידול, על מימון טיול יוקרתי ועוד הוא שקר מוחלט שאין לו קשר לאמת. אני לא מוזיל את המצווה החשובה הזאת בשידול כספי. יתירה מזאת החרדי יפנה אלי בשאלה למה להתגייס לצבא מה הצבא יכול לתת לי, אשלח אותו הביתה. מי שבא לקבל ולא לתת לא צריך אותו. זאת האמת וכל האמת.

באמת מענין איך הגר"ש נתן הסכמה לעיתון משפחה בזמן שגרנות היה שם סגן עורךר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 02/12/2018 23:32:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 02:08 לינק ישיר 

מפליא אותי איך הוא ככלב השב אל קיאו,
אחרי המכה שהוא חטף בעקירת גוש קטיף והשינוי הדרסטי שהוא עשה הייתי בטוח שנעקרה עבודה זרה (הציונות) מליבו ועל אחת כמה וכמה שצבא זה רודף כיום את הדת עד שרבנים סרוגים כותבים לא ללכת,
מסתבר שקשה היא עד מאוד עבודה זרה זו,
אומנם לפלא מה כיום יש בה,
אבל עם עובדות קשה להתווכח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 04:12 לינק ישיר 

מה הטענה כנגדו? הוא טוען שלא שכנע ולא עוסק בהדחה אלא רק עוזר אחר שהבחור כבר החליט בעוז. מצפים ממנו שידחה אותו? אולי הבחור יתקלקל עוד יותר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 05:59 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
מה הטענה כנגדו? הוא טוען שלא שכנע ולא עוסק בהדחה אלא רק עוזר אחר שהבחור כבר החליט בעוז. מצפים ממנו שידחה אותו? אולי הבחור יתקלקל עוד יותר?

לא הייתי מגדיר אותו כמסית ומדיח, אבל עצם זה שהבחור פנה אליו ולא אליך מלמדת משהו על עיסוקו של אהרן גרנות, ועל כך יש מקום לעורר לבדוק ולטעון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 06:03 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
ערלכער_ייד כתב:
נאום המסית והמדיח הארור (כתב משפחה בדימוס מר אהרן ג.)

באמת מענין איך הגר"ש נתן הסכמה לעיתון משפחה בזמן שגרנות היה שם סגן עורךר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מנחה_חדשה ב- 02/12/2018 23:32:00

בדיוק כפי שהרב שך הסכים ליתד כאשר גרוסמן היה שם סגן עורך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 07:28 לינק ישיר 

בא בחור אל גרנות ואומר לו שבישיבה שלומד מחנכים להזיק לציבור החרדי להזיק בהפגנות פרועות להצביע למחללי שבת וירושלים.מה רצית שיעשה,שידחה אותו???
כל הכבוד שהסכים לקבל אותו על אף העבר שלו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 07:58 לינק ישיר 

מה שעושה גרנות נשמע חמור מאוד.
בגדר חוטא ומחטיא את הרבים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 10:18 לינק ישיר 

"הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר"

לעזור לאנשים שלוחמים מלחמת מצווה ומגינים ומוסרים את נפשם עליך-
זה מצווה גדולה.

ואם נראה לכם שלא כך, נבקש מ-"כברהיה"
להביא מהבלוג שלו את הפסק של ר' איסר זלמן-

בו כתב שכעיקרון היות וזה מלחמת מצווה גם בני ישיבה חייבים להתגייס, אבל כהוראת שעה-

של בניית עולם התורה- נוהגים שלא כך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 12:03 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

"הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר"

זה מצווה גדולה.

בו כתב שכעיקרון היות וזה מלחמת מצווה גם בני ישיבה חייבים להתגייס, אבל כהוראת שעה-

לא מביאים דוגמה מפסיקת רב איסר זלמן בזמנו לימינו,
לימינו תביא מרבני ימינו,
הנתונים לא בהכרח דומים וממילא זה שונה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 16:04 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

את ה'קעשע' ואת ה'שאלה' הזו תשאל את הרבי שלך

וד"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 18:03 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
מצדרביעי כתב:

זה מצווה גדולה.

לימינו תביא מרבני ימינו,

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם לפני שתוקפים את אהרון גרנות ו/או חיילים חרדים-

צריך להביא דוגמה מפסיקת רבני זמננו...

ו-לא, נתי גרוסמן אינו מ"רבני" זמננו, [ואפילו לא הרב שך מלך המשיח למקרה ששכחת...]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 18:18 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

יצחקהספרן כתב:
מצדרביעי כתב:

זה מצווה גדולה.

לימינו תביא מרבני ימינו,

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם לפני שתוקפים את אהרון גרנות ו/או חיילים חרדים-

צריך להביא דוגמה מפסיקת רבני זמננו...

ו-לא, נתי גרוסמן אינו מ"רבני" זמננו, [ואפילו לא הרב שך מלך המשיח למקרה ששכחת...]

לא תקפתי את אהרון גרנות ספציפי על החיילים ולא את החיילים,
אלא את דעתו המעוותת ששרות בצבא פוקר ורודף דת ישראל (וגם ארץ ישראל), זו מצווה מדאוריתא לשרת בו, שזה כבר עובר למעין עבודה זרה,
ואף רבנים סרוגים יחלקו עליו מהותית,
ומי מדבר על חרדים,
ודעה חולנית ומעוותת כזו צריכה הוקעה,
ולכן תגובתי,
נ.ב. ברמה האישית אני מוקיר אותו ואת משפחתו,
אבל דעותיו פסולות ויש להוקיעם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2018 20:55 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

את ה'קעשע' ואת ה'שאלה' הזו תשאל את הרבי שלך

וד"ל

אתה די מגוכח עם הרמיזות שלך...אין לך כל מושג מי ה"רבי" שלי כאמור כמה וכמה פעמים איני חסיד ואין לי "רבי" אם כי אני בהחלט חוסה בצל כמה גוטע יידן אבל לא כ"רבי".

"קושיה" לא קעשע...יותר מידי זמן בארץ הטומאה והראש עובד על קעש...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נאום המסית והמדיח (כתב משפחה בדימוס מר אהרן ג.)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.