בית פורומים בחדרי חרדים

אם אגודה לא סכמו עם בלוך לפני הבחירות, מה גרם לה לסגור עם אגודה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/12/2018 07:33 לינק ישיר 
אם אגודה לא סכמו עם בלוך לפני הבחירות, מה גרם לה לסגור עם אגודה?

מה האינטרס שלה לתת להם הרבה מעבר לגודלם היחסי?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 08:01 לינק ישיר 

במקרה הזה אין שום קשר.כל ראשי המפלגות יודעים שהכי קל לפתות את אגודת ישראל.הם רואים תפקידים שיממנו את הסקודה סופרב שלהם ושוכחים משבת ומיהדות.זה היה בירושלים קדנציות קודמות זה קרה עכשיו בבית שמש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי בעדונגד ב- 04/12/2018 06:13:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 08:21 לינק ישיר 

הם גם הסכימו שכל ענייני הדת יהיו בידיים של הבית היהודי  והסכימו גם  שלא יהיו הקצאות  לחרדים שגרים בבית שמש הישנה  כי חסידים לא גרים שם  רק ליטאים וספרדים  אז מה אכפת להם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 09:35 לינק ישיר 

מעניין אם יהיה הסבר מהחסידים, משהו שלא יוציא אותם מושחתים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 09:57 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:

הם רואים תפקידים שיממנו את הסקודה סופרב שלהם ושוכחים מ...

מזכיר לי את הקשר של השלטונות עם ראשי הכפרים בשטחים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 09:59 לינק ישיר 

ניסו ליצור גוש חוסם ולשתק את העיר ואגודה שברו אותו, זו לבד סיבה מבחינתה לסגור עימם ולתת להם המון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 10:06 לינק ישיר 

מה פירוש ניסו לשתק את העיר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 10:35 לינק ישיר 

הגוש חוסם  לא נועד לחסום  אלא למקסם את הדרישות החרדיות   כדי להניח על השולחן כל מה שחשוב  אבל החסידים ראו רק את טובת עצמם    כולל נקמה  על הכבוד שלהם במקומות אחרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 10:39 לינק ישיר 

שמעו נא שואל למה אף אחד לא חושק בו ובחבריו לעומת אגודה הנחשקת והמחוזרת? להגיד לך מה מדברים מאחורי גברכם? נודניקים, טרחנים, ממורמרים, יהירים, עולם תחתון, אנשי דמים ומרמה, בוגדניים,  סחטנים, מפלגה שעושה שימוש ציני ברבנים, בקדושת ירושלים,בקודשי ישראל,
השאלה היא לא למה ירצו מפלגה שפויה נורמלית כמו אגודה השאלה איזה אדם שפוי ירצה אתכם????
באמת לא סובלים אתכם אתם בקונזנזוס  של המיאוס\ של התיעוב...

אתה יכול לצלצל ללסרי ולשאול אותו את אותה שאלה למה הוא העדיף את אגודה הקטנה שלא תמכה בו מיד בהתחלה על פני ש"ס הגדולה שתמכה בו ראשונה.... 

תוקן על ידי דברוני ב- 04/12/2018 08:40:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 11:02 לינק ישיר 

האינטרס של בלוך ברור, כמו שכתבו כאן, היא תתן מעבר למה שמגיע להם כדי לשבור את הגוש החוסם.

נשארה הטענה על אגודה למה שברו את הגוש, נו טוב.. מישהו עוד מאמין במושג 'הציבור החרדי' בבחירות האחרונות, אחרי כל הסכינים בגב והבגידות של כל המפלגות החרדיות, כולם, בבחירות האחרונות?

צר לי, אני אמון על גדולי התורה ומנוי על יתד נאמן, אבל הבגידה הנוראה ביותר ופריצת הגדר שאין לה שום תקדים, זה הקריאה לאבוטבול שלא להתפטר וללגנוב בידיים את הקולות של אלפי יראים ושלמים שבחרו כעצת רבותיהם והשיב רעה תחת הטובה שעשו לו לאחר הפאשלה שלו לפני הבחירות. אין גבול??

וכל זאת על ידי עלילה אנטישמית שהחסידים הרעילו את הבחירות, אני קורא לכל מי שניתח יפה את התוצאות בירושלים, נסו לבדוק את בית שמש, אני כמעט בטוח שרוב ההפתעות תימצאנה דוקא בדגל ובש"ס ולא בציבור החסידים שעושים מה שהורו הרבי'ס, ובחרו אבוטבול. זו עלילה שפילה, למען בצע נקמה.

אני מקוה שמישהו למעלה יתעורר ויחזיר את ההנהגה השפויה, יש לנו גדולי תורה, אבל נראה שגפני וכמה גיחזים קיבלו יותר מידיי כח לאחרונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 11:07 לינק ישיר 

מדובר באנשי העולם התחתון, אנשי דמים, ומרמה שיודעים את האמת, חברה ליטאים אמריקאים הצביעו לבלוך כי נמאסה עליהם השחיתות של המפלגה, במקום לעשות חשבון נפש, הם  בוחרים בהתנהגות עבריינית נפשעת וממשיכים  עם ההסתה וזריקת הבוץ כנגד החסידים, אנשי עולם תחתון, כבר אמרנו, אנשי דמים ומרמה כבר אמרנו....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 13:08 לינק ישיר 

ירו_שלמי כתב:

האינטרס של בלוך ברור, כמו שכתבו כאן, היא תתן מעבר למה שמגיע להם כדי לשבור את הגוש החוסם.

נשארה הטענה על אגודה למה שברו את הגוש, נו טוב.. מישהו עוד מאמין במושג 'הציבור החרדי' בבחירות האחרונות, אחרי כל הסכינים בגב והבגידות של כל המפלגות החרדיות, כולם, בבחירות האחרונות?

צר לי, אני אמון על גדולי התורה ומנוי על יתד נאמן, אבל הבגידה הנוראה ביותר ופריצת הגדר שאין לה שום תקדים, זה הקריאה לאבוטבול שלא להתפטר וללגנוב בידיים את הקולות של אלפי יראים ושלמים שבחרו כעצת רבותיהם והשיב רעה תחת הטובה שעשו לו לאחר הפאשלה שלו לפני הבחירות. אין גבול??

וכל זאת על ידי עלילה אנטישמית שהחסידים הרעילו את הבחירות, אני קורא לכל מי שניתח יפה את התוצאות בירושלים, נסו לבדוק את בית שמש, אני כמעט בטוח שרוב ההפתעות תימצאנה דוקא בדגל ובש"ס ולא בציבור החסידים שעושים מה שהורו הרבי'ס, ובחרו אבוטבול. זו עלילה שפילה, למען בצע נקמה.

אני מקוה שמישהו למעלה יתעורר ויחזיר את ההנהגה השפויה, יש לנו גדולי תורה, אבל נראה שגפני וכמה גיחזים קיבלו יותר מידיי כח לאחרונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 13:30 לינק ישיר 

ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:32 לינק ישיר 

ירו_שלמי כתב:

להזכירך, אבוטובול התחייב שפרנקל יקבל מקום בסיעת ש"ס, ולא בסיעת ג.
פרנקל רוצה לבצע מקצה שיפורים, ולקבל בסיעת ג. ואין סיבה לאפשר לו את התענוג כדי לאפשר לו לדפוק את כל החרדים בעיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:42 לינק ישיר 

ובלי קשר, הניבזות של אגודה בבית שמש נוראה גם אם הצביעו כולם לאבוטובול.
איפה שמענו שסיעה מתמודדים יחד לעירייה, ואחרי הבחירות חצי סיעה מנהלים מו"מ בשושו בהתעלם משאר הסיעה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:39 לינק ישיר 

למה  אגודה  דאגו למקום לאבוטבול?
מתוך  אצילות  לב,  או  כדי למנוע ריצה  של מועמד  דגל?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם אגודה לא סכמו עם בלוך לפני הבחירות, מה גרם לה לסגור עם אגודה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.