בית פורומים בחדרי חרדים

דודי זלץ לא יתמנה היום כסגן כתוצאה מעיכוב מינוי הסגן האגודאי בבית שמש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/12/2018 14:36 לינק ישיר 
דודי זלץ לא יתמנה היום כסגן כתוצאה מעיכוב מינוי הסגן האגודאי בבית שמש

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:43 לינק ישיר 

לרובינשטיין בנתיים יש הרבה יותר מה להפסיד, הוא יודע טוב שבהתנהגות זו הוא לא יבחר שוב וגם כעת יהיה לו שם גיהנם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:49 לינק ישיר 

החוצפה של משפחת פרוש לא יודעת גבולות!!!
רובנשטיין נבחר לראשות העיר רק בזכות
קולות דגל ושס שלא הציבו מעומד מטעמם
ונתנו לו על מגש של כסף את ראשות העיר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:49 לינק ישיר 

דגל שס וזיידה הם לא הרוב בביתר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:50 לינק ישיר 

והאם אגודה רוצים לא לקבל כלום בבני ברק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:53 לינק ישיר 

אאל"ט ההסכם בביתר מקביל להסכם במודיעין עילית, ז"א שמה שדגל מקבלים או לא מקבלים בביתר, אגו"י יקבלו או לא יקבלו במודיעין עילית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 14:56 לינק ישיר 

הבעיה שהלטאים הפראירים כבר מינו את פריינד לסגן.לפטר זה כבר יותר סיפור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:29 לינק ישיר 

מעניין לראות כאן פתאום את כל ניקי הדגל שקופצים אכלו לי שתו לי
לא. מאיר רובינשטיין לא נותן את הסגנות לדודי זלץ. נקודה. כן. יש לו סמכות והוא עושה את זה לעונש. חד משמעי. לא קרה כלום. אכלו לי שתו לי. דגל עיכבו את הסגנות של שלומי אמונים בבית שמש אז שלומי אמונים עושים להיפך. מה קרה. אסור להם?
אם הם ישחררו את הסגנות בבית שמש לאגודה אז אגודה תשחרר את הסגנות בביתר לדודי זלץ. זה הכל. זה אחד על אחד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:34 לינק ישיר 

מצוין.  העסק  מתקדם  לכיוון  הנכון.

גם  הדגלאים  וגם  הפרושים,  נמצאים  במצב   שברור  כבר  לשניהם שמ"דיל  כולל" הם  רק  ירוויחו.

נקווה  רק  שדרעי  וכלף  לא  יפריעו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:36 לינק ישיר 

ירושלים-צפת-חיפה-אלעד,
תמורת  בית-שמש-ביתר, שיוויון  בכנסת  , ותיאום  בנושאים גורליים  ליהדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:43 לינק ישיר 

נראה שבהנהגת שלומי אמונים לא מחמיצים אף הזדמנות לטעות ושוגים בכולן.

כל המנדט של רובינשטיין בביתר מבוסס על האחדות בעיר והחיבור של דגל-שס-אגודה.
זה מתחדד עוד יותר לאור התוצאה העגומה של סיעת אגודת ישראל בעיר התורה בערי יהודה (6 מנדטים).
ההישענות של מאיר רובינשטיין על סיעת שלומי אמונים בירושלים יחליש אותו עוד יותר בעיר, בייחוד בשל היעדר תמיכה אמיתית בקהילות בתוככי ביתר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 17:31 לינק ישיר 

רודףסמלים
הפפפפה. מה קפצת. בא נדבר אמיתי ובמספרים
אגודת ישראל התפצלה מרצונה בביתר עילית בגלל שרצו למצות קולות. 6 קיבלה הסיעה החסידית הרשמית ועוד מנדט של חב"ד וה"קהילות החסידיות הקטנות" של רובינפלד. אז יש לנו שבע. (אתה מבין לבד שחב"ד לא ילכו עם דגל ברגע האמת). יעקי הרשקופ חסיד חב"ד, מושבע לרובינשטיין והצביעו לו מלא חסידי חב"ד. אז יש לנו כבר שמונה מתוך 17. ממול יש לנו 4 של דגל ו-4 של ש"ס (מי אמר שבעוד 5 שנים ש"ס ילכו עם דגל, אולי עדיף להם לקבל 2 סגנים - גם של דגל, והם ילכו עם רובינשטיין). והנציג האופוזיציונר מנחם זיידה. 
אבל. וכאן ה'אבל' הגדול. מפלגת עץ קיבלה בביתר כשמונה מאות קולות! היה חסר להם כחמישים עד מאה בשביל להכניס נציג. הם הרי כמובן יצביעו לרובינשטיין אם וכאשר מול רובינשטיין ירוץ דגל'ניק. 
אז מה נשאר לנו לסיכום:
9 וחצי מנדטים לרובינשטיין ו-שמונה וחצי מנדטים לדגל וש"ס ומנחם זיידה (מצביעי יחד רצו עם זיידה. חצי ממצביעיו הם אנשי מפלגת יחד. מס' 2 שלו זה מאיר קדוש של הרב מאזוז)
דגל'ניקים. מאיר רובינשטיין עולה גם בסיבוב הבא. תהיו רגועים. יש לו רוב גם בלעדיכם וש"ס. אז אל תנסו. כי אם תרוצו מולו אז הוא ישאיר אותכם באופוזיציה. לא כדאי. נא לא להתחכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 20:12 לינק ישיר 

leitz כתב:

רודףסמלים
הפפפפה. מה קפצת. בא נדבר אמיתי ובמספרים
אגודת ישראל התפצלה מרצונה בביתר עילית בגלל שרצו למצות קולות. 6 קיבלה הסיעה החסידית הרשמית ועוד מנדט של חב"ד וה"קהילות החסידיות הקטנות" של רובינפלד. אז יש לנו שבע. (אתה מבין לבד שחב"ד לא ילכו עם דגל ברגע האמת). יעקי הרשקופ חסיד חב"ד, מושבע לרובינשטיין והצביעו לו מלא חסידי חב"ד. אז יש לנו כבר שמונה מתוך 17. ממול יש לנו 4 של דגל ו-4 של ש"ס (מי אמר שבעוד 5 שנים ש"ס ילכו עם דגל, אולי עדיף להם לקבל 2 סגנים - גם של דגל, והם ילכו עם רובינשטיין). והנציג האופוזיציונר מנחם זיידה. 
אבל. וכאן ה'אבל' הגדול. מפלגת עץ קיבלה בביתר כשמונה מאות קולות! היה חסר להם כחמישים עד מאה בשביל להכניס נציג. הם הרי כמובן יצביעו לרובינשטיין אם וכאשר מול רובינשטיין ירוץ דגל'ניק. 
אז מה נשאר לנו לסיכום:
9 וחצי מנדטים לרובינשטיין ו-שמונה וחצי מנדטים לדגל וש"ס ומנחם זיידה (מצביעי יחד רצו עם זיידה. חצי ממצביעיו הם אנשי מפלגת יחד. מס' 2 שלו זה מאיר קדוש של הרב מאזוז)
דגל'ניקים. מאיר רובינשטיין עולה גם בסיבוב הבא. תהיו רגועים. יש לו רוב גם בלעדיכם וש"ס. אז אל תנסו. כי אם תרוצו מולו אז הוא ישאיר אותכם באופוזיציה. לא כדאי. נא לא להתחכם

תחזור לקלל בזה אתה יותר טוב מבחשבון.
תשע וחצי ועוד שמונה וחצי זה 18. ויש רק 17 נציגים...
דגל שס וזיידה זה 9, מה שנשאר לרובינשטין זה 8. אולי אתה מחשבן גם את חוסאן אולי משםמרובינשטין יביא עוד קולות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 20:19 לינק ישיר 

מנחה חדשה 
אתה כל הזמן עובד באופן אישי ונכנס בחסידים כאן באופן אישי. זה לא המטרה כאן בפורום. כל הודעה שלך יש איזה נימה אישית נגדי. אנחנו לא בגן ילדים
לא קראת טוב את החשבון שכתבתי למעלה
בהנחה שש"ס ודגל ילכו ביחד נגד אגודת ישראל מה שלא בטוח בכלל כי ש"ס ביתר תמיד היו עם החסידים. ראה התמודדות פינדרוס נגד רובינשטיין שש"ס הלכו באש ובמים עם רובינשטיין וטוב להם עם רובינשטיין ולא כדאי להם לקחת סיכון ולאבד את הסגנות ואת התיקים

אבל בהנחה שהם הולכים עם דגל. הרי יש להם 8 מנדטים. וכל השאר הולכים - 9 מנדטים הולכים עם רובינשטיין. מה לא ברור. מנחם זיידה קיבל רוב קולות מאנשי יחד והם הרי לא יתנו את קולם לש"ס ולכן הם ילכו עם רובינשטיין מה לא ברור. מה גם כפי שכתבתי לעיל שעץ כמעט והכניסו מנדט על חשבון ש"ס. כך שכל הקולות שלהם הם יתנו לרובינשטיין ולא לדגל והרי יש לך לפי החשבון כ-55% לרובינשטיין (חסידים, עץ, יחד) מול 45% לדגל וש"ס וקצת אופוזיציה של מנחם זיידה. וזה גם חשבון הקולות אבל אין לי כח להתחיל לפרט כאן את הקולות לכל מפלגה.
בקיצור מאיר רובינשטיין ינצח בכל מצב. תרדו מביתר. לדגל אין שם סיכוי. תנסו באילת או במטולה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 20:23 לינק ישיר 

הנחות תעשה במכולת.
יש 9 מנדטים נגד רובינשטיין.
קפוץ לי בזיגזג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 20:26 לינק ישיר 

בקדנציה הבאה ביתר ואלעד באחד מהם ראש עיר משס ובשניה מדגל ושלומי אמונים יכולה להגיד ביי ביי לראשי הערים שלה. דש לפרוש הבוגד והרמאי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דודי זלץ לא יתמנה היום כסגן כתוצאה מעיכוב מינוי הסגן האגודאי בבית שמש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.