בית פורומים בחדרי חרדים

ההשפלה שעוברת משפחת המלוכה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/12/2018 15:17 לינק ישיר 
ההשפלה שעוברת משפחת המלוכה

לא אגודה, משפחת האצילים הבריטיים פרוש, עוברים השפלה נוראה ע"י העם, שאמור להתכופף ולנשק את רגליהם המכוסות דולרים.. איזו חוצפה נוראה...

ועל זה נאמר "עופו לנו מהעיניים"!! הציבור החרדי לא רכוש שלכם וזה לא אנגליה פה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:33 לינק ישיר 

את ההשפלה הגדולה עובר הגר"ח קנייבסקי

ולגבי שלומי אמונים/פרוש. מי שנלחם בהם זה לא העם, אלא נכדים, עסקנים רמאים, וצייצני הטוויטר שחלקם מכונה גם "עיתונאים" ועוד כמה טוקבקים מתלהמים כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:38 לינק ישיר 

יש גבול להשפלה שעובר הציבור החסידי - הנוירולוג כנראה לא שם לב להתקפת העצבים הזו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:49 לינק ישיר 

צר לי לאכזב אותך (ושכמותך)
אני ב"ה רגוע, והדברים לא נוגעים לי ובי ברמה האישית (אף שכל מיני טרולים ודמוגגים מנסים בכוח לנכס לי מרמור או קינאה, רק כי אינם מסוגלים להתמודד)

מה שכן, שוב אתה ושכמותך מראים מה עושה לכם טוב על הנשמה, מה גורם לכם לסיפוק והתרגשות, מה גורם לכם לאושר ושמחה. זה בהחלט תואם להתפרקות שלכם מכל ערך ותרבות וכל מידה של יראת שמיים ותורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:55 לינק ישיר 

אנחנו לא מתיימרים להתחרות באצילות והצדקות החסידית הנודעת לתהילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 15:55 לינק ישיר 

הכי מצחיק זה שהנציג שלהם בבית שמש אומר "אי אפשר להאמין לאף אחד". 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:11 לינק ישיר 

באמת שזה אחד הדברים הנשגבים מבינתי.אין פה ויכוח חסידים לטאים יש משפחה שלא נבחרה מעולם שלוקחת את כל הציבור החרדי כבני ערובה ולאף חסיד זה לא מפריע???מה לא מזיז לכם מי מייצג אתכם?????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:24 לינק ישיר 

להבדיל מיענקוש פרוש עשה אני חושב דבר או שניים בעבור הציבור החרדי, הלא?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:26 לינק ישיר 

רבותי1 כתב:

אתה חושב שהוא עשה אני חושב שהזיק אבל זה לא משנה יש הרבה אנשים שעשו.למה שלא תהיה התמודדות למה שמשפחה אחת לדורותיה 3 דורות אחורה ושלוש דורות קדימה.למהההההההההה??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:36 לינק ישיר 

עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. משפחת פרוש לא עוברת שום השפלה. יש להם 2! ראשי עיר! סגנים ותיקים בכל הארץ. ואת הסגנות בבית שמש היא תקבל בסוף עם תמיכת דגל או בלי. יש כבר עורכי דין שבודקים את זה ומוישה אבוטבול בעצמו הכריז אתמול בישיבת מועצת בית שמש שזה עניין של מס' ימים עד שנחמן פרנקל ייכנס. דגל'ניקים תפסיקו לבכות על אגודת ישראל. אגודת ישראל מסודרים מאוד ברוך השם. והכל בזכות ר' חיים קנייבסקי. הציבור רואה שבכל סכסוך של גפני עם אגודת ישראל אז הוא תוחב את האצבע שלו לר' חיים ומפריע לו ללמוד ומעניין, כל פעם ר' חיים 'פוסק' לטובת דגל. לא היה ולא נברא. ר' חיים יושב ולומד ויענקי קנייבסקי מבלבל לו את המוח. תנו לו ללמוד. עזבו אותו!
ועוד פעם. אגודת ישראל מסודרת מאוד. ויש לה תפקידים רבים וכבדים. הכל בסדר. הנציגים שלה פרוסים בכל רחבי הארץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 16:54 לינק ישיר 

לפי הרמה והפנטזיות שאתה חי אם אתה לא ממשפחת פרוש אתה בהחלט ראוי לאימוץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 17:12 לינק ישיר 

leitz כתב:

עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. משפחת פרוש לא עוברת שום השפלה. יש להם 2! ראשי עיר! סגנים ותיקים בכל הארץ. ואת הסגנות בבית שמש היא תקבל בסוף עם תמיכת דגל או בלי. יש כבר עורכי דין שבודקים את זה ומוישה אבוטבול בעצמו הכריז אתמול בישיבת מועצת בית שמש שזה עניין של מס' ימים עד שנחמן פרנקל ייכנס. דגל'ניקים תפסיקו לבכות על אגודת ישראל. אגודת ישראל מסודרים מאוד ברוך השם. והכל בזכות ר' חיים קנייבסקי. הציבור רואה שבכל סכסוך של גפני עם אגודת ישראל אז הוא תוחב את האצבע שלו לר' חיים ומפריע לו ללמוד ומעניין, כל פעם ר' חיים 'פוסק' לטובת דגל. לא היה ולא נברא. ר' חיים יושב ולומד ויענקי קנייבסקי מבלבל לו את המוח. תנו לו ללמוד. עזבו אותו!
ועוד פעם. אגודת ישראל מסודרת מאוד. ויש לה תפקידים רבים וכבדים. הכל בסדר. הנציגים שלה פרוסים בכל רחבי הארץ

מסכנים, ועכשיו שגילו שהם פיסטוקים...
יקחו מהם הכל בבחירות הבאות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 18:11 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:

רבותי1 כתב:

אתה חושב שהוא עשה אני חושב שהזיק אבל זה לא משנה יש הרבה אנשים שעשו.למה שלא תהיה התמודדות למה שמשפחה אחת לדורותיה 3 דורות אחורה ושלוש דורות קדימה.למהההההההההה??

למה שלושה דורות? למה לא ארבעה???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 18:33 לינק ישיר 

אוי איך שהעיניים של הליטיפיקעס יוצאים מחוריהן. אחחחחחחחחחחחח. בוער בהם הנ-ק-מ-ה לחסידים. אחחחחח. איזה רועעעעעע. כמה רוע. כמה שנאהההה. אוי וויייייי
דם של שנאה. קיתונות של שנאה של הליטפיקעס על החסידים בכל מקום ובכל פינה בארץ. בירושלים. בצפת. בחיפה
ועכשיו בבית שמש. הליטיפיקעס דוחפים את האצבע הסרוחה שלהם לכל הכיסים של החסידים. מתערבים להם בחיים. תנו להם לחיות. יש להם 3 נציגים שנבחרו ע"י הציבור החסידי בבית שמש וזכותם לעשות ככל העולה על רוחם. יש להם אדמורי"ם שלהם והם לא כפופים לא לר' חיים ולא לחכם שלום ולא לאף אחד אחר. עזבו אותם כבר. רשעים ארורים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 18:52 לינק ישיר 

עכשו תנגב את הקצף מהשפתיים, לך להדלוקה אצל האדמו"ר ובטח תקבל שם חצי שקל דמי חנוכה על כל קללה שקיללת ליטאי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2018 18:52 לינק ישיר 

leitz כתב:

אוי איך שהעיניים של הליטיפיקעס יוצאים מחוריהן. אחחחחחחחחחחחח. בוער בהם הנ-ק-מ-ה לחסידים. אחחחחח. איזה רועעעעעע. כמה רוע. כמה שנאהההה. אוי וויייייי
דם של שנאה. קיתונות של שנאה של הליטפיקעס על החסידים בכל מקום ובכל פינה בארץ. בירושלים. בצפת. בחיפה
ועכשיו בבית שמש. הליטיפיקעס דוחפים את האצבע הסרוחה שלהם לכל הכיסים של החסידים. מתערבים להם בחיים. תנו להם לחיות. יש להם 3 נציגים שנבחרו ע"י הציבור החסידי בבית שמש וזכותם לעשות ככל העולה על רוחם. יש להם אדמורי"ם שלהם והם לא כפופים לא לר' חיים ולא לחכם שלום ולא לאף אחד אחר. עזבו אותם כבר. רשעים ארורים

תנו לחיות לחיות זה בתל אביב..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ההשפלה שעוברת משפחת המלוכה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.