בית פורומים בחדרי חרדים

טלזסטון כמשל לחזירות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/12/2018 10:07 לינק ישיר 
טלזסטון כמשל לחזירות

בא אדם, לא דופק בדלת, נכנס לי לבית היישר למטבח, ומתחיל לאכול כאילו מישהו הזמין אותו (מקלב לא בעל בית וגם לא המשכיר של הבית..), או קנה בעצמו את המוצרים שם...

בקיצור, בהצלחה ליענקי פלאי, לפני הכל תושב המקום, איש יקר ובעיקר, לא צריך את הכסף של הג'וב הזה.... מה שאומר שהגיעו מים עד גועל נפש..
אני מציע לרביץ החמדן שלא עשה כלום בחייו, לקפל ציוד משם, כי הבושה שאני מתבייש בשבילו כבר מספיק גדולה, וחבל שהוא עצמו לא מרגיש בה...

לא נדחפים לבית של מישהו ועושים בו ככל העולה על רוחך. זה לא מנומס!

אני יודע שעוד שניה יקפצו כל ה"פרעושים" וישאלו מה עם אלעד.. אין לי אפילו כח לענות על השאלה המטומטמת הזו, אז עזבו אותי מזה...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:18 לינק ישיר 

ואני מציע לו להתמודד בבחירות, ולאפשר לציבור להצביע ולהביע את דעתו.
(אין הרבה משמעות ל'תושב המקום' ביחס לנושא זה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:21 לינק ישיר 

גם אני בעד בחירות. בלי לערב את גדולי ישראל שלא קשורים בשום צורה לבחירות הפוליטיות הללו לוועד הבית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:25 לינק ישיר 
אךטובוחסד

שמעו_נא כתב:

אני בעד בחירות גם, אבל בין תושבי המקום, כי כפי שציין המגיב אחריך, זה וועד בית, ולא הגיוני שדייר מרחוב ליד יתמודד על וועד הבית בבניין שלי. יש בהחלט חשיבות עליונה לדייר העיר שמכיר את המקום ובעיותיו ובקשר עם החיים שם יום יום. אפילו מבחינה שירותית!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:29 לינק ישיר 
טיןטין1

שמעו_נא כתב:
כשאתה מערב בנושא בירוקרטי לחלוטין את גדולי ישראל, זו כבר תחרות לא הוגנת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:31 לינק ישיר 
אךטובוחסד

טיןטין1 כתב:
(אין הרבה משמעות ל'תושב המקום' ביחס לנושא זה). כשאתה מערב בנושא בירוקרטי לחלוטין את גדולי ישראל, זו כבר תחרות לא הוגנת.

הקטע הוא שגם לא גדולי ישראל שלחו אותו לשם. מי שניסה "לסדר לו ג'וב" זה מקלב (שפעם הערכתי מאוד..) שלא ברור על מה הוא "משלם" לו בעצם... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:37 לינק ישיר 

אךטובוחסד. בניגוד אליך אני טוען שגם באלעד זו היתה טעות. ובכלל כל הצנחה של מועמד מבחוץ היא זלזול בתושבים. הדבר היחיד דאני מוכן לקבל זה אם המועמד המוצנח מתמודד בפריימריז פנימיים לפני זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 10:45 לינק ישיר 
אךטובוחסד

טיןטין1 כתב:
אךטובוחסד. בניגוד אליך אני טוען שגם באלעד זו היתה טעות. ובכלל כל הצנחה של מועמד מבחוץ היא זלזול בתושבים. הדבר היחיד דאני מוכן לקבל זה אם המועמד המוצנח מתמודד בפריימריז פנימיים לפני זה.

מסכים לגבי אלעד (ומכיר המון תושבים גם ליטאים שרצו את פרוש) וכך לגבי כל מקום אחר, אבל שם הייתה סיבה. היה הסכם וכו' וחשבו שאין מישהו מתאים מאלעד וכמובן שגם על הדרך היה צריך לסדר "ג'וב" לפינדרוס... (אתה מכיר את גפני מוותר על הסכם לקבל ראש עיר של דגל? האמת, שאני גם לא מצפה ממנו או ממישהו לוותר..)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 11:49 לינק ישיר 

מדוע אם כן פלאי לא התמודד בבחירות הרגילות, ורק עכשיו נזכר שהוא תושב המקום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:30 לינק ישיר 
אךטובוחסד

חרשתן כתב:

אין דין הבחירות הראשונות כשרוזנטל עוד היה בחיים, כדין הבחירות שבגללן הוא נפטר.. (ואל תספרו לי סיפורים של "הוא היה חולה" וכדומה... צריך להיות אידיוט כדי לא לראות למה זה קרה, וידי מי שפכו את הדם הזה..) 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:39 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

אין דין הבחירות הראשונות כשרוזנטל עוד היה בחיים, כדין הבחירות שבגללן הוא נפטר..

מדוע? מדוע אין דין וכו'?

יש לך נימוק, כתוב אותו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:41 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:45 לינק ישיר 

בבחירות יכול להתמודד כל מי שרוצה, יש חוקים בעניין. ואין עדיפות למי שחי במקום 200 שנה למי שזה מקרוב הגיע. יש תאריך קובע! אין דבר כזה הצנחה! אם מותר לו על פי החוק להתמודד, אז מותר לו.

מכאן והלאה זו החלטה של כל תושב. אם ירצו את רביץ הוא יבחר ואם לא הוא לא יבחר. את הלגיטימיות הבוחרים קובעים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:49 לינק ישיר 
אךטובוחסד

asher177 כתב:
בבחירות יכול להתמודד כל מי שרוצה, יש חוקים בעניין. ואין עדיפות למי שחי במקום 200 שנה למי שזה מקרוב הגיע. יש תאריך קובע! אין דבר כזה הצנחה! אם מותר לו על פי החוק להתמודד, אז מותר לו.

מכאן והלאה זו החלטה של כל תושב. אם ירצו את רביץ הוא יבחר ואם לא הוא לא יבחר. את הלגיטימיות הבוחרים קובעים.

מה שנקרא "כשר, אבל מסריח". אוקי זה מותר בחוק, אבל זה אומר שזה נכון והגיוני להתמודד בעיר שלא רוצים אותך? אולי "לשכנע" דרך "קול קורא" וכל מיני אינוסים אחרים? בוא נראה אותו מתמודד בבחירות חופשיות כמו שאמרת, בלי תמיכת שום רב לא בו ולא באחרים. מקסימום עם מכתב שקורא להצביע למי שורצים כי כולם טובים... 3 קולות לא יהיו לו ואתה יודע את זה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 12:51 לינק ישיר 
אךטובוחסד

חרשתן כתב:

אין דין הבחירות הראשונות כשרוזנטל עוד היה בחיים, כדין הבחירות שבגללן הוא נפטר..

מדוע? מדוע אין דין וכו'?

יש לך נימוק, כתוב אותו!

מה לא הבנת??? פשוט וברור. הנימוק הוא שאחרי שהרגו את רוזנטל, התושבים הותיקים מיהרו לחזק את עמדתם שלא רוצים מ ישהו בחוץ והחליטו להריץ את פלאי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 13:50 לינק ישיר 

אם הכי מוצלח שהצליחו למצוא מתושבי המקום הוא יענקי פלאי, לא פלא שהיו צריכים לייבא מישהו מבחוץ, זה בסדר אין מה להעלב, לא מכל שכוננות קטנטונת בירושלים יש בהכרח מישהו שיצוק מחומר של ראשי ערים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טלזסטון כמשל לחזירות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.