בית פורומים בחדרי חרדים

החמלה הגיע לעיריית בני ברק (יש חיים אחרי זייברט)1

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/12/2018 18:59 לינק ישיר 
החמלה הגיע לעיריית בני ברק (יש חיים אחרי זייברט)1

*לשכת ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין מודיעה:*

כפי שהובטח שוב ושוב במערכת הבחירות ולאחריה, נושא התחבורה הינו ראשון במעלה בסדר היום העירוני החדש.

בהתאם לכך ולאחר דיונים ארוכים ובחינת הנושא במכלול ההיבטים, אנו שמחים לבשר לתושבי העיר והבאים בשעריה, על החלטת ראש העיר על השינויים דלהלן:

1. מצלמות האכיפה לאורך רחוב הרב כהנמן-אהרונוביץ: החל מיום ראשון הקרוב, 9/12/18 יוארך זמן אכיפת עבירות תנועה באמצעות מערך המצלמות, ל- 3 דקות תמימות. 

עצירה לזמן מועט משיעור זה, לא תהיה עילה להטלת קנסות כלכליים בניגוד לנוהל עד כה. (למעט כמובן מקרים שיש בהם סיכון מוכח למשתמשי הדרך, כלי רכב ו/או הולכי רגל).  

2. שעות האכיפה: מערך האכיפה באמצעות המצלמות לאורך הציר כולו, יפסיק את פעילותו מידי יום בשעה 23:00 עד ליום המחרת. למותר לציין כי לא יוטלו קנסות כספיים בשעות אלו.

3. באופן כללי, תמוקד האכיפה לעבירת תנועה ולא על כניסה לחניונים. 

המערכת העירונית תמשיך לפעול ולעשות בנושא זה, ובכל נושא, על מנת למלא את שליחותה נאמנה, להשיב את העיר לסדר ולעמוד על זכויות תושביה, תוך חתירה מתמדת להקלת חסמים והימנעות מענישה כלכלית מעיקה ללא צורך.

בברכה, מזכירות הלשכה

לפרטים נוספים: קיוי הס - 054-9110311

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 19:14 לינק ישיר 

אם כבר חמלה היה אפשר להגדיל
את זמן ההמתנה לחמש דקות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 19:44 לינק ישיר 

ואת כל הדוחות עד היום ישלמו חברי הועצג"ת מכיסם ???????????

לאן שולחים את השוברים ???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 20:00 לינק ישיר 

"חמלה"? אולי אכזריות כלפי תושבי בני ברק שנוסעים בכביש וכל רצונם הוא שהכביש יהיה יחסית פנוי.

אני לא מביע דעה בעניין, אך ברור שיש שני צדדים לזה.

אך כשאתה שונא ראש עיר אחד שאינו מאנשי שלומך, ואוהב ראש עיר אחר רק כי הוא משלך, אז כל מה שההוא עשה זה רשעות וטיפשות, וכל מה שההוא יעשה זה חמלה וחכמה.

אגב. זה גם היחס של גופי התעמולה המכונים "אתרי האינטרנט החרדים". גם שם יש להם אג'נדה מאוד ברורה אך גם מאוד צפויה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 20:20 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
"חמלה"? אולי אכזריות כלפי תושבי בני ברק שנוסעים בכביש וכל רצונם הוא שהכביש יהיה יחסית פנוי.

אך כשאתה שונא ראש עיר אחד שאינו מאנשי שלומך, ואוהב ראש עיר אחר רק כי הוא משלך, אז כל מה שההוא עשה זה רשעות וטיפשות, וכל מה שההוא יעשה זה חמלה וחכמה.

אגב. זה גם היחס של גופי התעמולה המכונים "אתרי האינטרנט החרדים". גם שם יש להם אג'נדה מאוד ברורה אך גם מאוד צפויה.

אצלך זה לא ככה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 20:34 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אין שני צדדים.
אפשר לדאוג לכביש פנוי גם בדרכים פחות חזיריות.
לא צריך על 2 דקות לתת דו"ח אפשר לעשות משהו יותר הגיוני.
לא חייבים להתחיל מיד עם דוחו"ת בלי שיידעו קודם, אפשר להתחיל עם אזהרה בחודשים הראשונים ורק אח"כ לחלק דו"חות.
שלא לדבר על זה שראש העיר עצמו חונה איך שבא לו ומתי שבא לו ואחר כך דואג למחוק לעצמו את הדו"חות, אבל לבוחריו הוא משאיר דוחות של מאות ואלפי שקלים עם מדיניות של אפס ויתורים, שזו חזיריות של ממש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 21:05 לינק ישיר 

הוא הלך למקווה בשביל אבא שלו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 22:42 לינק ישיר 

הזמן יוארך ל3 דקות תמימות.
עלכ.
מסתבר שלא כאלה תמימות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 22:58 לינק ישיר 
אפיקטוזין

נוירולוג כתב:

אתה ברצינות מנסה לשכנע שזייברט שנתפס אישית לא פעם ולא פעמיים חונה במקום אסור הוא זה שפעל מתוך חמלה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 23:03 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

אתה ברצינות מנסה לשכנע שזייברט שנתפס אישית לא פעם ולא פעמיים חונה במקום אסור הוא זה שפעל מתוך חמלה ?

מה הקשר בין עבירות החניה שלו ליד המקווה לבין האחריות שלו (לא קשור לחמלה) כראש העיר לזרימת התחבורה ברחוב השומר לטובת כלל תושבי בני ברק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 23:07 לינק ישיר 

אין קשר ,כפרה.
(זה נראה שלפעמים בכח אתה מנסה לצאת הדיוט)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 23:08 לינק ישיר 

avi8484 כתב:

אין שני צדדים.
לא חייבים להתחיל מיד עם דוחו"ת בלי שיידעו קודם, אפשר להתחיל עם אזהרה בחודשים הראשונים ורק אח"כ לחלק דו"חות.
שלא לדבר על זה שראש העיר עצמו חונה איך שבא לו ומתי שבא לו ואחר כך דואג למחוק לעצמו את הדו"חות, אבל לבוחריו הוא משאיר דוחות של מאות ואלפי שקלים עם מדיניות של אפס ויתורים, שזו חזיריות של ממש.

בוודאי שיש שני צדדים
אפשר לחשוב שרובינשטיין ביטל את המצלמות. אחד נתן על 2 דקות דו"ח, והשני נותן על 3 דקות דו"ח. יש שיקולים לכאן ולכאן.
לגבי אזהרה מוקדמת, אני לא בקי בפרטים אז לא אוכל לענות על זה. אני גם לא בטוח שבערים אחרות היו כמה חודשי אזהרה לפני שהתחילו לתת דו"וחות.

המשפט האחרון שלך מצביע בדיוק על מה שכתבתי לעיל. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2018 23:10 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:
אין קשר ,כפרה.
(זה נראה שלפעמים בכח אתה מנסה לצאת הדיוט)

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם יש לך משהו ענייני לענות, תענה. אם לא, אז אתה יכול לוותר על התגובות האידיוטיות. לא תרמת כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 06:46 לינק ישיר 

avi8484 כתב:

נוירולוג כתב:

אין שני צדדים.

ועדיין זייברט המושחת חונה בחנית נכים ובאדום לבן !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 07:24 לינק ישיר 

avi8484 כתב:

אין שני צדדים.
בשבילך זה רק 2 דקות לקנות סיגריות או להוריד את אשתך אבל בשביל אלו שבפקק שיצרת זה יגרום לעיכוב של 20 דקות..... אז בשביל שאתה לא תיסע עוד כמה מטרים ותחנה כמו בנ"א אתה מוכן לעכב עשרות אנשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2018 07:58 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

avi8484 כתב:

אין שני צדדים.
בשבילך זה רק 2 דקות לקנות סיגריות או להוריד את אשתך אבל בשביל אלו שבפקק שיצרת זה יגרום לעיכוב של 20 דקות..... אז בשביל שאתה לא תיסע עוד כמה מטרים ותחנה כמו בנ"א אתה מוכן לעכב עשרות אנשים

מה שיותר מפריע לי שהאכיפה היתה סלקטיבית בצורה הפוכה,
כלומר אם בן אדם בא לקנות מוצר נתנו לו 2 דקות ולעומת זאת מוביל סחורה שבא לפרוק סחורה לא קיבל אפילו שניה אלא מידית קיבל דו"ח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החמלה הגיע לעיריית בני ברק (יש חיים אחרי זייברט)1
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.