בית פורומים בחדרי חרדים

הגרח"ק סירב ללחוץ יד הגרב"מ אזרחי לפני שיסיר שעון היד באירוע פומבי (שאולזון)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/12/2018 11:24 לינק ישיר 
הגרח"ק סירב ללחוץ יד הגרב"מ אזרחי לפני שיסיר שעון היד באירוע פומבי (שאולזון)

אקדים כי הוא לא הראשון שהוא עושה לו כך, הדבר ידוע בביתו של ר' חיים קנייבסקי אם הוא שם לב שאתה עונד שעון יד הוא יורה לך להסיר זאת מפני שיש בזה משום לא ילבש. מציאות שרוב העולם לא סבור כך, אבל זו דעתו ובביתו לכאורה זכותו לתבוע כי לא יעברו על לא ילבש, אבל כשנמצאים במקום ציבורי ולעיני אלפים השאלה היא האם מותר לבזות אדם בשל כך?

ומעשה שהיה השבוע, ר' ברוך מרדכי אזרחי הטריח עצמו מירושלים לאירוע בבני ברק אמרו לו שיישבו שם כל גדולי העתיד והא מיהר להגיע, הוא השתדל כמה פעמים ללחוץ את ידיו של ר' חיים קנייבסקי וכשהנכד שוב ושוב אמר לסבא כי מדובר בר' ברוך מרדכי הוא כמעט ונתן לו את היד ואז שם לב כי יש לו שעון על היד ולא רצה ללחוץ את ידו ציוה עליו להסיר את השעון

הדבר נעשה לעיני אלפים, ר' חיים ביזה את ר' ברוך מרדכי לעיני אלפים, והשאלה מי התיר זאת, האם העבירה הזו של ענידת השעון כי היא כל כך חזקה הגוברת על לבזות יהודי ברבים ופה מדובר בגדול חבר מועצת גדולי התורה. אם היה אומר לו זאת באופן פרטי, ר' ברוך מרדכי חייב לכאורה לקבל ממנו מפני שכך הצהיר בבחירות כי כולם מחוייבים להוראותיו של ר' חיים קנייבסקי, והאם אכן הוא קיבל על עצמו כי מעתה הוא לא יענוד שעון?

הייתי שמח לשמוע מה פשע וחטא ר' ברוך מרדכי שמגיע לו שיבזו אותו כך ברבים

חיים שאולזון

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 11:43 לינק ישיר 
..

מחר תצטט את פרידמן מבלגיה וכו

שאולזון מכר את נשמתו לשטן לפני 40 שנה ללא יכולת חזרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 11:57 לינק ישיר 

העיקר הלך לבקר מספר פעמים את מחותנו האנס המורשע שבלי שעון יד ועם פאות לני האוזנים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 12:24 לינק ישיר 

כמה ביוב נשפך בפורום המתקרא חרדי,
ואין מנהל לרפואה שיעשה סדר,
מסתבר שרק מנהלים המכונים חרדים מודרנים (כשהמילה חרדים היא לקישוט בעלמא) מסוגלים לתת לביוב הזה להתקיים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 12:52 לינק ישיר 

מקלב מחותן עם ר' חיים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 13:02 לינק ישיר 
כבר פורסם בעבר הסרט המזעזע

הוידיאו מבימת הכבוד ( אוי לאותו ה"כבוד") מהאירוע שנערך בשכונת רמות בחול המועד פסח תשעח אפשר להאריך בלי סוף על המחזות המבישים שנראו שם בין היתר איך שגוררים את ר חיים על כסא למקום מושבו ועל המכות בין הגייחזים למיניהם

שם רואים ב 0:50 איך מפשיטים את הגרב"מ אזרחי שליט"א מהשעון בפומבי - על הבמה מול כל הציבור והמצלמות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 13:29 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:12 לינק ישיר 

יש הסבר לאובססיה לגבי שעון יד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:17 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:
..

מחר תצטט את פרידמן מבלגיה וכו

שאולזון מכר את נשמתו לשטן לפני 40 שנה ללא יכולת חזרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

וגם לשיקצע שניצל כידוע.
נואף מגעיל וקשקשן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:17 לינק ישיר 

הגרח"ק יש לו מלוא הזכות לעמוד על דעתו - ולא להתחשב בדעה אחרת בהלכה, ולנהוג כאוות נפשו.
ואותו מטונף ש'מעורר' שיש כאן משום ביזוי הרבים - בזיונו במקומו מונח, גדול מבזי הרבים בדורנו לא יכתוב הערה לתלמיד חכם שבדור. ולא לשום ת"ח.
רבו של הגרח"ק מרנא החזון איש, לא נתן 'עלייה' ביום כיפור בבית כנסת לזקן אחד שלבש נעלי בית, למרות שכולנו נוהגים כן, אבל החזו"א סבר שזה אסור, וכך נהג עמו. בלי להסתכל על כבוד ועל בזיון. 
המבט של לשקלל תמיד את צד הכבוד והבזיון שייך לאחינו הדלי"ם שבין אדם לחבירו קודם לבין אדם למקום.

על כל פנים החזון איש לא התחשב בכגון דא, ותדברו גם עליו אם אתם רוצים וקללתכם מובטחת. ה' ירחם.

עם זאת, מה שנהגו נכדיו, כפי שראו כולם, לומר להגרב"מ לחלוץ את השעון (בפסח האחרון בשכונת רמות בירושלים) - זה אסור להם. כי הגרב"מ גם הוא רשאי לעמוד על דעתו, וכל ת"ח רשאי לעמוד על דעתו ואין לנכד להתערב בכגון דא. רק הגרח"ק 'בעצמו' רשאי להחליט איזה יד הוא מוכן לתת ואיזה לא, וכן הגרמב"מ 'בעצמו' רשאי לדחות את בקשת הגרח"ק, ולא להתקפל אליו בנוגע לדרישתו היחידית כמעט בדורנו.

אנחנו איזובי הקיר חייבים להתעלם מכל שאר הרגשות, כי אצל כל אחד מדובר בגופי תורה, ורשאי כל אחד לנהוג 'כדעתו' גם אם זה לא מתאים להלך הרוח המגושמת שלנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:21 לינק ישיר 
.

A_Smithee כתב:

אובססיה????

ר חיים סובר במלוא דעתו שענידת שעון יד מהווה עבירה ש"לא ילבש גבר שמלת אשה"וגו'

צורת ההסתכלות החסידית על הבלוריות הזעירות הליטאיות זו אובססיה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:23 לינק ישיר 
.

אךטובוחסד כתב:

מקלב מחותן עם ר' חיים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:24 לינק ישיר 
שויטע

נחתום כתב:

העיקר הלך לבקר מספר פעמים את מחותנו האנס המורשע שבלי שעון יד ועם פאות לני האוזנים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

איסור עציצי חדש

אין לנחם אבל שהורשע בעריות גם אם חזר בתשובה 1000 פעם ומתייסר על כך בגוף ובנפש יום יום .......

קשוט עצמך ואחר קשוט אחרים

מי שחשיד אממונא שלא יטיף לאחרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:44 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:
A_Smithee כתב:

אובססיה????

ר חיים סובר במלוא דעתו שענידת שעון יד מהווה עבירה ש"לא ילבש גבר שמלת אשה"וגו'

צורת ההסתכלות החסידית על הבלוריות הזעירות הליטאיות זו אובססיה..

נו מוזר, מקווה שידיעותיו בפוליטיקה כשמחליט מי יהיה נציג פה ושם עולות על ידיעותיו באופנת גברים.....
ומה עניין בלורית לכאן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 14:52 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:
שויטע

נחתום כתב:

איסור עציצי חדש

אין לנחם אבל שהורשע בעריות גם אם חזר בתשובה 1000 פעם ומתייסר על כך בגוף ובנפש יום יום .......

קשוט עצמך ואחר קשוט אחרים

מי שחשיד אממונא שלא יטיף לאחרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

המנוול עשה מה שעשה בשם ר חיים.
המנוול לא רק שלא עשה תשובה והתנצל איים שיאסור את האחיניות לבעליהם באם לא יגיעו להסדר מקל איתו.
קרובי המשפחה השפויים גם מדרגה ראשונה ניתקו איתו קשר.
ר' חיים וכל שרוצה להיות דמות ציבורית צריך להוות דוגמא ולא לתת לגטמציה למנוולים שכאלה ואם אתה לא מבין את זה אתה בבעיה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2018 15:17 לינק ישיר 

מה היה קורה אם הוא היה רואה את הבלורית שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגרח"ק סירב ללחוץ יד הגרב"מ אזרחי לפני שיסיר שעון היד באירוע פומבי (שאולזון)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.