בית פורומים בחדרי חרדים

אלעד עיר יציבה - על חשבון מי זה הגיע?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/12/2018 09:50 לינק ישיר 
אלעד עיר יציבה - על חשבון מי זה הגיע?

כאשר בני ברק יצאה מידי אירנשטיין אל וועדה קרואה, והגיע אח"כ לידי קרליץ. הוא הכין תכנית ארוכת טווח להבראת העיר, ע"י מגדלי תעסוקה שכולנו מכירים. הם אלו שמפרנסים את העיר.

איך אלעד הפכה לעיר יציבה כלכלית?
ההסבר הפשוט הוא, שגבו הרבה יותר כסף מהתושבים, ונתנו לתושב פחות כסף.
אפשר לפרט איפה גבו יותר, וגם איפה נתנו פחות. אבל זה לא ממש חשוב. העיקר שאלעד היא עיר יציבה בלי לעשות כלום בשביל זה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:02 לינק ישיר 

לפני שאתה מחלק קרדיטים על בני ברק ויציבותה, רק תדע שאת המודל של BBC (המגדלים של צפון בני ברק) הכינו בזמן כהונתו של הרב משה אירנשטיין ולפי תכניות שהוא הגה. כל ראשי העיר אחריו, ביצעו בצורה מוצלחת מאוד, את התכניות שלו. אלו העובדות. המבוגרים בינינו שהיו בלשכת הרב אירנשטיין, יכולים לזכור בודאי את המודל של צפון בני ברק עם המגדלים מוצב בפינת לשכתו, כסוג של חזון שאף אחד לא האמין שיתממש אי פעם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:14 לינק ישיר 
טיןטין1

קהלת כתב:
לפני שאתה מחלק קרדיטים על בני ברק ויציבותה, רק תדע שאת המודל של BBC (המגדלים של צפון בני ברק) הכינו בזמן כהונתו של הרב משה אירנשטיין ולפי תכניות שהוא הגה. כל ראשי העיר אחריו, ביצעו בצורה מוצלחת מאוד, את התכניות שלו. אלו העובדות. המבוגרים בינינו שהיו בלשכת הרב אירנשטיין, יכולים לזכור בודאי את המודל של צפון בני ברק עם המגדלים מוצב בפינת לשכתו, כסוג של חזון שאף אחד לא האמין שיתממש אי פעם.
חידשת לי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:23 לינק ישיר 

אם אירנשטיין גם היה מבצע ולא רק חוזה רעיונות, לא היינו מגיעים לוועדה קרואה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:39 לינק ישיר 

שמעו_נא כתב:
כאשר בני ברק יצאה מידי אירנשטיין אל וועדה קרואה, והגיע אח"כ לידי קרליץ. הוא הכין תכנית ארוכת טווח להבראת העיר, ע"י מגדלי תעסוקה שכולנו מכירים. הם אלו שמפרנסים את העיר.

אפשר לפרט איפה גבו יותר, וגם איפה נתנו פחות. אבל זה לא ממש חשוב. העיקר שאלעד היא עיר יציבה בלי לעשות כלום בשביל זה.

מה שיפה בב"ב זה שהם הצליחו לתפוס את החבל מ2 הקצוות ... גם עיר עם הכנסה גבוהה מבניני משרדים וגם מקבלים השלמות ממשרד הפנים כי היא במעמד נמוך בזכות אחוז מקבלי ההנחה בארנונה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:51 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

שמעו_נא כתב:

מה שיפה בב"ב זה שהם הצליחו לתפוס את החבל מ2 הקצוות ... גם עיר עם הכנסה גבוהה מבניני משרדים וגם מקבלים השלמות ממשרד הפנים כי היא במעמד נמוך בזכות אחוז מקבלי ההנחה בארנונה...

אוי וי,
כלומר בעקיפין אתה "חוטא" ומשבח את זייברט (שהוא "לא עלינו" גם אשכנזי גם חסיד וגם גערער) ?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 11:59 לינק ישיר 

שמעו_נא כתב:

אם הליטאים לא היו עוסקים ב'מסירות' נגד הרב אירנשטיין כפי שהם עושים כעת בבית שמש, לא היתה ועדה קרואה, ור' משה היה זוכה לתהילה לה היה ראוי.

מגדל המים, החוף הנפרד בהרצליה, מחלף הכניסה לבני ברק, הם רק חלק מה'מעש' הגדול של ר' משה ז"ל בבני ברק, שהתאדה בענן האבק שהליטאים הממורמרים כיסו אותם בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 12:11 לינק ישיר 

קהלת כתב:

שמעו_נא כתב:

אם הליטאים לא היו עוסקים ב'מסירות' נגד הרב אירנשטיין כפי שהם עושים כעת בבית שמש, לא היתה ועדה קרואה, ור' משה היה זוכה לתהילה לה היה ראוי.

מגדל המים, החוף הנפרד בהרצליה, מחלף הכניסה לבני ברק, הם רק חלק מה'מעש' הגדול של ר' משה ז"ל בבני ברק, שהתאדה בענן האבק שהליטאים הממורמרים כיסו אותם בו.

ומי מדבר על כך שהוועדה הקרואה היתה כשלון חרוץ,
והשאירה חובות (יותר) גדולים אחרי כל מה שהמדינה נתנה,
כך ששום תועלת לא היתה מרדיפה זו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 12:18 לינק ישיר 

קהלת
כל אחד זוכר את מה שהוא רוצה לזכור
לי זכור מאדון מוישה אירנשטיין
את השביתות התכופות של עובדי העיריה
ובמיוחד את השביתה של עובדי התברואה
ואת הררי הזבל שלא פונו במשך ימים ארוכים..
עד שמונה ועדה קרואה בראשות עמוס מר חיים
שהצליח פחות או יותר לשקם את המצב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 12:46 לינק ישיר 

קלמנוביץ כתב:

קהלת
כל אחד זוכר את מה שהוא רוצה לזכור
לי זכור מאדון מוישה אירנשטיין
את השביתות התכופות של עובדי העיריה
ובמיוחד את השביתה של עובדי התברואה
ואת הררי הזבל שלא פונו במשך ימים ארוכים..
עד שמונה ועדה קרואה בראשות עמוס מר חיים
שהצליח פחות או יותר לשקם את המצב

הצליח,
בדיחה טובה,
להיפך הוא היה כשלון חרוץ,
וכבר הבאתי קישור שהביא את הדיון ב"הצלחתו".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2018 16:54 לינק ישיר 

אם הצליח או לא אין לי מושג, מה שכן, הריח של שריפות הזבל מהתקופה ההיא עוד עומד לי באף.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אלעד עיר יציבה - על חשבון מי זה הגיע?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר