בית פורומים בחדרי חרדים

המשב"ק דוחף מבזה ודורש כסף - תיעוד מטריד מבית שר התורה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/12/2018 13:50 לינק ישיר 
המשב"ק דוחף מבזה ודורש כסף - תיעוד מטריד מבית שר התורה

ציטוט מהבלוג: שימו לב, יהודי בא לקבל ברכה מהרב, מנשק לרב את היד ולפני שהוא מספיק לצייץ מילה דוחפים אותו, לוקחים ממנו את הכסף "צדוקע צדוקע" ויללה החוצה. ההלם על פניו של היהודי צובט! 
מתרצים לי שהרב לא מקבל בעלי שרוולים קצרים, אבל את הכסף שלהם כן, בושה!
ובני עלי, בני בליעל לא ידעו את ה'. 
ותהי חטאת הנערים גדולה מאד את פני ה'; 
כי ניאצו האנשים את מנחת ה'.

תוקן על ידי אבאבאווער ב- 11/12/2018 11:56:44

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:09 לינק ישיר 

אין לי ענין מיוחד להגן על החצר המושחתת הנ"ל, אך בסך הכל הוא לוקח את הכסף ומכניס לארנק של סבו. ומה לעשות שהסבא מקפיד על שרוולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:17 לינק ישיר 

בהחלט סיטואציה לא נעימה, אבל כאן לא מצאת את השחיתות המדוברת.
הסבא באמת לא מקבל בעל שרוולים קצרים ואת הכסף? מה רצית? שיזרוק לו בפרצוף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:24 לינק ישיר 

איי  בובובער  תלוש,
הידעת  שבפירסום  הסירטון  הנ"ל  אתה  מיסב  קורת  רוח  מרובה  לבן-דודו  של  הנכד  שבסירטון???
אל  תעשה    דברים  בלי  לבדוק  קודם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:29 לינק ישיר 

כבוד ההנהלה לתשומת לבכם, ניתן לשמיץ פה כל אחד?

פותח האשכול משמיץ ומשקר בכותרתו כשהוא מציג כביכול את המושמץ שלו מתועד כ"דורש כסף", כל מי שרואה את הסירטון רואה את השקר,

מישהו רוצה את הכסף שלו? הם מעבירים את זה לצדקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:32 לינק ישיר 

הסברת לנו היטב איך הולכים הסרטונים של בצלם.... סרט שמתעד סיטואציה שמורכבת ממליון פרטים לא רלוונטיים והופך לסיבה בפני עצמו.
ראשית, כל מי שהיה אצל הגר"ח יודע שהוא לא מבקש ולא מקבל כסף מאף אחד. אחד מבאי ביתו סיפר לי שכששמו את התיבה של קופת העיר בפתח ביתו, הוא לא אהב את הרעיון, באמרו שאנשים יחשבו שהם נותנים לו את הכסף... (שיחה שהוא שמע מתוך החדר כשהיה בהמתנה בחוץ) ברור שכסף שנכנס לשם הולך לצדקה. בכלל הגר"ח הוא האחרון שחשוד בנהנתנות ואהבת ממון הזולת.
למה העיפו את האיש? כי הם ליטאים קרים ואוהבים לדחוף. גם אם הוא היה הרב הראשי היו מעיפים אותו (במקרה הייתי בבית הגר"ח כשנכנס אליו מרן הרב מצגר כשבוע לאחר כניסתו לתפקיד המכבד, בו התכבדנו כולנו; הוא נכנס בקבלת קהל בלילה יחד עם כולם, הגר"ח קיבל אותו כדרכו במעלה המרדרגות, מצגר קצת קשקש והרב בירכו באהבה כדרכו וזהו, סה"כ 5 דקות).
זה הכל, וכל מי שנכנס לגר"ח, בעיקר בשנים האחרונות, יודע שככה זה. (זו אגב הסיבה שב"ב ואנוכי הפסקנו להיכנס אליו). זה מה יש, אין כאן שום דבר אחר. לא כיסא בגובה 2 מטר בתפארת בחורים, לא בית מדרש גרנדיוזי בשנלר ולא ארמונות פאר על צלע הרי ירושלים שפארם הקנה להם את התואר "בית המקדש". סך הכל איש צדיק אחד וכמה נכדים קרירים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 14:39 לינק ישיר 

א. זה הכסף הקטן שמתגלגל שם
ב. בהחלט מראה לא נעים לראות איך נכד דוחף בגסות אדם במצוקה שבא לבקש ברכה
ג. הוא בא בלי שעון יד, חבל שהגיחזים בחצר לא אמרו לו שיש בעיה עם השרוולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 15:01 לינק ישיר 

זה בגלל שאין לנו מאות אדמורים כמו לחסידים. ואנחנו כפול מהחסידים. והכי גרוע שגם החסידים באים למרן שליט"א.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 15:07 לינק ישיר 

זה בגלל שרוב הציבור לא מכיר מקרוב את האדמו"רים, רוב הציבור כן מכיר את הגר"ח בזכות הופעות הרחוב ברחבי הארץ אליהם הובל (ומבלי לקפח כמובן את היחצ המטורף סביבו)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 15:16 לינק ישיר 

בטוח, כעת למדתם את הסוד, ובבחירות הבאות יהיה 8-2 הפוך. (לאדמורים יש בגדים צבעוניים, זה שווה מנדט).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 15:21 לינק ישיר 

עד הבחירות הבאות הליטאים ישלימו את המהפך שעובר עליהם בשנים האחרונות מליטאים לכת חסידית. ודגל התורה תתייתר, ואז תהיה אחדות חסידית נפלאה בעז"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 15:51 לינק ישיר 

מזעזע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 16:34 לינק ישיר 

במקום לגנות את הגיחזי שמבזה את הרב קניבסקי
עומדים כאן הלוטפאקעס מאחוריו ומגינים עליו
מה שרק מוכיח שהגיחזי הזה אינו דבר נדיר בקהילה הזאת, שהרי הם מצדיקים אותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 16:59 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

זה בגלל שרוב הציבור לא מכיר מקרוב את האדמו"רים, רוב הציבור כן מכיר את הגר"ח בזכות הופעות הרחוב ברחבי הארץ אליהם הובל (ומבלי לקפח כמובן את היחצ המטורף סביבו)

כמה זמן יש "הופעות רחוב" (כלשונך) וכמה זמן הרב קנייבסקי מקבל קהל כאשר אלפים צווים על פתחו בכל יום?
לרב קנייבקסי מגיעים אנשים שיודעים שהוא גדול בתורה, את זה הם יודעים מספריו וחלקם גם באים לשאול ולדון בדבר ה' זו הלכה. לעומת זאת, אצל כת החסידים אין מצב של ברכה ועצה מבנש"ק כל עוד קודמו חי (חוץ מסלונים לפני המחטף), מה שמעיד שהסיבה לקבלת קהל והון אצל האדמורים אינו קשור להיכרות ואמונה בהם.
הופעות רחוב זה סיבה לקבלת קהל וכסף, רק בחוגי החסידים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 17:07 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

במקום לגנות את הגיחזי שמבזה את הרב קניבסקי
עומדים כאן הלוטפאקעס מאחוריו ומגינים עליו
מה שרק מוכיח שהגיחזי הזה אינו דבר נדיר בקהילה הזאת, שהרי הם מצדיקים אותו

אף אחד לא מגן, שיעשה מה שהוא רוצה- אין לו עו"ד בפורום הזה.
אם נתחיל לדבר על משבקים, הבה נדבר על הרשל כץ שסכסך בין הרבי מוויזניץ לבנו, או על המשבקים של האדמורים מסאטמר או תולדות אהרן שדאגו לסדר את צוואת "רבם" באעבורי אחסנתא מהבן הגדול לאחיו הקטון....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 17:14 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
נוירולוג כתב:

כמה זמן יש "הופעות רחוב" (כלשונך) וכמה זמן הרב קנייבסקי מקבל קהל כאשר אלפים צווים על פתחו בכל יום?
לרב קנייבקסי מגיעים אנשים שיודעים שהוא גדול בתורה, את זה הם יודעים מספריו וחלקם גם באים לשאול ולדון בדבר ה' זו הלכה. לעומת זאת, אצל כת החסידים אין מצב של ברכה ועצה מבנש"ק כל עוד קודמו חי (חוץ מסלונים לפני המחטף), מה שמעיד שהסיבה לקבלת קהל והון אצל האדמורים אינו קשור להיכרות ואמונה בהם.
הופעות רחוב זה סיבה לקבלת קהל וכסף, רק בחוגי החסידים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם אתה מצפה ממני להמעיט בגדלותו וקדושתו של הגר"ח קנייבסקי, אז נכונה לך אכזבה. (גם אני יודע שקבלת הקהל אצלו לא התחילה ממערכת הבחירות האחרונה)
מה שכתבתי, כתבתי ל'שמעו נא' כתשובת המשקל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המשב"ק דוחף מבזה ודורש כסף - תיעוד מטריד מבית שר התורה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.