בית פורומים בחדרי חרדים

מבחיל: תלמידי מוסד 'קול תורה' מפזזים ורוקדים את ריקודי העגל במסיבת חנוכה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/12/2018 22:55 לינק ישיר 
מבחיל: תלמידי מוסד 'קול תורה' מפזזים ורוקדים את ריקודי העגל במסיבת חנוכה

www.kikar.co.il/abroad/299963.html

הדור החדש של התנועה הרפורמיסטית 'דגל ועמורה'

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 23:02 לינק ישיר 

שימו לב בשליש האחרון של הקלטת מי ומי הם המנצחים על מקהלת ה'שש שלוש' במסיבת החנוכה

כן כן, לא פחות ולא יותר מאשר הרבנים ברוך שפירא ומאיר קוט

לתפארת דגל ועמורה ולתפארת מדינת ישראל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 23:04 לינק ישיר 

תודה על הקישור. נחמד לראות בחורים צעירים שמחים ורוקדים. ובנימה רצינית, אני הזדעזתי יותר מאופי הריקודים מאשר מה"שש-שלוש" הנמוך. ירידת הדורות. (לפחות לא הרביצו לשוטרים וחסמו את חייהם של אלפי אנשים).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 23:09 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:
תודה על הקישור. נחמד לראות בחורים צעירים שמחים ורוקדים. ובנימה רצינית, אני הזדעזתי יותר מאופי הריקודים מאשר מה"שש-שלוש" הנמוך. ירידת הדורות. (לפחות לא הרביצו לשוטרים וחסמו את חייהם של אלפי אנשים).

עלילת שקר

מישהו הרביץ לשוטרים?!

תמשיכו אתם לגדל דור באושים ותרקדו לעגל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 23:42 לינק ישיר 

מראות שלא מתאימים כל כך לבני תורה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2018 23:49 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

משגיחשליטא כתב:

עלילת שקר

מישהו הרביץ לשוטרים?!

תמשיכו אתם לגדל דור באושים ותרקדו לעגל
תהנה עם "עלילת השקר" שלך

תיעוד • בחור מהפלג הירושלמי בועט באשה ברחוב שרי ישראל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 02:29 לינק ישיר 

מפגר לגמרי.
אבל עכשיו יבוא עוד איזה מסבירן לוטוואק ויספר שמדובר רק באנשי תקשורת בודדים ואילו עולם הישיבות פורח...
חבריא, עולם הישיבות שלכם אכן עצום בכמותו, אבל האיכות כבר רקובה. הנערים המסכנים האלו כבר יגדלו לאברכים מהסוג החדש, המזרחי-ליטאי.

כשהפרצוף עקום לא חכמה לנפץ את הראי.
תתאפסו על עצמכם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 07:01 לינק ישיר 

הסרטון מכיל שני דברים דוחים -

1. הפנים של הדור הצעיר הבא, רוקד בצורה גויית לצלילי דאנס גויי, עקבתא דמשיחא, ישיבה שלימה מראה את הנתח לרוחב, לא כמה בחורים מקולקלים, אלא כולם.
לאן הביא אותם הצ'ופ והשניפסל

2. מידות מושחתות
לרקוד לא על נצחונך אלא על הפסדו של השני
אני שמח כי השני "כרעו ונפלו"
אני שמח כי לשני יש שלוש
ריבוי אנשים בעיר מסוימת אינה נצחון, בפרט כשכך נראים אותם אנשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 07:15 לינק ישיר 

כל מילה בסלע! ריקודי הגויים של בחורים שאמורים להיות כולם קדושים לכאורה. הטומאה והשנאה בתפארתה

פני הדור כפני הכלב ופני הכלב כפני הגוי – רחמנא ליצלן

ברגע שר' חיים קנייבסקי יראה את הסירטון הזה, הוא פורש מיד מדגל וחובר לשלומי אמונים, שם יושבים בחורים ושוקדים באהלה של תורה וללא ריקודים ניצחונות החסידים על דגל באלעד, ביתר עילית ובית שמש.

שומו שמים!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 07:19 לינק ישיר 

אני עובר על הסירטון הנ"ל שוב ושוב
המקום נראה כבית מרזח רחמנא ליצלן!!!
שיכורים ומסטולים. הלזה יקרא בן תיירה?!?!

תוקן על ידי leitz ב- 12/12/2018 05:21:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 09:21 לינק ישיר 

חובר לשלומי אמנים שם יושבים בחורים ושוקדים באהלה של תורה..............................................

איפה שוקדים בדיוק? אני פוגש אותם בהמוניהם בחנויות הפיצה וכמשועממי הכותל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 09:21 לינק ישיר 

אם יש מאן דהו שלא הבין על מה נטשה המערכה הכבירה, הרי לו המחשה חיה שמבטא את עומק השבר, כאשר מעבר למאבק על אלו הנפלטים מהישיבות למסגרות צבאיות ואקדמיות, הרי שעיקר הנושא הוא הצביון והרוח של הישיבות עצמן

כי משעה שהחומות נפרצות אזי הרוחות הזרות חודרות פנימה אל תוככי מחננו ובתי מדרשנו, רח"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 09:31 לינק ישיר 

ושוב פעם שקר גם מבית היוצר של התועמלנים

לאחר שהתאמצתי לראות את הסרטון, אז מה רואים שם? 10 בחורים מקפצים כמו תרנגולים ומאחוריהם כ100 מהני הישיבה רוקדים ריקודי שמחה כראוי לבני תורה

אם לשיר את השיר על דעת מרנן וכו' זה פריצת החומות אז המצב בסדר ב"ה

וכן מר פיישמקער עולם הישיבות פורח והכוונה לעולם הפורח של רוב הבחורים הרוקדים שם ולא של התינוקים שקבלו את הצומי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 09:55 לינק ישיר 

תוקן על ידי כברהיה ב- 12/12/2018 08:02:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 10:09 לינק ישיר 

הקישור לא עובד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 11:08 לינק ישיר 

כידוע למי שעוקב אחרי האשכולות - לא התרגשתי ולא 'הזדעזעתי' מריקודי השש-שלוש במטה הבחירות אחרי הניצחון. ראיתי בזה 'פריקת אנדרלין' של ניצחון פוליטי ותו לא. 

אך אני חייב להודות: הסרטון הזה מהריקודים ב'קול תורה', בימים הקדושים של חנוכה, מבחיל אותי, מעציב אותי, וגורם לי 'לעשות חושבים'.

זה לא רק השש-שלוש. זה כל האווירה. גם אני למדתי בישיבת קול תורה לפני הרבה שנים. רקדנו בחנוכה עם מרן הגרש"ז זצ"ל בהתלהבות קדושה 'יוונים יוונים' וכדומה. 

אם הסרטון הזה משקף את האווירה בישיבות הליטאיות; - זה מאד מאד עצוב. זה מוכיח את צדקת אלו שלא הסכמתי עם דבריהם. 

אם אכן הסרטון הוא דוגמא מייצגת - ואני עדיין רוצה להאמין שאולי לא - אכן תהום עמוקה, מרחק בין שמיים לארץ, פעורים בין אווירת ההוללות לאווירת השמחה וההתעלות הרוחנית בישיבות החסידיות, כשחוגגים את נס פח השמן הטהור.

הסרטון הזה פשוט מאד מאד העציב אותי ואכזב אותי. מודה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מבחיל: תלמידי מוסד 'קול תורה' מפזזים ורוקדים את ריקודי העגל במסיבת חנוכה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.