בית פורומים בחדרי חרדים

ליאון: "מצידי שכל העיר תהיה מלאה במתחמי wework הפתוחים בשבת"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/12/2018 11:55 לינק ישיר 
ליאון: "מצידי שכל העיר תהיה מלאה במתחמי wework הפתוחים בשבת"

היום, רביעי, מתקיים במכון ירושלים למחקרי מדיניות כנס לציון 40 שנה לפעילות המוסד. הבוקר התארח בכנס ראש העיר משה ליאון – העיתונאית נטעלי שם טוב ראיינה אותו ובמהלך הדברים הוא נשאל על פעילות מתחם wework בשבת בירושלים: "זה לא חילול שבת בפרהסיה", ציין ליאון, "אין לי בעיה עם זה, מצידי שכל העיר תהיה מלאה במתחמי wework".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 12:34 לינק ישיר 

יש חוק לסגירת משרדים בשבת?

wework זה מתחם משרדים לא מרכז בילוי !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 12:47 לינק ישיר 

לפי הגדרת חוק העזר העירוני בירושלים, אסור לפתוח או להרשות לפתוח משרדים בימי המנוחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:10 לינק ישיר 

אז תתבע אותו ..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:13 לינק ישיר 

ירושלמים אל תבכו, זכיתם בראש העיר שלא דומה לגרגמל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:15 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

ממש לא משנה מהו החוק.

ליאון מדבר ומתנהג כאחד שקדושת השבת ממש לא חשובה לו. הוא יכול לשבת ולשיר שירת הבקשות במוסאיוף, אבל במהות של שמירת השבת בירושלים, אין לו שום יתרון על אף מועמד חילוני.

זו בהחלט זכותו ואולי זהו החוק, אבל בהחלט מדובר בהונאה של ממש של גדולי הדור שדחפו את מועמדותו בחושבם שהוא עדיף על ברקוביץ כי קדושת העיר חשובה לו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:22 לינק ישיר 

בבני ברק יש מתחמי עבודה שפתוחים בשבת החל מימי זייברט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:28 לינק ישיר 

עדייןבגלות כתב:
פלדלפי כתב:

ממש לא משנה מהו החוק.

ליאון מדבר ומתנהג כאחד שקדושת השבת ממש לא חשובה לו. הוא יכול לשבת ולשיר שירת הבקשות במוסאיוף, אבל במהות של שמירת השבת בירושלים, אין לו שום יתרון על אף מועמד חילוני.

זו בהחלט זכותו ואולי זהו החוק, אבל בהחלט מדובר בהונאה של ממש של גדולי הדור שדחפו את מועמדותו בחושבם שהוא עדיף על ברקוביץ כי קדושת העיר חשובה לו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם השכרתי משרד יש חוק שאומר שאסור לי לבוא לעבוד שם בשבת?? נראה לך שכל המשרדים בירושלים סגורים בשבת?? כל בר דעת מבין שמצאו סיבה להתנגח במקום להשלים עם הכישלון.... כמו אלו שתמכו פעמיים בברקת והיום מבקשים מליאון שיסגור את השוק...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:37 לינק ישיר 

לא היתה לי ציפיה לאיזושהי התייחסות עניינית ורצינית מצד ניקי דגל התורה המתפקדים כחסידיו השפוטים והנאמנים של הצדיק משה ליאון.
הוא יכול לעשות מה שבא לו בכל מה שקשור לשבת "וקדושת ירושלים", והם ישתקו או יצדיקו אותו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:43 לינק ישיר 
אךטובוחסד

נוירולוג כתב:
לא היתה לי ציפיה לאיזושהי התייחסות עניינית ורצינית מצד ניקי דגל התורה המתפקדים כחסידיו השפוטים והנאמנים של הצדיק משה ליאון.
הוא יכול לעשות מה שבא לו בכל מה שקשור לשבת "וקדושת ירושלים", והם ישתקו או יצדיקו אותו.

אה, בטח ציפית ש"ניקי" הפלג ופרוש וליצן יכתבו בעד ליאון... הבנתי... אתה נוירולוג אבל בלי הכנה למוח..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:47 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

אה, בטח ציפית ש"ניקי" הפלג ופרוש וליצן יכתבו בעד ליאון... הבנתי... אתה נוירולוג אבל בלי הכנה למוח..

תגובה טיפוסית של ילדון דגלניק מצוי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 13:57 לינק ישיר 

תגובה מתאימה לילדוני פרוש, שרוקדים על כל אמירה של ליאון. הבוגרים יותר מבינים שזה בסדר שליאון ידבר כל מה שהחילונים יאהבו לשמוע, והמבחן יהיה רק במעשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 14:04 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
תגובה מתאימה לילדוני פרוש, שרוקדים על כל אמירה של ליאון. הבוגרים יותר מבינים שזה בסדר שליאון ידבר כל מה שהחילונים יאהבו לשמוע, והמבחן יהיה רק במעשים.

"בוגרים":)
גם הבוגרים שבכם מתנהגים ומגיבים כילדים מתלהמים
מדובר על מתחם שנפתח בפועל. וכעת ליאון מכריז בריש גלי שהוא בעד שכל ירושלים תתמלא במתחמים כאלה.

תמשיכו לעצום עיניים, לטמון את הראש עמוק בחול. העיקר לא להסתכל נכוחה על המציאות ומבלי יכולת לנהל דיון ענייני או להגיב עניינית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 14:11 לינק ישיר 

We Work שונה מהותית באופיו ממשרדים פרטיים. יתכן שאין דרך חוקית למנוע את פתיחתו, אבל הצהרה על רצון לכך שכל העיר תתמלא במתחמים כאלו שיפעלו בשבת, מראה בהחלט על חוסר מוחלט ביראת שמים.

כבר ציטטתי בעבר את כ"ק האדמו"ר מאמשינוב שאמר עליו שהוא חילוני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 14:13 לינק ישיר 

להוי ידוע כי גם בבני ברק "עיר התורה והחסידות" ישנו מתחם משרדים שפתוח בשבת בידיעת העירייה ורבניה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/12/2018 14:20 לינק ישיר 

מתחם משרדים פרטיים, או מתחם בו כל אחד יכול לשכור משרד לתקופות קצרות? אתה מבין את ההבדל?

בנוסף, האם ראש עיריית בני ברק דוחף לכך שיתרבו מתחמים כאלו בכל העיר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ליאון: "מצידי שכל העיר תהיה מלאה במתחמי wework הפתוחים בשבת"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.