בית פורומים בחדרי חרדים

קמפיין "להתגרש מהפלסטינים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/12/2018 17:51 לינק ישיר 
קמפיין "להתגרש מהפלסטינים"

לדעת להתגרש

יועצו של הנשיא טראמפ, ג'ראלד קושנר, אמר השבוע כי בקרוב תתפרסם תכנית השלום של הנשיא ו"אף צד לא יהיה מרוצה ממנה".

במקביל אנו עדים לקמפיין אדיר ומשומן היטב של "מפקדים בדימוס" (שם קוד לאנשים שעברו סירוס תודעתי עמוק) הקוראים לממשלה "להתגרש מהפלסטינים".

הטיימינג ברור. 'אתוס הביטחון' נרתם להכנת תודעת הציבור לקראת עסקת המאה של הנשיא טראמפ.

משה פייגלין התייחס לקמפיין וחשף לראשונה את דו"ח נפגעי הטרור האזרחיים שנכתב ע"י מחלקת המחקר של 'זהות' ובו ניתוח סטטיסטי של מספרי ההרוגים בעקבות "עסקת המאה שעברה" – הסכמי אוסלו.

"מפקדים למען בטחון ישראל" כך מכנה עצמה החבורה עתירת הממון שבקמפיין רווי שלטי חוצות מנסה לשכנע אותנו "להתגרש מהפלסטינים".

ביילין פרס ורבין כבר שכנעו אותנו בכך בעבר.

"ביטחון לישראל" זה לא הביא... זמן קצר לאחר חתימת הסכם אוסלו ניסה סגן שר החוץ דאז יוסי ביילין, להרגיע את חששות הציבור הישראלי כשאמר בראיון בטלוויזיה:

"מבחן אוסלו יהיה מבחן הדם - אם בעקבותיו יישפך דם רב יותר מאשר לפניו".

המסמך שאני חושף כאן לראשונה, מסמך שמבוסס אך ורק על נתונים רשמיים של הביטוח הלאומי, הוא "גליון הציונים" הברור של הסכמי אוסלו במלאות 25 שנה לכישלונו העקוב מדם.

ביטחון ישראל חשוב דיו מכדי שנפקיר אותו שוב בידי אותם "מפקדים".

לעיון במסמך, לחץ כאן.

https://members.viplus.com//lk0jna8e38idqn16nqxpg636nzecwn4ipn3ngngmcbnyw74z8rhyng.ashx 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 22:45 לינק ישיר 

לא רוצה להתגרש מהם, אני רוצה להתאלמן מהם...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 22:50 לינק ישיר 

בס''ד
א''א להתגרש ממשהו שלא קיים. כי אין, לא היה, ולא יהיה ''עם פלסטיני''.

נשלח מהאנדרואיד שלי

הידעת?! אין דבר כזה "עם פלסטיני" !

ארץ ישראל היא מדהימה, אבל א- פאקאקטע מדינה  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/12/2018 01:47 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

בס''ד
א''א להתגרש ממשהו שלא קיים. כי אין, לא היה, ולא יהיה ''עם פלסטיני''.

הידעת?! אין דבר כזה "עם פלסטיני" !

ארץ ישראל היא מדהימה, אבל א- פאקאקטע מדינה  

לצורך הבנת העניין הם מכונים פלסטינים,
בפועל צריך להתגרש מהם,
רק השמאל קורא לזה גרושים כשבסוף התהליך חלומו שהעם היהודי יעזוב את הבית,
מה שדרך אגב לא יביא שלום לא כאן,
כפי שאנחנו רואים את הערבים אוכלים אחד את השני,
ולא בעולם כפי שאנחנו רואים שהשגים שלהם במאוויייהם רק מגבירים אצלם את תאוות הכיבוש והרצח בארצות שפתחו את שעריהם בפניהם,
ואילו אנו רוצים גרושים שהם יעברו לארצות מכורתם ששם הם יהיו ויחוו בית,
וסילוקם מכאן רק יוסיף שלום כאן ואולי גם יתן לעולם דוגמה לשלום אמת כשהערבים יוחזרו מיתר המקומות למדבריות ערב,
אבל כנראה החזון הזה יהיה רק בימות משיח ולא בפסבדו הגאולה הנוכחי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/12/2018 04:15 לינק ישיר 

כאחד עם שתי הרגלים על הקרקע, בלי הזיות פייגליניות על פריחת כל הערבים מכאן ונדידתם לארצות שכנות.
הייתי מעדיף אותם באוטונומיה סגורה, בלי נמל או נמל תעופה, וזה אחרי מלחמה עשויה היטב שתמגר כל איש חמאס עלי אדמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/12/2018 11:59 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

כאחד עם שתי הרגלים על הקרקע, בלי הזיות פייגליניות על פריחת כל הערבים מכאן ונדידתם לארצות שכנות.
הייתי מעדיף אותם באוטונומיה סגורה, בלי נמל או נמל תעופה, וזה אחרי מלחמה עשויה היטב שתמגר כל איש חמאס עלי אדמות.

זה לא הזוי לגמרי,
כי רבים מהערבים רוצים לעזוב כאן,
כי השלטון שלהם מאכילם מרורים,
ולכן לעודד הגירה מרצון תוציא רבים מהם מהארץ ותקל את המצב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 19:09 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

זה לא הזוי לגמרי,

תקצר ותאמר שאתה הזוי פייגליני..
הפלסטינים סובלים שנים רבות ושום הגירה אינה נרשמת. חלמא טבא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 19:13 לינק ישיר 

להתגרש מהפלסטינים ולסיים את הכיבוש הפלסטיני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 20:57 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

יצחקהספרן כתב:

זה לא הזוי לגמרי,

תקצר ותאמר שאתה הזוי פייגליני..
הפלסטינים סובלים שנים רבות ושום הגירה אינה נרשמת. חלמא טבא.

אני ממש אנטי פייגליני כך שלצרף אותי לפייגלין זה הזוי ולידיעתך יש גם יש הגירה פלסטינית לחו"ל גם כיום וצריך לעודדה ולהגבירה כמובן מבלי רעש וצילצולים ומבלי פופוליסטיות זולה והזויה כפיגלין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 21:16 לינק ישיר 

יצחק הספרן משמח אותי מאד. הוא אומר "לעודד הגירה של ערבים מכאן" ואחר כך הוא אומר "אני אנטי פייגליני". 
ירבו כמותך בישראל, יצחק. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 23:37 לינק ישיר 

את הרעיון של עידוד הגירה פלסטינית מציג הרמב"א בהסתמך על מחקרים שנערכו באוניברסיטת ביר זית.
ברור שזה לא רעיון ישים, כי כל המנהלים של מדינת ידראל לא יאפשרו אותו. הרי אם חושבים עידוד הגירה וגם טרנספר לא הרבה פחות הומניים מהסכמי שלום לא אחראיים, אלו ואלו יגרמו לאבדות לא מוצדקות בנפש. הכל אחיזת עיניים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 23:45 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:

יצחק הספרן משמח אותי מאד. הוא אומר "לעודד הגירה של ערבים מכאן" ואחר כך הוא אומר "אני אנטי פייגליני". 
ירבו כמותך בישראל, יצחק. 

אני בהחלט אנטי פייגליני ובצורה חריפה,
וממש הוא לא היחיד שבעד עידוד הגירת ערבים מהארץ,
יש לו מבחר הזיות וגם דמגוגיות,
כך שאני חלוק עליו מהותית,
ומה לעשות שגם ההזוי פייגלין מחזיק בזה כמוני,
לא בשל כך אשנה מדברי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יצחקהספרן ב- 15/12/2018 21:46:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2018 23:52 לינק ישיר 

כמדומני שמדובר באותה קבוצה פחות או יותר שהיתה אחראית על הקמפיין ש"ההתנתקות מעזה טובה לבטחון ישראל". את התוצאות אנו כמובן רואים.
בכל מקרה, כוונתם ומטרתם, גירוש יהודים מבתיהם והקמת מדינה טרור נוספת ביו"ש, במודל העזתי.
כך שבעצם נקבל מדינה פלסטינית אחת, במידה ויהיה חיבור בין עזה ליו"ש, או שתי מדינות פלסטיניות. לצד מדינה כל אזרחיה, כשבתוכה גיס חמישי פלסטיני שמחזיק בת.ז. כחולה. כשמדינה זו מטווחת כולה ע"י נשק תלול מסלול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/12/2018 00:49 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

אני ממש אנטי פייגליני כך שלצרף אותי לפייגלין זה הזוי ולידיעתך יש גם יש הגירה פלסטינית לחו"ל גם כיום וצריך לעודדה ולהגבירה כמובן מבלי רעש וצילצולים ומבלי פופוליסטיות זולה והזויה כפיגלין.

אתה צודק, אתה לא פייגליני, אתה סתם כך שוגה הרבה בהזיות ופנטזיות
אילו היית מציאותי היית שם לב שבעשרות שנים אחרונות הם מתרבים כמו.. (השלם לבד)
ואם יש דבר כזה "פלסטיני מהגר" פה ושם, הרי שעל כל פלסטיני מהגר יש 100 תינוקות חדשים, ואני עוד ממעט.

ואתה חולם שהם מעצמם יתמעטו..

אוטונומיה כאן ועכשיו, וזה אחרי מלחמת חרמה ובה יחסלו עשרות אלפי אנשי חמאס, תוך כדי לחימה כמו גברים ולא כמו נמושות
אחרי זה הם ישימו הנהגה חדשה שפויה, ומי שיודו לנו אלו הם מליוני פלסטינים שסובלים תחת ידם של כמה עשרות חמאסניקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/12/2018 01:20 לינק ישיר 

איש חשוב
החלום על אוטונומיה זה פיקציה
כבר כיום יש להם כמעט אוטונומיה, ואתה רואה לאן הם לוקחים את זה.
"בזכותנו" העולם מכיר בעם הפלסטיני ובזכותם למדינה משלהם, ולא הם ולא העולם יסתפקו בפחות מזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/12/2018 01:51 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

יצחקהספרן כתב:

אתה צודק, אתה לא פייגליני, אתה סתם כך שוגה הרבה בהזיות ופנטזיות
אילו היית מציאותי היית שם לב שבעשרות שנים אחרונות הם מתרבים כמו.. (השלם לבד)
ואם יש דבר כזה "פלסטיני מהגר" פה ושם, הרי שעל כל פלסטיני מהגר יש 100 תינוקות חדשים, ואני עוד ממעט.

ואתה חולם שהם מעצמם יתמעטו..

אוטונומיה כאן ועכשיו, וזה אחרי מלחמת חרמה ובה יחסלו עשרות אלפי אנשי חמאס, תוך כדי לחימה כמו גברים ולא כמו נמושות
אחרי זה הם ישימו הנהגה חדשה שפויה, ומי שיודו לנו אלו הם מליוני פלסטינים שסובלים תחת ידם של כמה עשרות חמאסניקים.

מי ביוק הזוי זה שמדומיין שיחסלו כאן רבבות חמסניקים כשברק רצה הרבה פחות מכך הרמטכל והרועץ המשפטי הצבאי ויינשטיין (הידוע) עצרו אותו,
אז הזיותך להשמדת רבבות מחבלים חמסניקים היא גדולה לעין ערוך מהסיכוי לעידוד (ולו שקט) של הגירה פלסטינית,
וגם אשלייתך שאוטונומיה (שכבר נוסתה והביאה אסון על עם ישראל) תביא שלווה היא הזויה לא פחות ואף יותר מההזוי פייגלין,
אז קשוט עצמך תחילה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קמפיין "להתגרש מהפלסטינים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.