בית פורומים בחדרי חרדים

הסיפור המזעזע של יוסף כהן הי"ד שאמו תחי' תשב עליו שבעה פעם שניה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/12/2018 20:10 לינק ישיר 
הסיפור המזעזע של יוסף כהן הי"ד שאמו תחי' תשב עליו שבעה פעם שניה

הסיפור העצוב של יוסף כהן ז"ל, בן למשפחה חרדית ששירת כחייל בודד, ואמו ישבה עליו שבעה עם החלטתו להתגייס לצה"ל. כעת מתקיים קרב מעל קברו: האם מסרבת לקבורה צבאית ומבקשת לקבור 'מחוץ לגדר'. האחים מעוניינים בקבורה צבאית. רבנים וגורמים צבאיים מנסים לגשר

מקור: הסקופים

ארץ אל תכסי דמו

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 13/12/2018 18:29:44

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:11 לינק ישיר 

ידיעה שמתקבלת עכשיו:

הלווית הקדוש יוסף (ב"ר איתן) כהן הי"ד, שנרצח הבוקר בפיגוע ירי, תתקים מחר (שישי) בשעה 10:30 בבית ההלוויות העירוני, רחוב שמגר 26 ירושלים. משם יובא למנוחת עולמים בחלקת ברסלב הר הזיתים. ת.נ.צ.ב.ה
.

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 13/12/2018 18:29:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:16 לינק ישיר 

ערל אידיוט והאמא אין אדם נתפס בשעת צערו.

תוקן על ידי שאגתשביט ב- 13/12/2018 18:19:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:28 לינק ישיר 

הסיפור מזעזע בזה שהינך מנצל רצח יהודי שנרצח על קידוש השם (מי שנרצח בשל יהדותו, נחשב שנהרג על קידוש השם) לקידום האג'נדה הכלכלית שלך. בוש והכלם, אם הינך יודע מה זו כלימה.

ואגב, מי שישבו עליו שבעה בשל מומרות, כמדומני שלא יושבים עליו שבעה בעלותו לגנזי מרום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:31 לינק ישיר 

תוקן על ידי Astrolog ב- 13/12/2018 18:40:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:38 לינק ישיר 

פייקניוז

תוקן על ידי כברהיה ב- 13/12/2018 18:37:55

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 20:42 לינק ישיר 

יוסף הוא בנו של הרב איתן כהן ז"ל, רופא שיניים ידוע בבני ברק שטיפל בין היתר במנהיג הקהילה החרדית-ליטאית הרב חיים קנייבסקי. יוסף שירת כחייל בודד בגדוד "נצח יהודה" מכיוון שמשפחתו לא קיבלה את החלטתו להתגייס לצה"ל. מקורבים למשפחה סיפרו שהמשפחה אף ישבה עליו שבעה. במהלך שירותו הוא התגורר בדיור שמותאם לחיילים בודדים מטעם הצבא.

מקורב למשפחה סיפר שהיו חילוקי דעות בין חברי המשפחה על מקום הקבורה של יוסף: "האחים כן מעוניינים בקבורה צבאית. המשפחה מתייעצת ברגעים אלו עם רבנים בסוגייה. גם שאלת השבעה עומדת בסימן שאלה, מכיוון שהמשפחה כבר ישבה בעבר שבעה על יוסי, כשהחליט להתגייס לצבא נגד דעת המשפחה".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:05 לינק ישיר 

רק מניח את זה כאן: http://rotter.net/forum/scoops1/519917.shtml

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:06 לינק ישיר 

פותח האשכול בטוח שהוא הצליח לגרום נחת רוח למשפחה האומללה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:16 לינק ישיר 

ערלכער_ייד רשע מרושע!

גם אם חשבת שזה נכון, זו רשעות שאין כמותה לפרסם ולרקוד על הדם כפשוטו, על אחת כמה וכמה כשזה לא נכון. אתה מסתמך על קווי נייעס מפוקפקים ורץ לפרסם ידיעה שודאי תכאיב למשפחה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:30 לינק ישיר 

מה אתם מלינים על פלסטיני מוצהר??
אם מותר להם לעשות מחלוקת על גדולי ישראל בגלל ג'וב של נתי, מותר להם הכל..

פשוט תפסיקו להתייחס אליו כבר דעת ומישהו שראוי לדיון, בדיוק כפי שאינכם מתווכחים עם נוצרי על דת או עם חולה נפש על לוגיקה..
תפנימו את זה לעומק, ותצחקו על כל ויכוח שהיה לכם איתו.. גם לי לקח קצת זמן עד שהבנתי..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:39 לינק ישיר 

לכל המתלהמים

אני לא מחסידיו של פותח האשכול, אך כדאי לדעת את העובדות.

הידיעה הזו פורסמה בכלי תקשורת מרכזי, בידיעות אחרונות (לאחר מכן נמחקו מהכתבה כמה פרטים שהיו בה בהתחלה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:44 לינק ישיר 

בתור אחד שנמצא כאן משנותיו הראשונות של הפורום, זה אחד האשכולות אם לא ה"אשכול" שמעלה בי תחושת קבס ורצון עז לזנוח את הפורום לתמיד. פעם היה פה מינימום של סינון ולפעמים אף יותר מדי, כיום הפורום הפך פח אשפה ללבלרים עלובי נפש חסרי טיפת אנושיות ולב יהודי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:47 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
לכל המתלהמים

הידיעה הזו פורסמה בכלי תקשורת מרכזי, בידיעות אחרונות (לאחר מכן נמחקו מהכתבה כמה פרטים שהיו בה בהתחלה)
העובדות הם החשובות במקרה זה, כל כך חשובות עד שלא צריך לחשוב על המשפחה האומללה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:50 לינק ישיר 

חוזרני בי ממה שכתבתי לעיל על האמא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2018 21:53 לינק ישיר 

סגן כתב:
לכל המתלהמים

הידיעה הזו פורסמה בכלי תקשורת מרכזי, בידיעות אחרונות (לאחר מכן נמחקו מהכתבה כמה פרטים שהיו בה בהתחלה)העובדות הם החשובות במקרה זה, כל כך חשובות עד שלא צריך לחשוב על המשפחה האומללה???

איך הבנת מדבריי שלא צריך לחשוב על המשפחה?

לדעתי כמו שמחקו במקומות אחרים, יש גם למחוק כאן.
אלא שלטעון שהמשפחה נפגעה בגלל שאיזה ניק פרסם בפורום בבחדרי, בשעה שכלי תקשורת מרכזיים בישראל כתבו את הדברים, זה פשוט חוטא לאמת.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסיפור המזעזע של יוסף כהן הי"ד שאמו תחי' תשב עליו שבעה פעם שניה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.