בית פורומים בחדרי חרדים

מר ליאון היקר..

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/12/2018 17:27 לינק ישיר 
מר ליאון היקר..

הנה משהו חשוב לתושבי ירושלים, שאפשר לטפל בו במיידי ללא קושי.

יש חוסר מידתיות בכל הנוגע לחניה בעיר, ולפעמים זה נראה כאילו עושים "דווקא"..

אין שום סיבה בעולם, ש 2/3 מהחניות בעיר מסומנות כ"נכים"… כאשר חצי מהן רוב הזמן פנויות. צמצמו אותן (זה לא שחצי ירושלים נכים ח"ו..)

גם אין שום הצדקה לכך שחניה לפריקה וטעינה בשעות הבוקר, תהיה אסורה לחניה אחה"צ, ויש אלפי חניות שמוגדרות כך!!

ראיתי שאתה מעוניין לפטור שעה ראשונה מתשלום, שזה מעולה.. בוא טפל על הדרך גם בזה, וכך נקבל עוד אלפי חניות שכיום סתם מעצבנות במצבן הנוכחי..

תודה מראש!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/12/2018 19:57 לינק ישיר 

תכתוב לו בפרטי, עדיף.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 16:09 לינק ישיר 

ואם כבר העלית את נושא חניית הנכים
צריך גם להתייחס ל"נכים" עצמם
ואני מדבר על אותם "נכים" שכל נכותם מסתכמת בכך שאחד ממשפחתם נכה
לא יודע להאריך עד כמה, אבל ממבט על מה שקורה בשכונה, 100% מתוך הנכים הם פשוט לא נכים, הם גם כמעט לא מסיעים את בן משפחתם הנכה, חונים ותופסים את כל המדרכות. ואז הולכים בריאים כשור לעבוד.

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 26/12/2018 14:10:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 16:29 לינק ישיר 

שוק הנכים לצערי מלא קומבינות…

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 18:17 לינק ישיר 

אם כבר…
יש שכונות שלא ברור בכלל למה יש חניה רק לבעלי תו איזורי כמו בית הכרם. זה לא איזור בילוי ורוב הזמן גם החניות בכחול לבן פנויות, ובכל זאת מישהו החליט משום מה להגן על התושבים מסוג VIP שגרים שם..

לעומת זאת, בשכונה כמו בית וגן ברחוב בפסגה לדוגמא, שיש שם עומס מטורף בשל אולמות וישיבות, ולמרות בקשות חוזרות ונשנות של תושבי האיזור, לא העיפו אפילו מבט לכיוונם עד כה..

מקווה שכל ההתנהלות הזו גם תסתיים בקרוב..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 21:33 לינק ישיר 

עדיף אדם בריא מרכב נכה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 21:51 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
הנה משהו חשוב לתושבי ירושלים, שאפשר לטפל בו במיידי ללא קושי.

יש חוסר מידתיות בכל הנוגע לחניה בעיר, ולפעמים זה נראה כאילו עושים "דווקא"..

אין שום סיבה בעולם, ש 2/3 מהחניות בעיר מסומנות כ"נכים"כאשר חצי מהן רוב הזמן פנויות. צמצמו אותן (זה לא שחצי ירושלים נכים ח"ו..)

גם אין שום הצדקה לכך שחניה לפריקה וטעינה בשעות הבוקר, תהיה אסורה לחניה אחה"צ, ויש אלפי חניות שמוגדרות כך!!

ראיתי שאתה מעוניין לפטור שעה ראשונה מתשלום, שזה מעולה.. בוא טפל על הדרך גם בזה, וכך נקבל עוד אלפי חניות שכיום סתם מעצבנות במצבן הנוכחי..

תודה מראש!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

3/4

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 22:19 לינק ישיר 
פלדלפי

איש_חשוב כתב:
ואם כבר העלית את נושא חניית הנכים
צריך גם להתייחס ל"נכים" עצמם
ואני מדבר על אותם "נכים" שכל נכותם מסתכמת בכך שאחד ממשפחתם נכה
לא יודע להאריך עד כמה, אבל ממבט על מה שקורה בשכונה, 100% מתוך הנכים הם פשוט לא נכים, הם גם כמעט לא מסיעים את בן משפחתם הנכה, חונים ותופסים את כל המדרכות. ואז הולכים בריאים כשור לעבוד.

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 26/12/2018 14:10:04

כרטיס נכה זה האס של עולם הרכב.... כל נכה מקבל 2 כרטיסים... במקרים רבים זה זקן שבכלל לא יוצא מהבית 
חונים איפה שרוצים.. על מדרכות.. תו חניה.. חניות נכים.. 

סיפר לי חבר שיצאו למסעדה בעיר בשעת לילה ופקח חילק דוחות של 250 ש"ח לאנשים שחנו על מדרכה ב12 בלילה !!! אנשים חנו בצורה מסודרת ללא שום חסימה בשעת לילה כי לא מצאו שום חניה אחרת וקיבלו דוח 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2018 22:39 לינק ישיר 

זו בדיוק הבעיה… שאין איפה לחנות, אבל העירייה של ברקת התנהלה בראש קטן, ולא התחשבה במקרים ואיזורים שאין שום אפשרות נורמלית לחנות, ודפקה דוחו"ת, במקום להבדיל בין הפרעה לתנועה או הולכי רגל, למי שלא מפריע..
וכל זה, למרות שאלפי חניות שיכולות לשמש אותנו, מוגבלות לכל מיני דברים לא הגיוניים כמו פריקה וטעינה בלילה..

חייבים פה מישהו שייקח את זה כפרויקט ויעבור שכונה שכונה, רחוב רחוב ויסמן מחדש חניות אבל עם ראש גדול!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2018 15:30 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
זו בדיוק הבעיה… שאין איפה לחנות, אבל העירייה של ברקת התנהלה בראש קטן, ולא התחשבה במקרים ואיזורים שאין שום אפשרות נורמלית לחנות, ודפקה דוחו"ת, במקום להבדיל בין הפרעה לתנועה או הולכי רגל, למי שלא מפריע..
וכל זה, למרות שאלפי חניות שיכולות לשמש אותנו, מוגבלות לכל מיני דברים לא הגיוניים כמו פריקה וטעינה בלילה..

חייבים פה מישהו שייקח את זה כפרויקט ויעבור שכונה שכונה, רחוב רחוב ויסמן מחדש חניות אבל עם ראש גדול!

נשלח מהאנדרואיד שלי

ולמה אתה חושב שכעת זה יהיה שונה?
בעיריית ירושלים ימשיכו להתנהל הכל כרגיל בלי שינוי
גם את השעה הראשונה שליאון רוצה לתת לירושלמים לא יקרה כ"כ מהר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2018 16:51 לינק ישיר 

זונדל_5 כתב:

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

ולמה אתה חושב שכעת זה יהיה שונה?
בעיריית ירושלים ימשיכו להתנהל הכל כרגיל בלי שינוי
גם את השעה הראשונה שליאון רוצה לתת לירושלמים לא יקרה כ"כ מהר

ברור שיש בי נאיביות מסוימת שעם ראש חדש, תהיה גם חשיבה חדשה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מר ליאון היקר..
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר