בית פורומים בחדרי חרדים

שוב נסיון מרושע ע"י כת דגל לאטום בית כנסת פעיל תוך פגיעה מזעזעת במרא דאתרא ובקדושת המקום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/12/2018 09:00 לינק ישיר 
שוב נסיון מרושע ע"י כת דגל לאטום בית כנסת פעיל תוך פגיעה מזעזעת במרא דאתרא ובקדושת המקום

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 09:01 לינק ישיר 

בהוראת מרנן ורבנן שליט"א: חובה בכל דרך למנוע את סגירת בית המקדש מעט 'יחל ישראל' שבמודיעין עילית; בית המשפט המחוזי ביטל את צו איסור הכניסה לבית הכנסת

בעקבות התוכנית האנטישמית לסגור את בית הכנסת יחל ישראל, הורו מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א כי "חובה למנוע בכל דרך שהיא נבלה שכזו, ולמחות בכל תוקף באלו האחראים לה, ואלו הפועלים לעשות כן הרי הם בכלל מחריבי בי כנישתא, שהם המקדש מעט שבזמננו. ומעשיהם בגדר שלחו ידם במקדש א-ל, ורחמנא ליצלן מהקיטרוג הנורא והסכנה העצומה הכרוכה במעשה נבלה שכזה, ומכך שאין מוחים בדבר נורא שכזה" * אלפי בני התורה יקיימו את סדרי לימודם בבית המדרש, על מנת למנוע את סגירתו. מעמד תפילה נגד סגירת בית הכנסת יתקיים על קברו של הגאון רבי שמחה קסלר זצ"ל, רבה הראשון של העיר * בית המשפט המחוזי ביטל את צו איסור הכניסה שהנפיק שופט ערבי נגד מתפללי בית הכנסת * במידה וזממם תעלה בידם ובית הכנסת יסגר תתקיים כבר בשבוע הקרוב ישיבה ראשונה לקראת הקמת רשות רבנית חדשה בעיר

בעקבות התנכלותם הנפשעת של מספר גורמים שונאי דת, ביניהם מנהל לשכת הרב מטעם העייריה במודיעין עילית, וכן מוכר קרשים מוכר בעיר, לרב בית הכנסת 'יחל ישראל' הגאון הגדול רבי יעקב אייזנבאך שליט"א, כאשר כעת בחרו להעלות את רדיפתם בנסיון לסגור את בית הכנסת 'יחל ישראל', ואף הוציאו צו סגירה מטעם עצמם למקום, וכל זאת לאחר שזייפו מסמכים לצורך השתלטות על העמותה, בראשה עמד הרב שליט"א, ואשר ניהלה את ענין תשלום החשמל, מטעם מספר כוללים שהיו במקום, הורו מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א כי יש חובה בכל דרך למנוע את סגירתו של בית הכנסת.

בניגוד לטענותיהם השקריות, ונסיונם להשתמש בפסיקה שבוטלה, ואשר הונפקה  ע"י שופט ערבי מבית משפט השלום, שכוללת בין היתר איסור כניסה לבית הכנסת בהתאם לצו הסגירה מטעם המתנכלים, הרי שבית המשפט המחוזי ביטל סעיף זה בהחלטה, מאחר והמתנכלים נמנעו מלצרף את מתפללי בית הכנסת כמשיבים, וזאת מחשש שיוכיחו בבית המשפט, כי אין בסמכותה לעשות זאת.

יצויין, כי בית הכנסת נבנה לפני כ-20 שנה בשטח שאינו שייך לעירייה, כך שלא ניתן כלל לתת אותו בהקצאה, ואף לא להנפיק עבורו היתרי בנייה, גם לא לצורך שיפוצים. אולם המתנכלים ככל הנראה זייפו מסמך הקצאה, כאשר בבית המשפט התברר כי מדובר במסמכים לא תקניים, כאשר חוות דעת של העירייה פסלה מסמכים מעין אלו. אולם למרות זאת, ולמרות טענות נוספות, בחר השופט ערבי להיענות לבקשתם לסגור את בית הכנסת, וזאת מתוך מחשבה כביכול יצליח בכך לפגוע בעם היהודי, כשבפסיקתו אף אינו מנמק ולא מתייחס כלל לטענות העותרים. כפי שציינו למרות שבית המשפט המחוזי צירף להתערב בפסיקת השלום ברמה של 'צו עיכוב ביצוע', בכל אופן ביטל באופן מיידי את החלטת הערבי ולפיה על מתפללי בית הכנסת להישמע להוראת משתלטי העמותה ולא להיכנס לבית הכנסת.

וכעת, עקב תוכניתם של אותם רשעי ישראל, אשר מתכוונים לממש כבר היום את מזימתם הנפשעת לסגור על מסגר ובריח את בית הכנסת "יחל ישראל", הורו מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א כי "לא נוכל עוד לשבת בחיבוק ידים לעת כזאת, וחובה למנוע בכל דרך שהיא נבלה שכזו, ולמחות בכל תוקף באלו האחראים לה". בעקבות הוראתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, יגיעו אלפי יראי ד' ובני התורה המבינים בעם לשהות בהיכל בית הכנסת וימנעו בגופם את מעשה הנבלה.

יצויין, כי עקב המשך האיום החמור נגד ביהכנ"ס, יזמו קבוצה מתושבי העיר מעמד תפילה על קברו של הגאון רבי שמחה קסלר זצ"ל, רבה הראשון של העיר, בתחינה לבל ייעשה חיילול השם מחריד ע"י עמותת 'שלהבת שמחה' הנושאת את שמו, כאשר למרבה הכאב במקום לפעול את פעולותיה כראוי ולעילוי נשמתו, גורמת לחרפה נוראה ונוקטת במעשים מרושעים רח"ל תוך סיוע שבשתיקה מגורמים רשמיים בעיר.

ראשי הקהילות בעיר מציינים כי במידה וחלילה יבצעו ראשי העמותה את זממם ויסגרו את בית הכנסת, הרי שכבר בשבוע הבא תתקיים אסיפה ראשונה לקראת הקמת מערכת רבנות חדשה בעיר, לטובת שומרי התורה והמצוות היראים לדבר ה'.

אתמול פורסם מכתבו של מרן הגאב"ד הגאון הגדול רבי צבי פרידמן שליט"א בו נכתב:

<* style="box-sizing: border-box; padding: 10px 20px; margin: 0px 0px 20px; font-size: 17.5px; border-left: none; border-right: 5px solid #eeeeee; color: #0c0c0c; background-color: #ffffff;">

"השקט לא נוכל, על הנבלה הנעשית בעיר מודיעין עילית, בחילול הקודש והמקדש, בשלושה פשעי ישראל הנעשים בפרהסיה ובריש גלי. האחד, רדיפת ידידנו רב קהילת 'יחל ישראל' הגאון רבי יעקב אייזנבך שליט"א מוותיקי הרבנים בעיר, המוסר נפשו למען הכלל והפרט, על העזות והחוצפה לנסות להדיחו מתפקידו ח"ו, והוא עוון פלילי כמבואר ברמ"א יו"ד סי' רמה. והשנית, על הפשע הנתעב בנסיון לסגור בית מקדש מעט, המשמש מקום תורה ותפילה קבוע לרבים, וכידוע שאיבוד בית הכנסת הוא בכלל אזהרת 'לא תעשו כן לד' אלוקיכם' כמבואר בסהמ"צ לרמב"ם ל"ת סה. והשלישית, על הרמת יד בתורת משה, בפניה לערכאות ללא היתר מבי"ד, ובדחיית האפשרות לדון בדין תורתנו הקדושה, והכל נעשה מתוך שתיקת מערכת הרבנות המקומית, וכחלק מהרדיפות הנוראות העוברות על ידידנו הגאון שליט "א בכל התקופה האחרונה. על הראשונים אנו מצירים, ועתה באים ומוסיפים עליהם חטא על פשע, אוי לנו שכך עלתה לנו בעיר התורה הנהפכת עתה לחרפת עולם. ומה יגידו אומות העולם, בעת אשר בעיר התורה סוגרים בתי מקדש מעט על מסגר ובריח, רק בשל שנאת חינם".

"והננו להודיע כי לא נוכל עוד לישב בחיבוק ידים לעת כזאת, וחובה למנוע בכל דרך שהיא נבלה שכזו, ולמחות בכל תוקף באלו האחראים לה, ואלו הפועלים לעשות כן הרי הם בכלל מחריבי בי כנישתא, שהם המקדש מעט שבזמננו. ומעשיהם בגדר שלחו ידם במקדש א-ל, ורחמנא ליצלן מהקיטרוג הנורא והסכנה העצומה הכרוכה במעשה נבלה שכזה, ומכך שאין מוחים בדבר נורא שכזה"

על המכתב חתם מרן הגאב"ד שליט"א "הכו"ח בצער רב".

מרן ראש הישיבה, הגאון הגדול רבי ברוך שמואל הכהן דויטש שליט"א, ראש ישיבת 'באר מרדכי' ומראשי ישיבת 'קול תורה', הוסיף את חתימתו למכתב, כשהוא חותם: "הכואב על חילול הקודש וחילול ד' הנורא".

כמו כן בימים האחרונים פנה הגאון הגדול רבי עזריאל אויערבאך שליט"א רבה של שכונת בית וגן בירושלים, במכתב לרב מטעם העירייה של העיר הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א וכתב לו, שכמי שכל צרכי העיר מוטלים על כתפיו, הרי שמוטלת עליו החובה להסיר את החרפה מעל עיר קדושה לאלוקים, ולמנוע מאינשי דלא מעלי להרים יד בתורת משה ולהגן על הקודש והמקדש מעט.

כמו כן פנה הגאון הגדול רבי חיים דוד מינצר שליט"א, מראשי ישיבת כנסת יצחק – חדרה, במכתב לרב קסלר, בו נכתב: "לכבוד רב העיר הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א. 'אין חכמה ואין תבונה עד ד', במקום שיש חילול ד' אין חולקין כבוד לרב'. לפי דין תורתנו הקדושה ההולך לערכאות הרי הוא מרים יד בתורת משה, ועל רב העיר נאמר 'לא תגורו מפני איש' וכתב הרמב"ם 'אפילו הורג את בנך'. ומוטל על רב העיר להוציא כתב סירוב על כל המרים יד בתורת משה, ואף לאדם הגדול ביותר אין נושאין לו פנים בדין. והנמנע מכך הרי הוא מחלל שם שמים וגורם להרס הדת וסופו מי ישורנו. ומחייכנא דאפילו לגברא רבא כוותך לא נשאתי פני, (מו"ק)".
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 09:13 לינק ישיר 

כולכם שני אנשים וחצי, ואתה קורא לכלל ישראל כת?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 09:14 לינק ישיר 

הודהשרון כתב:
כולכם שני אנשים וחצי, ואתה קורא לכלל ישראל כת?


נשלח מהאנדרואיד שליגם השבתאים היו הרוב, וזה לא שלל מהם הכינוי 'כת'דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 09:40 לינק ישיר 

כשאטמו מספר פעמים את קבר דן בן יעקב לא ראינו את עורכי האתר מתסיסים את האווירה בניק מערכת כזה או אחר.
מה נשתנה?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 09:40 לינק ישיר 

המסמכים מזויפים
השופט ערבי
העותרים שונאי דת

התוכנית האנטישמית
רק אתם הנורמליים...... מזכיר קצת את הטענות של ההוא מבית המשוגעים...נ.ב מה לאלו שטוענים שהם ממשיכי דרכו של הרב ש"ך לקברו של הרב קסלר ?? הרי תלמידי הרב ש"ך מאמינים שהוא נפטר בגלל הקפידא של הרב ש"ך שלא רצה שהוא היה רב העירדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 10:50 לינק ישיר 

ערל, תוכל לתת קצת רקע על הבעלות, הרשיונות, הגבאים, עמדת רבני המקום וכו'.

לא שמישהו מצפה ממך לתשובה אמיתית, אך בכל זאת זה נדרש לאיזה תמים שיפול לאשכול הזה שיבין מול איזה נוכלים וגנבים עומדים רבני, ראשי ותושבי העיר.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 11:04 לינק ישיר 


הערל כתב:
כמו כן פנה הגאון הגדול רבי חיים דוד מינצר שליט"א, מראשי ישיבת כנסת יצחק – חדרה, במכתב לרב קסלר, בו נכתב: "לכבוד רב העיר הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א. 'אין חכמה ואין תבונה עד ד', במקום שיש חילול ד' אין חולקין כבוד לרב'. לפי דין תורתנו הקדושה ההולך לערכאות הרי הוא מרים יד בתורת משה, ועל רב העיר נאמר 'לא תגורו מפני איש' וכתב הרמב"ם 'אפילו הורג את בנך'. ומוטל על רב העיר להוציא כתב סירוב על כל המרים יד בתורת משה, ואף לאדם הגדול ביותר אין נושאין לו פנים בדין. והנמנע מכך הרי הוא מחלל שם שמים וגורם להרס הדת וסופו מי ישורנו. ומחייכנא דאפילו לגברא רבא כוותך לא נשאתי פני, 

נאה דורש, שמא גם נאה מקיים?

ההיסטוריה הענפה של הפלג בהליכה לערכאות והרמת יד בתורת משה

מרכז החדשות

לאור פנייתם של אנשי כת העץ לערכאות כנגד רבני העיר מודיעין עילית, כפי שדווח כאן בימים האחרונים, מרכז החדשות בסיכום מיוחד על חלק קטן מפניות אנשי העץ לערכאות בשנים האחרונות.
ראשית לכל נציין כי עוד קודם הקמת מפלגתם, הגופים המרכיבים כיום את המפלגה דרכם הייתה בפניה לערכאות על כל צעד ושעל, ונציין פה מעט מן המעט בזה: בישיבת גרודנא באשדוד הישיבה פנתה לבית משפט לאחר שמונה בית דין - ללא קבלת שום היתר, בדומה לזה גם ישיבת הרב מרקוביץ כנגד הרב כהנמן, כך גם בפרשת איתרי נגד בית הדין וכן כיו''ב בנוגע לישיבת כנסת יצחק חדרה ועוד. 
אולם קצב הגשת התביעות לבתי המשפט מאז הקמת המפלגה והעיתון שובר שיאים כאשר מעשים שבכל יום נעשות פניות לבתי משפט, חלק מהם אף בכלל לא הגיעו לפירסום. יצויין כי לרוב תביעותיהם מסתיימות בלא כלום וכל מטרתם היא הטרדת הנידונים. להלן מקבץ קטן:
  • התביעה הגדולה הזכורה לשמצה היא העתירה הקנטרנית של אנשי הפלג לבית המשפט כנגד מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א בעניין השליטה ביתד נאמן כאשר ביקשו לקחת את העיתון מידיהם של גדולי ישראל לשליטתם הבלעדית.
  • תביעת מפלגת עץ לועדה המחוזית באיזור גוש דן (הנחשבת ע"פ ההלכה כערכאות גמורים) כנגד בניית ישיבת ארחות תורה בבני ברק בנסיון "לנקום" במרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א על כישלונם בבחירות.
  • תביעת מפלגת עץ כנגד מחזיקי התורה ראשי הכוללים, הרב שלום בער סורוצקין, הרב אלחנן וייסבורד, והרב דן גרטלר ועוד, על שסילקו כמה מתריסים ומחרחרי ריבים מן הכוללים שבראשותם לאחר שהפריעו את סדרי הלימוד.
  • תביעת אנשי הפלג בשכונת ברכפלד במודיעין עילית כנגד הקמת בית הכנסת החדש בשכונה, לאחר שהשתלטו על בית הכנסת "אהבת תורה" המקומי והפכו אותו למטה מפלגה איזורי, ורוב מתפללי בית הכנסת ביקשו לפרוש מבית הכנסת, וזכו לתביעת הפלג בתואנות שונות ומשונות.
  • תביעת צבי כהן מראשי הפלג במודיעין עילית כנגד אברכים בכולל עטרת שלמה, בנסיון למנוע מהם להגיע לכולל, לאחר שהוציאו אותו מהיכל הכולל בעת שהתפרע וצעק סיסמאות פוליטיות בהיכל באמצע תפילת הלחש.
כל זה רשימה חלקית בלבד של מסירות וערכאות של הפלג ללא שום בושה וללא שום מעצור. ובס"ד הקב"ה מצילנו מידם כאשר רוב תביעותיהם הקנטרניות נדחות על הסף, אולם אין זה מוריד מאום מחומרת מעשיהם. (בחלק מהמקרים הם נתלים בהיתר כביכול מרב עלום שם, בעוד שכבר יצאו מרנן פוסקי הדור הגרי''ש אלישיב והגר''ש ואזנר זצוק"ל ויבלחט"א מרן פוסק הדור הגר"נ קרליץ שליט"א במכתבם שצריך היתר מבית דין קבוע ובכתב).
יצויין כי העיר מודיעין עילית מובילה בכמות התביעות בשל העובדה כי אחד מראשי הפלג במקום מתמחה בעניין בצורה מיוחדת, ומדריך את חבריו בעשיית מעשי מסירה ממש כל העת, והוא מכונה 'מוסר' בפי כל. והוא מהעומדים גם כעת מאחורי הפרשייה הנוכחית, וב''ה לא צלחה מזימתם.

-
לאחרונה התווספו לרשימה עוד הרבה, הנה אחד מהם
פעיל הפלג אברהם טומבק עתר לערכאות נגד כינוס בראשות מרנן ורבנן בבית וגןדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 11:49 לינק ישיר 

אל רשימת ה"מסירות" ניתן לצרף גם מקרה זה עצמו של בית הכנסת יחל ישראל. בנסיון ההשתלטות של הפלג על בית כנסת זה וגזילתו מיד מקימיו ומתפלליו פנו הפלג לערכאות מספר פעמים (כולל פעם אחת כנגד הקמת מבנה חלופי למתפללים שהעדיפו לעזוב ולוותר על המבנה שבנו במיטב כספם!!!).

אחרי שבית המשפט דחה את עתירותיהם הרבות בערכאות (ע"י חצקל מויסר הידוע) כנגד מייסדי ומתפללי בית הכנסת וקבע כי הבעלים של בית הכנסת הם מתפלליו ומקימיו ולא הגורמים העויינים שניסו לגזול אותו. בצביעות איומה שאין דומה לה טוענים בפלג "ערכאות". תוך שהם מוליכים שולל את רבניהם כאילו הפלג הם הנתבעים בעוד ההיפך הוא הנכון, ואנשי הפלג במודיעין עילית תבעו בבית משפט את המתפללים והמקימים של יחל ישראל ואלו בסך הכל העיזו להתגונן בבית המשפט "ברוב חוצפתם".

יש מיעוט קטנטן מרבני הפלג שנותרה בהם קצת יושרה בשביל להודות שהוטעו בעניין זה למרות שמסרבים כעת לפעול כנגד הגזלנים וה"מוסרים" שכשלו במסירתם. אולם רובם ממשיכים בטמינת הראש באדמה ובאמונה עיוורת לעסקני הפלג שמשקרים במצח נחושה כאשר הדבר ניתן לבירור בקלות רבה.
נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 27/12/2018 09:51:16
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-27/12/2018 16:11 לינק ישיר 

Inline imageדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 16:17 לינק ישיר 

הטיטוסים הדגלאים במלאכתם הבזויה להרוס בתי כנסת ולפגוע במרא דאתרא

בחרת ג' - הנך שותף במלאכת הרס בתי כנסת וברדיפת רבנים ובני היהדות הנאמנה

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 16:38 לינק ישיר 
לבחירתכם

פורסם בפורום לייקווד
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-27/12/2018 17:13 לינק ישיר 

ביררתי קצת,הייתי במקרה בקריית ספר, והתברר לי דבר מזעזע,

קבוצה גדולה של אברכים עניים,

שלא היה להם בית כנסת,

הקימה עמותה על מנת להקים עבורם בית כנסת,

אותם אברכים עניים, חסכו מפת לחמם, שנים רבות,פשוטו כמשמעו,

וכמו כן התרימו היכן שיכלו, עד שהצליחו לאט לאט להקים עבורם בית כנסת,

הם בנו אותו בשלבים, כל פעם מעט מעט, במשך שנים רבות,

עד שסוף סוף היה להם בית כנסת שנראה בצורה פנימית יפה,

לחפות אותו חיצונית באבן לא היה להם כסף,

ובכל פעם שהיה להם מעט כסף עשו חיפוי של עוד כמה מטרים. (ניתן לראות מאחורי הבניין)

הם מינו להם אברך שיהיה להם רב בית הכנסת, בשם יעקב איזזנבך

הם לא מינו אותו רשמית, אלא מכיוון שהוא היה ת"ח הוא הפך להם כרב,

אולם למזלם הם לא הפכו אותו לבעל הבית,

לאחר כמה שנים הפך הרב להיות חלק מאותם פלגנים אלימים,

והוא הביא לבית הכנסת את אותם פלגנים על מנת שבית הכנסת הזה יהיה להם ועבורם בית כנסת.


מתפללי בית הכנסת התנגדו לכך, וביקשו מהרב אנא תן לנו להתפלל בשקט כפי שהיינו עד היום,אולם באלימות רבה אותם פלגנים בעידוד הרב שכבר הפך להיות שנוא על כל המתפללים,

השתלטו על בית הכנסת אותם פלגנים,

וכתוצאה מכך אותם מתפללים נאלצו לעזוב את בית הכנסת שעליו עמלו עשרות שנים !

ושכרו להם מקום אחר,

ומכיוון שלא היה להם ברירה, התייעצו עם גדולי הדור שליט"א,

והם הורו להם, תפנו לערכאות על מנת להשיב את הגזילה, וכך נעשה.


אם רוצים אותם פלגנים להקים להם בית כנסת, הם מוזמנים להקים אותו,

אולם להשתלט על בית כנסת פעיל ולחמוס את הכנסותיו (היו בו 2 כוללים)

זה דבר שלא ייעשה.


לצערנו התרגלנו שצץ לו ציבור שדרכו היא אלימות, שמשיג את אשר לו באלימות,

ראו את בית הכנסת בבני ברק בקרית הרצוג שבנו בית כנסת בשטח ציבורי על חשבון אנשי השכונה,

וכולם מפחדים מהאלימות של אנשי הפלג,

עוד יותר גרוע מכך, שאף אחד לא שואל איך ניתן להסתדר איתם,

כי המציאות מוכיחה שבבני ברק גם עם כנופיות הפשע שהיו בבני ברק לפני עשרות שנים,

ניתן היה להסתדר איכשהוא, אולם עם אנשי הפלג אי אפשר להסתדר, כי דרכם היא אלימות ותו לא.
תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 27/12/2018 15:28:56
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 17:46 לינק ישיר 

הגאון ר' יעקב אייזנבך שליט"א היה ראש וראשון לבנין בית הכנסת, ושימש כמרא דאתרא משך כעשרים שנה, ומשעה שלא נכנע לדרישותיהם של מנהיג כת הדגל להחרים ולנדות את בני התורה, אזי נטשו בחמת זעם קבוצה מאנשי הדגל, כשסברו לתומם שבכך יצליחו להרתיע את רבם ולהכניעו לתכתיבי המפלגה המרושעת לרדוף 'עד השמדם' את בני התורה המסולאים מפז ההולכים לאור רבותיהם מדור דור, אך יושב בשמים ישחק ואדרבה כתוצאה מפרישתם החוצפנית והמתריסה כנגד המרא דאתרא הקהילה פרחה ושגשגה ביתר שאת כאשר למעלה משישים בתי אב מתפללים ולומדים בבית מדרש זה.

ויהי כי כן, והנה בצרות עיניהם המרושעות שאינם יכולים לסבול שבני התורה עדיין יש להם מדרך כלשהו לכף רגליהם, וכי למרות רדיפותיהם עם ישראל חי וקיים, והנה באו רשעים אלו בפניה לערכאות לפנות את ביהכנ"ס בטענות בטיחותיות חסרות בסיס, בבחינת 'גם לי גם לך לא יהיה', וכן בהדרכת הרב קסלר נישלו את הרב המייסד וסילקו אותו מהוועד, ועוד כהנה וכהנה פשעים רבים מבית מדרשם של רודפי בני התורה שר"י

בקיצור, הכל רשעות וחוצפה חסרת גבולות, והגיעו הדברים לטירוף כזה לפנות ולהרוס בתי כנסת ולפטר רבני קהילות שאינם כפופים לתכתיבי גיחזיי ונערי חצרותיהם

הגיע הזמן לשים קץ לעבריינותם ובריונותם של נערי דגלדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/12/2018 19:16 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:


ביררתי קצת,הייתי במקרה בקריית ספר, והתברר לי דבר מזעזע,

קבוצה גדולה של אברכים עניים,

שלא היה להם בית כנסת,

הקימה עמותה על מנת להקים עבורם בית כנסת,

אותם אברכים עניים, חסכו מפת לחמם, שנים רבות,פשוטו כמשמעו,

וכמו כן התרימו היכן שיכלו, עד שהצליחו לאט לאט להקים עבורם בית כנסת,

הם בנו אותו בשלבים, כל פעם מעט מעט, במשך שנים רבות,

עד שסוף סוף היה להם בית כנסת שנראה בצורה פנימית יפה,

לחפות אותו חיצונית באבן לא היה להם כסף,

ובכל פעם שהיה להם מעט כסף עשו חיפוי של עוד כמה מטרים. (ניתן לראות מאחורי הבניין)

הם מינו להם אברך שיהיה להם רב בית הכנסת, בשם יעקב איזזנבך

הם לא מינו אותו רשמית, אלא מכיוון שהוא היה ת"ח הוא הפך להם כרב,

אולם למזלם הם לא הפכו אותו לבעל הבית,

לאחר כמה שנים הפך הרב להיות חלק מאותם פלגנים אלימים,

והוא הביא לבית הכנסת את אותם פלגנים על מנת שבית הכנסת הזה יהיה להם ועבורם בית כנסת.


מתפללי בית הכנסת התנגדו לכך, וביקשו מהרב אנא תן לנו להתפלל בשקט כפי שהיינו עד היום,אולם באלימות רבה אותם פלגנים בעידוד הרב שכבר הפך להיות שנוא על כל המתפללים,

השתלטו על בית הכנסת אותם פלגנים,

וכתוצאה מכך אותם מתפללים נאלצו לעזוב את בית הכנסת שעליו עמלו עשרות שנים !

ושכרו להם מקום אחר,

ומכיוון שלא היה להם ברירה, התייעצו עם גדולי הדור שליט"א,

והם הורו להם, תפנו לערכאות על מנת להשיב את הגזילה, וכך נעשה.


אם רוצים אותם פלגנים להקים להם בית כנסת, הם מוזמנים להקים אותו,

אולם להשתלט על בית כנסת פעיל ולחמוס את הכנסותיו (היו בו 2 כוללים)

זה דבר שלא ייעשה.


לצערנו התרגלנו שצץ לו ציבור שדרכו היא אלימות, שמשיג את אשר לו באלימות,

ראו את בית הכנסת בבני ברק בקרית הרצוג שבנו בית כנסת בשטח ציבורי על חשבון אנשי השכונה,

וכולם מפחדים מהאלימות של אנשי הפלג,

עוד יותר גרוע מכך, שאף אחד לא שואל איך ניתן להסתדר איתם,

כי המציאות מוכיחה שבבני ברק גם עם כנופיות הפשע שהיו בבני ברק לפני עשרות שנים,

ניתן היה להסתדר איכשהוא, אולם עם אנשי הפלג אי אפשר להסתדר, כי דרכם היא אלימות ותו לא.
תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 27/12/2018 15:28:56תיקון אחד קטן. מי שפנה לערכאות זה הפלג כפי שנתבאר קודם. בית המשפט זרק אותם מכל המדרגות וזה פשר צעקות ה"ערכאות".


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-27/12/2018 19:26 לינק ישיר 

ראו כאן את התביעה המרושעת נגד איש החסד הצדיק שבנה את בית הכנסת יחל ישראל הרב נתן גירון שהסכים לוותר לעזוב את בית הכנסת שבנה בעשר אצבעותיו בידי הגזלנים ולעבור למבנה חדש שיוקם בסמוך ורשעי הפלג מנעו ממנו את הקמת המבנה החלופי באמצעות פניה לערכאות (וזו רק תביעה אחת בשרשרת תביעות של הפלג בנושא).

http://www.takdin.co.il/searchg/%D7%AA%20%D7%90%20%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D%2018426%2007%2018%20%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%90%D7%9C%20%D7%9C%D7%90%D7%91%D7%A0%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F%20%D7%A0%20%D7%A0%D7%AA%D7%9F%20_hd_6060227.html
נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 27/12/2018 17:39:37
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שוב נסיון מרושע ע"י כת דגל לאטום בית כנסת פעיל תוך פגיעה מזעזעת במרא דאתרא ובקדושת המקום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.