בית פורומים בחדרי חרדים

לכבוד רב מזוז שליט"א

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/12/2018 17:13 לינק ישיר 
לכבוד רב מזוז שליט"א

כבוד הרב שליט"א 
אולי הגיע הזמן להחליף את אלי ישי באיש אחר ולא להתעקש  דווקא,  על איש , שדם רע עבר בינו לבין השולטים בשס ,ובכלל שיטת הריצרץ שישי מבקש, מעיד שהוא בא לשלוט ולא לעבוד: שנינו כבר שנציג חרדי לא מקבל שררה אלא "עבדות"
אם בכל זאת תמשיכו להתעקש על שיבוץ בשיטת הריצרץ תשארו עם הריצרץ אבל בלי המכנסיים! וחבל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 18:21 לינק ישיר 

היפוך היוצרות,
דרעי בא לשלוט ולולי דרעי לא היתה מפלגת יחד אלא מפלגת שס גדולה וחזקה,
כמה חבל שהתככן הזה עדיין בראש המפלגה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 19:55 לינק ישיר 

לא יודע מה האינטרס שלך. אולי מפחד שישי יתאחד עם אגודה וליצמן יהפוך לפלג קטן ונסרך.
בכל מקרה ישי אדם רציני, איש חזון ועשייה. אני יודע שהוא לא כותב בפייסבוק על כל דבר שנעשה בכנסת כאילו הוא באמת עשה אותו, אבל אני מכיר לא מעט אנשים פרטיים שפנו אליו והוא סייע להם משמעותית, הן ברמה האישית והן ע"י חקיקה.
מעבר לזה הוא איש חזון, הוא מוביל דעות כמו דעתו על ההתנתקות והמסתננים, לעומת זאת רוב חברי הכנסת החרדים אין להם כמעט אמירה אידאולוגית, להיפך, אנשים כמו דרעי משדרים אווירה של מצח אישה ז**ה, שכל מי שיביא כסף לישיבות - יילכו איתו, גם אם הוא רוצה לשרוף את המדינה. רק בממשלת לפיד הראשונה יהדות התורה מעדה פעמייןץם, גם עם הכנסת הרב מצגר וגם בהתנתקות. האם אני כאדם שפוי יצביע למפלגה כזו?
אני לא אומר מה עשיתי מאז וכו',אבל ברור שאז ישי כן שידראחריות, כשהכניס מצדו את הרב עמאר ולא תץנכנס לממשלת ההתנתקות. אז אדם כזה ראוי שיהיה בפוליטיקה ואם אפשר אז למה לא שיהיה יו"ר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 21:04 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:

לא יודע מה האינטרס שלך. אולי מפחד שישי יתאחד עם אגודה וליצמן יהפוך לפלג קטן ונסרך.
בכל מקרה ישי אדם רציני, איש חזון ועשייה. אני יודע שהוא לא כותב בפייסבוק על כל דבר שנעשה בכנסת כאילו הוא באמת עשה אותו, אבל אני מכיר לא מעט אנשים פרטיים שפנו אליו והוא סייע להם משמעותית, הן ברמה האישית והן ע"י חקיקה.
מעבר לזה הוא איש חזון, הוא מוביל דעות כמו דעתו על ההתנתקות והמסתננים, לעומת זאת רוב חברי הכנסת החרדים אין להם כמעט אמירה אידאולוגית, להיפך, אנשים כמו דרעי משדרים אווירה של מצח אישה ז**ה, שכל מי שיביא כסף לישיבות - יילכו איתו, גם אם הוא רוצה לשרוף את המדינה. רק בממשלת לפיד הראשונה יהדות התורה מעדה פעמייןץם, גם עם הכנסת הרב מצגר וגם בהתנתקות. האם אני כאדם שפוי יצביע למפלגה כזו?
אני לא אומר מה עשיתי מאז וכו',אבל ברור שאז ישי כן שידראחריות, כשהכניס מצדו את הרב עמאר ולא תץנכנס לממשלת ההתנתקות. אז אדם כזה ראוי שיהיה בפוליטיקה ואם אפשר אז למה לא שיהיה יו"ר?

אני דווקא מאוד בעד שישי יכנס לכנסת (ולפי רבותיו לממשלה) ולגבי אגודת ישראל כבר ראשי המתנחלים\המתישבים שאלו זאת את האדמור מגור והוא הוכיח להם באופן חד משמעי (מבחינה תורנית) שהם הביאו זאת על עצמם והם יצאו המומים וחפויי ראש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 21:07 לינק ישיר 

המפלגה היא לא הרב מאזוז, אלא "אלי ישי"..
לפניו לא היתה ועם ראש אחר היא איננה.
ישי הוא הסיפור. הוא האלקטורל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 21:51 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

תגיד זאת על דרעי (שכופה את עצמו על המפלגה) ותגיד זאת על נתניהו,
אלי ישי דווקא נמצא בראש לא כי הוא רוצה ולא כי כבוד הוא מחפש אלא כי זה רצונו של הרב מזוז,
ומבחינתי טוב שכך,
אם כי מי אני שיחווה דעה לרב מזוז.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 22:23 לינק ישיר 
פלדלפי

יצחקהספרן כתב:
אךטובוחסד כתב:

תגיד זאת על דרעי (שכופה את עצמו על המפלגה) ותגיד זאת על נתניהו,
אלי ישי דווקא נמצא בראש לא כי הוא רוצה ולא כי כבוד הוא מחפש אלא כי זה רצונו של הרב מזוז,
ומבחינתי טוב שכך,
אם כי מי אני שיחווה דעה לרב מזוז.

1. את הרב מזוז הוא גילה רק אחרי שנזרק מש"ס.... הרב מזוז הוא רק כלי בשביל להשיג את התפקיד 
2. ולשלוח את שניהם לבית למען השלום כן תסכים ??? 
3. אסור לש"ס לחזור על הטעות של העבר ולתת נציגים לחצרות \ רבנים כי על כל אחד מרוצה תקבל חמישה ממורמרים 
יש 5\6 חברי כנסת משלל עדות שליחים של מועצת רבנים והם דואגים לכלל הציבור 
4. ריצרץ הוא יקבל רק במכנסים.... בעיקר אחרי שהוכיח כמה הוא שווה... איש אחר עם רב אחד רוצה חצי ממפלגה.... מעניין איזה חומר הוא לוקח... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2018 23:27 לינק ישיר 

הרב שואל אם יש לך רעיונות לשמות אטרקטיביים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 06:52 לינק ישיר 

פורטונה בן אבו קקון, פרח בוסקילה -אבוקסיס-קטן, מנשה הגדול... לא חייב להיות אלי ישי גם דוד בן ישי- יפרח יכול לספק את הסחורה.
העיקר שלפחות פעמיים ביום יאמר  מרן מרן ובסוף יעשה מה בא-לו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 08:32 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

העיקר שלפחות פעמיים ביום יאמר מרן מרן ובסוף יעשה מה בא-לו

עד כמה שידוע לי, את הדברים האלה לא אמרו על אלי ישי אלא על מישהו אחר, והרב עובדיה בעצמו אמר אותם...
הוא דווקא אמר שאלי ישי, לעומת אותו אדם, כן שומע לו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 09:59 לינק ישיר 

עזוב כן שמע לא שמע: האם תוכל להציג את פועלתו למען השכבות החלשות לאורך ימיו בכנסת ובפרט כשר העבודה והרווחה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 10:29 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

עזוב כן שמע לא שמע: האם תוכל להציג את פועלתו למען השכבות החלשות לאורך ימיו בכנסת ובפרט כשר העבודה והרווחה?

קודם כל זה שהוא עצר את הר הגעש של הצפת מהגרי עבודה מוסלמים לכאן זה לבד כדאי את פועלו במשרד העבודה והרווחה,
סתם לתשומת ליבך בכללי משרד העבודה מכונה משרד האבודה כי גם את מה שמחובתו לעשות הוא איננו עושה אז אם ישי הצליח לעשות משהו ועוד חיוני ונגד כל הטרור השמאלני זה מוכיח את יכולותיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 14:59 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

אני לא מבין גדול בפוליטיקה, אני כן יכול להגיד לך שיש הרבה יוזמות טובות ובדרך כלל אין להן אבא אחד, וגם לא תמיד הן באמת ניכרות לאזרח הקטן.
לדוגמה, פגשתי לפני כמה שנים אדם בכיר במכללה לחינוך שנסתה לקלוט חרדים, והוא שאל אותי בכעס "הרי יש לחרדים סגן שר במשרד החינוך, למה דברים לא זזים?!". אני לא נכנס לתשובה, אבל רוצה שתבין שיש הרבה דברים קטנים וטובים שקורים ורק מי שקשור יודע.
להיפך, כשדרעי וכחלון יותר מדי מציגים את עצמם כאבות בלעדיים של הצלחות מאוד מסוימות, רק מרמז שהם לא ממש דוברי אמת, אבל מי שבאמת עבד כבר נעים לו להתבכיין שזה בכלל הוא...
לגופו של עניין אני מכיר אישית אנשים שסיפרו לי שישי סייע להם באמצעות חקיקה ובדרעים פרלמנטריות. למרבה הפלא הם היו רחוקים מאוד משסניקיות מכל סוג שהוא...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 16:38 לינק ישיר 

עם תשובות כאלה היית זורק אותי מכל המדרגות! אתה מבקש להציג אותו כפי שמציגים גבאי צדקה שכונתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2018 19:08 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

עם תשובות כאלה היית זורק אותי מכל המדרגות! אתה מבקש להציג אותו כפי שמציגים גבאי צדקה שכונתי?

אני לא מציג אותו, אבל מי שמציג אותו צריך ללכת לאותם אנשים ולהסריט ולהוכיח את מה שהם מספרים. האמן לי שאם כדבריהם, הוא באמת אדם ראוי יותר מרוב חברי הכנסת של הציבור החרדי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2019 09:50 לינק ישיר 

בכל אופן ,בכנסת דרושים נציגים שיוכלו לחולל מהפכות לטובות שכבות חלשות  שאותם בעצם הוא מתיימר לייצג: טיפולי שיניים  לגיל צעיר :ולבסוף הכנסת הטיפולים לכל הגילאים ,סיעוד לגיל השלישי של רב ליצמן :כאן אתה רואה דאגה לקשה יום לזקן ולילד: אבל מכך שישי ינשק את ידם של רבנים עובדיה ומזוז מזה לא צמח ולא תצמח ישועה לאף אחד! 
ובכלל, ישי כבר כיהן בכנסת הרבה מאוד שנים: גיליון ההישגים שלו ריק !:אמנם כמי שכיהן מטעם שס בכנסת, יש להוסיף שגם אין לו גיליון הרשעות שזה גם משהו!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 01/01/2019 07:52:40

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 01/01/2019 07:59:32

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 01/01/2019 08:07:50

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לכבוד רב מזוז שליט"א
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר