בית פורומים בחדרי חרדים

קהילות סאטמאר מתאחדים ומתלכדים לעזרת מוסדות דושינסקיא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/1/2019 21:33 לינק ישיר 
קהילות סאטמאר מתאחדים ומתלכדים לעזרת מוסדות דושינסקיא

דושינסקיא יצאו בקמפיין טלפון מאצ'ינג אחרי הוראה חד משמעית ברגע האחרון של האדמו"ר שלא להשתמש בגיוס כספים באמצעות האינטרנט האדמו"ר,
ולראשונה בהיסטוריה שני פלגי סאטמאר התאחדו למען הקמפיין שיצליח בגלל הניתוק מהאינטרנט, כ"ק מרן האדמו"ר מסאטמאר שליט"א מיד אחרי הדרשה של הרבי מדושינסקיא שליט"א שוחח איתו וחזק אותו על הצעד הדרמטי ואמר לו שסאטמאר מתגייסת למען מוסדות דושינסקיא,
לראשונה נשכחו כל המשקעים והמריבות בסאטמאר וסאטמאר הכיר רשמית בסאטמאר-ראדני בדיווח בקול סאטמאר על מוקד התרמה בסאטמאר ראדני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2019 21:37 לינק ישיר 

אתה לא חושב שזה חוצפה לקדם באינטרנט את הקמפיין שהאדמו"ר מדושינסקי יצא נגד זה בכל תוקף ואף הכריז שהוא מוכן לוותר על ההכפלה שהחברה הבטיחה, רק לא להשתמש באינטרנט, ואתה בא ומנסה לקדם נגד רצונו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2019 22:02 לינק ישיר 

ברדוואי כתב:

<שני פלגי סאטמאר התאחדו ... כ"ק מרן האדמו"ר מסאטמאר שליט"א מיד אחרי הדרשה של הרבי מדושינסקיא שליט"א שוחח איתו וחזק אותו

סתם שאבין, אם למה כ"ק מרן האדמו"ר מסאטמר לא מאחד את שני הפלגים שבחסידותו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2019 22:03 לינק ישיר 

סבאבא כתב:

אתה לא חושב שזה חוצפה לקדם באינטרנט את הקמפיין שהאדמו"ר מדושינסקי יצא נגד זה בכל תוקף ואף הכריז שהוא מוכן לוותר על ההכפלה שהחברה הבטיחה, רק לא להשתמש באינטרנט, ואתה בא ומנסה לקדם נגד רצונו?

הוא לא מקדם את דושינסקיא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2019 22:41 לינק ישיר 

סבאבא כתב:

עניין חדשותי ולא שום קידום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2019 08:12 לינק ישיר 

בבתי הכנסת של סאטמאר נצפו אברכים עם עמדות התרמה למע דושינסקיא עם השילוט מתחברים להתנתק מהאינטרנט

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 01:15 לינק ישיר 

היסטוריה בעולם החסידי, קהילת דושינסקיא עברו את יעד המאצ'ינג 10 מליון ש"ח והגיעו לסכום של 12 מליון ש"ח והכל בלי אינטרנט

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 06:58 לינק ישיר 

סבאבא כתב:

אפעס יש לי הרגשה שהרבה כסף לא ייצא מהפורום פה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 11:42 לינק ישיר 

בבית הכנסת קהל יטב לב דסאטמאר הופער נאסף סכום אסטרונומי של 200 אלך דולר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קהילות סאטמאר מתאחדים ומתלכדים לעזרת מוסדות דושינסקיא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר