בית פורומים בחדרי חרדים

רביץ והשטעל'ה , עסקנינו לא למדו דבר ולא שכחו דבר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/1/2019 12:50 לינק ישיר 
רביץ והשטעל'ה , עסקנינו לא למדו דבר ולא שכחו דבר

בלב נכאב ומלא גועל, שמתי נפשי בשאלתי, מהם גופי התורה שבשלם מי שזכה להצביע לרביץ, בועד הבית של קרית יערים ( לצערי לא זכיתי ) לכל הברכות המנויות במודעות ולטלטולם של אדירי עולם במוצאי שבת קודש .
הרי לא מדובר בהתמודדות מול חילוני שונא יהדות ולא ידוע על שום אינטרס יהודי שיפגע באם רביץ לא יקבל פיצוי על הדחתו מהשטעלה הקודמת בביתר . אמנם נכון שבאם חלילה לא ייבחר, אולי יחזור לביתר , אבל כמדומני שלא ייגרם שום נזק ליהדות עקב כך .
ובכל זאת נפשי בשאלתי, מה הסיבה לברכות המופלגות למצביע .
נאלץ לחכות לכשרון הרטורי של הגרב"מ על מנת להשכיל .

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 12:53 לינק ישיר 

למען הסיר ספק, אינני חושב שיענקי פלאי אמור להיות יותר טוב מרביץ, ולפחות אין לי הוכחה לכך.

אינני סבור שלא היו טענות מצד תושבים שרצו להחליף את הרב רוזנטל .
אינני סבור שבמדד השחיתות והניוון אין עסקנים אחרים של מפלגות אחיות שעוקפים את עסקני דגל במדד השחיתות והיוהרה .

תוקן על ידי אליהו1000 ב- 04/01/2019 11:01:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 12:59 לינק ישיר 

מן הפרט אתה למד על הכלל, אין כאן לא דעת ולא תורה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 13:00 לינק ישיר 

טענותי על הבחילה שעולה על הצנחת עסקן נחשל שהודח על ידי חברי מפלגתו מודע שהוא בין הגורמים להתיצבותו של הרב רוזנטל בפני בית דין של מעלה, ולרגע לא ממצמץ, גורר אחריו את כל המערכת למען טובתו האישית .
כך לראשונה עסקן בכיר של דגל נשוי לבעלת תואר אקדמי, רל"שית של פיגורה פוליטית אוהבת דת ידועה ( האם גם על כך שאל את הגלריה המכובדת שהחתים וגרר לטובתו ) , אכן דוגמה למופת .
נדמה לי שמאז הבגידה המהדהדת ברב שמשון פוליקמן מנהל המסורה  לא היה כבושם הזה .  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 13:02 לינק ישיר 

עדייןבגלות כתב:
מן הפרט אתה למד על הכלל, אין כאן לא דעת ולא תורה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

נ.ב. וגם לא "קדושת ירושלים" - "בעיות ביידשקייט בבית שמש" (מילה מכובסת לג'ובים ותופינים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 13:08 לינק ישיר 

מהעסקנים אין לי כל ציפיות, הם יחרבו את העולם כולו וחינוכו בעבור חופן עלוב של טובת הנאה, אין לי גם ציפיות מרוחב דעת בשל איתותי ההזהרה מכיוון בית שמש, פתח תקווה ועוד מקומות על נטישת מצביעים חרדים את המיינסטרים ועריקה מעבר לקוים למרות מכתבי הגדולים .
וההצבעה בירושלים ישאלוני, כן שם מכתב הגדולים היה מותאם לכעס הציבורי הגדול על נציגים שעקפו את נציגי דגל ברמת השחיתות והאיולת . זה הכל
במקום שמכתבי הגדולים לא תאמו, הייתה עריקה מעבר לקו .
תשאלו את ר' יגאל בפתח תקווה ומונטג בבית שמש .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2019 15:56 לינק ישיר 

מעל הכל יש כאן לכאורה צער אלמנה שגדולי ישראל בכל הדורות נזהרו מזה מאד אבל גדולי ישראל שבדורינו חושבים אחרת וזה הדוגמא לועשית ככל אשר יורוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2019 18:21 לינק ישיר 

חברציק כתב:

מעל הכל יש כאן לכאורה צער אלמנה שגדולי ישראל בכל הדורות נזהרו מזה מאד אבל גדולי ישראל שבדורינו חושבים אחרת וזה הדוגמא לועשית ככל אשר יורוך

דברי הבל וזבל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 14:26 לינק ישיר 

לכבוד הגר"א בלינסון שליט"א

מדוע יענקי פלאי להר נוף, ולא יצחק רביץ לביתר ?
מה דעת כבודו על התארים האקדמיים של אשת יצחק רביץ
מה דעת כבודו על המשרה המענינת של אשת רביץ
האם נשאלו גדולי ישראל על כך, או רק על השטעל'ה של בעלה 
יצוין, כי אין לי טענות על התואר והעבודה, אבל כנציג גדולי ישראל שהוחתמו ונגררו לבחירות ועד הבית של טלז סטון, שהרי אין כל משמעות ליידישקייט בבחירות במקום כזה, היה מצופה שלא תהיה סתירה כל כך חדה בין העמדה הציבורית של גדולי ישראל וכיבודה לבין...
יצוין ,אין לי כל ידיעה שיענקי פלאי/ רוזנטל טובים יותר מרביץ, אבל הגועל של ההחתמות, הברכות והכינוסים, כאשר דמו של רוזנטל עדיין חם, מהווה נזק חינוכי אדיר לצעירי הצאן כאשר מפמפמים להם בעת משבר אישי, גדולי הדור,
מובן שאינני מצפה מהעסקנים העלובים להתנהגות שונה, אבל חובת המחאה קיימת .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 17:59 לינק ישיר 
משפטי מחץ נוגעים ללב ומרגשים!!!

אליהו1000 כתב:

שהרי אין כל משמעות ליידישקייט בבחירות במקום כזה, היה מצופה שלא תהיה סתירה כל כך חדה בין העמדה הציבורית של גדולי ישראל וכיבודה לבין...
יצוין ,אין לי כל ידיעה שיענקי פלאי/ רוזנטל טובים יותר מרביץ, אבל הגועל של ההחתמות, הברכות והכינוסים, כאשר דמו של רוזנטל עדיין חם, מהווה נזק חינוכי אדיר לצעירי הצאן כאשר מפמפמים להם בעת משבר אישי, גדולי הדור,
מובן שאינני מצפה מהעסקנים העלובים להתנהגות שונה, אבל חובת המחאה קיימת
.

ללא ספק דברים מרגשים ונוגעים ללב,
ויישר כח על המחאה, נפלא שיש מי שמרים את הכפפה בעניין
הרי כולם הולכים כצאן לטבח ולא מעיזים למחות מחאה חריפה בגדולי ישראל
עד שאדוני המכובד קם ועשה מעשה! מדהים ומרגש!!!

ולשאר דבריך הנפלאים - הרי יוצא שיש מחלוקת, (לגיטימית בעיניך, כמובן), בינך לבין גדולי ישראל -  האם מה שנעשה הוא נזק חינוכי "אדיר לצעירי הצאן" או חלילה וחס קידוש ה' עצום כמו שאמרו אתמול כל הרבנים ולא רק הרב שהזכרת,
אז אולי אדוני  -שהוא היחיד שזכה בכח הנשגב לראות באור האמת הזך והצלול
ומבין לעומקם של דברים את כל מה שגדולי ישראל לא זכו,
אולי יסכים לצאת מאחורי מקלדתו ולהנהיג את עדת צאן עמך בני קהילת טלזסטון
כדי שיזכו לראות את מה שלא זכו לראות???

אדוני הנכבד גם קובע נחרצות על סמך חכמתו העמוקה או נבואה או רוח הקודש (או שמא העלה באוב את רוזנטל?) שהרי אין כל משמעות ליידשקייט בבחירות במקום הזה..... (מובן מאליו שאתה לא תושב המקום כמובן) 
אולי אדוני, שגם כל כך מודאג מהנזק החינוכי האדיר לצעירי הצאן שגדולי ישראל יעשו להם ה' ישמור ויציל
יסביר לכלל הציבור שגרים בקהילה הזו מה הם לא זכו להבין - שהוא כן??? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 20:29 לינק ישיר 

אליהו1000 כתב:

לכבוד הגר"א בלינסון שליט"א

מדוע יענקי פלאי להר נוף, ולא יצחק רביץ לביתר ?
מה דעת כבודו על התארים האקדמיים של אשת יצחק רביץ
מה דעת כבודו על המשרה המענינת של אשת רביץ
האם נשאלו גדולי ישראל על כך, או רק על השטעל'ה של בעלה 
יצוין, כי אין לי טענות על התואר והעבודה, אבל כנציג גדולי ישראל שהוחתמו ונגררו לבחירות ועד הבית של טלז סטון, שהרי אין כל משמעות ליידישקייט בבחירות במקום כזה, היה מצופה שלא תהיה סתירה כל כך חדה בין העמדה הציבורית של גדולי ישראל וכיבודה לבין...
מובן שאינני מצפה מהעסקנים העלובים להתנהגות שונה, אבל חובת המחאה קיימת .

מסכים עם כל מילה מלבד העניין של של דמו של רוזנטל וכו'
תוציא את הטענה הדבילית הזאת מהעסק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 21:09 לינק ישיר 

הצביעות הליטאית זועקת לשמים, אותם גדולי ישראל שחתמו עבור רביץ הם אלו שיחתמו להצביע בבחירות הממשמשות ובאות וזו בדיוק אותה סמכות תורנית שהכריעה מה להצביע בבחירות הקודמות לכנסת ועיריות ושחלקה קבע - על סמך אותה מערכת קבלת החלטות ואיסוף מידע - שמי שמורה אחרת הוא זקן ממרא, וכעת הם אלו שראו לנכון להביע את דעתם ולהציג את חתימתם בעבור מועמד אחד ולא בעבור השני.
אז מה עונים אותם מתנגדי רביץ שעדיין שייכים לזרם המרכזי של הציבור החרדי ?

2 כתות:

1. לא מעניין אותי מה הרבנים אומרים, זה לא נושא של אידישקייט שישאירו את הרבנים מחוץ לעסק, זה לא אנחנו שמבזים את הרבנים באי הציות אלא הרבנים הם אלו שמבזים את עצמם בהתערבותם המיותרת.
2. חס וחלילה, הם הרבנים שלי ואני לא מהרהר אחר החלטתם להתערב, הבעיה היא שהרבנים מנוהלים ע"י נכדים ולא יודעים מהחיים שלהם על מה הם חותמים ובמה הם מתערבים או שמכריחים אותם, כי אם הם היו יודעים את הנתונים והיו פועלים ברצון חופשי הם בודאי היו נוהגים אחרת. לא אני מבזה אותם אלא הנכדים והעסקנים.

רק תזכרו שאת 2 הטענות הללו לא שמענו מכם בבחירות הקודמות לכנסת ובירושלים על מצביעי עץ וכנראה גם לא נשמע מכם בבחירות הבאות.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 06/01/2019 19:13:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 22:19 לינק ישיר 

למה זרקו את רביץ מביתר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 23:28 לינק ישיר 

אפיקטוזין

אתה שואל טוב

זה אותו "ועשית ככל אשר יורוך", זה אותו ר' חיים, אפילו אותו נאום חוצב להבות של הרב אזרחי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 23:39 לינק ישיר 

בואו נניח שחילוני שמתקרב לדת היה קורא את הדברים (פה ובשאר האשכולות בנושא), כיצד לדעתכם היה מגיב?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רביץ והשטעל'ה , עסקנינו לא למדו דבר ולא שכחו דבר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר