בית פורומים בחדרי חרדים

קידוש ה' בטלז סטון !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/1/2019 00:13 לינק ישיר 
קידוש ה' בטלז סטון !

ארבעים אחוז מתושבי טלז סטון קידשו שם שמים לעיני כל הקהל בארץ ובעולם, בהצביעם כן לתורתינו הקדושה האוסרת לצער אלמנה, ונגד שלטון הגיחזים והמשתמשים בקודש של גדולי ישראל הבאים בימים, 

זכותם תגן על הישוב כולו, ועל היולדות והפעוטות השוהים שם להחלמה, 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 00:14 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 00:37 לינק ישיר 

על זה אמר מי שאמר ...
""תאכל את הלב""

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 00:37 לינק ישיר 

בונדמן, הקטע הבא מ'אמונה ובטחון' מיועד בדיוק לעמראצים ודמגוגים כמוך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 00:51 לינק ישיר 

למתקשים:

החזו"א מבאר שהדבר היחיד שיכול ואמור לקבוע ליראי שמים מי הוא הרודף ומי הנרדף ומה נחשב 'מוסרי' ומה 'לא מוסרי' היא ההלכה ותו לא, מי שמגדיר פעולה כ'רדיפה' וכ'לא מוסרית' על פי הרגשות והאינסטינקטים שלו הרי הוא בגדר עם הארץ והוא הוא הרודף והלא מוסרי, ועל כך נאמר לא עם הארץ - חסיד.
משרת ראשות המועצה לא היתה מעולם ברשותו ובבעלות של רוזנטל המנוח ו/או אשתו תבדלח"ט, מכיון שהמשרה מלכתחילה איננה מינוי אלא מכח בחירות אין עליה שום דיני חזקות וירושות, ולכן כל אדם, ובודאי כאשר הוא מגובה ברצון של קהל מצביעים שדורשים שינוי, רשאי להתמודד על המשרה. אין כאן לא הדחה לא גזילה ולא רדיפה, וממילא לאלמנה - עם כל הצער שבדבר - אין ולא אמורה להיות שום זכות דיבור בעניין ואין כאן חשש קפידה.
הרודפים האמיתיים הם אלו שהכפישו את שמו של רביץ כאילו הוא זה שגרם את מותו של רוזנטל ועוד שלל הכפשות ולה"ר, ואלו שהשתמשו בציניות ובאכזריות בכאבה של האלמנה לצורך גריפת הון פוליטי וממשי, ובמקום להרגיע אותה דאגו להתסיס אותה כמו שעשו לבעלה המנוח, וכעת מבחינתה ספגה עוד מכאוב והשפלה על מכאובה כביכול רוב אנשי טלזסטון אינם מוקירים את פועלו של בעלה, מה שאיננו בהכרח נכון.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 08/01/2019 23:44:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 00:56 לינק ישיר 

חבל שעדיין הציבור החרדי נשלט, וללא זכות מימוש דמוקרטית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 01:11 לינק ישיר 

אפקטויזין, פששש ממש כמו החסידים, תמיד שיש איזה ויכוח, אז כל צד מוצא מהר איזה קטע באחד מספרי החסידות המפרש פסוק או גמרא כהבנת אותו צד, 

אני רק לא מבין, איך זה שרק אתמול הדיחו את רביץ הזה מלנהל סיעה מקומית בביתר, ואף אחד מגדולי ישראל לא עמד לצידו, וכעת הוא הפך מועמדם של גדולי ישראל ? אם לנהל סיעה מקומית הוא לא ראוי, אז איך הוא מוצנח לנהל ישוב שלם ? ומה יקרה אם בבחירות הבאות בטלז סטון יגיע אדון דודי זלץ להתמודד מול רביץ ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 01:15 לינק ישיר 

בונדמן, לא יקרה כלום אם לא תבין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 01:41 לינק ישיר 

אני לא מבין איך השאלות שלך קשורות לנושא התחשבות בצער האלמנה, אני בכוונה נמענתי להזכיר רבנים כי זה ממש לא נושא האשכול, גם ללא תמיכת הרבנים המועמדות והנצחון של רביץ לגיטימיים לחלוטין, זה שהוא בחר להעזר בתמיכתם בו כדי לנצח גם הוא צעד לגיטימי כשלעצמו.

השאלות שלך על שיקול הדעת של הרבנים התומכים תמוהות בלשון המעטה כי לא הרבנים הם אלו שהדיחו אותו בביתר ולא הם קבעו שהוא לא יכול לנהל סיעה, וגם אלו שכן הדיחו אותו בביתר לא בהכרח קבעו שהוא 'לא יכול לנהל סיעה' אלא שדודי זלץ מתאים ורצוי ממנו, ואין בכך כדי להעיד על כשירותו לתפקיד. נניח אפילו שגם בטלזסטון אם הוא היה מתמודד מול זלץ הרבנים היו תומכים בזלץ, אך כל עוד זלץ לא מתמודד בטלזסטון, בהתמודדות מול פאליי ורוזנטל הכריעו אותם רבנים שהוא המתאים ביותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 01:58 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

אפקטויזין, פששש ממש כמו החסידים, תמיד שיש איזה ויכוח, אז כל צד מוצא מהר איזה קטע באחד מספרי החסידות המפרש פסוק או גמרא כהבנת אותו צד, 

אני רק לא מבין, איך זה שרק אתמול הדיחו את רביץ הזה מלנהל סיעה מקומית בביתר, ואף אחד מגדולי ישראל לא עמד לצידו, וכעת הוא הפך מועמדם של גדולי ישראל ? אם לנהל סיעה מקומית הוא לא ראוי, אז איך הוא מוצנח לנהל ישוב שלם ? ומה יקרה אם בבחירות הבאות בטלז סטון יגיע אדון דודי זלץ להתמודד מול רביץ ?

ליענוקש קנייבסקי הפיתרון !!
יענקוש אלוף הדילים וממליך המלכים !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 05:05 לינק ישיר 
ברוקלינאי

Aטורף כתב:
חבל שעדיין הציבור החרדי נשלט, וללא זכות מימוש דמוקרטית.

לא הבנתי, מישהו עומד להם עם אקדח מאחורי הפרגוד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 05:45 לינק ישיר 

כן אלמנה, לא אלמנה. מה פתאום מצניחים על העיר מועמד מבחוץ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 06:02 לינק ישיר 

אם זה חוקי מה הבעיה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 07:45 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

אתה מודע לזה שטלזסטון כולה יותר קטנה ממנדט אחד בביתר...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 14:18 לינק ישיר 

בפירוש לא, תעשה שיעורי בית כמה זה מנדט בביתר וכמה בעלי זכות בחירה יש בטלזסטון,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2019 14:52 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

ארבעים אחוז מתושבי טלז סטון קידשו שם שמים לעיני כל הקהל בארץ ובעולם, בהצביעם כן לתורתינו הקדושה האוסרת לצער אלמנה, ונגד שלטון הגיחזים והמשתמשים בקודש של גדולי ישראל הבאים בימים, 

זכותם תגן על הישוב כולו, ועל היולדות והפעוטות השוהים שם להחלמה, 

לא אלמן ישראל  - יש עדיין חרדים שפויים  

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קידוש ה' בטלז סטון !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.