בית פורומים בחדרי חרדים

אורי אריאל פורש מהחיים הפוליטיים לאור ההפסד על ראשות האיחוד הלאומי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/1/2019 20:10 לינק ישיר 
אורי אריאל פורש מהחיים הפוליטיים לאור ההפסד על ראשות האיחוד הלאומי

יש לכם מילה טובה לומר עליו ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 20:21 לינק ישיר 

נבילה אמיתית מיוזמי ממשלת שרון לפיד וממשלת נתניהו לפיד .איש שלא פעל כלום בענייני דת שבת וכשרות .טוב שהלך הביתה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 20:38 לינק ישיר 

יש דין ויש דיין, האיש התנהג בנבזות לציבור החרדי, בשנים שהיה בממשלת לפיד לא זכר ולא הכיר טובה לחרדים על כל השנים שסייעו לציבור שלו, הוא פשוט לקח את המעט שנותר מתקציבי החרדים ונתן לדלי"ם.
איש ציני ורע לב, ברוך שפטרנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 21:25 לינק ישיר 

בשורה טובה לציבור החרדי.
תקומה תהיה מעכשו אכפתית יותר לנושאים דתיים וחרדיים. סמוטריץ' בא מבית תורני ויש לו ערך לתורה וללומדיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 21:29 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:

לא זכר ולא הכיר טובה לחרדים על כל השנים שסייעו לציבור שלו,

באמת אני אף פעם לא מבין את הד"תלים, איזה גועל נפש.

החרדים כל כך אוהבים אותם ומכבדים אותם, דואגים להם, מנעו מהם את אוסלו וההתנתקות, לא מקימים מחנות קיץ וישיבות שלימות רק לקחת מהם נפשות, בחיים לא יהיה גדול חרגי שיקרא למישהו מהם "רשע" או "עמלק" או "אנשים שחושבים שיש להם מונופול על התורה". כל הדברים האלה לא יקרו לעולם!!!

ואחר כך הם לא מוקירים טובה ולא זוכרים כלום לציבור שכל כך דואג להם....

בהמות על שתיים!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 21:53 לינק ישיר 

צא דיבוק צא. וברצינות, מהיכרות טובה עם שני צידי המתרס, אלה (כמובן לא כולם) שונאים את אלה ואלה את את אלה. הצד השווה שבהם שכולם נשענים על דעות קדומות ומחלוקות פוליטיות היסטוריות, ואצל כולם מנעד רחב של תתי ציבורים מהחלשים רוחנית עד החזקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2019 23:00 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
תם_יושב כתב:

לא זכר ולא הכיר טובה לחרדים על כל השנים שסייעו לציבור שלו,

באמת אני אף פעם לא מבין את הד"תלים, איזה גועל נפש.

החרדים כל כך אוהבים אותם ומכבדים אותם, דואגים להם, מנעו מהם את אוסלו וההתנתקות, לא מקימים מחנות קיץ וישיבות שלימות רק לקחת מהם נפשות, בחיים לא יהיה גדול חרגי שיקרא למישהו מהם "רשע" או "עמלק" או "אנשים שחושבים שיש להם מונופול על התורה". כל הדברים האלה לא יקרו לעולם!!!

ואחר כך הם לא מוקירים טובה ולא זוכרים כלום לציבור שכל כך דואג להם....

בהמות על שתיים!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

האם החרדים הצביעו בעד אוסלו? לא!
אבל הדתלי"ם הצביעו בעד חוק הגיוס של לפיד.
יכול להיות שהדלי"ם ציפו מאיתנו ליותר, אבל מעולם לא גזלנו תקציבים שהיו מיועדים אליהם, מעולם לא הצבענו בעד הצעות חוק מרושעות שכל תכליתם היתה לפגוע בהם.
הם הצביעו גם הצביעו בעד הצעות חוק שכל מטרתם לפגוע בציבור החרדי, גזלו מתקציביהם, ופגעו להם בכבשת הרש.
מעולם לא דרשו החרדים חלק בפרוייקטים של בניה באיזורי הדלי"ם, אבל כשהקציבו סכום מועט של דירות לחרדים באחיסמך, תקע אורי אריאל מקלות בגלגלים עד שלא יפרישו מאות דירות לדלי"ם.
מאיר פרוש כשהיה סגן שר השיכון, בנה לדלי"ם ביו"ש בלי חשבון, ונתן להם כל מה שביקשו. אורי אריאל לא נתן לחרדים מאומה במשרד החקלאות, גם דברים שיכל לפתור אותם בלי מאמץ גדול.
בקיצור, אורי אריאל הוא איש רע שונא חרדים וזולל אותם לתיאבון ולהכעיס, וברוך ה' שנפטרנו ממנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2019 18:38 לינק ישיר 

כולם שמחים על פרישתו, בעיקר החקלאים.

הדבר אומר דרשני

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אורי אריאל פורש מהחיים הפוליטיים לאור ההפסד על ראשות האיחוד הלאומי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר