בית פורומים בחדרי חרדים

"הפרשה המשפטית" חשיפה של הדס שטייף... האמנם?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/1/2019 14:25 לינק ישיר 
"הפרשה המשפטית" חשיפה של הדס שטייף... האמנם?

הדס שטייף ידועה כבר מזה שנים בכתבות ופרסומים כנגד לא מעט אישי ציבור בנושא ההטרדה מינית, או יחסים מיניים וכו'.

לרענון הזיכרון, כמה חשיפות של הדס שטייף שהתבררו כעורבא פרח:

חשיפה על הטרדה מינית של ילדה בגן ילדים במודיעין עילית. כל הארץ רועשת וגועשת ומטנפים על החרדים שמשתיקים פרשיות.
לבסוף, התברר כהמצאה.

קמפיין תקשורתי נגד נתן זהבי, בחשש שהטריד מינית עשר נערות. מסתיים בכך שהוא תובע אותה דיבה על מיליון וחצי שקל.

חשיפה כנגד סילבן שלום שהתבררה כלא נכונה או כלא אפשרית לבדיקה.

טענה על אהוד אולמרט שהטריד אותה מינית. לא הוכח מעולם.

ועוד כמה כאלו....

מה שמחזק את ההנחה שגם הסיפור עם אפי נווה, הוא שמועות, המצאות, או סתם דמיונות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2019 16:05 לינק ישיר 

כתבת הבלים. שיערב לך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 00:37 לינק ישיר 

הדס שטייף מתמחה בסיפורים עם בשר מבחיה ציבורית אך לא מבחינה פלילית, היא גמרה את הקריירה הציבורית של אפי נווה גם אם יתברר שהוא חף מפשע.
אני לא מבין גדול אבל ממה ששמעתי מעיתונאים כמו רביב דרוקר ועוד, א. להבדיל מכסף ונכסים - קשה להוכיח ששוחד מהסוג הזה הוא אכן שוחד ב. במקרה כזה נדיר שיצליחו להוכיח קשר בין השוחד לגמול ג. גם אם יצליחו לעשות זאת באמצעות החומרים הגנובים מהטלפון של נווה הם עלולים להפסל ע"י ביהמ"ש ד. גם אם לא יפסלו, לפחות במקרה של מינוי אחד הוא בכלל לא היה חבר בועדה בזמן המינוי, וכל הטענה כלפיו הוא שהוא הפעיל קשרים, וכל עוד הוא לא פעל במסגרת תפקיד ציבורי אין עליו איסור ליטול שוחד ולהפעיל קשרים בתמורה.
אבל כל זה מבחינה משפטית, אבל מעשית ברגע שהיא חשפה את שיטות העבודה של נווה היא רוקנה סיימה לו את הקריירה, אז אם המניע של הדס שטייף היה חשיפת שיטות המינוי הנלוזות - ניחא, אבל כפי שניתן לרואות מהדלפות מומר החקירה המניע שלה הוא צדקני כביכול נווה ניצל נשים והשתמש בהן, כאשר האמת בדיוק הפוכה, הן בעצמן מכרו את גופן בתמורה לשירותיו של נווה ו'שכבו כל הדרך אל הגו'ב' תוך עקיפת טובים וטובות מהן

כולי תקווה שהגברת שטייף תועמד לדין על הפריצה לטלפון של נווה ובנוסף תזכה ממנו לתביעת נזיקין רצינית

הפריצה לטלפון של אפי נוה: "לסגור את התיק"
בעקבות הפרסום שלפיו החקירה נגד נוה נפתחה בשל ראיות שהושגו מפריצה לטלפון הנייד שלו בידי כתבת גלי צה"ל הדס שטייף, אמרו באגודה לזכויות האזרח: "זו פגיעה בוטה בפרטיות". גורמי חקירה: "פרקליט המדינה והמשנה ליועמ"ש הגיעו ל'הבנה' עם שטייף. לא נחתם עמה הסכם חסינות"

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 17/01/2019 22:39:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 01:57 לינק ישיר 

הכל שווה רק בשביל להראות שהמלך/בית המשפט הוא עירום, מערכת המשפט נתפסה עם המכנסיים למטה...
על הדרך גם ביבי נהנה ויוכל לרמז שהשופטים שדנים אותו נבחרו תמורת ***

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 05:48 לינק ישיר 

לא סובל אנשים שהטענות שלהם מונעות מהאג'נדה שלהם. 
אפשר לא לאהוב את שטייף ואת מה שהיא מייצגת, אבל צריך להיות אהבל כדי לחשוב שהמשטרה והפרקליטות נשרפות בשביל חומרים שאינם פליליים בוודאות. 

ולטענות שכתבת. אני עונה רק כי כתבת כ"כ הרבה דברים טיפשיים, וזה משום מה מעצבן אותי.  

ראשית כל, לא קראתי מה דרוקר אומר, אבל לדבריך, לא כ"כ הבנתי אם לדבריך אליבא דדרוקר, שוחד זה רק כסף ונכסים, אז למה דרוקר רודף את נתניהו?

לגופם של דברים. 

א. שוחד בהחלט הוא כל דבר. גם שמור לי ואשמור לך הוא שוחד. 

ב. לפי הדיווחים, יש הודעות ושיחות בטלפון של נווה המוכיחות את הדברים בבירור מוחלט. יתכן שאף היו האזנות לנווה בתקופה האחרונה. בנוסף המסמכים והמחשבים שנלקחו בחיפוש בלשכת עורכי הדין, גם יניבו ככל הנראה ראיות. מחיקת מיילים וכו' לא תמיד עוזרת. יש אפשרות לשחזר...

ג. אין סיבה שייפסלו על ידי בית המשפט. 1. הלכת הפרי האסור נתונה לשיקול דעת בית המשפט, ואינה הלכה מוחלטת. זה תלוי הרבה בעוצמת הראיות, בחומרת הדברים, ובאינטרס הציבורי. 2. המשטרה לא ביצעה כל עבירה. מי שביצע העבירה לכאו', היא העיתונאית שהחליטה להעביר החומרים למשטרה. ממילא המשטרה קיבלה החומרים כדת וכדין, ואין שייכת להלכת הפרי המורעל. 3. המשטרה, אפשר להעריך, קיבלה צו המתיר לה לפרוץ למכשירו של נווה, שהגיע לידיהם. ממילא יש בידיהם ראיות משניות שהושגו בהיתר גמור. 

ד. נווה עצמו העיד בבית המשפט (נווה נ' שפורר) בחקירה נגדית, כי היה מעורב במינוי שופטים גם לפני שהיה חבר הוועדה בפועל. (יש היגיון לומר שהשאלה בעניין, לא נשאלה בתמימות, אלא כדי להוציא מפיו את ההודאה, שלבסוף תסייע להפיל אותו). הטענה שלך כביכול קיבל שוחד ופעל ללא תפקיד רשמי, וממילא לא עשה כל עבירה, מופרכת. משום שזה בהחלט היה בתפקידו כיו"ר לשכת עורכי הדין. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 10:48 לינק ישיר 

דבריחכמים כתב:

הטענה שלך כביכול קיבל שוחד ופעל ללא תפקיד רשמי, וממילא לא עשה כל עבירה, מופרכת. משום שזה בהחלט היה בתפקידו כיו"ר לשכת עורכי הדין. 

רק בעיה אחת זה היה עוד לפני שהיה יור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 12:09 לינק ישיר 

השאלה תכלע'ס מה ולמה היה וישנו צו איסור פרסום ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2019 13:11 לינק ישיר 
דבריחכמים

אל_קפונה כתב:
דבריחכמים כתב:

הטענה שלך כביכול קיבל שוחד ופעל ללא תפקיד רשמי, וממילא לא עשה כל עבירה, מופרכת. משום שזה בהחלט היה בתפקידו כיו"ר לשכת עורכי הדין. 

רק בעיה אחת זה היה עוד לפני שהיה יור

נשלח מהאנדרואיד שלי

צר לי אבל טעות בידך. זה היה ב-2016 לאחר שהיה יו"ר. רק עדיין לא היה חבר בוועדה למינוי שופטים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2019 21:33 לינק ישיר 

התעצבנת לשווא

מפני רגישות הענין אולי כתבתי בצורה לא נהירה, אם אתה רוצה את זה ברחל בתך הקטנה, בבקשה.

1. כשכתבתי 'כסף ונכסים' הכונה היתה ל'כסף ושוה כסף', כלומר, כל הדברים שמשפיעים בסופו של דבר על שורת היתרה בבנק, זה יכול להיות סיגרים שאתה אמור ולא משלם עליהם או קבלת יעוץ משפטי חינם מעו"ד שנוהג לקחת על זה כסף, להבדיל משוחד מיני/מחמאה/שמירת חניה/עזרה עם סלי קניות או כל דבר שאין לו תמחור כספי (אלא א"כ אחד הצדדים נוהג להשכיר את עצמו בתמורה לכסף, אני משער ששופטת בישראל לא הגיעה עד לשם). 

2. גם אם סוג כזה של טובת הנאה עשוי להיות מוגדר כשוחד וטובת הנאה במקרים מסוימים ומובהקים, זה בודאי לא מוגדר כך אוטומטית, (אפי' לא כל 'שוה כסף' מוגדר אוטומטית כשוחד, ק"ו דבר שאינו מוגדר שוה כסף, לכן כדי להחיל פרשנות של שוחד יידרש ששאר התנאים האחרים יהיו ברורים ומובהקים, מטבע הדברים בסוג כזה של שוחד אני מרשה לעצמי להניח שיש גבול לשפלות של בני האדם (וזכותך כמובן לחלוק על ההנחה) ולכן הדברים לא יהיו מפורשים בסגנון של תן וקח, ולכן אמור להיות קשה מאוד להוכיח את יחסי הגומלין וממילא יקשה אף להגדיר זאת כטובת הנאה.
אגב, אם לדוגמה התמורה לשוחד המיני היתה הנחה לא סבירה של 100,000 ש"ח במיסים, אני מתאר לעצמי שהיה יותר קל לקשר בין הדברים, אבל כאשר מישהו ממנה מישהו לשופט הוא תמיד יכול לטעון שעשה כך ע"פ שיקול דעת מקצועי, מאידך אם הוא היה מקבל 100,000 ש"ח במקביל למינוי הטענה שלו על 'צירוף מקרים' היתה נשמעת חלשה, כלומר בדרך כלל הנתינה מעידה על הקבלה וכן להיפך וכשיש צד אחד מובהק קל יותר להוכיח את הצד השני, אבל במקרה שגם הנתינה וגם הקבלה קשים להוכחה, אין כאן לא שוחד ולא טובת הנאה.

לסיכום ברחל בתך הקטנה: אם המשטרה לא תמצא סמס מפורש שאומר 'אם תקיימי איתי יחסים ובתמורה אפעל למנות' יהיה קשה לה לבסס תיק שוחד, ואני מרשה לעצמי להניח שהיא לא תמצא אחד כזה מלבד הקלטות אישיות שתהינה נתונות לפרשנות מעורפלת.

3. גם אם המשטרה אכן תמצא הוכחות חותכות, זה יהיה רק דרך חומרים מאוד אישיים שהושגו בצורה בלתי חוקית (שוב, לא סביר שהתנהלות כזאת תהיה מתועדת על מסמכים רשמיים), ולכן לביהמ"ש יש שיקול דעת לפסול אותו, נכון שביהמ"ש לא חייב לפסול אותו כפי שכתבת, אבל מותר לי להעריך שהוא כן ינהג כך לאור השיקולים האחרים שהצגתי.

4. זה שהוא היה יו"ר לשכת עוה"ד אולי אוסר עליו לקבל טובות הנאה אם התפקיד מוגדר 'עובד ציבור', אבל זה עדיין לא מוגדר 'שוחד', אם לדוגמה בתמורה לקבלת כסף ממשי הוא היה פונה לאחיו שהוא יו"ר חברת החשמל כדי שיפעל למנות מישהו בדירקטוריון זה לא עדיין יהיה מוגדר שוחד, כל עוד הוא לא ניצל את כוחו שהוענק לו מכח תפקידו הציבורי.

האפשרות היחידה היא אם הוא ניצל את כוחו כיו"ר הלשכה כדי להכריח נציגים בועדה שכפופים לו לשנות את דעתם, ועל כך בציטוט הבא
: "אפי נוה אמנם נחקר אתמול (רביעי) במה שעשויה להיות חקירה אחת מיני רבות שיטלטלו את מערכת המשפט, אך ההוכחה כי באמת התנהלו בינו לבין שתי החשודות קשרי שוחד עלולה להיות לא פשוטה. 
למרות שברמה הציבורית מדובר בתיק חמור, ברמה המשפטית הוא לא קל. לדוגמא, במקרה של השופטת, מדובר במצב שבו נוה אפילו לא היה חבר הוועדה באותו הזמן. כלומר, הוא היה צריך להפעיל את השפעתו על אחרים, ולכן יהיה צורך להוכיח שהם כפופים אליו ומקשיבים לו, בניגוד לשיקול דעתם. לכן, מהבחינה הציבורית מדובר בפרשה חמורה מאוד, אך ההיבט המשפטי יהיה קשה יותר להוכחה."
מקור www.10.tv/news/180463

5. הטענה שמשטרה לא היתה יוצאת ברעש גדול אם אין לה קייס מגוחכת ולא ראויה למענה, הניסיון הוכיח בלא מעט פרשיות שהמשטרה יצאה בקול תרועה והתיק נסגר בקול ענות חלושה, אך למרות זאת כדי שלא יישמע שאני טוען שהמשטרה פועלת בחוסר היגיון: לפעמים המשטרה מצפה שהרעש הגדול והחלול מבחינה משפטית יגרור אחריו עדויות וראיות נוספות מוצקות יותר ואף תלונות חדשות על מקרים אחרים ושונים.
אני מבין שאדון נוה פעל בכוחניות וצבר לעצמו הרבה שונאים ויתכן שמידע מודיעיני שבידי המשטרה טוען שיש לו עוד שלדים בארון או אולי אפילו הוכחות לשוחד כספי מובהק בפרשה הזו, אני לא התחייבתי שהאיש לא ימצא אשם וישב בכלא, כל מה שכתבתי הוא שבינתים בכל מה שפורסם אני מניח שאין שום בשר מבחינה משפטית, גם אם יש הרבה בשר מבחינה ציבורית.

"גורם משפטי: יהיה קשה מאוד להגיש אישום נגד נוה בגין שוחד מיני. החקירה תתמקד גם בעבירות כלכליות שאולי התבצעו. כמו כן, התיק נגד עורכת הדין, שעל פי החשד קיימה יחסי מין עם נוה, במסגרת הניסיון לקדם את בעלה השופט, צפוי להיסגר. פרשת אפי נוה: גורם משפטי בכיר אמר הערב (שבת) לחדשות 13 כי היה קשה מאוד להגיש כתב אישום נגד ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, אפי נוה, בגין שוחד מיני. על מנת לבסס תיק שכזה, יש צורך שאחד הצדדים יודה שהיה קיום יחסי מין תמורת קידום כלשהו. עוד אמר הגורם כי החקירה תתמקד גם בעבירות כלכליות שאולי התבצעו. כמו כן, התיק נגד עורכת הדין, שעל פי החשד קיימה יחסי מין עם נוה, במסגרת הניסיון לקדם את בעלה השופט, צפוי להיסגר" מקור: www.10.tv/news/180607

6. הנקודה המרכזית לא היתה אם יש בשר מבחינה משפטית אלא האג'נדה האישית של הדס שטייף שמצליחה להשתרבב איכשהו לכל החשיפות שלה: הגברים כולם אנסים ונצלנים, הנשים כולן קרבנות. 
הנבזיות של הגברת לשתף פעולה עם גרושתו של נווה המסגרת גירושין מכוערים ולפרוץ לטלפון האישי שלו שהיה מוגן באמצעות סיסמה ולהחשף לתוכן האישי ולהעביר אותו למשטרה, תוך כדי הבטחה למעמד של עד מדינה, כלומר ויתור על החיסיון של עיתונאית והכול כדי להציל את עם ישראל כביכול מרב מרצחים ואנס סדרתי המסוכן לשלום הציבור - אדון אפי נוה, אפעס מעידים על מניע רדיפה נקמני, ואני מקווה שהיא תבוא על עונשה.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 19/01/2019 19:58:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/1/2019 21:38 לינק ישיר 

האם הרבנות לא מתערבת בכל הנושא כדי לרשום את הבעייתיים כפסולי חיתון?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 00:11 לינק ישיר 

אפיקטוזין, כל החומר שאתה מעלה לדעתי הוא אינטרסנטי. החברים של נוה, שאולי חוששים בעצמם, דוחפים מידע כזה ואחר לרשתות התקשורת. אני משוכנע שיוגשו כתבי אישום ואף שיורשע בפלילים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 00:12 לינק ישיר 
דבריחכמים

דבריחכמים כתב:

יתכן שאף היו האזנות לנווה בתקופה האחרונה. 

אני כבר רואה שצדקתי בחלק ממה שכתבתי. 

הנה:

נוסף לכך, לחדשות 13 נודע כי במסגרת ההאזנות לנוה, במשטרה ביצעו בין היתר האזנות לשיחות בין נוה לבין השופטת. יש לציין כי בזמן ביצוען של האזנות עמד בתוקף צו איסור פרסום מלא על הפרשה, והצדדים, או לפחות חלקם, על פי ההערכה, היו מודעים לחקירה. השוטרים בודקים האם נוה שיבש באמצעות שיחות טלפון אלה, ואחרות, את החקירה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 08:10 לינק ישיר 
שרון שפורר היא זו שחשפה את פרשת נוה.

עקבתי באדיקות אחר הפרסומים שלה באתר הבלתי תלוי: המקום הכי חם הגהינום", היא ראויה לכל הערכה על אומץ ליבה.

www.ha-makom.co.il/post/making-off-effi?utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 14:42 לינק ישיר 

אפי נוה הגיש תלונה במשטרה על גניבת הטלפון.
בנוסף, טוען עורך דינו שמכיון שהחומר הגיע לידיה באיסור לא ניתן יהיה לעשות בו שימוש משפטי.

מה שמוביל למסקנה, שמהתיק הזה לא ייצא כלום. מקסימום, הפרת אמונים.

מה שאומר, שאפי נווה יצטרף לרשימה הארוכה של אנשים שהדס שטייף פגעה בהם בשם האג'נדה שלה: הציבור החרדי, עמנואל רוזן, נתן זהבי, סילבן שלום, ועוד...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 15:29 לינק ישיר 
דבריחכמים

עמי88 כתב:
 טוען עורך דינו

מה אתה מצפה שעורך דינו יטען, כאשר הראיות ברורות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 15:36 לינק ישיר 
דבריחכמים

עמי88 כתב:

מה שאומר, שאפי נווה יצטרף לרשימה הארוכה של אנשים שהדס שטייף פגעה בהם בשם האג'נדה שלה: הציבור החרדי, עמנואל רוזן, נתן זהבי, סילבן שלום, ועוד...

לא ידוע לי שהיא פגעה בציבור החרדי. 
בינתיים האג'נדה ש-ל-ך ברורה לעין. אולי גם אתה נתפסת באשמתה באי אלו מעשים טובים?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "הפרשה המשפטית" חשיפה של הדס שטייף... האמנם?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.