בית פורומים בחדרי חרדים

תרומת בעלזא לציבוריות החרדית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/1/2019 14:35 לינק ישיר 
תרומת בעלזא לציבוריות החרדית

האשכול הזה  נועד  לברר את התרומה הייחודית של בלז לציבור החרדי בשנים האחרונות,,,,,כל אחד מוזמן לתרום את חלקו,,,,,

1לא  נשכח ולא נסלח את תרומת בלז שחברה רעיונית לרב שך בעד שלום עכשיו ונגד אף שעל , עדיף  שלום זמני על מלחמה כפי שהם קראו ודחפו לשלום מבית המדרש של השמאל בעיתון הבית שלהם המחנה החרדי, שלום שבמסגרתו נהרגו למעלה מאלף איש,,,,רח"ל

2לא נשכח תרומתו של אייכלר לערוב הציבור החרדי במדיה הכללית הוא רץ מאולפן לאולפן כדי "להסביר את החרדיות" מאז אין לנו רגע דל כל נער  משועמם, כל נער ברזלים עסוק בלחקות אותו ולהסביר אותנו, מהעגל הזה יצאו לנו  האתרים החרדיים,,,

3 הזמנת אייכלר את לפיד האב [בר הפלוגתא שלו   לויכוחים   בטלוויזיה] לחתונת  אחד מילדיו, ולשוק שלפיד חטף כששמע  שלסבא אייכלר 70 נכדים בעוד לו יש 3, מאז הוא היה אובססיבי  כיצד שלושת הנכדים שלי יפרנסו את 70 הפרזיטים של אייכלר? בגלל זה הוא ובנו הצטרפו לפוליטיקה ולנזקים המתמשכים לציבור החרדי,

4המחנה החרדי היה כותב בעקביות שאין שום סיכוי לגיוס חרדים לצבא ושנציגי הציבור החרדי סתם מפחידים אותנו,כמובן שהציבור החילוני הבין שזה עקב אכילס שלנו והופ יש לנו חוק גיוס שמאיים על עולם הישיבות....

5 כפי שמיכל הלברשטם מספר הם עמדו ודחפו את הרב שך להתפלג מאגודה, להמר על הציבור החרדי,!!!!!!!
אין מחלוקת וקטטה שאין להם זכויות יסוד בה,,,  

ואחרי  כל המעלות האלה אני  מתפלא למה הם דורשים רק את המקום השלישי, ברור שלנזק המהלך הזה מגיע מקום ראשון!!!! אין בור או מהמורה שהם לא דחפו אליה את הציבור  החרדי,  מה שלא הצליחו המזרחי, הרבי מסאטמר וחב"ד בהתנגדותם לאגודה הצליחו הסוסים הטרויאנים של בלז לעשות.....

תוקן על ידי דברוני ב- 24/01/2019 12:43:27

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2019 14:49 לינק ישיר 

ריבונו של עולם כתבתי מקצת שבחם ואני עדיין עומד ושואל מהיכן עזות המצח שלהם לדרוש מקום בכנסת? 
לא הזקתם מספיק? לא עשיתם מספיק בושות?יש לכם רעיונות חדשים איך להזיק לציבור?למה אתם צריכים מקום? למה  לדחוף את האחר?

אולי במקום לריב עם ויזניץ, תעבדו כמו שעבדתם עם למענכם, תשלחו את הערשלי ואת שאר הנכדים לקושש  קולות  וגם המקום  השביעי יהיה ראלי,, אולי גם שמיני,,,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2019 15:39 לינק ישיר 

אויש כמעט שכחתי את תרומתם למען השלום, אחרי שגמרו לריב עם העידה, סאטמר, מכנובקה, אגודה  הם רצו קרדיט גם על השלום, עאלק אנשי איש השלום,,,, מעניין ששוב קופצת להם המחלוקת,,,,,חשבתי לרגע שהגיל עושה את שלו, אני נאלץ להתבדות….. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 11:26 לינק ישיר 

מנחה חדשה, כששוקלים את תרומת אגודה לציבוריות החרדית   ואת תרומת בלז לציבוריות החרדית, ברור לכולנו שגליון הציונים של אגודה הוא מעולה, 

כפי שהעיד הרב מבריסק עדות ברורה ונאמנה [שגם בן גורין מאמץ ומחבק,,,]הרב לויין והרב מיימון הניחו את היסודות לחיי הדת פה בארץ ישראל, כל היש הגדול שיש לנו  בא מכוחם ]וכפי  שהרב מבריסק אמר הם לא שאלו את הנהגת הדור,,,, 

אילו היו שואלים את הרב מבריסק יתכן  שהיינו  היום עוד פלג קטן בעדה החרדית את השאר הליטאים  היו מוציאים מהכלל ישראל כדרכם,,,,,

אחרי הרב איטשה מאיר לויין שהניח את היסודות[סטטוס קוו] היו לנו  שפירא מנכ״ל המדינה, ואת ליצמן המאמי הלאומי,,,, למה בדיוק אני צריך להחליף את הנציגים  המוצלחים האלה בנציגי בלזא וליטא? בגלל שגפני ואייכלר מקנאים? 

ועוד לא דיברנו על הנזקים שלכם ושל בלזא כפי שהובאו בראש העמוד, קטטות ומריבות אגו על  פרורי שררה  כבוד וכוח,

איזה ערך מוסף יש לכם  לתת? להציע? חוץ מייצוג? חוץ מכבוד? מה  בדיוק עשיתם למען הציבור בכנסת ולא למען עצמכם?
אני בטוח שאייכלר יוכל לנצח את היטלר ממקום רביעי הוא לא חייב דווקא את המקום השלישי בשביל זה.....

תוקן על ידי דברוני ב- 25/01/2019 09:28:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 13:47 לינק ישיר 

דברוני

תהיה קצת אמיתי עם עצמך, ותמנה לנו את הנזקים שהסב מר ליצמן ליהדות החרדית, ואחר כך תתמקד בפגעי הזולת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 13:55 לינק ישיר 
.

בונדמן כתב:

דברוני

תהיה קצת אמיתי עם עצמך, ותמנה לנו את הנזקים שהסב מר ליצמן ליהדות החרדית, ואחר כך תתמקד בפגעי הזולת.

זה לא מנהג פולין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 17:07 לינק ישיר 

לפני הרבה שנים קראתי כתבה על טומי לפיד במשפחה, והכותרת נחקק משום מה בזכרוני, "מי הרביץ לטומי?"

תגיד דברוני האם איזה בעלזער דפק אותך כמו שצריך ? 

אחרת קשה להבין איך נכנס בגוראי אחד כל כך הרבה שנאה.

או שזה מה שכל הגוראים הנחמדים שמחייכים אלי, חושבים ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2019 19:03 לינק ישיר 

איני_מכיר כתב:
בונדמן כתב:

דברוני

זה לא מנהג פולין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דוקא ראיתי שיש 'סליחות כמנהג פולין'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2019 20:43 לינק ישיר 
.

תפנה לח"כ אייכלר פעם אחת בבקשת עזרה, ותראה איך הוא וצוות לשכתו יוצאים מגדרם לסייע.

זה מימוש השליחות האמיתית של חבר כנסת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2019 21:09 לינק ישיר 

אני מרגיש שגור בלחץ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 11:06 לינק ישיר 

בונדמן שואל דברוני עונה....

הנזק היחיד שלו הוא מלחמה בפורוש למען הכנסת  בלזא, טעות שהפעם אני מקווה שלא יחזור עליה עם ויזניץ,
מדובר בכפויי טובה, שעושים באופן קבוע שבת לעצמם,
אחרי שנלחמו בעבורם הם בגדו וסייעו להקמת דגל התורה אין שום סיבה שיצא חוטא נשכר!!!!
1 נלחמו בעבורם על מקום רצו להזיז את פורוש בשבילם והם בתגובה הצביעו להקמת דגל התורה...
2 הלכו ללב שמחה וטענו שהייחודים זה לא מוסרי ולא ראוי הל"ש קיבל את טענתם בתגובה הם הצטרפו לדגל התורה,,
3הם באו בבכיות ל"ש על זה שהעידה רודפת אותם, הל"ש הוציא מחאה למענם בשם המועצת הרב שך רגז[לא שתה את הקפה שלו למי שזוכר...]בתגובה הם מצטרפים לדגל,
מדובר בכפויי טובה סדרתיים,  סוציומטים!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 11:10 לינק ישיר 

דברוני כתב:
 מנחה חדשה, כששוקלים את תרומת אגודה לציבוריות החרדית   ואת תרומת בלז לציבוריות החרדית, ברור לכולנו שגליון הציונים של אגודה הוא מעולה, 
כפי שהעיד הרב מבריסק עדות ברורה ונאמנה [שגם בן גורין מאמץ ומחבק,,,]הרב לויין והרב מיימון הניחו את היסודות לחיי הדת פה בארץ ישראל, כל היש הגדול שיש לנו  בא מכוחם ]וכפי  שהרב מבריסק אמר הם לא שאלו את הנהגת הדור,,,, 

אילו היו שואלים את הרב מבריסק יתכן  שהיינו  היום עוד פלג קטן בעדה החרדית את השאר הליטאים  היו מוציאים מהכלל ישראל כדרכם,,,,,

אחרי הרב איטשה מאיר לויין שהניח את היסודות[סטטוס קוו] היו לנו  שפירא מנכ״ל המדינה, ואת ליצמן המאמי הלאומי,,,, למה בדיוק אני צריך להחליף את הנציגים  המוצלחים האלה בנציגי בלזא וליטא? בגלל שגפני ואייכלר מקנאים? 

ועוד לא דיברנו על הנזקים שלכם ושל בלזא כפי שהובאו בראש העמוד, קטטות ומריבות אגו על  פרורי שררה  כבוד וכוח,

איזה ערך מוסף יש לכם  לתת? להציע? חוץ מייצוג? חוץ מכבוד? מה  בדיוק עשיתם למען הציבור בכנסת ולא למען עצמכם?
אני בטוח שאייכלר יוכל לנצח את היטלר ממקום רביעי הוא לא חייב דווקא את המקום השלישי בשביל זה.....

תוקן על ידי דברוני ב- 25/01/2019 09:28:01

אודה למקור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 11:14 לינק ישיר 

שוואנץ בלזאי שואל

תגיד דברוני האם איזה בעלזער דפק אותך כמו שצריך ? דפקתם את כל הציבורים בארץ מהכנסת המחלוקת בציבור החארדי עם הקמת דגל התורה, ועד לדם על הידיים שיש לכם בהמרצת הממשלות לעשות שלום זמני שהוא עדיף על מלחמה  כפי  שצרחתם מעל כל במה[למעלה מאלף הרוגים באוסלו]

אני לא מחכה לבלזר הבא שיתנצל בעוד כמה שנים על המעשה הזה כמו שהאדמור שליטא התנצל בשטייטיגע  תורה על מה  שהיה בהונגריה, אבל אני מצפה לטיפת בושה ושתחסכו מאיתנו את העצות  שלכם ואת העזרה שלכם, שבו בשקט בפינה!!!!!

אחרת קשה להבין איך נכנס בגוראי אחד כל כך הרבה שנאה.עוד חרדי שלא מבדיל בין ביקורת לשנאה,
רוצים מקום בכנסת לכו עם דגל בנפרד עזבו את אגודה,,,הם התאומים הסיאמים שלכם אתם מתאימים כמו כפפה  ליד,,,

או שזה מה שכל הגוראים הנחמדים שמחייכים אלי, חושבים ?כמה פעמים אני עוד אצטרך להגיד שאיני חסיד גור?

[/quote]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 11:30 לינק ישיר 

השנאה שנוטפת לך מהמקלדת פשוט מבחילה.

בצד שאתה מייצג - אני לא.

קצת מגוחך לפתוח אשכול שהנושא שלו : תרומת בעלזא לציבוריות החרדית

מי שמרוחה חמאה על ראשו אל יצא לשמש, או בהתאמה לענייננו:
מי שתרומת עדתו מוטלת בספק אל יתריס על תרומת אחרים.
ספר לנו מהי תרומתה של גור לציבוריות החרדית?
כלום. אפס. נאדה. כמה יוצאים בשאלה, אלימות. ברוטאליות. צעקות באוטובוסים,
וכמובן ארגונים הנוהגים כמנהג החסידה.

לבעלזא לפחות יש מבט כלל ציבורי  -  ארגונים לתועלת הכלל, כשרות, ארגון החזרה בתשובה וכו'  

שוואנצים זו מילה נחמדה יחסית, אבל מה לעשות שבחירות זה כמות השוואנצים שיש לך ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 12:27 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
דברוני

הטעות שלך וגם של עמקנית, היא שאתם חושבים שיש כאן אדם בריא בנפשו המנהל דיון ענייני.
אני בספק אם מדובר בבוט בעלמא, או משהו חולני אחר.
אדם בריא בנפשו, לא היה מעמיד את בלז מול אגודה באופן כללי. אלא בלז מול גור.
כיון שאגודה טרם הפילוג הגדול, הם לא גור ולא חסידות זו או אחרת. אלא כלל הציבור החרדי בארץ. כלל הליטאים והחסידים (למעט הקנאים).
אדם בריא לא היה מייחס את פעילות אייכלר טרם התמנה לח"כ, לבלז או לכל גורם אחר. זה היה פעילות מזעזעת של אדם פרטי.
לעומת זה, אדם בריא בנפשו, לא היה שוכח לאגודה את הנזק שהסבו לחרדים בחוק הלפרט, שהיה הטריגר העיקרי לעליית לפיד וחיסול קצבאות הילדים.

ובכלל, אדם בריא בנפשו, לא היה מנסה להפרד מקבוצה גדולה כל כך, שבלעדיה אין לו מפלגה. בלי בלז, אגודה יכולה לסגור את הבסטה לנצח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2019 12:29 לינק ישיר 

עמקנית מגינה על השותפים עם הדם על הידיים...

עמ_קנית כתב:
השנאה שנוטפת לך מהמקלדת פשוט מבחילה. שאני אבין לכתוב אמת זו שנאה?אתה חולקת על הנתונים? על המסקנה של הדברים שהצגתי? איך את יודעת מה אני מרגיש? ואיזה רגש גורם לי לכתוב?

אני מציע את הדיל האולטימטיבי לדגל  ולבלז, למקימי דגל התורה, יש לכם כרגע אפשרות ראלית לעבור את אחוז החסימה ולקבל 4 מנדטים למה ללכת ביחד עם אגודה ולריב  כל הזמן רוצו לבד[אני מוכן לספוג את האפשרות שאגודה לא  תכנס לכנסת]איך אפשר לראות  בהצעה שלי שנאה? איך?

בצד שאתה מייצג - אני לא.אני מקווה שגם הנציגים שלך חושבים כך אני מקווה שהם יתעשתו וירוצו לבד, נפרדים לשלום!!!
איך אמר עליהם הרב אלישיב יש טעם לפגם בהתנהלות שלהם[רק כסף]הם מתאימים לכם כמו כפפה ליד גם  אתכם מעניינים רק גופי תורה, גובים, כופתאות, תופינים,ואתננים.... 

קצת מגוחך לפתוח אשכול שהנושא שלו : תרומת בעלזא לציבוריות החרדית מגוחך ועוד יותר גרוע מזה לראות את התרומה שלהם, מחלוקת, דם על הידיים ודחיפת הציבור החרדי למחוזות המזרחי!!!

מי שמרוחה חמאה על ראשו אל יצא לשמש, או בהתאמה לענייננו:
מי שתרומת עדתו מוטלת בספק אל יתריס על תרומת אחרים.תרומתו מוטלת בספק?את כנראה לא מודעת לדברי הרב מבריסק, הוא אמר שראויים הדברים האלה[הדיבורים והאשמות על הרב איטשה מאיר לויין]להאמר בעיצמו של יו"כ!!!!
ספר לנו מהי תרומתה של גור לציבוריות החרדית?כפי שאמר הרב מבריסק הרב לוין לא  שואל רבנים את הנהגת הדור,
הוא והרב מיימון  הם אלה ששכנעו את בן גוריון לא לגייס בחורי ישיבות!!!!![וגם הסטטוס קוו] 

כלום. אפס. נאדה. כמה יוצאים בשאלה, אלימות. ברוטאליות. צעקות באוטובוסים,אויש את נואשת  ברמות!!!!
וכמובן ארגונים הנוהגים כמנהג החסידה.אני  מודה כנראה שאין להם בית חולים מפואר מתחת לגשר כמו שלכם[קופת העיר]

לבעלזא לפחות יש מבט כלל ציבורי  -חחחח אני מבין שיש להם יחצנות טובה ארגונים לתועלת הכלל, כשרות, ארגון החזרה בתשובה וכו'  2 ארגונים מיותרים,
1מה התועלת הערך המוסף בארגון כשרות בלזאי? מה לא היה טוב בהכשר של הרב לנדא והעדה החרדית?אגב, בדיוק כמוכם, הם ראו את הברינה יקצורו של הזורעים בדמעה והם רצו להצטרף לחגיגה, 
אני מתבייש בשביל שניכם,,,,כפי  שכתבתי אתם מהנוטלים!!!!!אתם מתאימים כמו כפפה ליד,,,,,

2מה צריך עוד ארגון חזרה  בתשובה חב"ד לא מספיקים? הדברות לא מספיקים?הרב אלבז לא מספיק?לב לאחים לא מספיק? מה זה חוץ מיחצנות?

שוואנצים זו מילה נחמדה יחסית, אבל מה לעשות שבחירות זה כמות השוואנצים שיש לך ??אדרברה ואדרבה שימכרו את עצמם לש"ס או לדגל אולי הם יקבלו לא רק מקום שלישי אלא מקום  שני או ראשון...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תרומת בעלזא לציבוריות החרדית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.