בית פורומים בחדרי חרדים

נותרו 2 שעות לרכישה מוקדמת של אלבום הבכורה של יונתן שטרן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/1/2019 20:03 לינק ישיר 
נותרו 2 שעות לרכישה מוקדמת של אלבום הבכורה של יונתן שטרן

לתמיכה בפרוייקט

http://bit.ly/2ECDpWU

בס"ד

שמי יונתן שטרן בן 27 מרחובות, כבר הרבה שנים שאני יוצר מוזיקת אקפלה,

ועכשיו הגיע הזמן להגשים חלום! 

אני מזמין אתכם להיות שותפים בהוצאה לאור של האלבום!

"יונתן, תעשה לי תופים בפה ! " משם הכל התחיל. חברים בבית הספר היסודי אהבו את התחביב החדש שלי, שהיה עבורם כמו איזו טכנולוגיה סודית. אז עוד לא ידעתי שמעבר לים קוראים לזה ביטבוקס ומי בכלל חשב על מוזיקה שמופקת כולה באמצעות הפה.

אמנם לא קיבלתי חינוך מוזיקלי בילדות, אבל במשפחה היינו שרים בלי סוף, בעיקר בשבתות וחגים, כל סעודה והשירים שלה, כל חג והנעימות שלו - וכך גיליתי בשנות העשרה המוקדמות שנוסף לתופים, אני גם יודע לשיר קול שני ולפעמים גם שלישי. הקולות האלו ממש שדרגו את השירה המשפחתית – מאז ועד היום.

המשכתי במסלול תורני של לימודים ב''ישיבה קטנה'' ו''ישיבה גדולה'', אך בלילות, אחרי סדר הלימוד הייתי נפגש עם אחי התאום וחבר נוסף, בפינה שקטה במורדות בית וגן בירושלים, שם תופפנו ושרנו בשלשה קולות עד השעות הקטנות של הלילה, במשך כמה שנים. זאת הייתה חוויה מדהימה! קרה לא פעם שעובר אורח נרגש הצטרף איתנו לשירה משותפת, מוכיח לנו שוב את כוחה המאחד של שירה בפה. כמו בישול איטי וממושך מצאנו את עצמנו לכודים בעולם הווקאלי.

ככל שמפגשי השירה הליליים המשיכו, החלטתי שאני רוצה להקליט כמה שירים שבלטו בנוכחותם. רכשתי מיקרופון פשוט בכמה גרושים, אותו חיברתי ישירות למחשב וכך הקלטנו כמה שירים. אחד מהם אפילו כיכב כצליל הפלאפון של אימי המורה לכימיה בתיכון, כשכל הכיתה מאזינה... לא עבר זמן רב ותלמידים ומורים החלו להעתיק את הרינגטון שהפך שם באותה שנה לויראלי. כימיה כבר אמרנו?

כשהבנתי שהמוזיקה מחיה אותי ומהווה חלק בלתי נפרד מחיי, נרשמתי ללימודים גבוהים למוזיקה בבית הספר למוזיקה "מזמור", ובזמני הפנוי המשכתי להקליט שירים באמצעות קולי בלבד, חלקם פורסמו ברשתות רדיו ובאתרים נבחרים.

האזינו לקאבר שלי לשירו של ישי ריבו "לשוב הביתה":

שיתוף פעולה מעניין נעשה אז עם הזמר מאיר גרין בגרסת אקפלה שהכנתי לשיר שלו "נקודה של אור":

בשנתיים האחרונות לקחתי את ההקלטות צעד אחד קדימה והתחלתי לעבוד על אלבום בכורה. בנוסף הקמתי עם דניאל בריל את להקת האקפלה "רבותי" אותה אני מנהל מוזיקלית וגם שר בה. יחד אנחנו מופעים באירועים ובשבתות אירוח.

האזינו לשיר Baruch Hagever/Stand By Me של להקת רבותי:

בימים אלו אני נמצא בשלבים האחרונים של ההקלטות לאלבום, שלב לפני שליחת השירים לביצוע מיקס ומאסטרינג אצל אנשי סאונד מקצועיים בתחום האקפלה מארצות הברית. (עורכי הסאונד עבור Pentatonix, Home free ועוד)

באלבום יהיו 10 שירים – לחנים מקוריים שלי, שירים עממיים בעיבודים חדשים וקאברים לשירים ישראלים, בחלקם אני זוכה לארח זמרים מוכשרים. האלבום הזה הוא צעד ראשון עבורי במסע של חיים. סקיצות לאלבומי ההמשך כבר מוכנות אצלי, אבל נדמה שאת המשוכה הראשונה אני עומד לעבור ממש עכשיו. 

כאן אתם נכנסים לתמונה!

רק גיוס מוצלח יאפשר לי להמשיך בהוצאה לאור של האלבום!

אז - אם אתם אוהבים מוזיקה שמופקת באמצעות הפה בלבד אבל נשמעת כמו תזמורת שלמה, המוזיקה הקדומה והעתיקה מכולן אך משתמשת גם באמצעי הטכנולוגיה החדשים ביותר, האלבום הזה הוא בשבילכם!

בזכותכם האלבום יצא לקראת פסח הקרוב !

אתם מוזמנים לבחור אחת מהתשורות השוות ולהיות שותפים במסע המוזיקלי שלי.

יש לכם שאלות? אשמח להיות איתכם בקשר:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2019 11:35 לינק ישיר 

שיתרום לוועדת הרבנים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נותרו 2 שעות לרכישה מוקדמת של אלבום הבכורה של יונתן שטרן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר