בית פורומים בחדרי חרדים

הלם: חפרו מנהרה לתוך בנק במרכז החרדי של אנטווערפן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/2/2019 23:17 לינק ישיר 

המשטרה בעיר בהלם מתוך חור ג'ורה באמצע הרחוב נכנסו בכל יום חפרנים וחפרו מנהרה לתוך בנין הבנק של פארטיס ברחוב בלגיליי במרכז החרדי של אנטווערפן. זה עבודה של חודשים ולא שמעו קולות חפירה לא ראו אותם נכנסים ולא ראו אותם יוצאים.הפלא הגדול שלא נגנב שום דבר בבנק הגנבים נכנסו לתוך חדר הכספות של הבנק וכנראה פיצחו כספת אחת בלבד. אבל צריכים שבעלי הכספות יבואו ויפתחו ויעידו מה היה בפנים מה שלא בטוח שיקרה.
תמונות מהזירה: www.gva.be/cnt/dmf20190203_04149626/politie-onderzoekt-inbraak-in-bankkantoor?fbclid=IwAR3aKIQ9I3z9y30Rl_Q7u4MTpQUVYBaKPdXEf4uEbCbrqgsyChSfivFTaHI

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2019 03:28 לינק ישיר 

קולרנה כתב:

המשטרה בעיר בהלם מתוך חור ג'ורה באמצע הרחוב נכנסו בכל יום חפרנים וחפרו מנהרה לתוך בנין הבנק של פארטיס ברחוב בלגיליי במרכז החרדי של אנטווערפן. זה עבודה של חודשים ולא שמעו קולות חפירה לא ראו אותם נכנסים ולא ראו אותם יוצאים.הפלא הגדול שלא נגנב שום דבר בבנק הגנבים נכנסו לתוך חדר הכספות של הבנק וכנראה פיצחו כספת אחת בלבד. אבל צריכים שבעלי הכספות יבואו ויפתחו ויעידו מה היה בפנים מה שלא בטוח שיקרה.
תמונות מהזירה: www.gva.be/cnt/dmf20190203_04149626/politie-onderzoekt-inbraak-in-bankkantoor?fbclid=IwAR3aKIQ9I3z9y30Rl_Q7u4MTpQUVYBaKPdXEf4uEbCbrqgsyChSfivFTaHI

באמת שמתי לב ש*עכברא_גנב* נעלם.. עכשיו אני מבין..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2019 06:18 לינק ישיר 

קולרנה כתב:

מתוך חור ג'ורה .

מתוך חור ג'ורה??
יש לזה שם יותר טוב ויותר "נקי": ביוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2019 07:40 לינק ישיר 

מזכיר את השוד הכספות הגדול של "המוח" יצחק דרורי בבנק הפועלים סניף קינג גורג' בירושלים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הלם: חפרו מנהרה לתוך בנק במרכז החרדי של אנטווערפן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר