בית פורומים בחדרי חרדים

למען הכיס שלכם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/2/2019 15:17 לינק ישיר 
למען הכיס שלכם

אני מצביע זהות! עכשיו בואו ואסביר לכם למה.

שמי תומר, בן 24 לאמא דואגת ואבא אוהב, סאחי גאה, גר ברעננה, חייל משוחרר מקרבי, ממוצע בגרות 110.8 בלי יותר מידי מאמץ, בטיול אחרי צבא ותוך כדי עובד על פרויקט סטארטאפ שכאשר יצליח יוזיל למשלם המיסים בעולם את עלות המחייה ברמה שיכולה להגיע לאלפי שקלים בשנה.

בקיצור החלום של כל אמא פולנייה(הייתן מתות אמא שלי היא מרוקאית אסלית).

אז למה לעזאזל אני מצביע זהות?
מה נסגר איתך תומר, מה רע לך בחיים?
לא חבל על עוד קול שילך לפח ויחליש את גוש הימין מול השמאל?

אז לא! לא חבל. למעשה אני סבור כי המושגים ימין ושמאל הם מיותרים ורק גורמים לזריעת שנאת חינם ולפילוג העם שלנו שעד כה שרד תלאות אינספור בזכות האחדות שלנו שעליה שמרנו גם במהלך 1878 שנות גלות ואני מעדיף ללכת עם האמת שלי עד הסוף גם אם היא לא תעבור את אחוז החסימה(והיא עוברת בקלילות).

למעשה אני טוען כי כיום 120 מנדטים הולכים לפח, בנוסף אני טוען כי רוב חברי הכנסת של היום (מהשמאל והימין כאחד), שהידיים שלהם עמוק בתוך כיסי הבנקים, חברות התרופות, ושאר הטייקונים, עסוקים בלנסות לקדם שיטה מיושנת שלא עובדת, את האינטרסים של בעלי ההון ובעיקר את האינטרסים האישיים שלהם ולהרוויח את המושב שלהם בכנסת אחת ל3.5 שנים בממוצע.

ובנתיים מחירי הדירות הם כאלה שלרוב הצעירים כיום אין סיכוי לרכוש דירה מבלי לקחת משכנתא שאותה יצטרכו להחזיר בתשלומים עד גיל 50+ ומצפים שמה שיפתור את המשבר זה הגרלה.
המכסים על ייבוא מוצרי מזון לארץ מגיעים כמעט ל100 אחוז ממחיר המוצר המקורי,ישנם בסך הכל 5 חברות מזון עיקריות שמתחרות ביניהן בסופרים, 68% ממחיר הדלק הוא מס.
60 אחוזים המשפחות בישראל נמצאות במינוס בבנק, תל אביב נמצאת בין 20 הערים היקרות ביותר בעולם, התחלנו לייצא קנאביס לחו"ל בזמן שבישראל משקרים לנו שזה סם,(אני אישית מסרב לקרוא לו ככה) למרות העובדה שהוא פחות מזיק מאלכוהול סיגריות, ומצפייה ממושכת בביצועים של שפיטה מהכוכב הבא, ואפילו יש לו סגולות רפואיות והוכח כבר בעולם כיעיל במיוחד לטיפול במחלת הסרטן. כאשר גם לחולים העלו את מחירי הקנאביס(בעקבות רפורמת הקנאביס הכושלת) מה שגוזר את דינם של חלקם.

לדבר הזה יש שם. והוא נקרא: "שחיתות בחסות החוק", שכן מי שמרוויח הם אותם בעלי אינטרסים שציינתי מקודם ומי שמפסיד זה כל עם ישראל. ורבותיי, מערכת השחיתות הזאת משומנת היטב.

חשוב שנבין, במקום שבו יש ריכוזיות ומונופול אוטומטית תהיה שחיתות. כנל במפעל הנישואים והכשרות שנמצא במונופול של הרבנות או משרד החינוך שמתערב רבות בחינוך הילדים, אפשר לומר מתערב יותר מידי. כאשר הכפייה הדתית הזאת גורמת רק לפילוג ושיסוע החברה(אני מדבר בתור אחד שחוזר בתשובה)

אם אנחנו רוצים לתקן את השסע הזה ולגרום לקירוב לבבות, כפייה היא לא הדרך. צריך לתת לבנאדם את החופש לאכול איפה שהוא רוצה, לעבוד מתי שהוא רוצה, להתחתן איך שהוא רוצה, לנסוע בתחבורה ציבורית מתי שהוא רוצה, ולחנך את הילדים שלו איפה ואיך שהוא רוצה(בלי קשר לנושא הדת אלא לנושא החינוך). צריך לאפשר לבנאדם חירות אמיתית.

ויש מפלגה אחת ושמה זהות, ששוברת את השוק, שמציעה לאדם מצע של חופש אמיתי ואחדות עממית, בלי מניפולציות, בלי פילוג לימין ושמאל(שאלו מושגים חסרי משמעות וכיום גם ככה אלו המתיימרים להציג עצמם כ"ימניים" בסופו של דבר התנהגו לאורך ההסטוריה כמו ה"שמאלנים" שמפניהם הם כל כך מזהירים אותנו: בפינוי עזה, חתימה על המשך הסכמי אוסלו על ידי נתניהו, תשלום פרוטקשן לחמאס וכו').

מפלגה שבה הבנאדם המוביל הוכיח את עצמו כאיש ישר, שלא מתקפל מכל בעל כח, שצדקת הדרך ואהבת ארץ ישראל היא נר לרגליו, ונכון, אין פתרונות קסמים והשינוי לא יקרה מחר, אבל סוף סוף יש כאן מפלגה ואנשים שבאמת רוצים לעשות טוב אמיתי למדינת ישראל.

ולגבי גופי התקשורת השונים, הלוואי והייתי יודע באמת למה הם מתכחשים לזהות, דעתי היא שהפתרונות שהיא מציעה יפגעו באינטרסים שלהם קשות והם לא מוכנים לכך.

אם רוצים איחוד, צדק ושינוי אמיתי במדינת ישראל
#מצביעים_זהות

©תומר גרצמן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2019 15:21 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/2/2019 23:12 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:

משיח בן דוד

לא משיח ולא חמורו של משיח. רק יהודי שקורא את המפה ומציע פתרון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 11:13 לינק ישיר 

כל מה שתאמר על פייגלין אתה יכול לומר על יוסי שריד ועל מרץ "מפלגה שבה הבנאדם המוביל הוכיח את עצמו כאיש ישר, שלא מתקפל מכל בעל כח, שצדקת הדרך ואהבת ארץ ישראל היא נר לרגליו, ונכון, אין פתרונות קסמים והשינוי לא יקרה מחר, אבל סוף סוף יש כאן מפלגה ואנשים שבאמת רוצים לעשות טוב אמיתי למדינת ישראל."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 12:34 לינק ישיר 

למעט 2 ניקים אחד כאן ואחד ברוטר (אולי זה אותו אחד) אין לאף אחד מושג מהמפלגה הזאת.... צאו לרחוב ותשאלו כמה אנשים אם הם שמעו על זהות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 13:52 לינק ישיר 
מצדרביעי

פלדלפי כתב:
למעט 2 ניקים אחד כאן ואחד ברוטר (אולי זה אותו אחד) אין לאף אחד מושג מהמפלגה הזאת.... צאו לרחוב ותשאלו כמה אנשים אם הם שמעו על זהות...

תנסה להכנס לדף הפייסבוק של משה פייגלין, ותראה-

א. כמה עוקבים יש לו? [ותשוה לפוליטיקאים אחרים...]

ב. כמה צפיות יש לכל סרטון שהוא מעלה- תוך שעה-שעתיים מאז שהוא העלה? [וגם את זה תשוה לפוליטיקאים אחרים].

התוצאות ממש יפתיעו אותך לדעתי, אמנם נכון-שכרגע בעולם שמחוץ לרשת הוא פחות חזק, אבל גם זה בעז"ה ישתנה לאט לאט.

ודרך אגב, מי שרוצה לעזור בעניין מוזמן דרך פה-

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 13:54 לינק ישיר 

שימו לב לדמגוגיה: שואלים האם לא חושש שהריצה שלהם תחזק את השמאל (כאשר הם לא יעברו את אחוז החסימה ויבזבזו קולות ימין לשווא). במקום לענות - לא, אנחנו משוכנעים שנעבור את אחוז החסימה, הוא עונה תשובה מטומטמת, שנשמעת מצויין ברוח ברברת הימים האלה: אין באמת הבדל בין ימין לשמאל (קרדיט: בני גנץ). כלומר, ממש לא נורא אם מרץ או הרשימה המשותפת ישלטו - זה בסדר גמור מצדנו, כך שאין מה לחשוש מאבדן קולות לימין, ותוכל להצביע בצורה רגועה למפלגה שלנו שלא תעבור...
זו רק דוגמה, ואידך זיל גמור.

תוקן על ידי hhaavv ב- 13/02/2019 11:54:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2019 14:19 לינק ישיר 
מצדרביעי

hhaavv כתב:
שימו לב לדמגוגיה: שואלים האם לא חושש שהריצה שלהם תחזק את השמאל (כאשר הם לא יעברו את אחוז החסימה ויבזבזו קולות ימין לשווא). במקום לענות - לא, אנחנו משוכנעים שנעבור את אחוז החסימה, הוא עונה תשובה מטומטמת, שנשמעת מצויין ברוח ברברת הימים האלה: אין באמת הבדל בין ימין לשמאל (קרדיט: בני גנץ). כלומר, ממש לא נורא אם מרץ או הרשימה המשותפת ישלטו - זה בסדר גמור מצדנו, כך שאין מה לחשוש מאבדן קולות לימין, ותוכל להצביע בצורה רגועה למפלגה שלנו שלא תעבור...
זו רק דוגמה, ואידך זיל גמור.

תוקן על ידי hhaavv ב- 13/02/2019 11:54:54

אם לא הבנת-הכוונה הייתה לזה:

להשאיר את הימין בשלטון – חשוב לא פחות'' Michael Shapiro
==================
כן, לא משנה שה''ימין'' מביס את הסססססמולנים במגרש המשחקים שלהם –

מסירת סיני,
ועידת מדריד,
לחיצת ידים עם רבי־מחבלים ערפאת (מיד לאחר הבחירות) ואבו־מאזן,
מסירת חברון,
גירוש גוש קטיף, שא־נור, עמונה, מגרון, עפרה, בתי האולפנה, נתיב האבות,
הקפאת את הבניה ביהודה ושומרון,
תשלום פצויים למחבלי המרמרה,
שחרור אלפי מחבלים כדי לדבר עם... מחבלים אחרים,
סכון חיי חיילים כדי להגן על האויב בצוק איתן,
ענוי עצורי דומא,
בריחה עם המגנומטרים,
השארת המסתננים,
סיפוק שרותי מין למחבלים בכלא,
הפקרת את הדרום לעפיפוני תבערה,
לא שלמה משכורות למחבלים ופרוטקשן לחמאס עם +500 טילים על הראש...

– רק לא סמול!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למען הכיס שלכם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר