בית פורומים בחדרי חרדים

מצב הח"כים החרדים מחפיר! לרב רביץ ז"ל זה לא היה קורה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/2/2019 10:22 לינק ישיר 
מצב הח"כים החרדים מחפיר! לרב רביץ ז"ל זה לא היה קורה

מצב הח"כים החרדים מחפיר!
מישהו מעלה על דעתו את רביץ ז"ל נחקר בחשד לעזרה לאשה שמואשמת במעשים חמורים?
יש לנו נציגים עילגים שכל פעם שהם פותחים את הפה שלהם הם גורמים לנו בושות וחילול השם נורא.
ח"כ מאיר פרוש צ'אלמער עילג זקן ונרגן שנותן כבוד ל"רב" שהורשע במעשים חמורים בנשים
ח"כ ליצמן איש מריר וולגרי שלפי החשד מסייע לאשה שמואשמת בפגיעה חמורה בעשרות נערות..
טסלר שמועמד להיות ח"כ שלפי דיווחים ברשת פעל להגנה על אנשים שפגעו בנערים..
אייכלר איש מתלהם שאיכשהו כל דבר אצלו מיד נהפך לאתם נאצים ואנטישמיים..
ודווקא ח"כ מוזס שהיה מקרין חביבות ומאור פנים העיפו.

החכ"ים הליטאיים הם ברמה קצת יותר טובה. אבל גם גפני מתלהם ומדבר לפני שהוא חושב.
מקלב ואשר לדעתי לא מספיק ייצוגים אבל לפחות לא עושים פדיחות.

ואח"כ הם מתפלאים למה לא מצביעים להם?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2019 11:17 לינק ישיר 

אני מסכים שאייכלר ופרוש הם מהמייצגים הגרועים ביותר שיש.
אני מקווה שליצמן הפיקח, לא נפל בשטות הזאת.

אבל זה שאלו שמייצגים אותי הם נוראים, זו לא סיבה שאתמוך במי שלא מתיימר לייצג אותי בכלל....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2019 15:13 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

ח"כ מאיר פרוש צ'אלמער עילג זקן ונרגן 
ח"כ ליצמן איש מריר וולגרי 

נכון הם אנשים ציבוריים, אבל זה לא מתיר לך לכתוב בצורה כזאת על אנשים בפומבי
"הפוסל, במומו פוסל"
היות ואתה כן אנונימי, תרשה לי לומר לך שהשפה שלך מרירה נרגזת אלימה וולגרית
ובסופו של דבר מי שסובל מהשנאה הוא אתה, תירגע תשתה מים קרים חבל אתה מקצר את ימיך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2019 15:59 לינק ישיר 
.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:04 לינק ישיר 

לא מצליח להבין את מי שמנסה להגן עליהם בדמעות תנין.. ממש רחמנות
במקום שיש חילול השם אין חולקין כבוד..
ליצמן פרוש ואייכלר הנרגנים והמרירים גורמים לחילול השם נורא ואיום!
בהתנהגותם המכוערת הם גורמים נזק וסבל לכל ציבור החרדי.
ועל כך אין להם מחילה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:05 לינק ישיר 

והנה קצת נחת מליצמן "הפיקח"..
פרסום ראשון: הבכיר במשרד הבריאות שיעקב ליצמן יזם עימו פגישה הוא הפסיכיאטר המחוזי בירושלים, ד"ר יעקב צ'רנס. מדובר בעד המרכזי בהליך ההסגרה נגד מלכה לייפר, שהתבקש אישית על ידי בית המשפט להכריע האם היא כשירה לעמוד לדין. עצם הפגישה עלולה להיחשב כשיבוש הליכים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:09 לינק ישיר 

התחיל סבב עדי מדינה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:16 לינק ישיר 

מהכתבות שפורסמו נראה שיהיו כמה עדים בפרשה..
כמו כן נראה שיש עוד כמה פרשות על התנהלותו הכוחנית של ליצמן במשרד הבריאות..

על פי חשד המשטרה, סגן שר הבריאות פעל בקרב מספר רופאים בכירים מתחום בריאות הנפש ועל פי החשד איים עליהם כי אם לא יכתבו חוות דעת פסיכיאטרית הקובעת כי לייפר אינה קשירה לעמוד בהליך הסגרה, הוא יפעל נגדם בין היתר כדי למנוע קידומם במערכת הבריאות ועל פי החשד בכמה מקרים אף איים לפעול להעברתם מתפקידם. על פי חשד המשטרה, חלק מהאיומים הועברו באופן ישיר וחלק דרך מקורביו בשמו. עוד חושדים במשטרה כי ליצמן פעל באופן דומה במקרים נוספים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:30 לינק ישיר 

ברוך ה' ליצמן קיבל השבת כמה שאריות גאפילטע פיש מהאדמו"ר ולכן לא יאונה לו כל רע. כל אותם הממורמרים כאן, ימשיכו לקנאות ולהוציא כאן את תסכולם, וליצמן ימשיך לקבל שאריות דג...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:33 לינק ישיר 

אוי ואבוי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2019 23:52 לינק ישיר 

אגב ליצמן והפדופילית.

שאלתי פעם חסיד אחד, מה קורה אם אתה רואה את האדמו"ר שלך עובר בריש גלי על איסור דאורייתא? מה עובר לך בראש? הוא ענה לי שיש דברים שאנחנו לא מבינים, וח"ו להרהר אחרי הצדיק וכו'.

אם יתברר שליצמן אכן פעל לטובת הפדופילית בהוראת כמה אדמו"רים, מה אמורים לחשוב על זה חסידיהם?

זו סוגיא מורכבת, אבל רק אניח כאן לפני החברים את הגמ' בסנהדרין ס"ח:

כשחלה ר' אליעזר נכנסו ר' עקיבא וחביריו לבקרו הוא יושב בקינוף שלו והן יושבין בטרקלין שלו ואותו היום ע"ש היה ונכנס הורקנוס בנו לחלוץ תפליו גער בו ויצא בנזיפה אמר להן לחביריו כמדומה אני שדעתו של אבא נטרפה

מה רואים כאן? רבי אליעזר החולה שוכב עם תפילין ומגיעה שבת ועדיין לא מוריד את התפילין, נכנס הבן הורקנוס ואומר, שמזה שאבא לא רוצה להוריד את התפילין מוכח שדעתו נטרפה אליו! במלים אחרות, אבא השתגע. ואף אחד מכל החכמים שהיו שם לא גוער בו איך הוא מעז לדבר כך. אתה לא מבין וכו'. ואידך זיל גמור לעניינינו.

ושלא יובן לא נכון. דבריי לא כוונו דווקא נגד אדמו"ר חסידי זה או אחר, אלא גם כנגד כל רב ליטאי או ספרדי שנוהג כך. מה המסר שרב או אדמו"ר שמגן על פדופילית רוצה למסור לציבור? שדברים כאלו הם בסדר ואנחנו נגן על הפושעת או על הפושע? דברים כאלו מרחיקים את הציבור מההנהגה הרוחנית, וחבל שכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2019 06:19 לינק ישיר 

סקופער כתב:

אם יתברר שליצמן אכן פעל לטובת הפדופילית בהוראת כמה אדמו"רים, מה אמורים לחשוב על זה חסידיהם?

אתה רוצה להגיד לי שכל ההקאה שלך כאן נגד "אדמורי"ם כל שהם".. הם על סמך ש"אם יתברר"?

אני לא מדמיין את ליצמן רץ כל יום לרבי מגור להתייעץ איתו על כל בקשת עזרה שהוא נזקק לה
בכל אופן כדאי שתצטייד בהוכחות לפני שאתה מלכלך ככה, לא מספיק "אם יתברר"..

לא שמענו את הצד של ליצמן בנושא, הבנתי שלפי ההלכה אסור להסגיר יהודי לגויים, תן לה מאסר עולם אבל כאן בישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2019 07:59 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

סקופער כתב:

אתה רוצה להגיד לי שכל ההקאה שלך כאן נגד "אדמורי"ם כל שהם".. הם על סמך ש"אם יתברר"?

אני לא מדמיין את ליצמן רץ כל יום לרבי מגור להתייעץ איתו על כל בקשת עזרה שהוא נזקק לה

לא שמענו את הצד של ליצמן בנושא, הבנתי שלפי ההלכה אסור להסגיר יהודי לגויים, תן לה מאסר עולם אבל כאן בישראל.

לא ניתן לשפוט אותה בישראל.
באופן כללי, כנראה היו מאפשרים לה לרצות את העונש בארץ.
אחרי כל הסיפור, האוסטרלים כנראה כבר לא יסכימו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2019 08:06 לינק ישיר 

משום מה כל עשיתו הברוכה של ליצמן במשרד הבריאות שעל כך גם מלאך רע עונה אמן,
כל העשיה הזו מתפוגגת בשל בדל ספק עזרה לאשה שלא תשב בכלא בין הגויים,
ואף הבדל הזה צץ איך שהוא כביכול באופן מקרי בהתקרב הבחירות,
די להסתה הדמגוגית ולהסטה לא עניינית מעבודתו הברוכה,
ובכלל כמי שעוקב אחר פרשיות\פרשיות מדומות שצצות ערב מינויים שונים או ערב בחירות נגד מי שהמערכת\הערב רב אינם חפצים ביקרו,
כל זה מסריח עשרת מונים ומראה עד כמה המדינה לא רק שאינה מדינה יהודית אלא אף איננה דמוקרטית,
ומי שנותן יד לקלקלה זו נותן ידו לרדיפת עם ישראל !.
נ.ב. וממש אינני מדבר כאן על ליצמן,
זו רעה חולה מערכתית שרודפת מראש הממשלה למעלה ועד קצין דתי או חייל זוטר כאליאור עזריה או בעל תפקיד כל שהוא שעלול לחשוב ולהתנהג אחרת מדיקטטורת הצללים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2019 08:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

בכל שנה ישראל מסגירה כמה וכמה עבריינים, ולא שמעתי שליצמן עושה הכל בכדי שלא יסגירו ישראל לגויים. יתרה מכך, ליצמן אינו טיפש ומעצמו מסתמא לא היה נכנס לפרשייה הזו, אלא שכנראה היה עליו לחץ מאדמו"ר זה או אחר, והוא ככל הנראה נכנע ללחץ הזה ועשה מה שעשה...

אבל עזוב שנייה את ליצמן. מה אתה אומר על רבנים או אדמו"רים שמטייחים פדופיליה? זה ראוי או לא? האם אין בזה חילול ה'? יש כאן עשרות שנפגעו מהגב' הזו, וככל הנראה לא מדובר בסתם השמצה או תפירת תיק. אם כן, מדוע מנסים לעזור לגב' העבריינית הזו? שתירקב בכלא כל חייה!!! אם היא הייתה פוגעת בבת של ליצמן הוא גם כן היה עוזר לה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2019 09:13 לינק ישיר 

היה או לא היה, אשם או זכאי, אני מיצר על עיתוי החקירה ותוהה עד כמה עמוק מעורבים ראשי מערכת המשפט, הפרקליטות והמשטרה, בהטיית/הפלת השלטון בישראל...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מצב הח"כים החרדים מחפיר! לרב רביץ ז"ל זה לא היה קורה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.