בית פורומים בחדרי חרדים

שני ספרדים אוחזים בקלפי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/2/2019 19:00 לינק ישיר 
שני ספרדים אוחזים בקלפי

אני רוצה להצביע למפלגה ספרדית על כפות המוזנים יש לי את הרב דרעי והרב ישי
תסבירו לי מה העדיפות אחד על השני הוא יש לו את הרב כהן והוא יש לו את הרב מזוז.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 19:27 לינק ישיר 

עזוב אותך מגזרית. תבדוק את המצע של תנועת זהות ואחר כך נדבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 20:02 לינק ישיר 

אני רואה רק כף אחת על המאזניים הללו. אלי ישי  זה מפלגת אוויר, יש לו סיכוי של 0.001% לעבור את אחו החסימה - קרי: קול לפח יותר מבטוח .
 בבחירות הקודמות עם עוצמה יהודית שנתנו לו את רוב הקולות ושהמחלוקת עם שס היתה טריה האיש לא עבר את אחוז החסימה, כעת הוא לבד פשיטא  .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 20:54 לינק ישיר 
הרב עובדיה אמר על דרעי רשע אצמאי מידי !!

דרעי הולך את שס לאבדון הוא הפך את שס לעסק משפחתי פרטי ואת מועצת החכמים למועצת הבובות!!
ולמרות השנים שהוא היה בכלא הוא לא הפנים ולא שינה כלום !! ולמרות שהוא פתח מפלגה בחיי הרב זצל !!
הוא חזר באיומים לשס ורק בגלל תחקיר בערוץ 10 של רביב דרוקר נגד בדץ בית יוסף תחקיר שהיה עלול להביא את יהודית ומשה יוסף לכלא !!
הגללו אדם הגון נזרק על לא עוול בכפו !!
ולו חברי הכנסת של שס היו הגונים הם היו הולכים עם אלי ישי !!
ולכן האלוקים יבקש את הנרדף !!
ולכן אסור להצביע לדרעי !!!עדיף כל מפלגה על פני מפלגת שס!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 20:55 לינק ישיר 

לקרוא ברשימת האשכולות: "שני ספרדים אוחזים בקלפי - לבחירתכם", זה כבר משעשע.

אבל ראוי שתגדיר למה אתה רוצה להצביע למפלגה ספרדית ובמה לדעתך יש דמיון בין מפלגת דרעקי למפלגת ישי, ואז תנסה להבין מה שונה ביניהן. כמו כן יתכן שבדיעבד תחליט שאין דמיון או שמה שמעניין אותך הוא הדמיון ואיחו ההבדלים לא משמעותיים (נניח, ציינת שההבדל הוא שכאן זה הרב x וכאן זה y - אבל אולי יותר חשוב לך מפלגה ספרדית (שוויון) מאשר טיב הרב שעומד בנשיאות המפלגה?).

אני כמובן מאחל הצלחה לשני הצדדים (במובן שהתכוון אליו יצחק שמיר ז"ל!)

בהצלחה רבה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 21:12 לינק ישיר 
לבחירתכם

שחור_כתום כתב:
עזוב אותך מגזרית. תבדוק את המצע של תנועת זהות ואחר כך נדבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בדקתיוכך נאמר שםהחזון של 'זהות' הוא לקצר את שירות החובה החל על כולם לטירונות בלבד. 
לא ולא צבא מקצועי אומר שגם אין טירונות למי שלא רוצה אז לא תודה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 21:18 לינק ישיר 
לבחירתכם

פלספן כתב:
אני רואה רק כף אחת על המאזניים הללו. אלי ישי  זה מפלגת אוויר, יש לו סיכוי של 0.001% לעבור את אחו החסימה - קרי: קול לפח יותר מבטוח .
 בבחירות הקודמות עם עוצמה יהודית שנתנו לו את רוב הקולות ושהמחלוקת עם שס היתה טריה האיש לא עבר את אחוז החסימה, כעת הוא לבד פשיטא  .

אתה למדן וטוען שלשס יש חזקה שמצליחים לעבור את אחוז החסימה
אני היום לא בטוח שזה מה שיקרה בשס.לא שאלתי אותך מי יעבור מי לא יעבור שאלתי איזה נציג ייצג אותי כספרדי יותר טוב
כספרדי לא שכנעת אותי למה לא לתת לו עוד צנס כששס על הקרשים
שס של היום זה לא הרב עובדיה. זה מזוז מול הרב כהן שאנשים היום מכירים יותר את הרב מזוז מאשר את הרב כהן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 21:24 לינק ישיר 
לבחירתכם

הדיבוק כתב:
למה אתה רוצה להצביע למפלגה ספרדית ובמה לדעתך יש דמיון בין מפלגת דרעקי למפלגת ישי, 

מה זה למה?ספרדי מצביע לספרדים ואשכנזי ליהדות התורה.זה פשוט
ומה הדימיון?פשוט לא בחנתי את הרבנים שבראש מי יותר גדול אז אולי לשמוע בקול הרב מזוז
על דעת המקום ועל דעת העברינים אני מתיר לך להצביע לספרדים-כמובן לבחירתכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 22:35 לינק ישיר 

לבחירתכם
המצב הנוכחי הוא טוב בעיניך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 10:48 לינק ישיר 
לבחירתכם

שחור_כתום כתב:
לבחירתכם
המצב הנוכחי הוא טוב בעיניך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם לליכוד רוב המצה הוא מצה.אבל חמץ אסור במשהו
וזה מה שקורה בזהות אז נחזור להתחלה.נגיד אני ספרדי מהעמך שבשדות ואני לא מכיר לא את הרב שלו ולא את הרב שלו אבל אני רוצה לעשות כמו רבנים אומרים.אז למי אתה אומר שאני יצביע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 11:16 לינק ישיר 

לבחירתכם כתב:

אני היום לא בטוח שזה מה שיקרה בשס.לא שאלתי אותך מי יעבור מי לא יעבור שאלתי איזה נציג ייצג אותי כספרדי יותר טוב
שס של היום זה לא הרב עובדיה. זה מזוז מול הרב כהן שאנשים היום מכירים יותר את הרב מזוז מאשר את הרב כהן

נכון שאריה דרעי הוא המוביל של ש"ס אך ברור לכול שש"ס זה לא רק אריה דרעי! ש"ס זה גלריה של רבנים - מוסדות - פעילים - חברי עירייה - נציגים

לעומת אלי ישי אחד עם רב אחד ומצביע אחד

אם אתה ספרדי ומעונין להצביע לספרדי אז מה בכלל השאלה? האם להצביע לאיש אחד שברור לכול שהוא לא עובר ובזכותך יכנס עוד נציג למר"צ או להצביע לתנועה ספרדית עולמית ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 11:46 לינק ישיר 

השנאה של אריה דרעי היא הסיבה שאלי ישי נאלץ לרוץ לבד. 
אריה דרעי גורם במכוון לאיבוד קולות לימין. אך ורק בגלל שנאה אישית.
לכן לא מצביעים לאריה דרעי!
בגלל הסיכוי הנמוך שאלי ישי יעבור, מציע לבחור מפלגה אחרת לטעמך שמייצגת את דעותיך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 12:07 לינק ישיר 

כעצניק המבקש לחרב את המפלגות החרדיות, הייתי מציע לך להצביע לעדינה בר שלום.
אבל בגלל שהיא לא רעה כמוך וכמו אלי ישי, ויש לה אחריות בסיסית. תהיה מוכרח להצביע לאלי ישי.
אין ברירה.

אבל במחשבה שניה, יש את מפלגת הנחנחים. הם ספרדים וחרדים, ובעלי סיכוי זהה לאלי ישי. הם הרבה יותר טובים ממנו בכל פרמטר.
לך תצביע להם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 16:14 לינק ישיר 
לבחירתכם

פלדלפי כתב:

נכון שאריה דרעי הוא המוביל של ש"ס אך ברור לכול שש"ס זה לא רק אריה דרעי! ש"ס זה גלריה של רבנים - מוסדות - פעילים - חברי עירייה - נציגים

לעומת אלי ישי אחד עם רב אחד ומצביע אחד

אם אתה ספרדי ומעונין להצביע לספרדי אז מה בכלל השאלה? האם להצביע לאיש אחד שברור לכול שהוא לא עובר ובזכותך יכנס עוד נציג למר"צ או להצביע לתנועה ספרדית עולמית ?

אני רואה שאתה לא קולט.אני הייתי מצידי מצביע ליכוד אבל אני רוצה להצביע למה שהרב אומר 
אז איזה רב יותר גדול?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 16:18 לינק ישיר 
לבחירתכם

avishai323 כתב:
אבל בגלל שהיא לא רעה כמוך וכמו אלי ישי, ויש לה אחריות בסיסית. תהיה מוכרח להצביע לאלי ישי.
אין ברירה.

אבל במחשבה שניה, יש את מפלגת הנחנחים. הם ספרדים וחרדים, ובעלי סיכוי זהה לאלי ישי. הם הרבה יותר טובים ממנו בכל פרמטר.
לך תצביע להם!

זה רעיון .איזה רב עומד מאחורי הבת של מרן?
ותאמין לי אין לי בעיה שתצביע ש'ס אם כך הרב שך אמר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 16:35 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

אין ברירה.

לך תצביע להם!

אלי ישי הוא אדם ישר
ולא ישב בכלא ובימיו לא היה את מצעד המורשעים !!
אף אחד במשפחת יוסף לא תומכים באריה דרעי חוץ מחברו מנוער הרב דוד יוסף והרב הראשי יצחק יוסף
שדרעי בערמומיות עשה דיל מפוקפק עם הדסה רלבג !!
ודאג לכך שהוא יהיה הרב הראשי לישראל!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שני ספרדים אוחזים בקלפי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.