בית פורומים בחדרי חרדים

"לא להצביע בכלל" - זו אופציה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/2/2019 20:24 לינק ישיר 

אם היה צדק בעולם. לא להצביע היה מפחית מכוחה של המדינה.

לא להצביע זו אמירה, אמירה שבה אני מאסתי בכך שמשרדים בירושלים יחליטו על החיים שלי כאן.

לא להצביע זו הפחתת כוחו של הממשל, אני לא מצביע לאנשים, כי אני ריבון לעצמי, אני אדאג לעתידי ועתיד ילדי.

לא להצביע, כי אני מצביע לעצמי, אני אבצע בעצמי את ההחלטות הכלכליות והחברתיות שלי על פי מצפוני ונסיוני.

לא להצביע זה הרצון שלי שתיהיה תחרות, וריכוז כח בידי אדם אחד הוא אסון, אז למה שאתן אותו לפקיד? למה שפקיד יזכה לכל הכח הזה בזכותי?

-אבל באי צדק, לא להצביע מחזק את הפקידים, ונותן להם יותר כח על החיים שלנו. כך שמה שנשאר הוא להצביע למפלגה שתלחם עבור הפחתת השליטה והכח.

מפלגת זהות - בראשות משה פייגלין היא היחידה שמבטיחה חופש ואי התערבות, ולכן אני אצביע.

©ליכודניק לשעבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2019 20:26 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:

לא להצביע זו אמירה, אמירה שבה אני מאסתי בכך שמשרדים בירושלים יחליטו על החיים שלי כאן.

לא להצביע זו הפחתת כוחו של הממשל, אני לא מצביע לאנשים, כי אני ריבון לעצמי, אני אדאג לעתידי ועתיד ילדי.

לא להצביע, כי אני מצביע לעצמי, אני אבצע בעצמי את ההחלטות הכלכליות והחברתיות שלי על פי מצפוני ונסיוני.

לא להצביע זה הרצון שלי שתיהיה תחרות, וריכוז כח בידי אדם אחד הוא אסון, אז למה שאתן אותו לפקיד? למה שפקיד יזכה לכל הכח הזה בזכותי?

-אבל באי צדק, לא להצביע מחזק את הפקידים, ונותן להם יותר כח על החיים שלנו. כך שמה שנשאר הוא להצביע למפלגה שתלחם עבור הפחתת השליטה והכח.

מפלגת זהות - בראשות משה פייגלין היא היחידה שמבטיחה חופש ואי התערבות, ולכן אני אצביע.

©ליכודניק לשעבר

להצביע לפייגלין שווה ערך ללא להצביע התוצעה היא אותה תוצאה בדיוק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 00:43 לינק ישיר 

יש הפתעות בחיים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 00:48 לינק ישיר 

מזכיר לי את אמנון יצחק שהבטיח שתי ספרות, ואלי ישי שצעד בעקבותיו והבטיח להיות שר הפנים עם מפלגתו שתזכה לשבע מנדטים, אבל לך תדע יש הפתעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 07:47 לינק ישיר 

ובשנת תשל"ד כשהרב שך אמר לא להצביע
וגם הוא ידע את כל החשבונות

ורוב הציבור הליטאי לא הצביע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 09:25 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:
שחור_כתום כתב:

©ליכודניק לשעבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם אם נניח לצורך הדיון שהמפלגה תקבל 100 אלף קולות -שלא מספיקים לאחוז החסימה,

עדיין- עדיף מאשר לא להצביע בכלל- היות והפוליטיקאים ידעו שיש לפחות 100 אנשים שמעוניינים ותומכים ברעיונות האלו והאלו,
כך שידעו שאם רוצים למשוך את אותם מצביעים אליהם בפעם הבאה- צריכים לעשות כך וכך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 11:18 לינק ישיר 

מפרשן כתב:
מזכיר לי את אמנון יצחק שהבטיח שתי ספרות, ואלי ישי שצעד בעקבותיו והבטיח להיות שר הפנים עם מפלגתו שתזכה לשבע מנדטים, אבל לך תדע יש הפתעות.

ישי שרצה ריצ'רצ' ובסוף נשאר לבד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 12:36 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

אל_קפונה כתב:
שחור_כתום כתב:

©ליכודניק לשעבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם אם נניח לצורך הדיון שהמפלגה תקבל 100 אלף קולות -שלא מספיקים לאחוז החסימה,

עדיין- עדיף מאשר לא להצביע בכלל- היות והפוליטיקאים ידעו שיש לפחות 100 אנשים שמעוניינים ותומכים ברעיונות האלו והאלו,
כך שידעו שאם רוצים למשוך את אותם מצביעים אליהם בפעם הבאה- צריכים לעשות כך וכך...

בפעם הבאה יכול מאוד להיות שלא תהיה פעם הבאה כי המשיח יבוא מתוך תפילה שגם הפעם לא יהיו בחירות והוא יבוא אבל עוד 4 שנים אף אחד כולל פייגלין עצמו לא יעניין אותו מה היה בבחירות האלו כמו שאת אף אחד לא מעניין מה היו בקודמות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 12:49 לינק ישיר 
yeshivish

בניגוד לאלי ישי, עלה ירוק או הפיראטים, שלו היו נכנסים לכנסת היו יכולים לבצע את המדניות שלהם, לפחות בצורה חלקית, למנהיג הכת של זהות אין יכולת לבצע את תוכניותיו היומרניות גם אם יקבל 10 מנדטים.
הדבר היחיד שהוא יצליח בו, זה לממש את תוכניותיו האנטי דתיות, ויוכל להביא עוד כמה אצבעות לאנטי דתיים וחביריו הרפורמים.
אולי גם בתחום הלגליזציה של הסמים הוא יכול להשפיע.

בקיצור, מי שבראש מעייניו לבטל את הזהות היהודית של המדינה, אבל הוא קפיטליסט ולכן מרצ היא לא אופציה עבורו, ולפיד שחבר לניסנקורן גם הוא ירד מהפרק, ולליברמן הוא לא מאמין, זהות בראשות פייגלין היא האופציה השפויה היחידה!

תוקן על ידי yeshivish ב- 27/02/2019 10:49:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 15:15 לינק ישיר 

בוא ונניח שפייגלין יעבור את אחוז החסימה ולא יבזבז מאה אלף קולות לגוש הימין דתיים חרדים.

יש לו 5 חברי כנסת.
איזה חוקים אתה מצפה שהוא יעביר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 15:57 לינק ישיר 
yeshivish

אלי_ו כתב:
בוא ונניח שפייגלין יעבור את אחוז החסימה ולא יבזבז מאה אלף קולות לגוש הימין דתיים חרדים.

יש לו 5 חברי כנסת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

חתונות אזרחיות, ביטול הרבנות, תח"צ בשבת, ביטול תקצוב לישיבות ולאברכים, ביטול תקצוב למוסדות דת ולמקוואות.

מספיק לקדנציה אחת, לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 18:10 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

יש לו 5 חברי כנסת.

תשאל ההיפך: איזה חוקים אתה מצפה שהוא יבטל?
כי אנחנו בעד שוק חופשי ונגד רגולציה.
וזה ישפיע מהר מאוד על הכיס שלך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 18:45 לינק ישיר 

במסגרת עבודתך כאן בתפיחת אשכול יומי מפגר, פתחת היום אשכול עם שטות מזעזעת, בשם הכלכלן הראשי שלכם
כך הוא כתב:
כל המדינות המוצלחות בעולם הן קפיטליסטיות יחסית לישראל. כל המדינות הסוציאליסטיות הן כישלון מחריד. 
וכידוע זה הפוך מהמציאות. כמו שאנו מכירים את אנגליה וכו'.

מחכים לתשובות על הפייק המאוס הזה.
פורום: בחדרי חרדים - למען הפרנסה שלכם: זהות – בחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 20:12 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
במסגרת עבודתך כאן בתפיחת אשכול יומי מפגר, פתחת היום אשכול עם שטות מזעזעת, בשם הכלכלן הראשי שלכם
כך הוא כתב:
כל המדינות המוצלחות בעולם הן קפיטליסטיות יחסית לישראל. כל המדינות הסוציאליסטיות הן כישלון מחריד. 
וכידוע זה הפוך מהמציאות. כמו שאנו מכירים את אנגליה וכו'.

מחכים לתשובות על הפייק המאוס הזה.
פורום: בחדרי חרדים - למען הפרנסה שלכם: זהות – בחדרי חרדים

קבלת תגובה שם, לנוחיותך מעתיק גם לפה:

אני לא יודע לענות לך ספציפית לגבי אנגליה, כן אומר שכשהוא מדבר על מדינות סוציאליסטיות אל מול קפיטלסטיות-לא מדובר רק על תקציבי רווחה... 
למיטב ידיעתי, גם מפלגת זהות לא מתנגדת לכל מערכת הרווחה- אלא רק מבקשת לייעל אותה, ובכלל את כל השיטה הניהולית של המשק בישראל, 
לדוג'- כיום מדינת ישראל היא במקום ה-56 [!] בעולם במדד הרגולציה,
[דהיינו-שב-55 מדינות הרגולציה פחותה...] הרעיונות שלו מדברים בעיקר על הנושאים האלו,

ועל כך אמרתי-שאם אתה רוצה לדעת יותר פרטים-תוכל לקרוא את המצע/ משהו קצת יותר פשוט-לבוא לשמוע- ולשאול שאלות...\

כפתיח-תוכל לקרוא את אחד הטורים אותו פרסם באתר "מידה"

https://mida.org.il/2017/03/29/%D7%91%D7%A9%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A1-%D7%94%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A0/

לגבי השאלה האם הוא כלכלן? אין לי אלא להביא את הנתונים עליו-מתוך ויקיפדיה, להלן:

גלעד אלפר הוא כלכלן ישראלי, ששימש חבר המועצה הכלכלית המייעצת לשר האוצראנליסט בתפקיד מנהל מחקר מניות זרות בחברת אקסלנס נשואה ופובליציסט. אלפר מועמד מטעם מפלגת זהות בבחירות לכנסת ה-21, כתב חלקים ממצע המפלגה, ובבחירות המקדימות הפתוחות במפלגה נבחר במקום הראשון[1].

אלפר הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר תואר שני בבית הספר לכלכלה ומנהל עסקים בנורווגיה. עבד בקומרצבנק בשלוחת לונדון ובמריל לינץ'. בנוסף, היה ממקימי חברת ההזנק הנורווגית CUPP Computing AS, שהוקמה בשנת 2005[2].

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 20:43 לינק ישיר 

זהו, שלא ענית בכלל על מה שנשאלת. רק חפרת שוב עם דברים בלי קשר, כמו שחור כתום.
וכיון שהעתקת מה שכתבת שם, אעתיק גם אני את תגובתי שם.

אנגליה כדוגמא, היא סוציאלית הרבה יותר מישראל, ללא כל השוואה בכלל.
וכאמור, היא ממש לא היחידה, אירופה המערבית ברובה סוציאלית יותר מישראל.
כך שכאשר הכלכלן הראשי שלכם משקר בצורה כל כך טפשית. תוכל לומר מה זה אומר על המפלגה ההזויה שלכם???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2019 21:20 לינק ישיר 

חבל שאתה לא קורא את הטורים שלו [ושל אחרים] באתר מידה, ובכלל עושה בדיקה מעמיקה יותר...

ארצות סקנדינביה שנחשבות כ"סוציאליסטיות" הם הרבה יותר קפילסטיטיות מישראל...

לכן באופן כללי מציע לעשות שיעורי בית-ולא לצאת בהצהרות שנוגדות דעות של מומחים ממך עשרת מונים...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "לא להצביע בכלל" - זו אופציה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.