בית פורומים בחדרי חרדים

הרועץ המשפטי מפעיל חוקי סדום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2019 15:11 לינק ישיר 
הרועץ המשפטי מפעיל חוקי סדום

הכנסת מלאה בלוביסטים שעובדים בשכר לטובת בעלי הון ומקדמים אינטרסים כשכל קידום אינטרס של בעל הון זה על גב מישהו אחר (כי שמיכת התקציב מוגבלת) ואילו החבר כנסת או שר שעוזר לקדם אינטרס (בדוגמה שלנו זו לא אחת הצלת חיים כפשוטו) של האזרח הקטן,
לפושע יחשב,
שוב ושוב הפליית בעל ההון לטובה היא לגטימית לעומת המסכן והנדכא,
מי שרוצה לקבל טעימה מסדום,
שיראה איך מתנהלים הדברים בארץ .

ולכתבה;

תעשיית הפרוטקציות: היועמ''ש בוחן את הוצאת פניות הציבור מלשכת ליצמן  

צילום של עשרות רבות של ארגזים מלאים בפניות ציבור שהתפרסמו באתרי תקשורת חרדיים — זו היתה תגובתו היצירתית של סגן השר יעקב ליצמן לתחקיר "הארץ" מהשבוע שעבר, שחשף את הטיפול יוצא הדופן וגדוש ההטבות לו זכתה אשת האדמו"ר מגור, שושנה אלתר, ממערכת הבריאות הציבורית תחת ניצוחו של ליצמן. לפי התחקיר, במסגרת הטיפול המיוחד נהנתה אלתר מעדיפות בתורים, תנאי אשפוז מפליגים וחסרי תקדים, מעטפת רפואית של גדולי המומחים וביקורים שוטפים של סגן השר.

מלשכתו של ליצמן אמרו בתגובה כי הם "רואים זכות וחובה לסייע לכל מי שפונה ללשכתנו בנושאי רפואה, ללא הבדל דת, גזע וקהילה… ואף פרסמנו מספרי טלפון של צוות הלשכה כדי לסייע לציבור. מעולם לא בדקנו מי זה שפונה אלינו לעזרה, כולם שווים להשתדלות מצדנו, לסיוע ועזרה בכל נושא רפואי".

הפרקטיקה של פנייה ישירה של אזרחים לאנשי לשכת השר כדי להקדים תור, להשיג פתרונות לבעיות אישיות ולעקוף את הביורוקרטיה נמצאת במוקד דיון שיתקיים בסוף מארס בהשתתפות המשנה ליועץ המשפטי לממשלה רז ניזרי והיועצים המשפטיים של משרדי הבריאות, המשפטים ונציבות שירות המדינה. פגישה כזו היתה אמורה להתקיים ביום בו נקרא ליצמן לחקירה בפברואר, אך היא נדחתה ברגע האחרון. בין השאר תיבחן האפשרות של הוצאת פניות הציבור מידי עוזריו של ליצמן והעברתן לגורמי המקצוע במשרד — בהליך שקוף ומסודר יותר.

הדיון מתקיים בעקבות תלונות חוזרות ונשנות של התנועה לאיכות השלטון ליועץ המשפטי לממשלה, לפיהן קיים חשש כי לשכתו של ליצמן הפכה למעין כוורת של מתן פרוטקציות המכוונות בעיקר לציבור החרדי, וכוללות פניות ישירות של גורמים מלשכתו של ליצמן למנהלי בתי חולים, רופאים ומחלקות שונות בהנחיה לקדם או לתעדף צרכים של מטופלים ספציפיים בתור.

ליצמן טוען בתגובה כי "יש לדחות ניסיון מצד התנועה לאיכות השלטון בשיתוף גורמי תקשורת מסוימים להפוך את נוהג פניות הציבור לעזרה ללשכת ליצמן - לעבירה על החוק. ההיפך הוא הנכון. אנו רואים זאת כזכות וכחובה לסייע לכל מי שפונה ללשכתנו בנושאי רפואה, בדגש על כל מי שפונה, ללא הבדל דת, גזע וקהילה. זאת בניגוד מוחלט לנטען כביכול על העדפות למקורבים ומטופלים חרדים".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2019 16:28 לינק ישיר 

מי שמרוחה לו לשלשלת על השטריימל, שלא יצא מהטואלט.

www.facebook.com/hadas.shtaif.9/posts/2288183808128448

עדיף לו שיתעסקו איתו בזוטות ולא בחשדות הכבדים כשהוא מגן על אנסים ופדופילים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2019 16:52 לינק ישיר 

ליידוסית כתבה:

מי שמרוחה לו לשלשלת על השטריימל, שלא יצא מהטואלט.

www.facebook.com/hadas.shtaif.9/posts/2288183808128448

עדיף לו שיתעסקו איתו בזוטות ולא בחשדות הכבדים כשהוא מגן על אנסים ופדופילים.

תאמיני לי אני מתאפק מלאחל לך שתתקעי בבירוקרטיה מסכנת חיים ולא יהיה מי שיושיעך בבירוקרטיה המרושעת ותשלמי מחיר כבד על קח,
או אז תתחילי להבין במידה ותיוותרי בין החיים מה תועלת יש בליצמן הזה,
הרבה אנשים חיים על פני האדמה בזכות סיועו במערכת הרפואה ...,
אבל שנאתך ההזויה עד טרוף לא תתן לך להודות לאיש חסד זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2019 00:13 לינק ישיר 

בלי קשר לליצמן  דר' רייכמן חרדי?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 12/03/2019 22:14:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2019 08:22 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

בלי קשר לליצמן  דר' רייכמן חרדי?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 12/03/2019 22:14:41

אין לי מושג,
אם כי להערכתי הפרקליטות היתה נושכת בו חזק בליווי תזמורת התשקורת לו הוא היה חרדי,
ולידידוסית ההזויה מקבלת את עצם בדיקת ליצמן כמו שלעיתים שקורה בחקירה שבודקים בכל הכיוונים,
מכאן ועד הטלת אשמה עליו המרחק עצום ובפרט שליצמן הרבה יותר לוחם ברופאים ושחיתותם מרבים אחרים כך שהדבר האחרון שהייתי חושד שהוא יטייח ובפרט שיש מימצא מפליל ברור כזרע,
לכן לדעתי (במידה והפרטים נכונים) הרופא צריך ללכת לכלא ושלילת רשיונו וכנ"ל גם הפרקליט המטייח !.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרועץ המשפטי מפעיל חוקי סדום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר