בית פורומים בחדרי חרדים

שומו שמיים ניצולת שואה מזרע עמלק?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/3/2019 13:43 לינק ישיר 

איזה משגיח באחת הישבות מצוטט כי גנץ ממפלגת כחול לבן הוא מזרע עמלק. (גלוי נאות אני ואותו משגיח למדנו יחד בישיבת חברון) היתלבטתי מאוד האם להגיב אבל כבן לניצולי שואה לא יכולתי להחריש , אמו ואביו של גנץ ניצולי שואה ממחנה ברגן בלזן
עברו את אימי השואה ושתו את כוס התערלה ע"י העמלקי האמיתי הגרמנים הנאצים ימ"ש, איך אפשר להגיד כך עליהם שהם מזרע עמלק. פשוט בלתי נתפש עלבון הוא  כספחת ממארת. נשמת ישראל האחת נקרעה ר"ל.
גם אני זכיתי שהרב הלל זקס זצ"ל היה מרבותי ואף הייתי מבאי ביתו לא שמעתי אף פעם שאמר כפי שצוטט שם.
והוא רחום יכפר עוון.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/3/2019 13:47 לינק ישיר 

זה שראשי ישיבת מדברים לפעמים "סתרי תורה" לזה כבר התרגלנו, אבל לאיזה צורך האתר של בחדרי מפרסם את הדברים ? אין לי ספק שפרסום הדברים יוסיף קולות ליש עתיד ושותפיו השאלה רק כמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/3/2019 14:00 לינק ישיר 

האתרים החרדים אין להם טיפת אחריות ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/3/2019 14:18 לינק ישיר 

פחד פחדים, צריך לחשוב טוב טוב לאן שולחים את הבנים ללמוד. הפעם זה הוא עם זרע עמלק, לפני שבוע ר"י תפרח גם הזכיר את עניין הנאצים. חשבתי לתומי שרק אייכלר הטרחן מרבה להשתמש בהם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/3/2019 15:29 לינק ישיר 

המשגיח הזה אין בו דעת עוד מהסרטון עם הרב אליישיב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 05:44 לינק ישיר 
דברי

וברור אצלי כי הם מזרע עמלק וכן שמעתי מפה קדוש ז"ל (מרן הח"ח) על היעווסעקעס כי הם מזרע עמלק כי תכונת עמלק היא לבזות כבוד שמים שלא לתיאבון נוטל מילות וזורקן כלפי מעלה והנה מקור כחו של עמלק מפורש בכתוב כי הוא מרפידים שרפו ידיהם מדברי התורה וע"כ הכלי זין היחידי נגדו הוא התפשטות לימוד התורה וכאשר ירים משה ידו וגבר ישראל וכל אדם מישראל הלומד פרק משניות או דף גמרא מחליש כחו של עמלק במדה ידועה ויש לו חלק במצות מחיית עמלק וזה מועיל יותר מכל טכסיסי המלחמה נגד עמלק ואף כי דבר זה אינו מורגש לעיני בשר אבל אנחנו צריכים להאמין בפירושי רז"ל להכתובים הסתומים (אבל הלא אין לנו חושים להשיג דברים  ומדעת עצמנו לא נדע בזה מאומה זולתי המקובל בידנו מרז"ל בתורה שבע"פ קו"מ) והננו רואים העמלקים בעצמם יודעים ומכירים ד"ז היטב וע"כ עיקר השתדלותם להשכיח את התורה מישראל ותתקצ"ט מיתות נבראו בעולם אלו היעווסעקעס ותלמידיהם האובדים רוצים להמית התורה במיתת אסכרה ואלו הנאציאנאל רעליגעזע ממיתים אותה במיתת נשיקה ולזאת נראה לע"ד כי תחת לנאום באופן ישר דירעקט נגד זרע מרעים טוב יותר בכל מאמצי כה להפיץ תורה בישראל והשכם והערב עליהן לביהמ"ד והן כלין מאליהן והקדוש ז"ל היה אומר אבל דבר אחד צריך לידע כי בימינו אלו אתר כה הטומאה גבר מאד בעולם א"א להצליח בשום דבר שבקדושה זולת מסירות נפש וכו'.  (מכתב מהגר"א וסרמן הי"ד).

תוקן על ידי דברי ב- 29/03/2019 03:45:54

תוקן על ידי דברי ב- 29/03/2019 03:47:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 08:31 לינק ישיר 

מי שלא יודע "היעווסעקעס" הם אלו שחטפו ילדים בדרך כלל יתומים או מאוד ענים בכדי לגיס אותם לצבא הצאר ברוסיה
וד"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 08:42 לינק ישיר 

חלמישצור כתב:

איזה משגיח באחת הישבות מצוטט כי גנץ ממפלגת כחול לבן הוא מזרע עמלק. (גלוי נאות אני ואותו משגיח למדנו יחד בישיבת חברון) היתלבטתי מאוד האם להגיב אבל כבן לניצולי שואה לא יכולתי להחריש , אמו ואביו של גנץ ניצולי שואה ממחנה ברגן בלזן
עברו את אימי השואה ושתו את כוס התערלה ע"י העמלקי האמיתי הגרמנים הנאצים ימ"ש, איך אפשר להגיד כך עליהם שהם מזרע עמלק. פשוט בלתי נתפש עלבון הוא  כספחת ממארת. נשמת ישראל האחת נקרעה ר"ל.
גם אני זכיתי שהרב הלל זקס זצ"ל היה מרבותי ואף הייתי מבאי ביתו לא שמעתי אף פעם שאמר כפי שצוטט שם.
והוא רחום יכפר עוון.

בקיצער, דברי רבותינו, גדולי הדור, מתיישבים על ליבנו רק כששיכלנו (הדל) וההגיון שסיגלנו מקבלים זאת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 08:53 לינק ישיר 

היעווסעקעס כת זו היתה אח"כ מחלקה בשלטון רוסיה הקומוניסטית בכדי להשפיע  ליהודים להיצטרף לשיטה זו.

רודףסמלים : היות וכאמור אני מכר את המשגיח הנ"ל מנוער קשה מאוד להכתיר אותו מגדולי הדור בטח לא כזה שההיגיון שלו רם ונשגב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 15:30 לינק ישיר 
hhaavv

שתי תהיות רטוריות:
ראשית: 'מזרע עמלק' הכוונה היא שהם באמת צאצאים של עמלק בן אליפז בן עשו? או שבשורש נשמתם הם קשורים לסט"א שמטרתו לעקור כל דבר שבקדושה, גם אם ביולוגית הם צאצאים של מישהו אחר...
שנית: מי שהוריו או זקניו נרדפו ונעקדו על ידי הנאצים ימ"ש יש לו חסינות נגד רשעות? מעשיו אוטומטית הופכים להיות בסדר או פחות חמורים? ומה אם צאצאי קרבנות ת"ח ות"ט? והאינקוויזיציה? וכו' כו'... או שיש אפשרות שגם אלה יכולים להרשיע ברמות שונות של רשעות, כפי שיצרם יסיתם וכפי הבחירה שניתנה להם...

אגב, אני די בטוח שרבים משוכני הפורום בכלל חושבים שעמלק המקורי הוא דווקא חמוד ומגניב, מתקדם כזה ולא פנאט ש'שם' על רבנים רח"ל. הבעיה היא רק שדימו אותו משום מה לנאצים, אז כנראה שהוא באמת איום ונורא...

תוקן על ידי hhaavv ב- 29/03/2019 13:32:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 16:06 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
hhaavv

שתי תהיות רטוריות:
ראשית: 'מזרע עמלק' הכוונה היא שהם באמת צאצאים של עמלק בן אליפז בן עשו? או שבשורש נשמתם הם קשורים לסט"א שמטרתו לעקור כל דבר שבקדושה, גם אם ביולוגית הם צאצאים של מישהו אחר...
שנית: מי שהוריו או זקניו נרדפו ונעקדו על ידי הנאצים ימ"ש יש לו חסינות נגד רשעות? מעשיו אוטומטית הופכים להיות בסדר או פחות חמורים? ומה אם צאצאי קרבנות ת"ח ות"ט? והאינקוויזיציה? וכו' כו'... או שיש אפשרות שגם אלה יכולים להרשיע ברמות שונות של רשעות, כפי שיצרם יסיתם וכפי הבחירה שניתנה להם...

אגב, אני די בטוח שרבים משוכני הפורום בכלל חושבים שעמלק המקורי הוא דווקא חמוד ומגניב, מתקדם כזה ולא פנאט ש'שם' על רבנים רח"ל. הבעיה היא רק שדימו אותו משום מה לנאצים, אז כנראה שהוא באמת איום ונורא...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2019 16:06 לינק ישיר 

חלמישצור כתב:

והוא רחום יכפר עוון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2019 21:09 לינק ישיר 
hhaavv

חלמישצור כתב:
העמלקי האמיתי הגרמנים הנאצים ימ"ש

שוב ראיתי שהטעות היא בכלל כאן. כלומר עמלק של יהושע, שאול ומרדכי הוא מפלסטיק ואילו האמתי זה הגרמני.
אני מניח שבקריאת פרשת זכור מדאורייתא אתה בטח מכוון מרייך השלישי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2019 21:40 לינק ישיר 
איני_מכיר

hhaavv כתב:
שתי תהיות רטוריות:

סוף סוף אחד שעונה לכסיל כאיוולתו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2019 16:26 לינק ישיר 

חייב שיהיה ברור פותח האשכול צודק לחלוטין :סוג הדיבור ה-ישיבתי  שהתאים לפני עידן-הטכנולוגיה קרי שהדרשות יוצאות אל מחוץ למתחם השומעים ,אינו מתאים  עוד לעידן העכשווי,ניתן לומר אותם מילים במעטפת אחרת שלא גורמים נזק לציבור החרדי ובכלל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/3/2019 23:59 לינק ישיר 

חלמישצור כתב:

והוא רחום יכפר עוון.

מי הוא המשגיח המהולל שאמר את הפנינים האלו ???
באיזה ישיבה הוא משגיח ????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שומו שמיים ניצולת שואה מזרע עמלק?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר