בית פורומים בחדרי חרדים

האויב האמיתי // גואל ועקנין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/4/2019 12:23 לינק ישיר 
האויב האמיתי // גואל ועקנין

האויב האמיתי // גואל ועקנין

 

יהדות התורה יורדת לפריפריה. חשוב מאוד. זה חשוב כי הגיע הזמן שגם ביהדות התורה ידעו שיש פריפריה במדינת היהודים, אבל האויב האמיתי היא לא ש"ס אלא בנימין נתניהו (מאמרים)

 

כ"ח באדר ב' תשעט   11:58  04.04.19

יהדות התורה יורדת לפריפריה. חשוב מאוד. זה חשוב כי הגיע הזמן שגם ביהדות התורה ידעו שיש פריפריה במדינת היהודים, כולנו תפילה שהביקורים שם יימשכו בכל ימות השנה ולא רק כשרוצים להכניס אצבע בעין של ש"ס.

 

במהלך השבוע שעבר נפגשתי עם יו"ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, עורך הדין מרק צל, איש נחמד המחזיק בהשקפת עולם פוליטית – מדינית ברורה מאוד. במהלך השיחה הוא הציג טיעון מעניין באשר לאחת הסיבות שבסופה של התמודדות ניצח טראמפ את הבחירות. "דונלד איננו פוליטיקאי, הוא איש עסקים והוא ניהל את ההתמודדות כמו איש עסקים ולזה לא התכוננו אנשי הקמפיין של הילרי קלינטון ולכן לא היתה להם תשובה" אמר עו"ד צל.

 

לא בדקתי אם האיש צודק, אבל אני חייב להודות שמדובר בטיעון מעניין. ברור לכל מנהל שיווק בחברה עסקית שלפני שמתחילים לגבש קמפיין עבור גיוס לקוחות חדשים, בודקים מה עם הלקוחות הקיימים והאם מוצו כל האלמנטים ובוצעו כל הפעולות הנדרשות כדי לשמר אותם וכדי שלא תהיה להם סיבה לערוק לשחקנים אחרים הקיימים בשוק. "שימור לקוחות" קוראים לזה. וכאן הבן שואל, את מה שמבין כל מנהל מתחיל בחברה עסקית ואת מה שהבינו טראמפ ואנשיו, לא מבינים ראשי מפלגת יהדות התורה?

 

מילא שמאיר פרוש זנח את המשימה החשובה ביותר במערכה הנוכחית שהיא השבת הבנים האובדים הביתה ועשה כל תצדקי כדי לנסות ולזנב בש"ס, עד כדי ניהול מרדף אחר קולות עמותת 'יחד' אני עוד יכול להבין. להבין אבל לא להסכים. האיש לוחם את מלחמת בנו שנקלע לקו האש מול ש"ס ומול חלק מאנשי דגל התורה בעיר אלעד וכנראה שלדידו כל האמצעים כשרים, גם כאשר מדובר בניסיון להחזיר לזירה את אלי ישי ששוויו האלקטוראלי נאמד בפחים קטנים ושמדובר באדם שהעביר מסר חינוכי הרסני בכך שהפנה עורף למרנן ורבנן חברי מועצת חכמי התורה, שללא הגיבוי שקיבל ממרן זצוק"ל ומהם לאורך שנותיו בתפקיד יו"ר התנועה הקדושה, לא היה שורד אפילו רגע אחד.

 

אחרי הכל, לאף אחד לא היו באמת ציפיות ממי שהסתכסך עם מורו ורבו כ"ק האדמו"ר מבאיאן. סכסוך שגרר נתק של שנים. משכך, ברורה הזעקה הנשמעת ברחבי הרשת בדבר ציבור כלל חסידי שנפל לזרועות הימניות הלאומנית עד כדי אמירות בדבר חשיבות ההצבעה בבחירות למפלגת 'מחל' כדי להציל את שלטון נתניהו והימין. בהיעדר מנהיגות ואחריות וכשמנהלים פוליטיקה של נקמנות, זו התוצאה.

 

אבל התמיהה העיקרית היא כלפי הפלג הליטאי ביהדות התורה. אורי מקלב - מאז הבחירות המוניציפליות לא מפספס אף מיקרופון - זעק מעל כל במה אפשרית בדבר חשיבותה של האחדות ובאלמנטים החיוביים שהיא תשדר כלפי הציבור. "העם אוהב אחדות" טענו אלו שצידדו באחדות. אמת מה נהדר יהיה לראות את כל גדולי ישראל מכל החוגים והעדות על במה אחת הוסיפו אחרים. המכנה המשותף בין כל אלו היה אחד, כולם אנשי יהדות התורה. נקודה. גם אם יש טעם לפגם בהצבת נציג ספרדי במיקום לא ריאלי בעליל, על זה אין תלונות. התרגלנו. זו הרי דרכה של מפלגה זו בכל המערכות האחרונות, אבל ללכת ולהיכנס למעוזי תנועת ש"ס בפריפריה ולנסות לקושש משם עשרות או מאות קולות זו כבר חוצפה.

 

מעבר לרצון להזיק אלקטוראלית לתנועת ש"ס בראשות מרן הכהן הגדול שליט"א ועל הדרך לפגוע באמונת החכמים של יושבי הערים אשר בשדות, אין לכך כל סיבה אחרת. אם ביהדות התורה החסידית והליטאית מעוניינים להכניס לכנסת גם את ישראל אייכלר (פינדרוס מאן דכר שמיה), שתתכבד ותעבוד קשה כדי להחזיר את הבנים האובדים הרועים בשדות זרים, שדה הליכוד בואכה הימין החדש ושמא אף גרוע מכך לכיוון תנועת "זהות" מטעמי לגליזציה ושאר ירקות.

 

הפסיקו לירות בתוך הנגמ"ש. האויב האמיתי זה ביבי נתניהו, שמטעמי נוחות והישרדות פוליטית הוא קרוב יותר לסגור קואליציה עם גנץ ולפיד מאשר עם אוסף מפלגות קטנות (חוק הגיוס יוכיח). תתחילו כבר את מערכת הבחירות, תנהלו אותה כמו שמנהלים עסק, תפעלו לשמר את הקיים ואולי אף תצליחו להחזיר הביתה בנים אובדים. הניחו למי שמטפל בצרכים הרוחניים והגשמיים של הפריפריה לעשות את העבודה גם עכשיו. הניחו לאלו שמקבלים את בניהם ובנותיהם למוסדות החינוך ולא מתעללים בהם רק בגלל ארץ מוצאם.    

 

סופו מעיד על תחילתו, לא אחדות היתה כאן, פלגנות ותו לא.

 

תמיד טוב לסיים מתוך ציטוט של משה גפני: "אנחנו חרדים לא מטומטמים".

 

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 13:29 לינק ישיר 

עוד שסניק מתוסכל


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 14:11 לינק ישיר 

הפריפריה מזמן לא שייכת לשס. הרב שלום כהן לא מביא קולות מסורתיים כמו שהביא הגרע יוסף.
הקולות האלה ילכו ל'אויב' נתניהו אם לא תבוא דגל ותאסוף אותם באמצעות שיווק הגרח קניבסקי כבבא.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 14:39 לינק ישיר 

א. ש"ס מאבדת קולות לליכוד לא פחות ואף יותר מאשר ג'.

ב. בבחירות כמו בבחירות, כל מפלגה עושה הכל כדי למקסם את מספר הבוחרים שלה. במקום לקשקש, שיתחילו בש"ס לעבוד, כדי למנוע את ההתרסקות לאזור גבול אחוז החסימה.

ג. כמה שאני לא אוהב את אייכלר, הוא עדיף עשרת מונים מאשר מקום 6 ברשימת ש"ס, מלכיאלי, שהגיע לכנסת בעקבות בריחתו מההצבעה על הפעלת מתחם התחנה בשב, מה שהכשיר את חילול השבת במקום.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-4/4/2019 14:50 לינק ישיר 

סקופער כתב:

א. ש"ס מאבדת קולות לליכוד לא פחות ואף יותר מאשר ג'.

ב. בבחירות כמו בבחירות, כל מפלגה עושה הכל כדי למקסם את מספר הבוחרים שלה. במקום לקשקש, שיתחילו בש"ס לעבוד, כדי למנוע את ההתרסקות לאזור גבול אחוז החסימה.

ג. כמה שאני לא אוהב את אייכלר, הוא עדיף עשרת מונים מאשר מקום 6 ברשימת ש"ס, מלכיאלי, שהגיע לכנסת בעקבות בריחתו מההצבעה על הפעלת מתחם התחנה בשב, מה שהכשיר את חילול השבת במקום.


בקשר למלכיאלי

כאלעדי. ראיתי את השנאה שהוא הוציא פה בעיר נגד פורוש. כאשר בשקרים שקופים, ליכלך, שיקר, המציא, טינף,

לדעתי הוא יגיע רחוק. אוהו רחוק.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 14:54 לינק ישיר 

אגב,

לו הייתי קטנוני, הייתי כותב כאן על כל עסקני ש"ס שדורשים שספרדים יצביעו לספרדים כי צריך להחזיר עטרה ליושנה, אבל שולחים את הילדים למוסדות אשכנזים...

כלומר, זה טוב לשלוח ללמוד אצל האשכנזים אבל להצביע לאשכנזים זה כבר אסור, רח"ל...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-4/4/2019 15:13 לינק ישיר 

סקופער כתב:
אגב,

לו הייתי קטנוני, הייתי כותב כאן על כל עסקני יהדות התורה שמבקשים שספרדים יצביעו לאשכנזים, אבל מסרבים לקבל את ילדי המצביעים למוסדותיהם...

כלומר, זה טוב לקבל את קולות הספרדים אבל לקבלם למוסדות אשכנזים זה כבר אסור, רח"ל...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-4/4/2019 17:01 לינק ישיר 

איפה גילוי נאות, שהכותב קשור לש"ס ועובד בעמותה שקיבלה מאות אלפי ש"ח ממשרד הפריפריה ? 
וכשזה כתוב ככה בכותרת, האויב האמיתי, = גואל ועקניןדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 17:20 לינק ישיר 

התחלתי לקרוא את המאמר המחכים ומיד מצאתי את עצמי מדלג וקורא ראשי פרקים. לא מעניין, לא צודק ולא הגיוני.

אין מה להוסיף על התגובות באשכול זה. זה ששסניק מסכן מבין שאין חברה שלו מה להציע ומתחיל לבכות שאסור לקחת להם קולות, זה ממש לא משכנע...

שיבוא בעצמו לפריפריה, יראה מה בדיוק שס עושה ומה לא... שיחזה בעיניו שהמוסדות שמחזקים את הדת בכל הפריפריה ללא יוצא מן הכלל, שייכים לחינוך העצמאי ולאשכנזים שהחליטו לעזור ולתמוך בציבור המסכן שמנהיגיו נזכרים בו בין בחירות לבחירות.

שס בעבר, החזיקה את הרב עובדיה ובתקופה מסוימת נראתה מפלגה אידאולוגית. הרב עובדיה היה השראה בכל בית ספרדי (חבל שבעיקר אצלם) והפריפריה הרגישה ששס עוזרת לחלשים המסכנים, אלה מגוש קטיף ודרום תל אביב. היום היא מחזיקה את סגן שר הפנים שמדי פעם זורק כמה קללות מכוערות. הציבור צריך משהו יותר מזה... והמפלגה עצמה? שר הפנים חלם שהוא יוזם הנחות באוטובוסים של משרד התחבורה. נו נו...

אם שס רוצה קולות - היא מוסמנת לעשות משהו למען הציבור, אם היא רוצה קשרים עם שייחים וכסף של מרטין שלאף, זה מובן אבל אף אחד לא יראה צורך לתרום את הפתק שלו לטובת מטרה כזו...


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/4/2019 17:40 לינק ישיר 

בכלל הגישה שמוצאו של אדם אמור לקבע אותו במפלגה מסויימת טפשית ואפילו גזענית. השוק פתוח לבחור לפי הענין והאימון ולא לפני מי הייתה הסבתא שלי.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/4/2019 01:43 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתבה:

איפה גילוי נאות, שהכותב קשור לש"ס ועובד בעמותה שקיבלה מאות אלפי ש"ח ממשרד הפריפריה ? 
וכשזה כתוב ככה בכותרת, האויב האמיתי, = גואל ועקנין


זאת עובדה חשובה מאוד !!
עוד משתפ של אריה דרעי !!!


נשלח מהאנדרואיד שלי

_________________

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/4/2019 02:07 לינק ישיר 

עוד אחד שחושב שהוא בעל הבית על הציבור הספרדי. נו נו...עוד אחד שחושב שהתחנפות לאדון תזכה אותו במשרה מכניסה. האמת מהם והלאה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האויב האמיתי // גואל ועקנין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר