בית פורומים בחדרי חרדים

הפער המדהים בין האהבה והשנאה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/4/2019 11:18 לינק ישיר 
הפער המדהים בין האהבה והשנאה

כעוצמת האהבה שאני פוגש ברחוב, כך עוצמת השנאה הרושפת אלי מכל הממסדים באשר הם.
מנורית קנטי המקריאה פוסט הזוי הטוען שאני רוצה להרוג את הנכים, ועד מראיינת בערוץ הכנסת המשווה אותי להיטלר ( כי גם המצע שלו היה בסט סלר...).
מרבנים בערוץ שבע המשווים אותי לשבתאי צבי, ועד פרשנים בהארץ המשווים אותי להיטלר ( בכלל היטלר מאוד פופולרי שם - לפני 25 שנה הסברתי לכתבת הארץ שדמוקרטיה לבדה אינה ערובה למדיניות מוסרית והבאתי כדוגמה את המשטר הנאצי שעלה בבחירות דמוקרטיות. אז כמובן שאני עכשיו מעריץ של היטלר...).

עכשיו שמעתי את ליפשיץ בגל"צ משווה אותי לפדופיל שמחלק סוכריות לילדים. טוב נו - אז עכשיו אני גם פדופיל...

זה באמת מדהים הפער הזה בין התקווה שמחוץ לממסדים הישנים, לבין השנאה שבתוכם.

הם כל כך נבהלים מהחירות - כל אלו שנבנו כל חייהם מן התודעה המשעבדת, המפלגת, המשניאה.

כל זהותם בנויה על שלילת האחר. אם שמאל וימין ודתיים וחילוניים זה כבר לא רלוונטי. אז פייגלין מאיים על הדבר החשוב ביותר שלי - על הזהות שנבנתה על תרבות השלילה הזו.

ואתם יודעים מה - אני מתקשה לכעוס עליהם, כי הם באמת מאמינים לעצמם. אין להם בכלל את השפה והכלים להבין מה קורה כאן פתאום. הם כמו חיות לילה שמפחדות מהאור (רציתי להגיד עטלפים אבל עצרתי רגע כי באמת לא בא לי להעליב את הקנטים והלפשיצים האלו).

הביטו שוב באלפים שגדשו השבוע את האנגר 11. זה לא הכח הפוליטי שמפחיד אותם.

זו האהבה
זו התקווה
זו החירות.

טוב אעצור כאן. כשהתותחים יורים המוזות שותקות ואין לי זמן כרגע להמשיך ולהעמיק בעניין. רבות עוד ייכתב על מהפכת החירות שפרצה בבחירות 2019.

אוהב אתכם.

משה פייגלין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2019 11:21 לינק ישיר 

ג'ים גונס של 2019. רק מקווה שהמצביעים שלו לא יתאבדו כשיבינו שמכר להם חלום שא"א לממש אותו..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2019 23:23 לינק ישיר 

הכנסת את עמסלם מקום שני, הוא דרך ובעט על הציבור החרדי, מה אתה רוצה מאיתנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2019 23:25 לינק ישיר 

יתכן ויקבל הרבה מנדטים, אבל ברור שהוא לא נורמלי לחלוטין, אם לא גרוע מכך...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=97&v=mCz6Pg0gm5I

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הפער המדהים בין האהבה והשנאה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר