בית פורומים בחדרי חרדים

תימה על דברי הרבי מהרז"ל מסאטמר...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/4/2019 09:43 לינק ישיר 
תימה על דברי הרבי מהרז"ל מסאטמר...

ולא, אני לא מתכוון לכינויי הגנאי שלו לנציגיהם של הרב שך, הרב אלישיב, הרב עובדיה, הרב שטיינמן ושאר גדולי ישראל.
אני מתכוון לזה, שהוא יושב לו שם, באמריקה, ארץ שבה הוא לא חייב בכלל בגיוס ולא יודע מה זו מלחמה אפילו על לחם ותקציבים לישיבות, ומעז פניו לומר ליושבים בציון, ארץ חמדת אבות, שמסרו על ישיבתה את הנפש, במשך דורי דורות, כשהוא נוסע בקאדילק מפוארת בנוחות וללא שום הפרעה, שם באמעריקע, איך הם כן צריכים או לא צריכים לנהל את ענייניהם מול הממשלה...

ואם הייתי חושב לרגע שהוא ח"ו טיפש גמור, הייתי אומר שהוא בחיים לא ניהל מו"מ, ולא מבין דבר וחצי דבר בענייני שיג ושיח עם בני אנוש שאינם כמוהו, ולא יודע שיש דברים שאפשר להשיג גם בדיבורים ובלי מלחמות (ששוב.. הוא בכלל לא מכיר משום מקום), ושגם לגדולי ישראל יש קווים אדומים שאם מישהו יחשוב אפילו לעבור אותם, הם יידעו טוב ממנו איך לעשות ומה. בחורי ישראל היושבים בישיבות ולומדים תורה, לא יגוייסו לצבא בשום אופן לעולם ועד! (אלא אם 'פתאום' יחליטו אותם גדולי ישראל עצמם, שזו מצווה גדולה מאוד ומשתווה ללימוד תורה...וזה הרי לא יקרה)

ומכיוון שכבר החלטנו שהאדמור הצעיר הזה שלא מכבר היה לכזה, ואינו קרוב אפילו לשולי נעליהם של גדולי ישראל ב-30 השנים האחרונות, בכל זאת אינו טיפש גמור, מסתבר יותר שיש לו איזה עניין לדבר בצורה המחוצפת הזו. אולי לבקשתם של החצופים דכאן מהפלג ושולחיהם, ואולי זה לאזני תורמים מסוימים שרק דיבורים כאלו "מדגדגים" להם את הארנק...
בכל מקרה אני בטוח שאת הקאדילק שלו ישדרגו לו בשניה שיבקש גם בלי לדבר ככה..

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 10:02 לינק ישיר 

סאטמער כמו החמאס, כל חיותו היא מעצם שלילת השני, אצל חמאס זו מדינת ישראל, אצל סאטמער זו המדינה הציונית. אם נניח שמחר תושמד מדינת ישראל, מה יעשה חמאס? על מה ידבר האדמו"ר בשיחותיו? כל שיחה שלו מתחילה ומסתיימת בענייני ציונות. זה הדגש של החסידות הזו. וכזה הדבר היחיד שיש, אז אין ברירה וצריך לעשות את זה שוב ושוב. כל פעם יותר חזק מהפעם הקודמת.

אבל אותי מה שהכי מאכזב, זה נמיכות הקומה של אנשים כאלה. התם סוברים שהציונים רשעים ואסור להשתתף עמהם? בסדר, הבנתי, אבל יש רבנים אחרים שסוברים ההיפך (תסכימו איתי שהחזון איש לא היה יותר קטן מהויואל משה..), כל אחד יעשה כפי הנראה לו, ושלום על ישראל. לא שמעתי פעם מהרב שטיינמן או הרב אלישיב לחייב חסיד סאטמער להצביע, אבל כן שמעתי מליו פעמים את האדמו"ר מסאטמער וחסידיו צועקים לאלה שכן מצביעים שזה איסור גמור, ויתרה מכך, הם אפי' מוכנים לשלם על קמפיינים הון עתק. פשוט רדידות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 10:07 לינק ישיר 

לא ראוי לכתוב על רב "חוצפתו"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 10:19 לינק ישיר 

כמו שאמר פעם אחד הרבנים - הם יושבים שם באמריה ואוכלים פיצות והמבורגר ואת הגרפסים עושים אצלנו ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 10:28 לינק ישיר 
אךטובוחסד

פלדלפי כתב:
כמו שאמר פעם אחד הרבנים - הם יושבים שם באמריה ואוכלים פיצות והמבורגר ואת הגרפסים עושים אצלנו ....

חחחח גדול

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 10:55 לינק ישיר 

עד כמה שידוע מי שמחנך לשנאה בכלל ולשנאת חסידים בפרט זה לא החסידים כמה כמויות של נושרים ונושרות מבתים ליטאים ושבבניקים ושבבאניקיות מבתים ליטאים כתוצאה מהחינוך לאהבת האדם הקיים בציבור הליטאי ולא רק החזונישניקי הקיצוני סאטמאר אימפריית חסד שאין דומה לה על מה אתם מדברים אה ויש חסידי סאטמאר בכל מדינות העולם גם במדינת ישראל שלשם שינוי גם מקשיבים להוראות האדמור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 11:08 לינק ישיר 
אךטובוחסד

אפגעהיטן כתב:
עד כמה שידוע מי שמחנך לשנאה בכלל ולשנאת חסידים בפרט זה לא החסידים כמה כמויות של נושרים ונושרות מבתים ליטאים ושבבניקים ושבבאניקיות מבתים ליטאים כתוצאה מהחינוך לאהבת האדם הקיים בציבור הליטאי ולא רק החזונישניקי הקיצוני סאטמאר אימפריית חסד שאין דומה לה על מה אתם מדברים אה ויש חסידי סאטמאר בכל מדינות העולם גם במדינת ישראל שלשם שינוי גם מקשיבים להוראות האדמור

נגיד.. ולענייננו, נראה לך שהוא יכול לדבר נגד גדולי ישראל בכלל ועוד לקרוא להם רוצחים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 11:41 לינק ישיר 

אפגעהיטן כתב:
דווקא לא שמענו על אברכים ליטאים עם ילדים שעזבו יום אחד ועשו ניתוח לשינוי מין או התנצרו בכנסיה ... אבל אצלם שם בסטמאר זה ממש מגיפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 13:09 לינק ישיר 

מה אתה רוצה ממנו הוא לא ממש אשם
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3133002&forum_id=771

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 13:51 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
ולא, אני לא מתכוון לכינויי הגנאי שלו לנציגיהם של הרב שך, הרב אלישיב, הרב עובדיה, הרב שטיינמן ושאר גדולי ישראל.
אני מתכוון לזה, שהוא יושב לו שם, באמריקה, ארץ שבה הוא לא חייב בכלל בגיוס ולא יודע מה זו מלחמה אפילו על לחם ותקציבים לישיבות, ומעז פניו לומר ליושבים בציון, ארץ חמדת אבות, שמסרו על ישיבתה את הנפש, במשך דורי דורות, כשהוא נוסע בקאדילק מפוארת בנוחות וללא שום הפרעה, שם באמעריקע, איך הם כן צריכים או לא צריכים לנהל את ענייניהם מול הממשלה...

ואם הייתי חושב לרגע שהוא ח"ו טיפש גמור, הייתי אומר שהוא בחיים לא ניהל מו"מ, ולא מבין דבר וחצי דבר בענייני שיג ושיח עם בני אנוש שאינם כמוהו, ולא יודע שיש דברים שאפשר להשיג גם בדיבורים ובלי מלחמות (ששוב.. הוא בכלל לא מכיר משום מקום), ושגם לגדולי ישראל יש קווים אדומים שאם מישהו יחשוב אפילו לעבור אותם, הם יידעו טוב ממנו איך לעשות ומה. בחורי ישראל היושבים בישיבות ולומדים תורה, לא יגוייסו לצבא בשום אופן לעולם ועד! (אלא אם 'פתאום' יחליטו אותם גדולי ישראל עצמם, שזו מצווה גדולה מאוד ומשתווה ללימוד תורה...וזה הרי לא יקרה)

ומכיוון שכבר החלטנו שהאדמור הצעיר הזה שלא מכבר היה לכזה, ואינו קרוב אפילו לשולי נעליהם של גדולי ישראל ב-30 השנים האחרונות, בכל זאת אינו טיפש גמור, מסתבר יותר שיש לו איזה עניין לדבר בצורה המחוצפת הזו. אולי לבקשתם של החצופים דכאן מהפלג ושולחיהם, ואולי זה לאזני תורמים מסוימים שרק דיבורים כאלו "מדגדגים" להם את הארנק...
בכל מקרה אני בטוח שאת הקאדילק שלו ישדרגו לו בשניה שיבקש גם בלי לדבר ככה..

חוצפה , לא פחות לא יותר .
וכשמרן בארץ מורה לילדים שגדלו בעיידה למרות בהוריהם ולא לשמוע לרבותיהם ולהצביע ? אה נו זה דעת תיירע ...
עזבו : הרבי מסאטמר שליט''א מנהיג של רבבות אלפי ישראל וגם אביו ודודו זי''ע כתבו ואמרו את אותם דברים וגם כל רבני העדה''ח לדורותיהם גדולי וקדושי ישראל . אז הם חצופים אבל דבר שלמשל הח''ח זי''ע אסור מכל וכל ( בחירת נשים או שנשים יבחרו ) זה בסדר 
ועכשיו תבוא כמו ילד קטן לבכות שהמרן שלי גדול מהמרן שלך . . .
אמרתי את זה לאחד מגדולי ראשי הישיבות זצ''ל  בשנות הנ'
אתם צריכים ללכת ולהצביע ולשמוע בקול רבותכם ואנו חייבים לעמוד בחוץ ולמחות כדעת רבותינו 
ואלו ואלו דברי אלוקים חיים 
(כתוב אלו ואלו , לא אלו, אלו ואלו זה רק היכן שהם סותרים ממש אחרת זה אלו. . . ) חשב דקה ואמר לי : אתה צודק.

ואידך זיל . . .
ואגב בנושא החזון איש : יש את הטלגרם המפורסם לרב בנגיס זצ''ל ותלמידיו בירושלים מצד אחד ותלמידיו מבני ברק מצד שני 
אז מה באמת סבר כנראה נדע רק אם תחיית המתים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 13:53 לינק ישיר 

הוא ממש לא אשם הרבי הזה. מילה אחת שלא במקומה, והוא מפוטר ממשרתו. יש לו כ"כ הרבה אויבים בחצרו שהוא צריך מפעם לפעם לזרוק להם עצם, עד לפליטת הקיא הבאה שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 14:50 לינק ישיר 

ועיין שרידי אש חלק א סימן קל''ט (שלא חשוד על ''קנאות'') שמביא שם את דעתם של מרנן החפץ חיים ורבי חיים עוזר זי''ע שנשים אסורות לבחור או להיבחר 
אה טוב הם לא היו גדו''י ... חצוף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 15:00 לינק ישיר 

רמת_אשכול כתב:
הוא ממש לא אשם הרבי הזה. מילה אחת שלא במקומה, והוא מפוטר ממשרתו. יש לו כ"כ הרבה אויבים בחצרו שהוא צריך מפעם לפעם לזרוק להם עצם, עד לפליטת הקיא הבאה שלו.

טוב למדו את זה בבני ברק 
אני זוכר שיש צדיק אחד בבני ברק שבשנות הנ' אמרו לי ראשיבות חשובים בשם הסטייפלר : ששליש העולם עומד על התפילות שלו :
לא פחות ולא יותר ובשם הסטייפלר זי''ע 
אבל הצדיק הזה בחר (או בעצם לא בחר) ב''מפלגה'' הנכונה והים הוא מוקצא מחמת מיאוס... 
אז מה לך כי תלין על הרבי מסאטמר שליט''א ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 15:28 לינק ישיר 

רוב גדולי ישראל האמיתיים אכן סבורים ששיתוף פעולה עם יעדי גיוס של רבבות הוא רצח והשמדת עם על כל המשמע,, שהרי כך אמרו חכמינו שגדול המחטיאו יותר מההורגו, וכל המצביע כעת למפלגות סוררות אלו יש לו שותפות עם הסלקציה 

כן כן, כל מילה אמיתית, ומהאמת - גם אם היא לא נעימה לאוזן - אי אפשר לברוח

ההמון הנבער שכח כיצד מתמודדים עניינית לגופן של טענות, וכל מה שנותר זה לקלל ולהשמיץ ולברוח מהתמודדות

ובני התורה לרבבותיהם ידירו את רגליהם מהקלפיות ולא יתנו ידם ל'רצח נשמות'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 15:31 לינק ישיר 

מערכת יקרה אני בטוחה שהגיע הזמן לחסום את ערלאכער ללא שהות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2019 15:32 לינק ישיר 

אחרי שהם מבזים שוב ושוב  את הרבנים, ראשי הישיבות והאדמורי"ם. הגיע הזמן להחתים את כל המותקפים על חרם של מוצרים בהכשר העיידה.
ואתם תראו איך הם משנים סגנון. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תימה על דברי הרבי מהרז"ל מסאטמר...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.