בית פורומים בחדרי חרדים

אז מה אלי ישי יקבל בתמורה למנדט שהביא?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/4/2019 21:12 לינק ישיר 
אז מה אלי ישי יקבל בתמורה למנדט שהביא?

מקוה שדרעי לא יהפוך שולחנות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 21:38 לינק ישיר 

הוא לא הביא מנדט. הוא הביא כמה אלפי קולות.
לפי ההגיון הזה, חבד צריכים לקבל משהו ואני והמשפחה שלי צריכים לקבל משהו ויענקי קניבסקי שסחב את סבא שלו צריך לקבל משהו.
יהדו"ת עשו מהלכים נכונים וכמובן שצריכים לתגמל את מי שסייע, אבל שאנשים לא יעופו על עצמם כאילו הם הביאו את המשיח.
ודרך אגב, תנחומים לך על ההצלחה של היהדות החרדית, שלא היחת שותף לה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 22:00 לינק ישיר 

אלי ישי זו תחילתו של רומן. אם ימנפו את זה נכון, הוא יכול לאכול את שס; אם ימשיכו לציין את זה ולשים כמה תמונות לא מאוד ברורות של הרב מאזוז עם טלית, אזהוא יצליח כמו יחד בבחירות הקודמות.

אלי ישי ככלי, הוא מוצלח והגבה יותר טוב מדרעי (הוא החזיק את שס עם 12-11 מנדטים, בניגוד לדרעי שהופך עולמות להגיע ל8, פעם שעברה עם תירוצים והפעם אפילו בלי זה..*). בכלל אני חושב שהוא אדם ערכי ומוצלח, אבל לא יודע לשווק את עצמו כראוי. אם ג' ימצו את מה שיש לו הם יעקפו את ה10 ויעיפו את קן הפושעים מהכנסת.

* סליחה ר' קלויצמאך, אני מבין את הקושי שלך להכיר בזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 22:09 לינק ישיר 

לפי התהליך שהתחיל עכשיו עם העלאת אחוז החסימה
ויצירת שתי מפלגות-על גדולות ושברי מפלגות נוספות
לא אתפלא אם נראה חזית דתית מאוחדת לכנסת הבאה(טכנית,טכנית)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 23:02 לינק ישיר 

בש"ס טוענים שהסכם העודפים בינם ליהדות התורה העניקה ליהדות התורה 4300 קולות ואת המנדט השמיני. .לולי זאת כל הקולות שהצביעו ג' כולל אלי ישי, חב"ד, ושאר קהלים לא היו מסקיפים למנדט השמיני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 23:22 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:

אלי ישי זו תחילתו של רומן. אם ימנפו את זה נכון, הוא יכול לאכול את שס; אם ימשיכו לציין את זה ולשים כמה תמונות לא מאוד ברורות של הרב מאזוז עם טלית, אזהוא יצליח כמו יחד בבחירות הקודמות.

אלי ישי ככלי, הוא מוצלח והגבה יותר טוב מדרעי (הוא החזיק את שס עם 12-11 מנדטים, בניגוד לדרעי שהופך עולמות להגיע ל8, פעם שעברה עם תירוצים והפעם אפילו בלי זה..*). בכלל אני חושב שהוא אדם ערכי ומוצלח, אבל לא יודע לשווק את עצמו כראוי. אם ג' ימצו את מה שיש לו הם יעקפו את ה10 ויעיפו את קן הפושעים מהכנסת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אלי ישי שווה אולי 4000 קולות. הוא נדבק לג' כי הוא פשוט לא ידע איך לרדת מהעץ, והוא לא רצה לגמור כמו טמבל עם 4000 קולות. אני בספק אם הוא יקבל משהו בתמורה. את ש"ס הוא קיבל עם 17 מנדטים והצליח לצמצם ל7. דרעי הפך אותה לסיעה הגדולה בכנסת. ללא ספק, מלך אמיתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/4/2019 23:24 לינק ישיר 

אין ספק. וכאשר ג קיבלו את המנדט השמיני על חודו של קול. אלפי אבות להצלחה הזו.
חברי הקהילה בבית כנסת שלי, גם הם אחראים להצלחה. כי אם לא היינו מצביעים, לא היה את המנדט השמיני.
כך גם חברי הקהילה של כל אחד מכם...

אלי ישי הכיר בכך שאם לא יהיה ליהדות התורה 250,000 קולות, זה אומר שהוא לא הצליח להביא קהל משמעותי.
בפועל, ההצלחה הגיעה בעיקר מגידול טבעי, יחד עם אחוז הצבעה נמוך יחסית בצירוף למספר קולות שרופים גדול מהרגיל.

כך שבנט ופייגלין וגם אורלי לוי יכולים לומר שהם אחראים להצלחה הזו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 00:19 לינק ישיר 

ר_קלוצמך כתב:

הוא קיבל עם 17 מנדטים והצליח לצמצם ל7. דרעי הפך אותה לסיעה הגדולה בכנסת.

אם אתה מדבר על מפלגת שס במדינת ישראל, הרי שהיא קרסה בדיוק בידיים של דרעי וישי עזב אותה עם 12 מנדטים אחרי האיחוד (כי המון אנשים, כמוני, הפסירו להצביע שס כשדרעי חזר). אם אתה מדבר על מפלגת שס במדינה אחרת אז אתה צודק.

דרעי לא בדיוק הפך אותה לסיעה בכנסת, זה היה תהליך מתמשך וגם אז דרעי היה בעיקר עלוקה שנהנה מהעבודה של הרבה מאוד אנשים טובים שהוא דאג שיברחו משס בהרדגה.

אבל אם אתה קורא "מלך" לאדם שעשה חילול השם שאין כדוגמתו, הן בפרשיית בראון-חברון שהוא הזיק נזק עצום למדינה בשביל אינטרס אישי צר והן בהליכתו לכלא, כנראה שאנחנו לא רואים את הדברים מאותה זווית, אז יש מצב שכשהוא מדשדש על 8 מנדטים זה סיפור הצלחה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 00:23 לינק ישיר 
אלי ישי הביא 2/3 מנדטים !!

הדיבוק כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אלי ישי אדם הגון שהרבה חרדים מודרנים שמאסו ביהדות התורה חזרו לבחור אגודת ישראל בגללו !!
הוא נכנס כסיעה ליהדות התורה !!
מקווה שיהדות התורה וביבי יעמדו במילתם כלפיו
ולא ינהגו בו כמו שהם השתמשו וזרקו ברב יצחק פרץ רבה של רעננה !!
לו דרעי היה רץ לבד הוא היה מביא 1000 קולות ש70% מהם ערבים !!
לאחר פסח הפרקליטות תגיש כתב אישום נגד דרעי!!.
והיות ודרעי לא דואג ליורש שס עשויה להתפרק ולהגיע לסיום השס !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 00:40 לינק ישיר 

תפסיקו לקשקש ולחנטרש. הבייס של ש"ס הוא 6-8 מנדטים. כל השנים שהיה להם 10-12 מנדטים זה היה רק בגלל הרב עובדיה זצ"ל. בפעם היחידה שקיבלו 17 מנדטים זה אחרי ההרשעה של דרעי שזה היתה הצבעת מחאה של הרבה מיזרחיים פה. לא אלי ישי ולא דרעי אחראיים לתקופת ה-12 מנדטים אלא רק הרב עובדיה. . החכמה היא לשמור על הבייס ולממש את הפוטנציאל שאפשר להוציא אחרי פטירתו של הרב עובדיה ואת זה דרעי עשה ב ג ד ו ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 00:57 לינק ישיר 
המנדט השמיני בזכות ש''ס

*עו"ד אברימי יוסטמן, נציג אגו"י בועדת הבחירות המרכזית מאגו"י בחצות בסקופים:* כל קול שהיה לש"ס נספר עבורנו במסגרת הסכם העודפים בין המפלגות. סגה"ש פרוש נתן תרומה מכרעת בהבאת ציבורים חדשים ליהדוה"ת.

*להצטרפות לקבוצת חדשות הסקופים בווטסהפ כנסו*
להצטרפות:
https://chat.whatsapp.com/LweQlVNAYVZ4jo4lifmohQ
*למוגנים*
http://api.whatsapp.com/send?phone=972525355890&text='הצטרפות'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 01:01 לינק ישיר 

פלספן כתב:

תפסיקו לקשקש ולחנטרש.הבייס של ש"ס הוא 6-8 מנדטים. כל השנים שהיה להם 10-12 מנדטים זה היה רק בגלל הרב עובדיה זצ"ל. בפעם היחידה שקיבלו 17 מנדטים זה אחרי ההרשעה של דרעי שזה היתה הצבעת מחאה של הרבה מיזרחיים פה.לא אלי ישי ולא דרעי אחראיים לתקופת ה-12 מנדטים אלא רק הרב עובדיה. . החכמה היא לשמור על הבייס ולממש את הפוטנציאל שאפשר להוציא אחרי פטירתו של הרב עובדיה ואת זה דרעי עשה ב ג ד ו ל.

טעות פטלית !!!
17 מנדטים הגיעו בגלל שהיו שני פתקים !!
אחד לראשות הממשלה ואחד למפלגה !!
עם קמפיין היללות ודמעות התנין של דרעי הוא זכאי !;
שפרט על מיתרי הלב של אנשים רבים !!
הם השיגו 17 מנדטים !!!
הישג חד פעמי !
!!שנמוג שבוחרי ברק קראו בככר רבין רק לא שס ורק לא דרעי !!!
אף אחד לא בוחר שס בגלל דרעי !!
היום חרדים ספרדים רבים מתעבים את דרעי
ששווה כ1000/500 קולות באם הוא היה מקים מפלגה חדשה,!!
אבל הם מצביעים שס בגלל זכר הרב עובדיה !!
ולמרות שהרבנית עדינה בר שלום התפקחה מדרעי ופודליו שאומרת שדרעי מבזה את זכר אביה!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 07:38 לינק ישיר 

אלי ישי איש ישר ויפה ורהוט מלומד ומוצלח ומנהיג הוא סחף אחריו המונים הצעיד את המפלגה להנהגת המדינה 
אשכנזים מצביעים לג' בזכותו

אריה דרעי לעומת זאת עילג מושחת גנב חבר של רלב"ג עם דמעות תנין מכר את המדינה ודפק את הרב וכל ציבור מצביעי ש"ס מטומטמים 

אתם עומדים מול המציאות ומתכחשים.... כמו השמולאני שבטוח שגנבו לו את המדינה

אני לא חסיד גדול של אריה דרעי אבל גם אם נוסיף מאה !!!!! זה לא ישנה את המציאות
אריה עבד קשה מאוד והצליח להביא תוצאה יפה לעומת אלי ישי ש4 שנים מדבר על ריצרץ ונשאר עם הבטחה עלומה

אלי ישי עם הכריזמה הידועה שלו אחרי פטירת הרב עובדיה היה קובר את ש"ס.... 
ובאותה המידה שיש כאלו שעזבו את ש"ס בגלל אלי אפשר להגיד שיש כאלו שחזרו בגלל דרעי...

רוב מצביעי ש"ס שאני מכיר לא מצביעים בשביל אריה אלא בשביל הרב עובדיה ! והם לא קנו את הסיפור של ישי שהוא נאמן ביתו ולמרות שהם ראו את כל הסרטונים ולמרות שיודעים את כל הבעיות של אריה

אז עכשיו באו נחשוב מי המשוגע ומי הנורמאלי ? 250 אלף מצביעים - רבנים\אברכים \בעלי בתים \ בחורי ישיבה\חוזרים בתשובה  או שרית והדיבוק ????  

תוקן על ידי פלדלפי ב- 17/04/2019 05:37:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 08:14 לינק ישיר 

גם ישי וגם דרעי לא באמת שווים הרבה מצד עצמם, כי ישי רץ כבר והראה את כוחו הדל, ודרעי לא העז לרוץ כל השנים שהיה בחוץ כנגד ש"ס כי הוא היה מתרסק. כך שיוצא שכל כוחם היה ועדיין זה רק מצד המותג ש"ס עם מועצת חכמי התורה שלו.

הרי לו יצויר שעוד חצי שנה יוגש כתב אישום נגד דרעי  ואלעד שרגא מהתנועה לאיכות השלטון יעתור לבג"ץ ובג"ץ יחליט שאחרי שדרעי כבר ישב בכלא אין לו אפשרות לכהן שוב כשר וכח"כ, וחכם שלום כהן יחליט לתת למשל את המושכות לאריאל אטיאס, ודרעי חליט להקים מפלגה ולרוץ מול ש"ס אפי' בגיבוי חברו הרב דוד יוסף, אותו מינה למועצת, כמה נראה לכם שהוא יביא? הרבה מתחת לאחוז החסימה! כל כוחו זה מצד המועצת שמאחוריו שמביאה לקלפי את רבבות מצביעי עדות המזרח התורניים.

אין ספק שיכולות הניהול של דרעי מבחוץ נראות יותר טוב, אבל אני כלל לא בטוח שאלי ישי גם לא היה מביא תוצאה דומה, אולי קצת פחות.

בכל אופן, דרעי הצליח לנהל את המערכה מול ישי ופטרונו הרב מזוז כמו שרצה, עד כדי כך שנאלצו להתקפל לתוך שורות המפלגה האשכנזית בלי שום תמורה. לא ריצ'רץ' ולא נעליים.

אבל אם יורשה לי להעריך, בשנה הקרובה נראה את ישי באולפנים שמח לאידו של אריה דרעי שיוגש נגדו כתב אישום ויאלץ להתפטר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 14:56 לינק ישיר 

סקופער
אתה צודק בכל מילה, אבל הנושא יותר מורכב: כמו בכל תיאוקרטיה (בפרט בסגנון הביזנטי שאנחנו חיים בו), קשה מאוד לפרוץ גבולות ולהקים מפלגה נפרדת. ישי חטף על זה ומסתבר שדרעי היה נופל בדיוק כמוהו.

אין ספק שדרעי דברן גדול ועומד מאחוריו תקציב מטורף של מליארדרים שמאלנים מכל העולם, לעומת ישי שבמקום לכרכר הוא עושה הרבה. דרעי רק דרך בכנסת וכבר התחיל לספר שהוא סידר הנחה באוטובוסים (איך בדיוק שר הפנים טיפל בהנחה לאוטובוסים וחינם לשירות לאומי? ועוד תוך יומיים? - כבר גפני צחק עליו אז).

לעומת זאת, אלי ישי היה סגן ראש הממשלה ושמר עלינו מההכנסות (אולמרט עשה שמיניות באוויר בשבילו, כולנו זוכרים שהוא התקשר אליו מכנס בארה"ב וטען שאין מה לדאוג - הוא הבטיח מדינה פלסטינית אם אבו מאזן ידאג שלא יהיו טילים מעזה ). הוא ניסה להילחם מתופעת המסתננים ומצדו ניסה למנוע את ההתנתקות. מי לא זוכר כמה ג' נבהלה מהקמפיין "שס הצילה את עולם התורה"...

סתם מעניין לשים לב: כשר התמת, ישי ניהל משא ומתן עם יצרני הלחם; המשא ומתן ומתן הסתיים מהר מאוד בסיום השביתה ועליה קטנה במחיר, והמון המון ביקורת משונאי שס. ממש בימים אלו יש את אותה בעיה עם יצרני החמאה - לפחות באזור מגוריי אי אפשר להשיג חמאה כבר חודש, בוודאי לא בכשרות מהדרין. אגב אין אפיחו משא ומתן בנושא. מה זה אומר על אלי ישי ועל מחליפיו.

הבעיה הגדולה של ישי זה שבניגוד לדרעי, הוא לא מסוגל לנהל מציאות. הוא לא יגדיר קובץ של חדלי אישים עם פה ג'ורה "חכמי התורה" ויהיה לו מספיק כבוד לתורה, לגדיר כרבו אדם לא צפוי, ולא איזה חבר שיקבל ממנו הוראות. אלי ישי, ספק אם היה מכניס לתפקיד הרב הראשי והראשון לציון את אלה שמביישים אותנו בתפקידם זה (ראו מה בין הרב עמאר למחליפו); הוא לא היה דואג לחרם-ייבוש לתלמיד חכם שלא מתאים לו (כך נוהגת שס ברב עמאר כבר שנים רבות, אני אומר מידיעה).

לכן הוא פחות מצליח במיתוג, כי לדבר זה קל, לפעול קצת פחות... השאלה אם ג' ישכילו לתת לישי לעבוד והם ימתגו אותו. אם ינהגו כך - הם ירוויחו. אם הם יתנו לו לסייע להם ויזרקו לו עצמות, ברור שמי שאוהב אותו לא יצביע להם... העניין בידיהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2019 17:01 לינק ישיר 
לבחירתכם

מנחה_חדשה כתב:
הוא לא הביא מנדט. הוא הביא כמה אלפי קולות.

לכולם היה ברור שאם יגיעו ל250 זה בזכותו
אני שמח שפינדרוס נכנס גם בלי הטובות של גפני ואני לא יודע מי מספר 9 אבל לדעתי לא יזיק לגפני לפנות לו את המקום 
ומה אתה חושב שיצליחו לעשות עם 8 שלא יכלו לעשות עם 7 מטאטא מרוט שמים בפח

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אז מה אלי ישי יקבל בתמורה למנדט שהביא?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.