בית פורומים בחדרי חרדים

משרד השיכון זה הפתרון?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/5/2019 06:43 לינק ישיר 
משרד השיכון זה הפתרון?

קיבלתי בווצאפ משבר הדיור או משבר ה 80 קילומטר. צלחת נשברת בבית משפחת כהן, משה וחני התארסו בשעה טובה. אבא של משה התחייב כנהוג 100 אלף שח למטרת רכישת הדירה לבני הזוג ואלי אביה של חני התחייב 125 אלף שח. סוכם שתחילה יתגורר הזוג הצעיר בקרבת הוריה של חני ולצורך כך יחידת דיור בבני ברק במחיר 3000 שח. כשבוע לאחר נישואיהם החלו משה וחני בחיפוש אחר דירה ראויה למשפחת בני תורה. החלו במרכז בני ברק ומשגילו שמחירה של דירה 2 מליון שח לפחות אפילו קריית הרצוג ופרדס כץ נבדקו ע"י בני הזוג, מה לעשות שלתדהמתם מחירה של דירה גם בשכונות אלו עובר את רף מליון השקלים שהציבו לעצמם. חני ומשה נישאו בנתיים והמשיכו לחפש דירה. פנו לעסקנים, נרשמו למחיר למשתכן וכשזו נסגרה למחיר למסכן ולאחריה לפרויקט למסתכן, וישועה טרם נראתה באופק. ביאושם החליטו להרים תרומה לכולל אשרי יושבי בתיך בכרמיאל ובתמורה הובטח להם שעשרה שלוחים, דרי יחידות, אברכים חשובים. יתפללו עליהם בקבר רבי אבא דמן חיפה. בנתיים משה ידידנו שוקד על דלתי תורה בכולל יוסיף דעת בה לא שולמה המשכורת זה שנה ואז הבזיק הרעיון במוחו במקום שאשב אני בבני ברק ויתפלל עלי אברך מכרמיאל ואני אשלם לו, אעבור אני לכרמיאל ישועתי תבוא מאליה, אתפלל על האברך הבני ברקי שישלם לי ונאמר לצרותי די כך עשו ובא למשפחת כהן גואל. ועכשיו המספרים: נקנתה דירה בכרמיאל במחיר 700 אלף שח. 200 אלף שח שולמו עי ההורים, 25 אלף של הוצאות תיווך ושכר טרחת עו"ד, נלקחה משכנתא בסך 500 אלף שח ל 240 חודשים בהחזר 3000 שח בדומה לרמת השכירות בבני ברק. משה מתפלל על אברכים בבני ברקים שייוושעו ומקבל 2000 שח. חני המובטלת השתלבה כמורה ומרוויחה 6000 שח. בקיצור סגולת כולל אשרי יושבי ביתך עובדת תתרמו להם או תעברו ללמוד שם.

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > משרד השיכון זה הפתרון?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר