בית פורומים בחדרי חרדים

ועדת " הרבנים " לתקשורת עד מתי לכם ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/5/2019 23:11 לינק ישיר 
ועדת " הרבנים " לתקשורת עד מתי לכם ?

מאחר ואין עוד רבנים בוועדה הזאת ומאחר והאנשים הללו מנצלים את האמון והכניעה של הציבור ולאחר התלבטות אישית לא קטנה אני מביא בהסכמתו של חברי המלומד בעל האתר טלקום ניוז מר אבי וייס את הקישורים על כל המעשים של ועדת הרבנים, ורבים הם. במשך חודשים ועד היום וגם בזמן  הקרוב נעשתה עבודה יסודית מאוד החושפת את הניצול והפגיעה בציבור. 
לדעתי האישית אין אף עורך בישראל המשתווה לרמתו המקצועית של אבי וייס. אין אף עורך הבקי בשוק התקשורת בכל החוקים והרשיונות שנתנו . העובדות קשות ומקוממות ואם אותה ועדת רבנים סבורה שהפעם השיירה תעבור והכלבים ינבחו אני שולח להם מכן מסר שיצפו להרבה הפתעות .  

הנה הקישורים :

קצה הקרחון: חסימת "הקו השקט" ל"לצבע אדום" ע"י "ועדת הרבנים לתקשורת"

ההתעלמות של גורמי אכיפת החוק במדינת ישראל מההפקרות הקיימת במשרד התקשורת, הובילה לכך, שיש בישראל תחום המצוי מחוץ לכל חוק ונורמה, שיכול לסגור בלחיצת כפתור בכל חברות הסלולר את "הקו השקט" לאזעקות "צבע אדום".  זה קרה בדיוק בעימות האחרון עם החמאס. בנוסף, חשיפת ההסכמים בין ועדת הרבנים לתקשורת לבין חברות הסלולר.

http://bit.ly/2DM7MtO

כל הכתבות הרבות בהם מעורבת ועדת הרבנים כולל העדכון האחרון על התפטרות הרב צבי פרידמן . 

https://www.telecomnews.co.il/site/detail/detail/searchMessage.asp?seaWord=%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%AA+%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D&depart_id=228328

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2019 23:17 לינק ישיר 

תכל'ס יש לך אלטרנטיבה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2019 23:22 לינק ישיר 
רמזתי עליה באשכול . צריך רק סבלנות ושת"פ של החברים והציבור.

תמניא_אפי כתב:
תכל'ס יש לך אלטרנטיבה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי שמכיר אותי (במלוא הצניעות ) יודע שאני מקיים הבטחות . עד היום ישבתי בשקט בשקט ,חרקתי שיניים אבל כעת יצאנו לדרך חדשה . יש כאן מטרה אחת ויחידה לפעול למען הציבור ובשקיפות מלאה ללא כל כוונות של ריווח . קיבלתי את ברכתו והדרכתו של אחד מגדולי ישראל ללא שיכות למגזר כזה או אחר . כאשר תגיע העת אחשוף אותה . בהצלחה לכולנו . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2019 23:48 לינק ישיר 

הרבנים!?!
מי הוא הרב המתיר להטריד את מנוחת הזולת תמורת כמה גרושים (ימות המשיח...)!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 10:17 לינק ישיר 

במלחמה נגד גור אין סיכוי לאף אחד בעולם (ביקום)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 11:35 לינק ישיר 
דבריחכמים

שידור כתב:
תכל'ס יש לך אלטרנטיבה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי שמכיר אותי (במלוא הצניעות ) יודע שאני מקיים הבטחות . עד היום ישבתי בשקט בשקט ,חרקתי שיניים אבל כעת יצאנו לדרך חדשה . יש כאן מטרה אחת ויחידה לפעול למען הציבור ובשקיפות מלאה ללא כל כוונות של ריווח . קיבלתי את ברכתו והדרכתו של אחד מגדולי ישראל ללא שיכות למגזר כזה או אחר . כאשר תגיע העת אחשוף אותה . בהצלחה לכולנו . 

אני מאמין לך שה'גדול' שלך לא שייך לשום מגזר, אבל צר לי ולא מאמין שהוא 'גדול'. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 12:50 לינק ישיר 

דברי חכמים : הפעם קצת איחרת בתגובה שלך ,חשבתי שתגיב מהר יותר  הפעם ,חבל   . העתיד יוכיח והעתיד ישפוט. כדאי וראוי שהיית מגיב לעצם הבעיה הקשה שציבור שלם נרמס נעשק ונגזל , כדאי וראוי שהיית חושב איך לתת מענה ופתרון לדור הצעיר הזקוק לטלפון פשוט . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 13:00 לינק ישיר 
דבריחכמים

שידור כתב:
דברי חכמים : הפעם קצת איחרת בתגובה שלך ,חשבתי שתגיב מהר יותר  הפעם ,חבל   . העתיד יוכיח והעתיד ישפוט. כדאי וראוי שהיית מגיב לעצם הבעיה הקשה שציבור שלם נרמס נעשק ונגזל , כדאי וראוי שהיית חושב איך לתת מענה ופתרון לדור הצעיר הזקוק לטלפון פשוט . 

יש לך את האפשרות לעניין את החברות הסלולריות בקומה "כשרה" משלך. 
אני בטוח כי לאור היכולות הכבירות שלך ועשרות אלפי החסידים שלך, הם יקפצו על המציאה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 13:05 לינק ישיר 

דברי חכמים : אני מודה לך על העצות והעזרה . כאשר נברך על המוגמר אני אשמח ליידע אותך. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 14:37 לינק ישיר 

פורסם על ידי האתר באשכול הלא נכון בטעות

תוקן על ידי איש_הירא ב- 07/05/2019 13:18:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 17:08 לינק ישיר 

אין הרבה סיכויים למלחמה נגד ועדת ה"רבנים"
הדרך הטובה ביותר היא להקים ועדת רבנים נוספת שתתחרה ותתן גם הכשרים טלפונים בדיוק כמו שיש כמה הכשרים על מוצרי אוכל ולא קרה שום דבר רע מזה
הצעה לועדה המתחרה - לאסור רק קוי נייעס ולא את כל הקוים באופן גורף, ולא יקרה שום דבר אם יהיה מצלמה או משחקים בטלפון הנייד, העיקר הוא שלא יוכלו לגלוש ממנו כמו סמארטפון, והוזלת מחירי הכשרים למחיר עלות של המכשיר+ עדכון כשר.
ואז נראה מי יישאר בועדת הרבנים של עד היום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 17:37 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
הדרך הטובה ביותר היא להקים ועדת רבנים נוספת שתתחרה ותתן גם הכשרים טלפונים בדיוק כמו שיש כמה הכשרים על מוצרי אוכל ולא קרה שום דבר רע מזה
הצעה לועדה המתחרה - לאסור רק קוי נייעס ולא את כל הקוים באופן גורף, ולא יקרה שום דבר אם יהיה מצלמה או משחקים בטלפון הנייד, העיקר הוא שלא יוכלו לגלוש ממנו כמו סמארטפון, והוזלת מחירי הכשרים למחיר עלות של המכשיר+ עדכון כשר.

ומה עם הודעות SMS?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 19:01 לינק ישיר 

שידור,אני מברכת אותך על היוזמה ותודה, שהנך פועל למען טובת  הציבור! לעניות דעתי יש לבדוק מבחינה חוקית התנהלות הוועדה  בכל המישורים וההיבטים ,לכאורה יש בה משום הפרות חוקים ותקנות, בענייני זכויות אדם ותקשורות עוד ועוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2019 20:53 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אחת הבעיות הגדולות עם ה"מכשירים המאושרים" של "ועדת הרבנים" היא מספר הטלפון.
לפי ההסכם איתם המספר שייך להם ולא  לבעל המנוי, כך שאי אפשר לנייד אותו לועדת רבנים מתחרה אם תקום. זהו חסם גדול בפני אנשים שיאלצו לוותר על המספר שלהם בו הם מוכרים זמן רב.

דבר שכמובן לא תקין רגולטורית (וחוקית?).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2019 01:06 לינק ישיר 

זה אכן נוגד לגמרי את החוק שיצא לפני כמה שנים, כדי למנוע אי תחרותיות בכך שאנשים חששו בשעתו לעבור מחברה לחברה מתחרה אחרת כי הם רוצים להישאר עם המספר
השאלה מה קורה כשהסכם נוגד חוק מסוים

חריף_ומקשה כתב:
ומה עם הודעות SMS?

כבר עניתי לך באשכול הקודם כששאלת את שאלה זו
לSMS יש בעיה, כי מהתכתבויות עלולים לצאת תקלות, דוגמת מה שקורה בקבוצות וצאפ וכדו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/5/2019 15:57 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

איש_חשוב כתב:

אחת הבעיות הגדולות עם ה"מכשירים המאושרים" של "ועדת הרבנים" היא מספר הטלפון.
לפי ההסכם איתם המספר שייך להם ולא  לבעל המנוי, כך שאי אפשר לנייד אותו לועדת רבנים מתחרה אם תקום. זהו חסם גדול בפני אנשים שיאלצו לוותר על המספר שלהם בו הם מוכרים זמן רב.

דבר שכמובן לא תקין רגולטורית (וחוקית?).

וזו החוצפה הגדולה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ועדת " הרבנים " לתקשורת עד מתי לכם ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.