בית פורומים בחדרי חרדים

ושוב ביתאן עם ההזיות שלו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/5/2019 23:34 לינק ישיר 
ושוב ביתאן עם ההזיות שלו

כה כתב ידידנו אלי ביתאן בטוויטר:

יש פער ענק בין מכסות הגיוס בחוק למספר המתגייסים היום ומספר המועמדים לגיוס שאינם בני ישיבה. זה כולל גם את היוצאים בשאלה ובוגרי שובו (וחינוך העצמאי בנס ציונה) שאותם החרדים מקווים להכניס לחשבון, בשקר כמובן כי לא מדובר בחרדים. אז מה עושים?

הפיתרון הוא למלא את היעדים בשיטת הקנטוניסטים: הספרדים מהפריפריה, חוזרים בתשובה, מתחזקים. כל אלו, שנפשם חשקה בתורה, מנוצלים על ידי העסקנים כדי למלא את המכסות ולהגן על האליטה בישיבות הדגל. במסווה של הקשחת תנאים, בירוקרטיה ועוד, הרבה מהם נאלצים להתגייס בשנים האחרונות בעל כורחם זה לא חדש. בשיטות הללו מילאו העסקנים את המכסות לצבא הרוסי.

אתם הבנתם? ישנם עסקנים שמחפשים למלא את המכסות כדי להגן על האליטה, לכן במסווה של בירוקרטיה והקשחת תנאים הם מאלצים בחורים ספרדים מהפריפריה וחוזרים בתשובה ללכת לצבא. קנטוניסטים, לא פחות. לקרוא ולא להאמין. מסתבר שהוא יכול לעזוב את הציבור החרדי אבל בלתי אפשרי עבורו להתנתק מהמוכה עץ שבו. כאלה הזיות מתאימות כיום לפלסטינים ולשמאל ההזוי, שהוא חלק ממנו כפי שראינו בנאומו בעצרת השמאל, הטוענים שישראל מרעילה להם את בארות המים.

ב"ה, כל בחור, יהיה אשר יהיה, ספרדי ואשכנזי, מהמרכז ומהפריפריה, אשר יקפיד ללכת לצבא בזמן ולקבל דיחוי לא יאונה לו כל רע. נקודה. 

עוד ב"ה אחד. לאחרונה הפלג מסוכסך בינו לבין עצמו, ואת כל האנרגיות ההרסניות שלו מפנה כלפי הבית פנימה, כך אנו מרוויחים והרחוב החרדי די שקט מכל ההזיות שלהם. שימשיך כך. בהצלחה לשני הצדדים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 00:55 לינק ישיר 

ועל זה אומרים האשכנזים כבר 30 שנה: "תפתחו מוסדות לעצמכם".

או שיש הוכחות שמשרד הדתות לא מאשר דיחוי לישיבות ספרדיות. עס כמה שידוע לי, עלילת דם כזאת אפילו גרוסמן עוד טרם הגה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 01:23 לינק ישיר 

שמח לשמוע שאותם עציצים שבמשך שנים הרחיקו והשניאו את הציבור שאינו אברכי ואותו יחס גרם לאותו ציבור להידרדר עוד, פתאום דואגים ל'חלשים'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 01:26 לינק ישיר 

עוד תחזית של אלי ביתאן תוך כדי מטחי הטילים על הדרום: https://twitter.com/Eli_Bitan/status/1125133056011010050

"מעניין מתי ישראל תהיה מספיק כנה עם עצמה להודיע על ביטול רשמי של האירוויזיון בארץ, ולא לתת לסאגה הזו להביך את כולנו. זה כבר די ברור" שאירוויזיון נורמלי לא יהיה פה, אז די

מעניין מתי הוא יהיה כנה מספיק כדי לומר: טעיתי, אני שמאלן חמוץ ופסימיסט

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 03:33 לינק ישיר 
לא מסתדר לכם שהוא צודק?

סקופער כתב:
כה כתב ידידנו אלי ביתאן בטוויטר:

יש פער ענק בין מכסות הגיוס בחוק למספר המתגייסים היום ומספר המועמדים לגיוס שאינם בני ישיבה. זה כולל גם את היוצאים בשאלה ובוגרי שובו (וחינוך העצמאי בנס ציונה) שאותם החרדים מקווים להכניס לחשבון, בשקר כמובן כי לא מדובר בחרדים. אז מה עושים?

הפיתרון הוא למלא את היעדים בשיטת הקנטוניסטים: הספרדים מהפריפריה, חוזרים בתשובה, מתחזקים. כל אלו, שנפשם חשקה בתורה, מנוצלים על ידי העסקנים כדי למלא את המכסות ולהגן על האליטה בישיבות הדגל. במסווה של הקשחת תנאים, בירוקרטיה ועוד, הרבה מהם נאלצים להתגייס בשנים האחרונות בעל כורחם זה לא חדש. בשיטות הללו מילאו העסקנים את המכסות לצבא הרוסי.

אתם הבנתם? ישנם עסקנים שמחפשים למלא את המכסות כדי להגן על האליטה, לכן במסווה של בירוקרטיה והקשחת תנאים הם מאלצים בחורים ספרדים מהפריפריה וחוזרים בתשובה ללכת לצבא. קנטוניסטים, לא פחות. לקרוא ולא להאמין. מסתבר שהוא יכול לעזוב את הציבור החרדי אבל בלתי אפשרי עבורו להתנתק מהמוכה עץ שבו. כאלה הזיות מתאימות כיום לפלסטינים ולשמאל ההזוי, שהוא חלק ממנו כפי שראינו בנאומו בעצרת השמאל, הטוענים שישראל מרעילה להם את בארות המים.

ב"ה, כל בחור, יהיה אשר יהיה, ספרדי ואשכנזי, מהמרכז ומהפריפריה, אשר יקפיד ללכת לצבא בזמן ולקבל דיחוי לא יאונה לו כל רע. נקודה. 

עוד ב"ה אחד. לאחרונה הפלג מסוכסך בינו לבין עצמו, ואת כל האנרגיות ההרסניות שלו מפנה כלפי הבית פנימה, כך אנו מרוויחים והרחוב החרדי די שקט מכל ההזיות שלהם. שימשיך כך. בהצלחה לשני הצדדים.

ושכח להזכיר את חבד שבכלל לא נחשבת חרדית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 05:27 לינק ישיר 

אם כל תלמיד ישיבה שמתייצב בצורה מסודרת מקבל דיחוי אז מה כל הקשקוש של הביתאן הזה? ככל הידוע לי כל תלמיד ישיבה המתייצה ומבקש דיחוי אכן מקבל, ללכלך על החרדים נהיה in אבל שלפחות יהיה על רמה,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 07:23 לינק ישיר 
משגיחשליטא

הדיבוק כתב:
ועל זה אומרים האשכנזים כבר 30 שנה: "תפתחו מוסדות לעצמכם".

או שיש הוכחות שמשרד הדתות לא מאשר דיחוי לישיבות ספרדיות. עס כמה שידוע לי, עלילת דם כזאת אפילו גרוסמן עוד טרם הגה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בלי להתייחס לדברי ביתאן, לספרדים הרי יש מוסדות משל עצמם, הבעיה היא שרבים מהם שומרים על רמה בינונית כי האשכנזית מוכנות לקבל את הספרדים הטובים (כל בחור בישיבה אשכנזית יוכל לומר שהספרדים בישיבה טובים בממוצע מהאשכנזים בה). ה"תפתחו מוסדות לעצמכם" (ישיבות או סמינרים) יהיה יעיל רק אם האשכנזים לא יקבלו אף לא בחור ספרדי אחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 08:00 לינק ישיר 

משגיח
אני מבין את המורכבות שבעניין, אני לא חושב שהשליפה האשכנזית הזאת היא מתכון בלי בעיות. אבל בהקשר של הטענה כאילו לא מקבלים אותם ולכן הם מתגייסים זה טמטום, כי עדיף שילך למוסד ספרדי מאשר יתגייס לצבא.

לדחוף את הגזענות, שהיא נושא חשוב מאוד וראוי לדיון, למקומות של התלהמות והתרסה, זהו זלזול מחוצף בכאב שהרבה מדי אנשים..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 10:02 לינק ישיר 

הוא לא המציא את הגלגל, אבישי ב"ח כבר 5 שנים מטפח את העניין הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 13:09 לינק ישיר 

אבישי בן חיים קצת יותר הגון מביתאן. הוא טוען שהמכסות מתמלאות אוטומטית ע"י הנושרים ודומיהם (או ע"י חברה שהולכים להתמקצע ולהתפרנס), וזה דווקא הצלה לציבור החרדי שהצבא עושה עם החברה האלה משהו, אבל ביתאן טוען שיושבים עסקנים ועושים בדווקא כדי לגייס חוזרים בתשובה מהפריפריה כדי למלא את המכסות. יחי ההבדל.

ובמשל פשוט. אפשר לראות בו ברה"ר ואנשים נופלים לתוכו. אחד יבוא ויאמר שראה בור שאנשים נפלו לתוכו, והשני יבוא ויאמר שהעירייה עשתה בכוונה את הבור כדי שאנשים יפלו לתוכו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 13:51 לינק ישיר 
טיןטין1

סקופער כתב:
אבישי בן חיים קצת יותר הגון מביתאן. הוא טוען שהמכסות מתמלאות אוטומטית ע"י הנושרים ודומיהם (או ע"י חברה שהולכים להתמקצע ולהתפרנס), וזה דווקא הצלה לציבור החרדי שהצבא עושה עם החברה האלה משהו, אבל ביתאן טוען שיושבים עסקנים ועושים בדווקא כדי לגייס חוזרים בתשובה מהפריפריה כדי למלא את המכסות. יחי ההבדל.

ובמשל פשוט. אפשר לראות בו ברה"ר ואנשים נופלים לתוכו. אחד יבוא ויאמר שראה בור שאנשים נפלו לתוכו, והשני יבוא ויאמר שהעירייה עשתה בכוונה את הבור כדי שאנשים יפלו לתוכו...
הוא מהפלג?! כי זו טענה שנשמעת כבר הרבה זמן מהפלג

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2019 14:38 לינק ישיר 

אכן. אחד מתלמידיו החשובים והמובהקים של רש מרקוביץ

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2019 14:05 לינק ישיר 

ביתאן הוא שילוב מוזר של פציפיסט_שמאלני_אנטי-ציוני - עצניק_מובהק - שסניק_שרוף. 
וכאן הוא מצא להביא לידי ביטוי את כל שילוב גחמותיו. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ושוב ביתאן עם ההזיות שלו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר