בית פורומים בחדרי חרדים

הצעת פשרה בין החסידים לליברמן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/5/2019 08:58 לינק ישיר 

אם אכן עלויות בחירות חוזרות מוערכות ב-2 מיליארד ש"ח, יש לי הצעה לפשרה טובה לכל הצדדים:

לצה"ל עולה להחזיק חרדי נשוי בערך 100-150 אלף ש"ח לשנה. אם ניקח 2 מיליארד ונחלק ל-4 שנים נקבל 500 מליון תקציב בשנה. מה שאומר שבתקציב הזה אפשר להעסיק עוד כמה מאות נשואים חרדים בצבא.

החרדים ישמחו, כי כך יסודרו עוד מאות חרדים עם פרנסה ותעסוקה (הרבי מגור אולי אפי' יירתם לעניין וישלח לצבא עוד כמה עשרות גוראים, בנוסף על הרבים שיש שם היום). הצבא ישמח שיהיה לו עוד כח אדם איכותי, ליברמן ישמח שהחוק הוא אותו חוק והחרדים ממלאים את המכסות. ובא לציון גואל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2019 10:56 לינק ישיר 

הבעיה היא לא 'חוק הגיוס'.
ליברמן לא רוצה נתניהו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2019 11:32 לינק ישיר 

אני בעד, לחלופין במידה ולא יתקבל יש לי הצעה אחרת:

מועצות בני ברק ומודיעין עילית, יצביעו מיוזמתן על פיזורן. יושג הסכם מחודש עם ליברמן על הרצת אבי אבוחצירה בבני ברק ועודד פורר במודיעין עילית בתמורה להקמת קואליציה ממשלתית עם ליברמן. יוסכם כי מיד לאחר הבחירות המוניציפליות החוזרות, יאות ליברמן להצביע בעד חוק הגיוס שינוסח מחדש בידי ר' יגאל רוזן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2019 12:30 לינק ישיר 

הבעיה שהעסקנים החרדים לא מחפשים שהחרדים ישתלבו בשוק התעסוקה.
זה ימוטט את הכוללים ועולם התורה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2019 14:13 לינק ישיר 

יש מספיק אנשים חרדים מחוץ לכוללים שישמחו לקבל פרנסה ותעסוקה מהצבא.

כבר היום אלפי חרדים נשואים מתדפקים על דלתות הצבא שיקבל אותם, אבל הצבא מקבל חלק קטן מהם לאחר סינון כפול ומכופל, כי עולה הון עתק להחזיק חייל חרדי נשוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2019 14:44 לינק ישיר 

סקופער כתב:

אם אכן עלויות בחירות חוזרות מוערכות ב-2 מיליארד ש"ח, יש לי הצעה לפשרה טובה לכל הצדדים:

לצה"ל עולה להחזיק חרדי נשוי בערך 100-150 אלף ש"ח לשנה. אם ניקח 2 מיליארד ונחלק ל-4 שנים נקבל 500 מליון תקציב בשנה. מה שאומר שבתקציב הזה אפשר להעסיק עוד כמה מאות נשואים חרדים בצבא.

החרדים ישמחו, כי כך יסודרו עוד מאות חרדים עם פרנסה ותעסוקה (הרבי מגור אולי אפי' יירתם לעניין וישלח לצבא עוד כמה עשרות גוראים, בנוסף על הרבים שיש שם היום). הצבא ישמח שיהיה לו עוד כח אדם איכותי, ליברמן ישמח שהחוק הוא אותו חוק והחרדים ממלאים את המכסות. ובא לציון גואל.

2 המיליארד שעולה למדינה הם קישקוש.

זה עולה בעיקר למעסיקים הפרטיים שמשלמים מכיסם את יום החופש הזה לעובדים והמדינה, למיטב ידיעתי, אינה מחזירה להם אגורה.

מה שכן עולה למדינה הם פתקי הקלפי, משכורות יו"רי הקלפיות, משקיפים וכו', שזה מסתכם בכמה מיליוני, אולי עשרות בודדות של שקלים. אבל לא מיליארדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2019 11:34 לינק ישיר 

כמה עשרות מליונים זה גם הוצאה מיותרת, אבל מה עם תשפוכת הרוע שמחזירה את הצבע ללחיים של כל הפוליטיקאים המושחתים ומלל השנאה שחוזר ומתגבר בימים של בחירות לאחר שכבר התפטרנו מהם לפני כחודש פלוס. פתאום כל כך כואב לעיוות ליברמן גיוס לאחר שמעולם לא עניין אותו שום ענין ציבורי מעבר לכסאו שיהיה מעל כל השרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2019 13:07 לינק ישיר 

עולה חצי מיליארד כך פורסם היום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2019 16:10 לינק ישיר 

הצבא מחלן, וגם אברכים הכי יראי שמים מאבדים שם חצי בדרך
אתה באמת חושב ששוה להוציא אברך למקום כמו הצבא בעד בצע כסף?
אתה באמת חושב שאת האדמור מגור מענין רק הפרנסה?
תעבור על התקונעס של גור כדי להבין מה באמת חשוב שם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הצעת פשרה בין החסידים לליברמן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר