בית פורומים בחדרי חרדים

האברך מב"ב שישב בכלא הפולני,או שלא?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/6/2019 12:00 לינק ישיר 
האברך מב"ב שישב בכלא הפולני,או שלא?

מכובדי היקרים,אינני  באה לכאן להטיל ספק בהיתכנות המקרה:בפרט כשגוף מכובד כמו קופת העיר נרתמה לערוך מגבית עבור האברך.
או-קיי. עכשיו בלי קשר לסיפור,האם מקרה כזה ייתכן בימינו התשובה היא לא באלף רבתי!
האם ייתכן שאזרח ישראלי יימצא במעצר  במדינה שחברה באיחוד האירופי שלוש שנים בלי שום הליכי משפט התשובה  היא לא.
האם יתכן שעד למגבית של קופת העיר אזרחי ישראל לא שמעו על המקרה? התשובה היא לא.
האם יתכן פדיון שבוים שהחידא וייס לא נמצא בעובי הקורה ?התשובה היא לא.
האם יתכן שמדינת ישראל לא פעלה לשחרורו ואנו לא שמענו על כך ?
האם יתכן ששום כלי תקשורת בארץ לא ליוותה את שחרורו מלבד כיכר השבת שאולי ולכאורה גם פרסמה את השירות עבור קופת העיר? התשובה שזה שואף לאפס גם כיכר השבת הביאה תמונה עמומה שאין בינה לכאורה לבין השחרור כלום.אולי מדובר באילוסטרציה.
בקיצור שמרו על כספכם!
אגב ראינו כבר מקרים בעבר שלא היה ספק בהם כמו הטרגדיה בביתר של משפחת גינזבורג שהדירה ניזוקה ודובר בנזק של חצי מיליון ש"ח לכל היותר, וקופת העיר בחרה לערוך מגבית על מיליון ושש מאות אלף שקל! גם מכך ניתן ללמוד משהו על ההתנהלות של הקופה לכאורה.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 14/06/2019 10:12:51

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 12:17 לינק ישיר 
בזמן

אני מכיר את הסיפור באופן אישי, קופת העיר והתורמים וכל החברים שנרתמו לסייע הצילו אותו.
חבל שאתה מוציא דיבה.

לא כתבתי בפורום שנים ארוכות ולא אחזור להרגל מגונה זה, שהיה שורף לי שעות ארוכות בעבר.  

תוקן על ידי בזמן ב- 14/06/2019 10:17:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 12:34 לינק ישיר 

מי אתה בכלל שאקבל את עדותך אולי אתה בכלל שותף למזימה:אם הייתה כזאת להוצאת כספים במצגי שווא ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 12:53 לינק ישיר 

למישהו יש מושג מדוע הפולנים דרשו את הסכום הזה?
האם רק בתור קנס או שמישהו עשה סיבוב על כסף והציבור הוא זה שנדרש לשלם על כך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 12:55 לינק ישיר 

מיהם הפולנים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 12:59 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 13:48 לינק ישיר 

הפשע העיקרי של קופת העיר - אליבא דאדרוגינוס דידן - הוא, שמרן הקוה"ט שר התורה ר' חיים קניבסקי תומך בהם. כל השאר זה רק אמצעי בדרך למטרה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 14:04 לינק ישיר 

סיפור מפוקפק ביותר.
התפרסם אתמול באחד האתרים ראיון עם שליח חב"ד בורשה ר' שלום דב סטמבלר, ובין השיטין הוא מגלה שה'אסיר' לא ממש עומד לחזור למשפחתו ולביתו, אלא ימשיך בזמן הקרוב לשהות בורשה. מכך נראה לכאורה שמדובר היה בשחרור ממעצר בערבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 14:44 לינק ישיר 

hh הפרחח מנסה להסיט את האשכול,לאשכול השמצה נגד שר התורה ,הוא רק "שכח" שזה לא יחזיק מים כי הקופה נתמכת גם ע"י גדולי האדמורים.ומה למעשה הרווח של הפרחחhh  מהתיאוריה ההזויה :סתימת פיות! כפי שניסו לסתום את הפה נגד מותחי הביקורת, נגד גפני בעניין מניעת ביטוח חיים מאברכים.אבל זה לא ילך לו:הציבור חכם!
יתרה מזאת :נניח שהקופה נתמכת רק ע"י שר התורה אז מה,האם הוא בעצמו נסע לפולין לנהל משא ומתן?
או במקרה של גינזבורג האם הוא בעצמו הביא שמאי ,שיאמוד את הנזק שהסתכם  לכל היותר בכמה מאות אלפי שקלים, והוציאו מן-הציבור מיליון ושש מאות אלף שקל, בניגוד לכל אומדן ריאלי,כך, שעם כל הכבוד עוולות(אם-נעשו)ע"י קופת העיר אין לייחס אותן למנהיגי הדור שעומדים פורמלית מאחורי הקופה.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 14/06/2019 12:57:22

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 14/06/2019 13:12:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 14:53 לינק ישיר 

באשכול הראשון על המקרה הבעתי את פיקפוקי. היו גם חוסר התאמות מביכות בין הגירסא העברית לגירסא האנגלית.

ותמיכת הגר"ח אינה ראיה. וכי מה יגיד הגר"ח כשבאים אליו עם מקרה פדיון שבוים? שלא יעזרו? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 15:04 לינק ישיר 

נכון מאוד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 16:54 לינק ישיר 

מעולם לא שמעת על אדם שנגזר עליו מאסר וקנס ואם הוא לא משלם את הקנס הוא יושב עוד בכלא?
כנראה שזה המקרה.

לכבי משפחת גינזבורג, מיליון וחצי ש"ח עבור שיפוץ מלא של הבית, קניית רהיטים, בגדים, צעצועים ותכשיטים +מקום מגורים זמני + טיפולים פסיכולוגיים להורים ולילדים, נשמע לי סביר לחלוטין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 18:31 לינק ישיר 

אם בחוקותי תמאסו - מואס באחרים העושים...

ואם הוא 'רק' שוחרר בערבות, זה סיבה להשמצה?

שרי רוט בטוויטר: 
‏אברך מב"ב שוחרר בפולין בערבות, השבוע. 
עורך דינו מרדכי ציבין, שעשה זאת שוב, אומר כי ללא העזרה המוחלטת והמהירה  של "קופת העיר, והרבנים, שפרן, יעקב יעקובוביץ וחיים אליעזר אלתר, האיש היה נמק בכלא עד זמן רב". 
"קחו תמיד את קופת העיר מאוד ברצינות", הוא מציע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2019 18:53 לינק ישיר 

עו"ד מנחם ציבין עובד בהתנדבות או שהוא מתפרנס מקופת העיר?
זה חשוב לדעת כמה ברצינות יש לקחת את דבריו ש"יש לקחת תמיד את קופת העיר מאוד ברצינות".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/6/2019 21:35 לינק ישיר 

האמירה שלו משכנעת שהיה כאן אסיר שקופת העיר מימנה את הטיפול בשחרורו. וזהו.

אין לנו ידיעה מה באמת היה שם. אבל סביר שדי בכך כדי להבין שפותח האשכול הוא מאנשי 'מואס באחרים העושים'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/6/2019 22:30 לינק ישיר 

משחק דוחה של "נדמה לי"
ידם של אנשים קלה על ההדק, במקלדתם שוחטים אנשים
"נראה לי ונדמה לי שאין דבר כזה שעוצרים מישהו בפולין ולא שמענו ולכן אני בטוח שכל הסיפור מצוץ מהאצבע ואנשים התרימו כסף כדי לגנוב אותו"...

אצטט רק מה אמר פעם הדברי חיים מצאנז לאותו אדם שצהיר שהוא אינו נותן צדקה לעניים, שמא חס וחלילה יש ביניהם אדם שאינו הגון לצדקה
וכך אמר לו הרבי, "אני מוכן לתת לאלף אנשים צדקה שמא אחד מהם יהיה ראוי לה וכך אזכה במצוות הצדקה".

אני מעריך שקופת העיר עושה הרבה מצוות עם הכספים הנתרמים לה, ומי שלא זכה, שיקח עמו את כל כספו לעולם הבא, שלא יחסר לו שם..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האברך מב"ב שישב בכלא הפולני,או שלא?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.