בית פורומים בחדרי חרדים

דרמה! בכירי הדיינים בפסק דין אסור להשמיץ את הרב ברלנד עד לבירור סופי בבית הדין!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/6/2019 17:11 לינק ישיר 
דרמה! בכירי הדיינים בפסק דין אסור להשמיץ את הרב ברלנד עד לבירור סופי בבית הדין!!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 17:20 לינק ישיר 

ולצטט אמירות שלו על מעשים שעשה?

תוקן על ידי נחתום ב- 25/06/2019 15:19:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 17:22 לינק ישיר 

תפנה לבית הדין ותשאל אותם!!בכל אופן כבר נפסק שאין אדם משים עצמו רשע כך שאין תוקף לכל האמירות הקיצוניות שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 18:33 לינק ישיר 

לברלנד אסור להשמיץ, אבל הוא עצמו הרי מושמץ ועומד מכחו שלו עצמו. ושורת הנשים אותן ניצל ובהן פגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 18:42 לינק ישיר 

אין למכתב הזה שום תוקף, כל זמן שחסרה חתימתו של אב נשיא בית הדין, והפוסק הראשי, מגן האנסים והפדופילים הידוע מזה שנים רבות, הלוא הוא איש_חשוך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 19:16 לינק ישיר 

במחילה מכל הדיינים
אחרי ששמעתי מכלי ראשון, מבנאדם שנאמן עלי, שאחיינית שלו נפגעה מברלנד, זה גמור וסגור אצלי לשלילה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 19:20 לינק ישיר 

ליידוסית כתב:
אין למכתב הזה שום תוקף, כל זמן שחסרה חתימתו של אב נשיא בית הדין, והפוסק הראשי, מגן האנסים והפדופילים הידוע מזה שנים רבות, הלוא הוא איש_חשוך.

ידוע שנים רבות?
בינתים את המפיצה הבלעדית של ה"מידע" הזה, בלי להביא שום ציטוט שלי בשום משום שהגן אי פעם אל אנס מכל סוג
אילו היה מדובר כאן לא בשמות בדוים וניקים, היית חשופה לתביעת דיבה
וחבל שנקטת בטקטיקה של סוטים, להאשים בסטיה כל בר פלוגתא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 19:49 לינק ישיר 
אעופה

שחור_כתום כתב:
במחילה מכל הדיינים
אחרי ששמעתי מכלי ראשון, מבנאדם שנאמן עלי, שאחיינית שלו נפגעה מברלנד, זה גמור וסגור אצלי לשלילה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה בדיוק מה שהדיינים פסקו שאם לטענתך יש לך כזה סיפור אל תכתוב ותשמיץ בבחדרי אלא תביא אותו לבית הדין.

תוקן על ידי אעופה ב- 25/06/2019 17:49:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 21:37 לינק ישיר 

אין אדם משים עצמו רשע זה רק בבית דין אבל לגבי מהימנות  והכרעה אישית וציבורית זה לא נאמר.

והיה כבר בית דין שהכריע שהאיש רשע ואנס גמור ורבים מגדולי ישראל תמכו וקיבלו דעת בית זה. אין שום חובה לקבל דעת בית דין אחר. מאוחר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2019 23:55 לינק ישיר 

כאחד שהגיע הרגע מהחלל החיצון, מישהו מוכן להתנדב להסביר לי באיזה נושא עוסק בית הדין הזה או שגם זה אסור?

נוסח המכתב "ביה"ד מחיייב את כל הצדדים" האם גולשי בחדרי מוגדרים "צדדים" בסיפור ? לדעתי המכתב עוסק רק בנוגעים בדבר שמפרסמים עדות אישיות, כזו שיכולה לזכות את המפרסם (בבית משפט חילוני) בתביעת דיבה במקרה שהיא איננה נכונה, אבל זה שאני מצטט עדויות של אחרים או מזכיר את הסיפור ובפרט כשהם עובדות מפורסמות ודאי שאין אפשרות לאסור, בכל מקרה גם לגבי עדויות אין שום בי"ד בעולם שיכול לאסור על אנשים לדבר ולספר עובדות נכונות וידועות, יתכן שלקורא לו נואף אסור כל זמן שלא היתה קבלת עדים בבית דין וגם בזה אני מסופק מאוד

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 25/06/2019 22:04:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 00:10 לינק ישיר 

מזכירות בית הדין ע"פ אפליקצית מי זה דוד מורטוב.
פרס למנחש המוצלח מאיזה בית דין הוא. ר נסים העדה או הרב וואזנר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 06:58 לינק ישיר 

אסור למי?
ולמה עדיין מכנים אותו "רב"?

האם יש ספק, אפילו ספק קטן, שיש כאן חילול ה'?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 09:51 לינק ישיר 

אדם שאין לו בעיה להרביץ מכות לתלמידו בפומבי, לנבל את פיו, לנסות לקדש כלה בחופתה ועוד מלא מקרים מוזרים מתועדים. אדם כזה, ודאי יכול לעשות בחשאי, את כל מה שמספרים עליו.

מספיק לראות עליו את מה שמתועד ומוכח ללא ספק, כדי לשלול את יכולתו להנהיג.

האם ניתן ללמד עליו זכות? ודאי שכן. יש לו המון זכויות עבר וכנראה שעבר עליו משהו נפשי לא טוב. האם יש צד שיכול להמשיך להנהיג קהילה? לא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 09:55 לינק ישיר 

נראה שהתואר הדל שהעניקו לו: הרה"ח, אומר הכל על מה הם חושבים עליו ומה צפוי בפסק הדין.
יש לי תחושה שהכל נועד בשביל לגיטימציה לחסל אותו ציבורית באופן רשמי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 10:04 לינק ישיר 

זה כנראה קריאה ליוטיוב שיסירו את הסרטונים בהם הוא נראה נוגע בנשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 11:00 לינק ישיר 

.

כל פרסום כמו זה, מביא אותי לשקול לברך בשם ובמלכות "ברוך... שלא נתן כוח לבתי דין אלו לנהל את המדינה".

שאם מפיהם אנו חיים, הרי מאחר ולא מצאו עדים והתראה למכחול בשפופרת, מלאה הארץ אנסים וזנאים".

עד לאן הגענו, שאפשר לסמוך על ערכאות יותר מאשר על בית הדין?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה! בכירי הדיינים בפסק דין אסור להשמיץ את הרב ברלנד עד לבירור סופי בבית הדין!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.