בית פורומים בחדרי חרדים

מי זורק את מה לפח?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/6/2019 13:28 לינק ישיר 
מי זורק את מה לפח?

"אני לא אזרוק את קולי לפח, אבל אזרוק את הדעה שלי לפח"

אמנם לא ראינו את המשפט הזה לעולם, אבל זו בדיוק המשמעות שאנשים מפחדים להצביע לזהות ואומרים "לא אזרוק את קולי לפח".
נכון זהות לא עברה את אחוז החסימה, וטכנית קולנו לא נספר, אבל דעתנו בהחלט כן! מה שזהות עשתה בשיח ובתודעה הישראלית בחודש האחרון לפני הבחירות מבלי להכנס לכנסת אף מפלגה לא הצליחה לעשות.

הרי הצבעתם לזהות לא כי זו סתם עוד מפלגת ימין, הצבעתם זהות לא כי זה מגניב, הצבעתם זהות כי זוהי דעתכם.
דעתכם היא ששוק חופשי זה הדבר שיפתור את בעיית יוקר המחיה.
דעתכם היא שהפשרת קרקעות והעברתם מידי המדינה לשוק הפרטי זה הדבר שיוריד את מחירי הדיור.
דעתכם היא שאפשר לפתור את הסכסוך הישראלי פלסטיני בלי להקים מדינת טרור שהמטרה היחידה שלה תהיה להשמיד אותנו.
דעתכם היא שאחרויות החינוך צריכה להיות של ההורים ולא של המדינה.
דעתכם היא שחירות הפרט והחתירה לשפע עדיפה על הכפייה של הקבוצה לשוויון שבו רע לכולם במידה שווה.
הצבעתם לזהות כי זו דעתכם!

ועכשיו אתם מוסיפים חטא על פשע. אתם רוצים את זהות בכנסת, אבל אתם נותנים לפחד לנצח את התקווה, אתם מעדיפים לזרוק את דעתכם לפח העיקר שקולכם יספר. הרי אתם יודעים שכל הדברים הרשומים לעיל לא יקרו בלי זהות, ואתם יודעים שזהות לא תהיה בלי הקול שלכם.

עכשיו עולה השאלה, מה זה עוזר לי שהצבעתי לפי הדעה שלי אם היא גם ככה היא נשארת מחוץ לכנסת?
אין שום סיבה שכך זה יקרה שוב. זהות בסקרים האחרונים לפני הבחירות היתה אמורה להיות המפלגה השלישית בגודלה בכנסת. המצע של זהות גם מתיישב ברובו עם דעותיו של רוב העם. הרי רוב העם ימני, לא סתם השמאל לא נמצא בשלטון כבר למעלה מ15 שנה. אחת המסקנות לפי משה פייגלין מהקמפיין בחירות האחרון היא שפשוט רוב העם לא באמת הכיר את זהות ולכן לא ידע שקיימת מפלגה שמתאימה בדיוק לדעותיו, וזו בדיוק אחת המטרות של זהות בקמפיין הנוכחי לפי אמירותיו של משה - להנגיש את זהות לציבור.
אבל זה לא יכול לקרות בלי אלו שכבר מכירים את זהות, בלי אלו שכבר הצביעו לזהות, בלי אלו שהתכוונו להצביע זהות אבל התחרטו ברגע האחרון.

אל תזרקו את דעתכם לפח!

@מצביע זהות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 13:47 לינק ישיר 

לא טרחתי לקרוא (עדיין) את מה שכתוב מעלי, רק את הכותרת קראתי ובכל זאת אגיב.

אני לא ממש מבין את הטיעון הרדוד של "לזרוק קול לפח". אם דעתי (האישית או על פי הוראתי רבותי) להצביע למפלגה מסויימת, למה אם היא לא תעבור את אחוז החסימה זה "קול לפח"? גם מפלגה שלא עברה יש לה אמירה שהיא לא כמו אלו שעברו. כך לגבי הימין החדש זהות ואורלי לוי, כך לגבי יחד-עוצמה יהודית בבחירות הקודמות, וכך לגבי כל מפלגה בבחירות הקרובות.

קול לפח = שיקול אגואיסטי רדוד שאני רוצה שיספרו אותי, שאני רוצה להיות חלק ממשהו גדול שיש לו שיניים גם אם הוא לא מייצג את דעתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 16:40 לינק ישיר 

לקול שלך יש כמה אפשרויות שימוש:
1. אם המפלגה לא עברה את אחוז החסימה, זכית בהכרזה חד פעמית שמסתיימת מס' ימים לאחר הבחירות.
2. אם המפלגה עברה את אחוז החסימה, קולך ישמע כל הקדנציה.
3. אם המפלגה בקואליציה, תוכל גם להשפיע כל הקדנציה.

במקרה שלכם, זכית בזריקת הקול לפח, יש סיכוי גדול שזכיתם גם באיבוד ממשלת ימין חרדים, ממשלה שהסכימו אחת ולתמיד לסיים עם צרת הבג"ץ וגם הגיוס. ועוד אי אלו דברים טובים.
לטובת ממשלת שמאל אנטי דת. שה' ישמור.

מה יהיה התוצאה של זריקת הקול שלכם לפח בפעם הבאה?
הפתרון לאלוקים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 18:44 לינק ישיר 
מצדרביעי

avishai323 כתב:
לקול שלך יש כמה אפשרויות שימוש:
1. אם המפלגה לא עברה את אחוז החסימה, זכית בהכרזה חד פעמית שמסתיימת מס' ימים לאחר הבחירות.
2. אם המפלגה עברה את אחוז החסימה, קולך ישמע כל הקדנציה.
3. אם המפלגה בקואליציה, תוכל גם להשפיע כל הקדנציה.

במקרה שלכם, זכית בזריקת הקול לפח, יש סיכוי גדול שזכיתם גם באיבוד ממשלת ימין חרדים, ממשלה שהסכימו אחת ולתמיד לסיים עם צרת הבג"ץ וגם הגיוס. ועוד אי אלו דברים טובים.
לטובת ממשלת שמאל אנטי דת. שה' ישמור.

מה יהיה התוצאה של זריקת הקול שלכם לפח בפעם הבאה?
הפתרון לאלוקים

היות וסיכוי גדול שנראה חיבור בין זהות בין הימין החדש, ושעם מומנטום טוב- יעברו יחד את ה-10 מנדטים,
האם אתה מסכים שאשמור צילום מסך של טענתך שגם עכשיו תהיה "זריקת קולות"?

[סתם כאנקדוטה, מהמערכת הקודמת עד עכשיו-נחשפים עוד ועוד למצע ולרעיון, אם במערכה הקודמת כמות העוקבים והלייקים בפייסבוק של משה הייתה באזור ה-120 אלף, עכשיו כבר עבר את ה-150 אלף, והולך ועולה מיום ליום...]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 18:50 לינק ישיר 

אם יהיה חיבור, נדבר אז. אני מתייחס רק למצב כיום.
וכרגיל, רוב האנשים השפויים לא חוזרים על בדיחה פעמיים, ולא מצביעים שוב למפלגה שלא עברו את אחוז החסימה, גם אם הם בטוחים שזוהי המפלגה החכמה ביותר. בלי קשר לכמות העוקבים.

כרגע התייחסתי להזיות זהות הכתובות באשכול זה, שנכתבו ללא קשר לאפשרות חיבור כלשהי.

הערכה שלי, אם פייגלין מצטרף לשקד ובנט, הם יקבלו סביבות 5 מנדטים.
כיון שכידוע בדרך כלל חיבורים רק מורידים.
בפרט במקרה זה, שכל אחד יבין שבנט ושקד לא שווים הרבה במסגרת מצומצמת כזו. והם לא יקבלו תפקידים חשובים בממשלה הבאה.

תוקן על ידי avishai323 ב- 30/06/2019 16:49:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 19:31 לינק ישיר 

הפורום הפך בזמן האחרון במה לטרולים של זהות (מצד רביעי, שחור כתום) שמשתמשים בפלטפורמה של הפורום עבור פרסום חינם, בתקווה נואשת למשיכת קולות מהציבור החרדי לפח הזבל הגדול שהם מארגנים ביום הבחירות.
ללא כל בושה, הם משתינים מהמקפצה, שניה אחרי שנחלו תבוסה מדהימה בבחירות, כשהבטיחו לנו 7 מנדטים לאורך כל הדרך, וגרמו בעצם לבחירות חדשות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי זורק את מה לפח?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר