בית פורומים בחדרי חרדים

איפה רביץ?! - קריסה מוחלטת של סופרבוס בטלזסטון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2019 23:17 לינק ישיר 
איפה רביץ?! - קריסה מוחלטת של סופרבוס בטלזסטון

עם ההפגנות בירושלים נתקעו בעיר מאות תושבים בציפייה לקו 189 לכיוון טלזסטון. 

כבר כמה שעות שאף אוטובוס לא יוצא. באתר החברה מופיעה הודעה שהאוטובוסים יצאו מהכניסה לעיר, 
עם זאת, עשרות תושבים עמדו במקום במשך שעות והאוטובוס היחיד שהגיע מנע את התושבים שניסו לעלות בטענה של "לא יותר מעשרה נוסעים עומדים לפי החוק..". 

מי שניסה להתקשר לסופרבוס מצא את עצמו ממתין בתור של עשרות נוסעים ולבסוף נענע כי "אין כרגע אוטובוסים". 

חלק מהנוסעים העירו על כך שאחת מהתחייבויותיו של ראש המועצה טרם כניסתו לפקיד הייתה לדאוג לכך שחברת סופרבוס תוחלף ואו תערוך שדרוג משמעותי בטיב השירות שהיא מספקת. 

מצב כזה שבו סופרבוס לא עומדת בתנאי השירות שלה מוכר לרוב תושבי הקריה, כך שבכל פעם שבו יש הפגנה/ חג מוסלמי / עבודות בכביש וכדו' - שירות התחבורה של החברה פשוט קורס.

רק לפני חודשיים נאלצו התושבים במשך כמה ימים להתנייד הלוך ושוב מטלזסטון במתכונת של בקושי אוטובוס בשעה בגלל חג מוסלמי שנחגג באותם הימים. 

השאלה הראשונה היא מדוע חברות אחרות ממשיכות לתפקד אגב אירועים כאלה ואחרים ואילו סופרבוס נוטלת לעצמה את החירות להודיע ש"אין אוטובוסים כי יש פקק / חג / כביש בעייתי"...? 

השאלה השניה היא... איפה רביץ?!

תוקן על ידי הNקק ב- 02/07/2019 21:18:41

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:33 לינק ישיר 

אתה פשוט טועה, ובגדול.
כל התח"צ בארץ קרסה טוטלית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:36 לינק ישיר 
מצדרביעי

avishai323 כתב:
אתה פשוט טועה, ובגדול.

אני לא חושב שבאותה רמה...

כך לדוגמה קו 185 לאבו-גוש (שהוא גם של סופרבוס!) לפחות בזמן שנסעתי (באזור 6 בערב) כן עבד....

בשונה מ-189 שלא הגיע באזור החצי שעה הקרובה לזה (למרות שבאופן רשמי הוא אמור להיות הרבה יותר תדיר)

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 02/07/2019 21:36:35

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:41 לינק ישיר 

צריך להתלונן למי שהעלה את החברה האלה מאתיופיה וגרם להם את כל הסבל כאן. הרי הם כ"כ סובלים כאן המסכנים, אז שיתכבדו ויחזרו לארץ מוצאם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:43 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
אתה פשוט טועה, ובגדול.

אני לא חושב שבאותה רמה...

כך לדוגמה קו 185 לאבו-גוש (שהוא גם של סופרבוס!) לפחות בזמן שנסעתי (באזור 6 בערב) כן עבד....

בשונה מ-189 שלא הגיע באזור החצי שעה הקרובה לזה (למרות שבאופן רשמי הוא אמור להיות הרבה יותר תדיר)

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 02/07/2019 21:36:35

צודק...
אני בעצמי ראיתי קו לנווה אילן בזמן שלטלזסטון לא היו כבר שעות אוטובוסים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:55 לינק ישיר 

אולי מפחדים שגם הערבים של אבו גוש יצאו להפגין...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2019 23:58 לינק ישיר 

סקופער כתב:

צריך להתלונן למי שהעלה את החברה האלה מאתיופיה וגרם להם את כל הסבל כאן. הרי הם כ"כ סובלים כאן המסכנים, אז שיתכבדו ויחזרו לארץ מוצאם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2019 00:45 לינק ישיר 

בכל הארץ היה שיבושים קשים בתחבורה הציבורית כולל גוש דן .מה הקשר לרביץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2019 02:31 לינק ישיר 

בצלאל סמוטריץ בטוויטר:

אם אתם תקועים בתחנות וממתינים לאוטובוס הביתה אתם מוזמנים לשלוח לי הודעת ווצאפ לנייד האישי (0528903771). כל פניה תועבר בע"ה ובלנ"ד לחברות האוטובוסים לטיפול. אני ער עד שאחרון הנוסעים שנתקע בשל אירועי היום יעלה על אוטובוס בדרכו הביתה בביטחה. נסיעה טובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2019 06:46 לינק ישיר 

יש מקומות בהם התח"צ סודרה בסוף, ואחרי המתנה של שעות הגיעו האוטובוסים.
פורסם שבנתניה למשל נותרו מאות נשים ובנות בסמוך לחוף הים, וכל הלילה לא הגיעו אוטובוסים לאסוף אותן, וחסידי צאנז פתחו להן בנין של המוסדות לארח אותן ללילה.

אי אפשר לבוא בטענות לתח"צ אם לא מצליחים להתמודד בכזה לילה. אין אוטובוסים של חברות פרטיות שאפשר להביא לגיבוי, כי בלי סוף אוטובוסים של טיולים וכדו' היו תקועים בדרכים.
ובלי סוף אוטובוסים של התח"צ פשוט עמדו שעות.

וודאי שאין טעם לבוא בטענות לראש העיר ביום כזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 12:54 לינק ישיר 

מיילא אם זה היה רק הבעיה של סופרבוס. המכולת האחת והיחידה בישוב עומדת על טילה. ותישאר כנראה עוד 40 שנה המכולת היחידה בישוב. לאור זאת ש40 שנה קודם לכן לא השתנה כלום. למה המצב כך הדברים ידועים. רביץ נשלט ולא יכול לשנות כלום. חוץ משלט גדול שתלה האיש בכניסה לישוב. והעלה את הארנונה לא השתנה כלום. אהה. גם הפריט את המעונות כדי שהמקורבים יהנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 13:07 לינק ישיר 
מצדרביעי

gerty כתב:
מיילא אם זה היה רק הבעיה של סופרבוס. המכולת האחת והיחידה בישוב עומדת על טילה. ותישאר כנראה עוד 40 שנה המכולת היחידה בישוב. לאור זאת ש40 שנה קודם לכן לא השתנה כלום. למה המצב כך הדברים ידועים. רביץ נשלט ולא יכול לשנות כלום. חוץ משלט גדול שתלה האיש בכניסה לישוב. והעלה את הארנונה לא השתנה כלום. אהה. גם הפריט את המעונות כדי שהמקורבים יהנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא יודע, הוא הבטיח לפני חצי שנה שיהיה סופר חדש עוד שנה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 13:24 לינק ישיר 

הוא נבחר לנהל עדת קוטרים???
ראש המועצה לא אמור גם לפתוח מכולת. מי שרוצה לפתוח מכולת או סנדלריה או מה שזה לא יהיה שפשוט יקום ויפתח. אנחנו במדינה חופשית...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 13:27 לינק ישיר 

א. אני לא ידוע מה הוא אמור לעשות, אני יודע מה ניסה לשווק כהבטחת בחירות...

ב. למיטב ידיעתי, האינטרסנטים השולטים על תחום הבנייה בטלז-סטון דאגו מראש לטרפד כל בנייה של משהו שיכול להתפתח למרכז מסחרי- וזה לגמרי באחריות העירייה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 13:52 לינק ישיר 

אז מה אתם רוצים מראש המועצה? תבואו עם יוזמות ואז אם הוא לא יקדם אותם תהיה לכם טענה. אבל כעת מה בדיוק אתם רוצים שהוא יעשה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 14:05 לינק ישיר 

ראש המועצה צריך לקדם יוזמות מצדו, כמו למשל, לא לאשר בנייה ללא מסחר לצידה. ראש המועצה לא צריך לחכות ליזמים פרטיים שמי יודע אם יבואו.

בדיוק כמו שידע להפריט את המעונות עבור מקורביו, כך גם כדאי שיכניס תחרות עסקית במועצה שלו. מספיק שיביאו עוד סופר גדול עם מחירים סבירים וכבר המחירים יירדו שם בעשרות אחוזים. הייתי שם לפני זמן מה, ונכנסתי לסופר הזה ונדהמתי מהמחירים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איפה רביץ?! - קריסה מוחלטת של סופרבוס בטלזסטון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.