בית פורומים בחדרי חרדים

תרי הרב אשר ווייס איכא בשוקא...חד אמר ווייס וחד אמר שווארץ...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/7/2019 02:08 לינק ישיר 
תרי הרב אשר ווייס איכא בשוקא...חד אמר ווייס וחד אמר שווארץ...

לאיזה רב להאמין?...

לינק כאן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 04:53 לינק ישיר 

האמת? זה נשמע הזוי לעומד מהצד.
אבל לי למשל, זה נשמע טבעי לגמרי. כי מי שנחשב כדיין ואב"ד, תוך כדי שחייב כסף שלא מוכן לשלמו כבר 5 שנים, על סחורה שקנה לישיבתו שנסגרה, לא ראוי בעיני לעמוד בראשות שום דבר, אפילו לא בראשות קייטנת ילדים.

נ.ב. אולי מי שניהל את הכספים זה בנו שהפך לאחרונה גם כן לרב קהילה גדולה, ולאו דווקא הוא בעצמו, אבל קשה לי להאמין שלא יודע וידע מה קורה שם, ובטח שיר"ש כמותו היה אמור להתעניין בחובות הישיבה ולדאוג שישלמו אותם…

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 10/07/2019 02:53:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 07:27 לינק ישיר 

ומה דינם של כל האדמורים והרבנים שמשלמים לכלי הקודש שלהם השכירים באיחור של חודשים ואולי אף שנים, מה עם האיסור דאורייתא של לא תלין שכר פעולת שכיר? 

אממה, התורה ניתנה רק לפשוטי העם ולחסידים נבערים , אלו מלמעלה יש להם תורה גמישה משל עצמם והם קובעים מה לקבל ומה לדחות, כמו גם הליכה לערכאות וכו' וכו'. זה מנהיגי הדור שלנו לצערינו.
<*><*>

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 09:22 לינק ישיר 
סקופער

אךטובוחסד כתב:
אבל לי למשל, זה נשמע טבעי לגמרי. כי מי שנחשב כדיין ואב"ד, תוך כדי שחייב כסף שלא מוכן לשלמו כבר 5 שנים, על סחורה שקנה לישיבתו שנסגרה, לא ראוי בעיני לעמוד בראשות שום דבר, אפילו לא בראשות קייטנת ילדים.

נ.ב. אולי מי שניהל את הכספים זה בנו שהפך לאחרונה גם כן לרב קהילה גדולה, ולאו דווקא הוא בעצמו, אבל קשה לי להאמין שלא יודע וידע מה קורה שם, ובטח שיר"ש כמותו היה אמור להתעניין בחובות הישיבה ולדאוג שישלמו אותם…

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי מנע ממך לתבוע אותו בבי"ד? חושבני שהוא לא היה שמח שיפורסם ברבים שהוא נתבע בבי"ד בגלל שאינו משלם חובות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 09:47 לינק ישיר 

אם הישיבה נסגרה, לא ברור הסיכוי שבי"ד יחייב אותו בחיוב אישי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 09:48 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
לאיזה רב להאמין?...

לינק כאן

לא בטוח שהרב טל רואה בפסק הדין אקט של ידידות אישית כלשהי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 10:44 לינק ישיר 

בקיצור לא היית רוכשת מוייס מכונית משומשת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 10:56 לינק ישיר 

אין תגובה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 13:29 לינק ישיר 
אךטובוחסד

סקופער כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מי מנע ממך לתבוע אותו בבי"ד? חושבני שהוא לא היה שמח שיפורסם ברבים שהוא נתבע בבי"ד בגלל שאינו משלם חובות...

אגלה לך "סוד"... מבשך שנתיים ניסיתי לתפוס את הבן שלו ללא הצלחה כדי לעשות בדיוק את מה שהצעת. זה בהחלט הפתרון הכי טוב. לא מצליח לתפוס אותו (בבית כל הזמן מזכירה והשארתי כמה הודעות בלי פירוט) ואת הסלולרי שלו לא השגתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 13:31 לינק ישיר 
אךטובוחסד

avishai323 כתב:
אם הישיבה נסגרה, לא ברור הסיכוי שבי"ד יחייב אותו בחיוב אישי.

וכי למה? לפי התורה אם הישיבה נסגרה, לא צריך לשלם על המוצרים שרכשו? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 14:08 לינק ישיר 

יש מצב שחובות של מוסד/חברה בע"מ/עמותה או כל מוסד דומה, לא מחייבים אישית את המנהלים.
שמעת פעם על בעיה כזו?

אתה יכול לפתוח תיק נגדו בבית הדין, הם ישלחו לו זימון. ואם לא יתייחס, תקבל אישור פניה לערכאות.
עדיף מאשר לכתוב סתם דברים כאן, כאשר יש לך אפשרות לברר בדין תורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 14:30 לינק ישיר 

לא נעים בכלל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 14:32 לינק ישיר 

עזוב את הבן, ממנו כנראה לא תראה כסף, לך תתבע ישר את האבא, שהרי הוא היה ראש המוסדות, ונראה אם הוא יטען בבי"ד שהוא לא קשור למוסדות אלא הבן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 14:33 לינק ישיר 

באותו מחיר תתבע את שניהם יחד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 18:20 לינק ישיר 

אתה מדבר על חוק או דת משה? הוא בעלים של הישיבה ז"ל והוא קנה ממני סחורה והתחייב לשלם אותה!!

ובלי להיות דיין, אני אומר לך שאדם כזה לא ראוי להיקרא בשם "דיין" ולא ראוי לדון אצלו, גם בלי כל ההקלטות למעלה, שרק מחזקות את הטענה שלי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 10/07/2019 16:21:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2019 18:27 לינק ישיר 

אך טוב וחסד

אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שכל אחד יאמין לאיזה ניק עלום שם ששוטח טענותיו מבלי אפשרות להגיע לחקר האמת.

ייתכן שמה שאתה מספר באמת קרה, אבל כמו שלמדנו מפרשת גור, חייבים לשמוע גם את הצד השני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תרי הרב אשר ווייס איכא בשוקא...חד אמר ווייס וחד אמר שווארץ...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.