בית פורומים בחדרי חרדים

מתקין מזגנים במחירים סבירים בירושלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/7/2019 23:16 לינק ישיר 
מתקין מזגנים במחירים סבירים בירושלים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 01:39 לינק ישיר 

באחד הקישורים שם יש המלצה שאני מצטרף אליה:

יש את קרטיב, זוג אחים מביתר ששמם קריבוס, פצצה של מתקינים ששמם הולך לפניהם כבר שנים , מקצועיות ואמינות מיוחדים, התקנתי אצלם כמה וכמה מזגנים לפני יותר מ-4 שנים והכל עובד מעולה בינתיים. ב"ה. רק לציין שלא מתקינים מזגן רק אם רוכשים אצלם את המזגן.
המספר הוא 0504199182. ודרך אגב כדאי לחזק את אלו שמחזיקים רק פלאפון כשר על אף שיכלו להתיר לעצמם גם פלאפון מוגן וכיו"ב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 06:38 לינק ישיר 

דעת_האברך כתב:

באחד הקישורים שם יש המלצה שאני מצטרף אליה:

יש את קרטיב, זוג אחים מביתר ששמם קריבוס, פצצה של מתקינים ששמם הולך לפניהם כבר שנים , מקצועיות ואמינות מיוחדים, התקנתי אצלם כמה וכמה מזגנים לפני יותר מ-4 שנים והכל עובד מעולה בינתיים. ב"ה. רק לציין שלא מתקינים מזגן רק אם רוכשים אצלם את המזגן.
המספר הוא 0504199182. ודרך אגב כדאי לחזק את אלו שמחזיקים רק פלאפון כשר על אף שיכלו להתיר לעצמם גם פלאפון מוגן וכיו"ב.

שאלו אותך טלפון של מתקין מזגנים, אז תן טלפון של מתקין!

אל תבלבל במוח ואל תתחיל להטיף מוסר לאחרים על להיות חרדי.

מי שמך למשגיח פה?
ואיך יש לך אינטרנט? אפילו מסונן.
חצוף דו פרצופי.
"דעת האברך" עלאק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 07:25 לינק ישיר 

אברך רציני שלמד מספיק דפים, מבין בקלות שאם אדם שואל על "מתקין", כנראה שכבר קנה, אחרת, היה שואל על "מוכר"…

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 09:11 לינק ישיר 

באתי לעזור לבן אדם שביקש בקשה. הקדשתי מזמני לחפש בשבילו ומה שאני מקבל זה התקפות??? אנא הגענו!

נ. ב. את ההמלצה בלשונה רק העתקתי ממקום אחר והצטרפתי אליה כי גם אני התקנתי אצלו והייתי מרוצה. יש לכמה אנשים כאן יבלות נורא רגישות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 09:26 לינק ישיר 

ועוד נקרא "אך טוב וחסד"!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/7/2019 10:53 לינק ישיר 

דעת_האברך כתב:

באתי לעזור לבן אדם שביקש בקשה. הקדשתי מזמני לחפש בשבילו ומה שאני מקבל זה התקפות??? אנא הגענו!

נ. ב. את ההמלצה בלשונה רק העתקתי ממקום אחר והצטרפתי אליה כי גם אני התקנתי אצלו והייתי מרוצה. יש לכמה אנשים כאן יבלות נורא רגישות...

לא יבלות ולא רגישות.
יש לי סמארטפון של נתיב בהוראת מו"ר.
כל מי שיגיד לי אחרת לא אקשיב לו.

ועוד, כל מה שיש עכשיו עם ועדת הרבנים (המרוויחים, יש לומר) לענייני תקשורת, רק מוכיח את הטענות שאין ועדה אמיתית. יש רק מרוויחים ומפסידים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2019 22:20 לינק ישיר 

חשוב לדעת שחלק מחברות המזגנים מתנים את האחריות ,מעבר לשנה הראשונה,בזהות מוכרי המזגנים "מורשים לא מורשים" וכו'.תבררו בחברות הללו טרם רכישת המזגנים.כדי שלמזגן החדש יהיה ליווי צמוד

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מתקין מזגנים במחירים סבירים בירושלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר