בית פורומים בחדרי חרדים

דרמה בגור! בית המשפט בארה"ב דחה את כל טענותיו של ברלינר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/7/2019 12:03 לינק ישיר 

הסקופים בפרסום ראשון: דרמה לטובת גור ארה"ב! בדיון בביהמ"ש בעתירה שהגיש נגדם איש העסקים שהיה מנהל משק בקעמפ, אמר השופט שאין כל ממש בחומר שהוגש ודחה את כל טענותיו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2019 12:21 לינק ישיר 

מתי, ב5:00 לפנות בוקר (שעון ניו יורק) ???...

תוקן על ידי סברה_נכונה ב- 16/07/2019 10:22:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2019 12:31 לינק ישיר 

המשפט בין גור וברלינר ימשך ביום רביעי

מי שמכיר את הסיסטעם של בתי המשפט בארצות הברית יודע כי דיונים כאלו אינם של כמה דקות, זה תהליך, ולעיתים יכול להימשך שבועות וחדשים, ובמקרה זה, כשבידי ברלינר ה'דיד' (שטר קניה) שהמקום שייך לו, ובידי גור ה'עמותה' שמנהלת את המקום זה לא קל להכריע, כל צד מציג חומר רב שיש לאמת וזה יכול לקחת הרבה זמן

היום התחיל הדיון והוא ימשך ביום רביעי, וגם אז אין כל בטחון שבאותו יום תהיה הכרעה. מה שבטוח, הצד שיפסיד יפנה לערכאה גבוהה יותר וככה ימשך התהליך ומי יודע כמה זמן, ומתוך נסיון, דברים כאלו יכולים להימשך שנים

כאמור, מי שחשב שהיום ישמעו הכרעות ברורות, עלינו לאכזב אותם, אין בינתיים הכרעה כלשהי.

פורסם על ידי בעולמם של חרדים ב- 15:54 

תוקן על ידי נעילה ב- 16/07/2019 10:33:30

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 10:39 לינק ישיר 

הרבה מאיתנו נצטרך לאכול את ה'כובע'....
חיכינו בדרמה להתפתחויות, ומצאנו את האיש ש'הצדק' איתו, ובסוף בית המשפט יזרוק אותו מכל המדרגות ??
אבוי לנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 10:41 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

הסקופים בפרסום ראשון: דרמה לטובת גור ארה"ב! בדיון בביהמ"ש בעתירה שהגיש נגדם איש העסקים שהיה מנהל משק בקעמפ, אמר השופט שאין כל ממש בחומר שהוגש ודחה את כל טענותיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 10:57 לינק ישיר 

עזוב, תן לנוירולוג נחת לכמה דקות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 12:45 לינק ישיר 

בעיניי, זה כלל לא חשוב מי ינצח בבית משפט. מה שחשוב הוא איך מתנהלת חסידות גדולה כמו גור כלפי חסידיה בכלל, ובפרט איך צריכה להיות הדרך בהתנהלות בין הממסד ובין החסיד במקרה של מחלוקת ממונית.

לצערי, הוכח כאן שאין שו"ע, אין דין ואין דיין, וכבוד "הרצון" מעל הכל, וחבל שזו הדרך של החסידות הגדולה ביותר בישראל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 14:01 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:
הרבה מאיתנו נצטרך לאכול את ה'כובע'....
חיכינו בדרמה להתפתחויות, ומצאנו את האיש ש'הצדק' איתו, ובסוף בית המשפט יזרוק אותו מכל המדרגות ??
אבוי לנו
הצדק איתו רק בחלק הזה שזכותו לקבל דין תורה ולקבל את יומו בבית הדין או בבית המשפט.
זה הויכוח היחיד של גור עם שאר העולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 14:32 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
הצדק איתו רק בחלק הזה שזכותו לקבל דין תורה ולקבל את יומו בבית הדין או בבית המשפט.
זה הויכוח היחיד של גור עם שאר העולם.

ברור. מה שלא ברור זה מה ניסה פתח האשכול לומר חוץ מ-6:3 ! אונה לכם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 14:44 לינק ישיר 

סקופער כתב:
בעיניי, זה כלל לא חשוב מי ינצח בבית משפט. מה שחשוב הוא איך מתנהלת חסידות גדולה כמו גור כלפי חסידיה בכלל, ובפרט איך צריכה להיות הדרך בהתנהלות בין הממסד ובין החסיד במקרה של מחלוקת ממונית.

לצערי, הוכח כאן שאין שו"ע, אין דין ואין דיין, וכבוד "הרצון" מעל הכל, וחבל שזו הדרך של החסידות הגדולה ביותר בישראל...

לפחות מישהו אחד מתייחס עניינית לגופה של ידיעה, ומנסה להקדים תרופה למכה (שאולי תבוא או לא תבוא, אין לי מושג) שאולי ברלינר הפסיד/יפסיד.

לגופם של דברים, בשונה ממה שמנסים כמה טוקבקיסטים רדודים לקשור אותי לגור, אין לי מושג מה קורה בגור, אני אפילו לא מכיר את השמות החמים שרצים כאן בידיעות, וגם לא יודע מי מהצדדים צודק (הדיווחים ברשתות שייכים ב-99 אחוז רק לצד אחד, והנה הבאתי איזו ידיעה שאולי משרתת את הצד השני, וזה הקפיץ את הרדודים סותמי הפיות שלא מסוגלים להתמודד).  אני רק יודע דבר אחד, שיש כאן התגייסות כללית רק מצד אחד, את הצד השני לא שומעים, כך שאני לא יודע אם השו"ע נמצא בצד זה או אחר.
אך גם אם נכונים הטענות שמקורבי האדמו"ר לא נהגו על פי השו"ע, כדאי להשיל את עטיפות הצביעות, התופעה נרחבת, וקיימת גם בציבור הליטאי, ובגדול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 15:27 לינק ישיר 

למה אתה חושב שמעניין בכלל מישהו אם ברלינר ינצח את התיק או לא?

אתה באמת לא מסוגל להבין כמה רע המציאות הזו, שמחרימים בן אדם רק כי הוא רוצה דין תורה ולא מקבל?
אתה באמת לא מבין למה כל אדם שפוי נגד גור בקטע הזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 15:40 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

לפחות מישהו אחד מתייחס עניינית לגופה של ידיעה, ומנסה להקדים תרופה למכה (שאולי תבוא או לא תבוא, אין לי מושג) שאולי ברלינר הפסיד/יפסיד.

לגופם של דברים, בשונה ממה שמנסים כמה טוקבקיסטים רדודים לקשור אותי לגור, אין לי מושג מה קורה בגור, אני אפילו לא מכיר את השמות החמים שרצים כאן בידיעות, וגם לא יודע מי מהצדדים צודק (הדיווחים ברשתות שייכים ב-99 אחוז רק לצד אחד, והנה הבאתי איזו ידיעה שאולי משרתת את הצד השני, וזה הקפיץ את הרדודים סותמי הפיות שלא מסוגלים להתמודד).  אני רק יודע דבר אחד, שיש כאן התגייסות כללית רק מצד אחד, את הצד השני לא שומעים, כך שאני לא יודע אם השו"ע נמצא בצד זה או אחר.
אך גם אם נכונים הטענות שמקורבי האדמו"ר לא נהגו על פי השו"ע, כדאי להשיל את עטיפות הצביעות, התופעה נרחבת, וקיימת גם בציבור הליטאי, ובגדול.

לא טוענים שאתה גערר, רק שאתה תומך בהם מדין אויב אויבי הוא ידידי. או לחילופין, מכח הלאומנות החסידית הכללית ללא קשר לחסידות הספציפית הנידונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 15:41 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
למה אתה חושב שמעניין בכלל מישהו אם ברלינר ינצח את התיק או לא?

אתה באמת לא מסוגל להבין כמה רע המציאות הזו, שמחרימים בן אדם רק כי הוא רוצה דין תורה ולא מקבל?
אתה באמת לא מבין למה כל אדם שפוי נגד גור בקטע הזה?

מעניין, ועוד איך מעניין

אתה ניזון מצד אחד, ומסיק מסקנות, ועל סמך זה שואל שאלות.
כפי שכתבתי, לצד השני אין בכלל ביטוי, כך שאנו ניזונים רק מאתרים מפוקפקים כמו רלבח ודומיו, וצייצני טוויטר בלתי אובייקטיביים בעליל.

אבל הנה לשאלתך, משהו שכבר הובא כאן בפורום (ושוב, אין לי מושג עם מי הצדק)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 15:55 לינק ישיר 

כעת אתה מתחיל לדבר לגופו של נושא.
וטוב שכך.

המכתב הזה הובא כאן. אבל הובא גם מכתבו של הרב שפרן שמתיר לו להוציא צו מניעה, והובא גם מכתב מבי"ד מקומי שם שהוא כן רוצה דין תורה.

כך שיש לנו שני צדדים, ברלינר וגור. שני הצדדים לא נאמנים לכשעצמם.
וברלינר מציג מכתב מבי"ד מקומי שם שהוא רוצה דין תורה.
הצד של גור לא מציג שום מסמך הפוך.

אם יש לך מסמך כלשהו נגד המסמך שברלינר הביא מהבי"ד שם, אתה מוזמן להביא.

סביר שאם היה לגור מסמך כזה, היינו מכירים אותו כבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 15:56 לינק ישיר 

אם הדברים עומדים להתברר בבית דין או בבית משפט, למה האלימות? למה לא מחכים בסבלנות, לצדק שיצא לאור... תמיד אני נזכר באיך שמרן הרב שך הגיב כשאביו של האדמו"ר הנוכחי נכנס לכנסיה הגדולה, במילה אחת "חיות"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2019 16:02 לינק ישיר 

asher177 כתב:
אם הדברים עומדים להתברר בבית דין או בבית משפט, למה האלימות? למה לא מחכים בסבלנות, לצדק שיצא לאור... תמיד אני נזכר באיך שמרן הרב שך הגיב כשאביו של האדמו"ר הנוכחי נכנס לכנסיה הגדולה, במילה אחת "חיות"...

אין מקום לאלימות, לא בגור, לא בויזניץ, לא בסקווירא, לא בפונוביז', ולא ב"נחלת משה" בשיעורו של ר' יגאל רוזן, ועוד ועוד

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה בגור! בית המשפט בארה"ב דחה את כל טענותיו של ברלינר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.